MagdalenaKowalsk55
wpis jest ukryty
caramella20
Posty: 118 (po ~79 znaków)
Reputacja: -73 | BluzgometrTM: 0
caramella20
  24 lutego 2018

Dziewczyna wyjasnila-Oszukal, pisal z 20 kobietami......
Ewidentnie widac ze jemu na niej nie zalezy

caramella20
Posty: 118 (po ~79 znaków)
Reputacja: -73 | BluzgometrTM: 0
caramella20
  24 lutego 2018

Nawet jesli sie zakochala to powinna odejsc od niego

Tweekaz
Tweekaz
  24 lutego 2018
caramella20
caramella20: Ewidentnie widac ze jemu na niej nie zalezy

Też tak uważam, i wydaje mi się również że ona jest mu tylko po to potrzebna i jest z nią tylko dla seksu, jak mu nie wyjdzie z inną kobietą to zawsze będzie to naiwną żeby móc sobie pobzykać :sex:
caramella20
Posty: 118 (po ~79 znaków)
Reputacja: -73 | BluzgometrTM: 0
caramella20
  24 lutego 2018

Tego nie wiem czy tylko dla seksu
Autorka moze byc dziewica, moze nie byc...

caramella20
Posty: 118 (po ~79 znaków)
Reputacja: -73 | BluzgometrTM: 0
caramella20
  24 lutego 2018

Istotne jest to ze jeli on umawia sie az z tyloma kobietami to wierny on na pewn nie bdzie, a dobrze ze poki co nie sa malzenstwem

Tweekaz
Tweekaz
  24 lutego 2018
Ostatnio edytowany: 25 kwietnia 0614
caramella20
caramella20: a dobrze ze poki co nie sa malzenstwem

Też o tym napisałem z jednych moich postów, jak by tak było to dopiero dziewczyna była by załamana, ale nic życzyć tylko jej powodzenia.
Tyle z mojej strony :afro:
Nafucony
Posty: 35 (po ~270 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
Nafucony
  24 lutego 2018

Ależ rzeczony "narzeczony" nic złego według mnie nie robi.Zasadą takich portali jak ten jest to aby przebierać ,wybierać ale nie za bardzo "kupić".Jeśli byłoby inaczej to znikali by stąd ludzie w tempie zastraszającym co oczywiście nie przynosi zysków portalowi.Ja tylko chciałbym zapytać :Czy komuś z Was w okresie swojego życia ,udało się "porandkować z 1000 potencjalnych partnerów?Bo ja tutaj widzę na niejednym profilu ,blisko lub ponad tysiąc "znajomych".Czyli była jakaś fascynacja bo się do znajomych dodali.Ale nawet pośród tego 1000 nikt nie okazał się na tyle dobry by zostać "tą drugą połówką" .Odpowiedź dla autorki:Żyjemy w takich czasach,najpierw się leci na ilość a dopiero potem liczy na jakość.

czlowiek84
czlowiek84
  24 lutego 2018

Jak nazwać osobę która wiecznie kłamie, czyta w myślach i przeszłości, powoduje paranoje, nawiedza w snach (to już chore jest), jeśli pomaga to złośliwie, podczas spotkań wydzwania masa "kolegów" :), jej słowa zwyczajnie ranią i każe ich słuchać, testuje w chory sposób, nie potrafi kochać? Eh nawet jak próbujesz jej i sobie przebaczyć aby jakoś żyć, to nie da spokoju. Pewnie ona nigdy nie istniała.

magdalenasie1272
magdalenasie1272
  24 lutego 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: Jak nazwać osobę która wiecznie kłamie, jeśli pomaga to złośliwie, podczas spotkań wydzwania masa "kolegów" :), testuje w chory sposób, nie potrafi kochać? Eh nawet jak próbujesz przebaczyć aby jakoś żyć, to nie da spokoju.


No chyba znam ... ale nie trzeba nazywać, on już ma nazwisko ... o czytaniu w myślach jeszcze tylko marzy, bo mało mu jeszcze manipulacji ...
czlowiek84
czlowiek84
  24 lutego 2018

Już znam zdanie na swój temat. Nie musisz mnie informować. Obojętnie ile postaci stworzysz.

caramella20
Posty: 118 (po ~79 znaków)
Reputacja: -73 | BluzgometrTM: 0
caramella20
  24 lutego 2018

Dziewczyno zapewne jestes osobą mloda.Nie rujnuj sobie zycia z tym czlowiekiem-jesli 20 dziewczyn jego interesuje i "opcjnalnie Ty na koniec to z jego strony to na pewno nie byla Milosc. Poza tym dobrze, ze nie jestescie Malzenstwem-a jesli pokochalas -to zastanow sie czy na pewno Chcialabys z tym czlowiekiem przezyc cale zycie i czy chcialabys zeby byl ojcem Twoich dzieci w pryszlosci..Jesli teraz cie niee szanuje to nie brnij w to dalej- bo potem bedziesz cierpiec .

caramella20
Posty: 118 (po ~79 znaków)
Reputacja: -73 | BluzgometrTM: 0
caramella20
  24 lutego 2018

Czasem przez rozowe okulary nie dostrzeegamy tego co pownno byc Najistotniejsze.

DyktatorMody
Posty: 4140 (po ~166 znaków)
Reputacja: -230 | BluzgometrTM: 0
DyktatorMody
  24 lutego 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: Obojętnie ile postaci stworzysz

Humor z cyklu rozmawiały dwa nołfejsy.
Wrzucam bomby na forum. Kryć się!
czlowiek84
czlowiek84
  24 lutego 2018

Dodaj jeszcze nawiedzenie w snach. O czytaniu w myślach nie marzę. Czasem niewiedza chroni przed szaleństwem. To co napisałaś zgadza się tylko częściowo i nie dotyczy już życia na ziemi. Przynajmniej taką mam nadzieję. To by oszczędziło wiele bólu osobom które znałem.

Sny są chore. Prawdę mówiąc dużo zostało nakłamane. Nie wszystko, szedłem jak na sznureczku diabła.

caramella20
Posty: 118 (po ~79 znaków)
Reputacja: -73 | BluzgometrTM: 0
caramella20
  24 lutego 2018

Uzaleznienia seksualne tez sie leczy

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.