RedRiding1978
RedRiding1978
  8 października 2017 (pierwszy post)

Jak to według was wygląda teraz? Czy jest coś co chcielibyście zmienić,a jeżeli tak, to co?

SkromnyJaa
Posty: 378 (po ~147 znaków)
Reputacja: 242 | BluzgometrTM: 46
SkromnyJaa
  8 października 2017
rola mężczyzny- bankomat na wypłacanie kasy, ciągle zadowalania prezentami "księżniczki", a jak zbiednieje znudzi się wielcej "księżniczce" to next level do innego.

rola kobiety- współcześnie "księżniczki" by ciągle pachnieć, być chwalona podziwiana, wszystko by za nią robić a ona tylko cały dzień przy swoim pazurach szlaczki jak w przedszkolu malowac..tapety 100000 kg na tą księżcznikową buzkę bo przecież wstyd nawet spać bez makijażu, no i oczywiście robienie sobie miliony foteczek z głupimi uszami z głupią miną i wstawianie jaka to ja jestem oh ah.+ dużym dekoltem w staniku push up z rozmiarem koszulki dla dziecka i spodniami z wypinającym tyłkiem ( jakie to dużą pupę mam ) "
irbit
irbit
  8 października 2017

Niech męskie dziewczyny przestaną chodzić w rurkach, zaczną wyglądać jak normalni faceci i niech słuchają acdc ... A Panie no cóż już by mogły przestać grać samowystarczalne samice alfa ... NO I TAPETA trochę mniej bo rano jak otwieram oczy to zastanawiam się czy aż tak gazowalem wieczór wcześniej

irbit
irbit
  8 października 2017

Dał bym Ci platynowa miotłe ☺☺☺za tego piąta, abys mogla pochwalic sie na tym swoim sabacie ale... Czy to na pewno ty ....

RedRiding1978
RedRiding1978
  8 października 2017

No tak, chcą kase- źle
Samowystarczalne- źle
Skupiliście swoją uwagę tylko na wyglądzie zewnętrznym, a mnie nie o to chodziło, abyście sprowadzili rolę kobiety do roli skarbonki

RedRiding1978
RedRiding1978
  8 października 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Dał bym Ci platynowa miotłe ☺☺☺za tego piąta, abys mogla pochwalic sie na tym swoim sabacie ale... Czy to na pewno ty ....




d83dde02
irbit
irbit
  8 października 2017

No ok to brakuje komunikatywność osobistej ...tylko jakieś pozdrowienia na portalach społecznościowych ... Normalnie też można Buba choć na kawę lub Ej skoczymy na hamburgery do Tereski są najlepsze w mieście ...

irbit
irbit
  8 października 2017

faceta i kobieta

irbit
irbit
  8 października 2017

* kobiety to dotyczy

SkromnyJaa
Posty: 378 (po ~147 znaków)
Reputacja: 242 | BluzgometrTM: 46
SkromnyJaa
  8 października 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Skupiliście swoją uwagę tylko na wyglądzie zewnętrznym, a mnie nie o to chodziło, abyście sprowadzili rolę kobiety do roli skarbonki

zrozum że kobiety nie patrzą na to jaki facet jest tylko na to co FACET MA !!!!!1
irbit
irbit
  8 października 2017

:D

Erf
Erf
  8 października 2017

Eh, kolejny stulej ze swoimi mądrościami.

Sarna
Sarna
  8 października 2017

Kobieta moze wszystko o i ile ma wsparcie w mężczyźnie, nie chodzi o kase, ale nawet taka pomoc w domu to duzo i to w cale nie jest pantoflarz, bo zrobi zakupy czy kolację, to sie zwie partnerstwo.

Konto usunięte
Konto usunięte: Czy jest coś co chcielibyście zmienić,a jeżeli tak, to co?

nikogo bym nie zmieniała, bo "widziały gały co brały" chcesz mamusi synusia, to musisz wszystko koło niego robić, chcesz faceta który docenia Ciebie i Twój czas możesz przenosić góry.
RedRiding1978
RedRiding1978
  8 października 2017
Ostatnio edytowany: za 26 kwietnia 7735

Irbit. po to Einstein wymyślił "teorię względności",by umiejętnie z niej korzystać. Z racji więc tego,że dałbyś mi swoją platynową miotłę, ja wcale, ale to wcale nie pomyślałam sobie,że mam do czynienia z indolentem umysłowym. Z racji tego że wcale,ale to wcale tak nie pomyślałam,to zapytam inaczej.... Jakie były, są, będą Twoje oczekiwania wobec Twojej partnerki,bo jakoś ociężale się ruszasz?!

FTT
FTT
  8 października 2017

mężczyna ma zbudować dom, posadzić drzewo i splodzic syna. A póxniej stać po świeżaki dla brajanka.

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.