RedRiding1978
RedRiding1978
  8 października 2017 (pierwszy post)

Jak to według was wygląda teraz? Czy jest coś co chcielibyście zmienić,a jeżeli tak, to co?

GuzikZTego
GuzikZTego
  12 października 2017

Niekoniecznie.Jestem dziewczyną i np. dla mnie żenujące jest właśnie takie traktowanie facetów jako sponsorów. Oglądam często Pierwszą randkę na TVP2, program kojarzy pary ,taka randka w ciemno no i spotykają się na kolacji.Prawie każda jak to ujął SkromnyJaa księżniczka oczekuje że obcy koleś będzie za nią płacił bo to jego obowiązek(?!).Mi by było wstyd, ale niektóre nie mają skrupułów i wyciskają z facetów tyle ile mogą kokietując a ci owinięci wokół palca kupują im prezenty, płacą za nie itp. Nie wiem kto wymyślił to że pierwsza randka czy coś i facet ma za ciebie płacić bo ty jesteś taka och ach i każdy ma skakać wokół ciebie i być na Twoje rozkazy.Uważam że jeśli umawiają się po raz pierwszy w tv czy poza nią i inicjują to spotkanie razem to dzielą się po połowie płatnością,każdy za siebie.W związku no już różnie bywa że jest podział obowiązków,podział płatności czy też razem się dysponuje tym i tamtym czy bardziej po ślubie.A przed czy na początku znajomości to dla mnie jest dziwne i ociekające o galeriankę zachowanie żeby żebrać o to żeby ktoś kupił ci kebaba, czy postawił kolacje czy coś innego :)

RedRiding1978
RedRiding1978
  12 października 2017

Czytając wasze posty, to ja odnoszę wrażenie, że wy nie wiecie po co żyjecie i żyjecie wbrew sobie i światu na złość. Przykłady i oczekiwania z fejsa mi wkleiłd83dde02 Slub też będziesz brał przez fejsa?!A może i dzieci przez kabel usb robił?!

GuzikZTego
GuzikZTego
  12 października 2017
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970
d83ddc78 xxxx
RedRiding1978
RedRiding1978
  12 października 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Niekoniecznie.Jestem dziewczyną i np. dla mnie żenujące jest właśnie takie traktowanie facetów jako sponsorów. Oglądam często Pierwszą randkę na TVP2, program kojarzy pary ,taka randka w ciemno no i spotykają się na kolacji.Prawie każda jak to ujął SkromnyJaa księżniczka oczekuje że obcy koleś będzie za nią płacił bo to jego obowiązek(?!).Mi by było wstyd, ale niektóre nie mają skrupułów i wyciskają z facetów tyle ile mogą kokietując a ci owinięci wokół palca kupują im prezenty, płacą za nie itp. Nie wiem kto wymyślił to że pierwsza randka czy coś i facet ma za ciebie płacić bo ty jesteś taka och ach i każdy ma skakać wokół ciebie i być na Twoje rozkazy.Uważam że jeśli umawiają się po raz pierwszy w tv czy poza nią i inicjują to spotkanie razem to dzielą się po połowie płatnością,każdy za siebie.W związku no już różnie bywa że jest podział obowiązków,podział płatności czy też razem się dysponuje tym i tamtym czy bardziej po ślubie.A przed czy na początku znajomości to dla mnie jest dziwne i ociekające o galeriankę zachowanie żeby żebrać o to żeby ktoś kupił ci kebaba, czy postawił kolacje czy coś innego :)


Zgoda, ale mnie bardziej interesują relacje w związkach, a nie na randkach w ciemno. Związek to taki "układ" między kobietą i mężczyzną
RedRiding1978
RedRiding1978
  12 października 2017

Rola kobiety w życiu mężczyzny i rola mężczyzny w życiu kobiety, którzy wspólnie tworzą związek. Może tak będzie prościej

RedRiding1978
RedRiding1978
  12 października 2017

Często te dawno temu ustalone granice zacierają się i ulegają rozmyciu.Zmienia się świat, zmienia się prędkość życia, zmusza nas do tych zmian cywilizacja i takie tam inne czynniki. Czy uważacie że to dobre, czy chcielibyście to zmienić, a jeżeli tak, to na co i jak?

GuzikZTego
GuzikZTego
  12 października 2017
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970

Rola mężczyzny: kochać,dbać i doceniać swoją kobietę(poprzez komplementowanie jej),poświęcanie jej czasu i bycie dla niej ostoją.
Rola kobiety taka sama jak rola mężczyzny: dbać (poprzez pomoc mu, poprzez ugotowanie mu czegoś dobrego),komplementowanie i chwalenie go gdy zrobi coś dobrze (np.strzeli zajeeebistą minetke, albo jak to fajnie posegregowałeś śmieci, jak Ty męsko otwierasz te słoje od mamusi-istny Pudzian! d83dde1coczywiście żartuje)

RedRiding1978
RedRiding1978
  12 października 2017

Na początek, dobre chociaż to :) Na pewno lepsze jak opinia z fejsa, bo ta mnie powaliła na kolana

RedRiding1978
RedRiding1978
  12 października 2017

Wydawało mi się,że zadałam tak banalnie proste pytanie, że nie będzie z nim żadnego problemu,a tu urosło to do problemu jak z pokonaniem Himalajów :)

BekaZciebieModzie
BekaZciebieModzie
  13 października 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Mężczyźni tutaj, to naprawdę totalna porażka i nie tylko mężczyźni, bo kobiety również. Jakaś masakracja


Widzisz, matka natura pozbawiła Cie możliwosci przekazania genów dalej... JAKA SZKODA
SkromnyJaa
Posty: 378 (po ~147 znaków)
Reputacja: 242 | BluzgometrTM: 46
SkromnyJaa
  13 października 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Prawie każda jak to ujął SkromnyJaa księżniczka oczekuje że obcy koleś będzie za nią płacił bo to jego obowiązek(?!)

Konto usunięte
Konto usunięte: Myślę , że SkromnyJaa dobrze opisał sytuacje

szkoda że z konta bez zdjęć tak się mądrze wypowiadasz.
Ciekawe jeśli faktycznie jesteś dziewczyną to cud skoro widzisz to i nie reagujesz flustracją jak inne tu księżniczki
SkromnyJaa
Posty: 378 (po ~147 znaków)
Reputacja: 242 | BluzgometrTM: 46
SkromnyJaa
  13 października 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Rola mężczyzny: kochać,dbać i doceniać swoją kobietę(poprzez komplementowanie jej),poświęcanie jej czasu i bycie dla niej ostoją. Rola kobiety taka sama jak rola mężczyzny: dbać (poprzez pomoc mu, poprzez ugotowanie mu czegoś dobrego),komplementowanie i chwalenie go gdy zrobi coś dobrze (np.strzeli zajeeebistą minetke, albo jak to fajnie posegregowałeś śmieci, jak Ty męsko otwierasz te słoje od mamusi-istny Pudzian! oczywiście żartuje)

byłoby to na pewnoe normalniejsze i ludzkie i...prawdziwe bo na tym bardziej opiera sie związek -miłość niż na tym co ja wymieniłem.
GuzikZTego
GuzikZTego
  13 października 2017
...
GuzikZTego
GuzikZTego
  13 października 2017

POZDRAWIAM SERDECZNIE MARCINA SOWE d83ddc8fPAMIETAMY I CZEKAMY NA ZMARTWYCHWSTANIE HYDEPARKU. d83ddc51d83cdf89

irbit
irbit
  13 października 2017

ble ble ... i tak dalej obecne pokolenie kobiet nie potrafi sprawić aby facet ciągnął do domu, nie mają zaszczepionego utrzymywania ogniska domowego oraz nie znają pojęcia kompromis chyba poza wiernością i lojalnoscia bardzo ważny w dobrym związku

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.