RedRiding1978
RedRiding1978
  8 października 2017 (pierwszy post)

Jak to według was wygląda teraz? Czy jest coś co chcielibyście zmienić,a jeżeli tak, to co?

RedRiding1978
RedRiding1978
  13 października 2017
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970
Konto usunięte
Konto usunięte: to w sumie koszty ss podobne do utrzymania żony


Poważnie?!A ile płaciłeś żonie za obiadki, taszczenie zakupów,prasowanie twoich koszul, sprzątanie, wychowywanie Waszej córki, nieprzespane przy niej noce,zmianę pieluch,kanapeczki itd itd? Czy w cenę usług żony wliczyłeś tylko seks? W czym Ty jako jej mąż i parter jej pomagałeś? Wiedziałeś cokolwiek na temat swojej córki,jej lekarzy,dentystów,wywiadówek,dodatkowych lekcji pływania,tańca itd, czy stałeś się wielkim tatusiem wtedy,kiedy była już w wieku lat nastu i samodzielna?!Czy by móc spędzić razem czas, zaoferowałeś jej swoją pomoc w czymkolwiek czy tylko wymagałeś, by między wychowywaniem waszej córki i swoją praca ona OBOWIĄZKOWO znalazła go dla Ciebie,bo Ty byłeś urobiony po łokcie?!
RedRiding1978
RedRiding1978
  13 października 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Hmm z chodzeniem po "balaganach" jest tak samo jak "Robieniem loda przez kobiety" większość jednych i drugich to robi a nikt się nie przyznaje .


Nie mam zamiaru dyskutować z Tobą na temat Twoich balang i kto robił Ci na nich lody i za ile, też mnie nie interesuje
irbit
irbit
  13 października 2017

Żonie nie placilem bo płaci się prostytutce ... Po włosku co miesiąc zostawiłem jej pieniądze w jej kuferku. a co do córki mam z nią lepszy kontakt niż była , i to ja wwstawalem w nocy nieraz spaalem na fotelu z mloda jak zęby szły lub gdy była chora to po prostu zostawiłem chłopaków w pracy i wracałem do domu i ja sprzatalem a pranie i gotowanie było po stronie partnerki ... ups chyba Cię to boli ze można się rozwiesc bez zdrady, alkoholizmu itp

RedRiding1978
RedRiding1978
  13 października 2017

Póki co, to nic mnie nie boli, chyba,że plecy od leżenia d83dde0a Dyskutujemy i zastanawiam się skąd w was tyle św oburzenia i gderania na kobiety? Tyle

irbit
irbit
  13 października 2017

a czy ja gderam ? wiem co zrobiłem i wiem ze była też moja wina może nawet większa niż jej ale trzeba było wypić to co się uważało

RedRiding1978
RedRiding1978
  13 października 2017

Życie, bułgarski grzybiarzu d83dde0aAle żebym nie wyszła na apodyktyczną zołzę i emancypantkę tyranizującą tylko mężczyzn,to związałeś się bez urazy z jakąś zmutowaną genetycznie hybrydą i za opiekę nad córką należny Ci szacunek.Jeżeli oczywiście nie trollujesz, bo inaczej cofnę te hołdy d83dde0a

irbit
irbit
  13 października 2017

A co z tym sabatem i picie krwi z kota emerytowana katechetko ???d83dde1c

RedRiding1978
RedRiding1978
  13 października 2017

Ave Cezar d83dde0a

RedRiding1978
RedRiding1978
  13 października 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: A co z tym sabatem i picie krwi z kota emerytowana katechetko ???


Z wam ciężko, bez was jeszcze gorzej d83dde02 w mojej miotle zepsuło się sprzęgło i trza mi kawałek chłopa, nawet wybrakowany może być d83dde02 wystarczą mi jego cuuuudowne rączki hahahaha
irbit
irbit
  13 października 2017

hehehe to szukaj wymiotacza ☺

RedRiding1978
RedRiding1978
  13 października 2017

A do czego mi ten "wymiotacz"potrzebny?! fak of siet mnie się zepsuło sprzęgło,a nie zawalił komin d83dde02d83dde02

BekaZciebieModzie
BekaZciebieModzie
  14 października 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: BekaZciebieModzie: Widzisz, matka natura pozbawiła Cie możliwosci przekazania genów dalej... JAKA SZKODATobie odebrała nie tylko możliwość rozmarzania(brak wzwodu) ale również pozbawiła cię mózgu!


:D :D :D :D boże jak ty musisz być cholernie słaba :D :D :D wysil sie troszke grubasko :D :D ( rozmnażania ) chyba za zamarzłem i nie moge odmarznąć :D
RedRiding1978
RedRiding1978
  14 października 2017

Prawie, robi znaczną różnicę d83dde02 a teraz won mi stąd,bo nawet jako troll jesteś zaledwie mierny

irbit
irbit
  14 października 2017

Naprawi Ci miotle ... Buba jesteś i tyle

Asyko
Asyko
  14 października 2017

Masz rację napraw jej, niech poleci daleko z stąd :boo:

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.