RedRiding1978
RedRiding1978
  8 października 2017 (pierwszy post)

Jak to według was wygląda teraz? Czy jest coś co chcielibyście zmienić,a jeżeli tak, to co?

RedRiding1978
RedRiding1978
  13 października 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Niekoniecznie.Jestem dziewczyną i np. dla mnie żenujące jest właśnie takie traktowanie facetów jako sponsorów. Oglądam często Pierwszą randkę na TVP2, program kojarzy pary ,taka randka w ciemno no i spotykają się na kolacji.Prawie każda jak to ujął SkromnyJaa księżniczka oczekuje że obcy koleś będzie za nią płacił bo to jego obowiązek(?!).Mi by było wstyd, ale niektóre nie mają skrupułów i wyciskają z facetów tyle ile mogą kokietując a ci owinięci wokół palca kupują im prezenty, płacą za nie itp. Nie wiem kto wymyślił to że pierwsza randka czy coś i facet ma za ciebie płacić bo ty jesteś taka och ach i każdy ma skakać wokół ciebie i być na Twoje rozkazy.Uważam że jeśli umawiają się po raz pierwszy w tv czy poza nią i inicjują to spotkanie razem to dzielą się po połowie płatnością,każdy za siebie.W związku no już różnie bywa że jest podział obowiązków,podział płatności czy też razem się dysponuje tym i tamtym czy bardziej po ślubie.A przed czy na początku znajomości to dla mnie jest dziwne i ociekające o galeriankę zachowanie żeby żebrać o to żeby ktoś kupił ci kebaba, czy postawił kolacje czy coś innego :)


A czytając ich wypowiedzi, nie odnosisz wrażenia, że oni nic więcej poza kasą nie mają nam do zaoferowania i sami sprowadzają się do roli potrzebnego, bo mniej bałaganu, ale wieszaka na płaszcze?
irbit
irbit
  13 października 2017

hehe dalej Wotsonie ... Zawsze wina jest po obu stronach ...

Panthera
Panthera
  13 października 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Z tym też się zgadzam kto powiedział że tylko facet ma prawo trzasnąć drzwiami i iść na piwo z kumplami? Przecież my też tak możemy jak nam coś nie pasuje


wtedy to wyjdziemy na wyrdne żony, które są niedojrzałe bo wolą sie spić w pubie zamiast rowiązać problem i na pewno puszczalskie bo dajemy po alkoholu, wiec najlepiej trzymać nas krótko w domach.
irbit
irbit
  13 października 2017

A kto tu tak napisał ???

Panthera
Panthera
  13 października 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: hehe dalej Wotsonie ... Zawsze wina jest po obu stronach ...


Red dobrze zauważyła, moze sam nic nie dawałeś z siebie, wiec cie koboety nie umiały utrzymać. Jeśli facet chce wyjśc to wyjdzie zawsze, nie z winy kobiety. Facet sam musi chcieć zostać w domu dla niej. Jeśli tego nie chce, to nawet gdy ona wypruje sobie żyły - nic z tego nie bedzie.
irbit
irbit
  13 października 2017

I możemy spokojnie dojść do consensusu PO CO DALEJ COŚ CIĄGNĄC NA SIŁĘ

RedRiding1978
RedRiding1978
  13 października 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: hehe dalej Wotsonie ... Zawsze wina jest po obu stronach ...


Więc jaki Irbitku był Twój grzech główny?! Nie żebym była wścibska,ale tak dla jasności sprawy d83dde0a
RedRiding1978
RedRiding1978
  13 października 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: I możemy spokojnie dojść do consensusu PO CO DALEJ COŚ CIĄGNĄC NA SIŁĘ


Oczywiście, że tak lepiej, bo skoro w niczym Twojej pomocy i zaangażowania nie widzę, to tylko przeszkadzasz mi w życiu i idź do diabła! i żyj sobie sam, ze swoją rączką i buteleczką d83dde0a
RedRiding1978
RedRiding1978
  13 października 2017
Panthera
Panthera: wtedy to wyjdziemy na wyrdne żony, które są niedojrzałe bo wolą sie spić w pubie zamiast rowiązać problem i na pewno puszczalskie bo dajemy po alkoholu, wiec najlepiej trzymać nas krótko w domach.


Ale za to oni na godnych nieba męczenników kobiet, gotowych do kanonizacji d83dde02
irbit
irbit
  13 października 2017

Mój wiesz tak naprawdę po czasie mogę powiedzieć Pracoholizm oraz brak uwagi co do partnerki nie potrafiłem podzielić swojego czasu żeby trochę jej zostawić tylko Praca i Córka ... PytAnie czy wyciągnąłem wnioski

RedRiding1978
RedRiding1978
  13 października 2017

A czemu nie dzieliliście tego czasu wspólnie? Mam na myśli Twoją partnerkę, córkę i Ciebie?

irbit
irbit
  13 października 2017

Bo ja mam wolne week a ona w week pracowała Ps. Ja nie pijam a co do rączki no wiesz sa inne sposoby na zaspokojenie potrzeb fizycznych i to w sumie koszty ss podobne do utrzymania żony ☺

RedRiding1978
RedRiding1978
  13 października 2017

No nie mów że tak nisko upadłeś, że musisz "miłość" kupować jak na bazarze kapustę? d83dde0a Chyba wolałabym zacisnąć zęby i darować sobie tego typu wyprawy

irbit
irbit
  13 października 2017

Hmm z chodzeniem po "balaganach" jest tak samo jak "Robieniem loda przez kobiety" większość jednych i drugich to robi a nikt się nie przyznaje .

irbit
irbit
  13 października 2017

I nie miłość ...

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.