MagdalenaKowalsk55
wpis jest ukryty
Tweekaz
Tweekaz
  1 marca 2018
caramella20
caramella20: Co uwazacie o Mężczyznach, którzy biją swoje Kobiety?

A co uważasz jak kobiety biją swoich facetów, też takie sytuacje się zdarzają w polskich domach i nie tylko.
Jak już pytasz to zadaj pytanie w obie strony w kobiety nie jesteście święte tak jak i faceci.
leon28
Posty: 1217 (po ~133 znaków)
Reputacja: -18 | BluzgometrTM: 449
leon28
  1 marca 2018
caramella20
caramella20: Co uwazacie o Mężczyznach, którzy biją swoje Kobiety?

to samo co o kobietach bijacych mezczyzn.
a tak na serio to uderzenie kogos, szczegolnie kiedy wie sie o tym, ze jest sie duzo silniejszym, to straszna slabosc, choc jak wiemy ciezko czasami nad tym zapanowac
caramella20
Posty: 118 (po ~79 znaków)
Reputacja: -73 | BluzgometrTM: 0
caramella20
  2 marca 2018

Generalnie fizyczne kobieta jest slabsza od mężczyzny,
Moze zostawic slad na całe zycie....

caramella20
Posty: 118 (po ~79 znaków)
Reputacja: -73 | BluzgometrTM: 0
caramella20
  2 marca 2018

Slaboscia jest to ze ktos stosujacy przemoc fizyczną ....nie jest w stane nad tym zapanowac,...

caramella20
Posty: 118 (po ~79 znaków)
Reputacja: -73 | BluzgometrTM: 0
caramella20
  2 marca 2018

Nie ma usprawiedliwienia na przemoc fizyczną wobec Kobiet. Slad mozna łatwo zostawic na całe zycie- i na ciele i w psychice.

leon28
Posty: 1217 (po ~133 znaków)
Reputacja: -18 | BluzgometrTM: 449
leon28
  2 marca 2018
caramella20
caramella20: Nie ma usprawiedliwienia na przemoc fizyczną wobec Kobiet. Slad mozna łatwo zostawic na całe zycie- i na ciele i w psychice.


amen
Mirek2233
Posty: 45 (po ~408 znaków)
Reputacja: 6 | BluzgometrTM: 1
Mirek2233
  3 marca 2018

usprawiedliwienie nie ma. Ale skoro kobieta trwa w takim toksyczny związku, to chyba tego chcę .
jak myślisz?

caramella20
Posty: 118 (po ~79 znaków)
Reputacja: -73 | BluzgometrTM: 0
caramella20
  3 marca 2018

Zalezy

Mirek2233
Posty: 45 (po ~408 znaków)
Reputacja: 6 | BluzgometrTM: 1
Mirek2233
  3 marca 2018

[quote=caramella20]
Zalezy
[/quote
Zdaję sobie sprawę że wpływa na to wiele czynników, No ale przecież jest dużo instytucji co pomaga takim kobietą.
wracając do tematu postu . Moim zdaniem zdrada jest czymś niewybaczalny. ktoś kto raz zdradził dalej będzie zdradzał.

caramella20
Posty: 118 (po ~79 znaków)
Reputacja: -73 | BluzgometrTM: 0
caramella20
  3 marca 2018

Pewnie masz rację;)

caramella20
Posty: 118 (po ~79 znaków)
Reputacja: -73 | BluzgometrTM: 0
caramella20
  3 marca 2018

Owszem, są takie instytucje.Jest ich pełno w kazdym miescie

SurrealistycznyD
Posty: 25 (po ~34 znaków)
Reputacja: -5 | BluzgometrTM: 0
SurrealistycznyD
  3 marca 2018

zdradzę wam tajemnicę ;) Zjem coś ;)

BabaxJaga
Posty: 5789 (po ~243 znaków)
Reputacja: -2128 | BluzgometrTM: 15
BabaxJaga
  3 marca 2018
caramella20
caramella20: Co uwazacie o Mężczyznach, którzy biją swoje Kobiety?


krótka piłka, delikwent powinien zostać naprostowany,
lekcja grzeczności i szacunku wb drugiego człowieka powinna dać mu możliwośc zobaczenia jak to jest po 2 stronie lustra

moja ewangelia
WCZORAJ już utracone, DZISIAJ jest w rękach naszych, a JUTRO? nie dajmy się choć JUTREM straszyć
moja wiara https://www.youtube.com/watch?v=TLgacbYRQ_I
mój dekalog https://www.youtube.com/watch?v=ITsL91vlIcM

BabaxJaga
Posty: 5789 (po ~243 znaków)
Reputacja: -2128 | BluzgometrTM: 15
BabaxJaga
  3 marca 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: A co uważasz jak kobiety biją swoich facetów, też takie sytuacje się zdarzają w polskich domach i nie tylko.

ooo, to już całkiem inna bajka, samiec powinien znać swoje miejsce w szeregu, a wierzgającego należy sprowadzić do parteru,
nic w tym złego kolego

Konto usunięte
Konto usunięte: Jak już pytasz to zadaj pytanie w obie strony w kobiety nie jesteście święte tak jak i faceci

a właśnie, że jesteśmy, w końcu to nam przypada tytuł tej lepszej i piękniejszej części ludzkości,
samce pół kroku za nami

leon28
leon28: a tak na serio to uderzenie kogos, szczegolnie kiedy wie sie o tym, ze jest sie duzo silniejszym, to straszna slabosc, choc jak wiemy ciezko czasami nad tym zapanowac

a tak na serio niemożnośc zapanowania nad własnymi emocjami, zwłaszcza tymi które wywołują agresję nie należy nazywać słabością, ta raczej wskazówka, że coś nam nie styka pod deklem,

użycie siły wb innej osoby jest dopuszczalne w 2 przypadkach, tzw. obrona własna i obrona 2 człowieka w sytuacji zagrożenia życia, nieumiejętność polemiki i zastąpienie siły argumentu argumentem siły jest zwykłym skur.....stwem,

caramella20
caramella20: Slaboscia jest to ze ktos stosujacy przemoc fizyczną ....nie jest w stane nad tym zapanowac,...

pora zacząć się leczyć

caramella20
caramella20: Nie ma usprawiedliwienia na przemoc fizyczną wobec Kobiet.

nie ma usprawiedliwienia na przemoc fizyczną wb kobiet i mężczyzn, nie zapominaj, że samce to też ludzie

leon28
leon28: amen

Leo, no to jeszcze zdrowaśka i pokuta odprawiona

Mirek2233
Mirek2233: usprawiedliwienie nie ma. Ale skoro kobieta trwa w takim toksyczny związku, to chyba tego chcę . jak myślisz?

jasne, sprawia jej przyjemność codzienne lanie, o niczym innym nie marzy tylko o kolejnym ciosie wymierzonym w jej kierunku,
po którym odczuwa wręcz rozkosz, jest wdzięczna swojemu oprawcy za makijaż w kolorze blue, wybite zęby i złamany nos

kotku, zwiąże cię tak, że każdy twój ruch będzie powodował zaciskanie się sznura wokół szyi, co zrobisz?
podejmiesz próbę uwolnienia i zaczniesz się szarpać i dusić czy znieruchomiejesz czekając na mój akt łaski bądź na jakąkolwiek pomoc? nie zapominaj, że strach paraliżuje ciało i umysł

Mirek2233
Mirek2233: usprawiedliwienie nie ma. Ale

to po lewej stronie "ale" zaprzecza temu po prawej

moja ewangelia
WCZORAJ już utracone, DZISIAJ jest w rękach naszych, a JUTRO? nie dajmy się choć JUTREM straszyć
moja wiara https://www.youtube.com/watch?v=TLgacbYRQ_I
mój dekalog https://www.youtube.com/watch?v=ITsL91vlIcM

caramella20
Posty: 118 (po ~79 znaków)
Reputacja: -73 | BluzgometrTM: 0
caramella20
  4 marca 2018

Z tymi instytucjami roznie bywa.A jesli chodzi o toksyczne zwiazki, gdzie przykladowo Facet bije kobiete to lepiej taki "zwiazek" zakonczyc.

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.