RedRiding1978
RedRiding1978
  8 października 2017 (pierwszy post)

Jak to według was wygląda teraz? Czy jest coś co chcielibyście zmienić,a jeżeli tak, to co?

irbit
irbit
  8 października 2017

w sumie ociezale powiem Ci tak osobiste oczekiwania : powina potrafić rozpalić iskre, motywować czuwać nad moją kreatywnością bo czasem mnie ponosi, winna potrafić utrzymać mnie w domu tylko nie tak pod przymusem tylko żebym sam tego chciał ... coś jeszcze Intelektualną księżniczkę interesuje ???

Jozef84
Jozef84
  9 października 2017

to u mnie jest na opak :D ale wzorzec właściwy :D Tata przynosił pieniądze, a Matka rozporządzała. :D

Jozef84
Jozef84
  9 października 2017

Tata całą forse by przechulał na narzędzia. Mama rozsądnie wydawała.

RedRiding1978
RedRiding1978
  9 października 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: w sumie ociezale powiem Ci tak osobiste oczekiwania : powina potrafić rozpalić iskre, motywować czuwać nad moją kreatywnością bo czasem mnie ponosi, winna potrafić utrzymać mnie w domu tylko nie tak pod przymusem tylko żebym sam tego chciał ... coś jeszcze Intelektualną księżniczkę interesuje ???


Niewiele wymagasz, to w tłumie obskoczysz. W tym tłumie, stulejarzy d83dde04 Dać ci dupy i bydzie dość d83dde02 Nie dziwi mnie zatem, że tak chętnie swoją palemkę, chcesz mi ofiarować. Jak to mówią.... ręką ch.... nie oszukasz d83dde04 co nie? :)
irbit
irbit
  9 października 2017

Powiedz sto razy spiryrusreatyfikowaniusieniki, zdejmij warge z noska, przestań się boczyc i choć na piwo hehe d83dde1c

RedRiding1978
RedRiding1978
  9 października 2017

jakbym nie mogła lecieć na twojej fotowoltaicznej miotle, tylko chodzić muszę d83dde02 a jeszcze czego?!!! phii jak chcesz wypić ze mną piwo, to limuzynę poproszę, czerwony dywan i stolik w Grand Hotel, a nie starą kobyłą każesz mi się do speluny wozić?!! d83dde16

irbit
irbit
  9 października 2017

każda Buba wydziela jad hehe ale z paroma miałem przyjemność więc się przyzwyczaić idzie taki polski Bear Grylls. No cóż zawsze możesz przybyć na mopie jak miotelka niewygodna

RedRiding1978
RedRiding1978
  9 października 2017

Księżniczką miałam być, w pałacu mieszkać, limuzyną jeździć, a teraz przynieś, wynieś, pozamiataj, okna umyj, i łazienkę posprzątaj. Nie to mi obiecywałeś, odchodzę od ciebie!!!! Piwo wypij sobie sam. pfff

irbit
irbit
  10 października 2017

Foch

BekaZciebieModzie
BekaZciebieModzie
  12 października 2017
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970
Konto usunięte
Konto usunięte: No tak, chcą kase- źle Samowystarczalne- źle Skupiliście swoją uwagę tylko na wyglądzie zewnętrznym, a mnie nie o to chodziło, abyście sprowadzili rolę kobiety do roli skarbonki

bo nie ma nich w nic innego ( uogólniając ) Wiekszosc relacji kosztuje więcej wysilku niz to jest warte i dlatego kolesie nie chca pchac sie w związki.
W dzisiejszych czasach mam wrażenie ze facet to ma byc kundel który bedzie bedzie lekarstwem na kobiece kompleksy. Ma byc wszedzie i na kazde zawolanie. Ma byc sraki i owaki. Ma być to i ma być tamto. Non stop czytam na fejsie jaki to facet powinien byc i co to on powinien robic.
Sarna
Sarna: nikogo bym nie zmieniała, bo "widziały gały co brały" chcesz mamusi synusia, to musisz wszystko koło niego robić, chcesz faceta który docenia Ciebie i Twój czas możesz przenosić góry.


no
GuzikZTego
GuzikZTego
  12 października 2017

Myślę , że SkromnyJaa dobrze opisał sytuacje. Nie wiem, ogólnie nie interesuje mnie rola innych kobiet, mężczyzn.Bardziej się zastanawiam jaka jest moja rola w tym świecie a nie innych osób.Co wnosi moje istnienie w życie bliskich mi osób...

RedRiding1978
RedRiding1978
  12 października 2017
BekaZciebieModzie
BekaZciebieModzie: Non stop czytam na fejsie jaki to facet powinien byc i co to on powinien robic.


A czy ja pytałam o to, co piszą na fejsie czy o wasze doświadczenia i wnioski wyciągnięte na podstawie waszych związków.? Czy to tak trudno ogarnąć?!
RedRiding1978
RedRiding1978
  12 października 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Myślę , że SkromnyJaa dobrze opisał sytuacje. Nie wiem, ogólnie nie interesuje mnie rola innych kobiet, mężczyzn.Bardziej się zastanawiam jaka jest moja rola w tym świecie a nie innych osób.Co wnosi moje istnienie w życie bliskich mi osób...


Skromy odprawia tutaj coś w rodzaju "gorzkich żali" od zawsze do nadal i tak samo reszta.
RedRiding1978
RedRiding1978
  12 października 2017

Mężczyźni tutaj, to naprawdę totalna porażka i nie tylko mężczyźni, bo kobiety również. Jakaś masakracja d83dde02

RedRiding1978
RedRiding1978
  12 października 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Myślę , że SkromnyJaa dobrze opisał sytuacje. Nie wiem, ogólnie nie interesuje mnie rola innych kobiet, mężczyzn.Bardziej się zastanawiam jaka jest moja rola w tym świecie a nie innych osób.Co wnosi moje istnienie w życie bliskich mi osób...


Kobieto, no to jaka jest twoja rola w twoim związku?! Umiesz ją opisać i określić,czy nie?!
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.