Mysliva
Mysliva
  31 maja 2017 (pierwszy post)

Witajcie.
Dosyć "trendy" temat..
Czy uważacie, że faktycznie feminizacja kobiet zaszła tak dalece, iż mężczyzn zepchnęło to na margines męskości?..
Upraszczając - czy otaczają Was głównie silne, samowystarczalne kobiety i "ci...aci" mężczyźni?
Czy może role z mitologii: mężczyzna - głowa rodziny, kobieta - strażniczka ogniska domowego, zamieniły się miejscami?
Jeśli tak, jak Waszym zdaniem wpływa to na ogół społeczeństwa?

Mysliva
Mysliva
  5 czerwca 2017
BabaxJaga
BabaxJaga: Mysliva: Jaga, irracjonalne zachowania nie są mi obce (jak to kobiecie, jak zapewne stwierdziłoby kilku Panów tutaj), jednak są to przypadki typu - zdjąć buty w środku miasta i pójść boso w deszczu.. Natomiast, nie widzę potrzeby i sensu, w podpinaniu się pod Twoją krucjatę z Tajrusią, czy kimkolwiek innym. Ogólnie nie rozumiem frajdy z pisania dla pisania. Przy czym jestem daleka od potępiania Twoich wyborów w tej materii. ochMysliva: Blazą, nazwałam ten fragment Twojego posta. Nie widzę w tym nic obraźliwego. Po prostu odniosłam wrażenie, że tworząc go, byłaś już zmęczona i pisałaś by pisać.. Jeśli to było zamierzone, to nie zrozumiałam. achMysliva: Nie doszukuj się intryg w moich wypowiedziach. Staram się, by człowiek, z którym prowadzę rozmowę, zrozumiał przekaz. Czasem, jak widać, rozumie na tyle, na ile chce nawet nie śmiem, te upierdliwe "człowieki" zawsze się czegoś uczepią, ale nie przejmuj się, reszta "ludziuf łyka twoją papkęMysliva: Nie wiem, dlaczego każdego posądzasz o prowokację nie każdegoMysliva: Wierz mi, niektórzy stawiają na prostą, międzyludzką, komunikację jestem niewierząca, ale tobie "fierzę"Mysliva: Amy Winehouse akurat lubię. Posłuchałam/obejrzałam, z przyjemnością. doprawdy, cała przyjemność po mojej stroniePS 2 dni wolnego i milonpięćsetstodziewięćset spraw do załatwienia, z których połowy prawdopodobnie nie załatwię, ale żeby skały srały wpadnę na Forum, choćby na krótko, wybacz, że teraz muszę ciebie opuścić, nie zapomnij poudzielac się w innych tematach, wiesz, tak dla ściemy, trzeba uwagę maluczkich pokierować na boczne tory, bo inaczej strategia weżmie w łeb, Tajrusię krótko za pysk, za bardzo wierzga, zepsuje wszystko


d83ddc4dd83dde12
Panthera
Panthera
  5 czerwca 2017

Z reszta komu to przeszkadza. Dajmy ludziom byc soba.
jesli faceci chca byc zniewiesciali a kobiety zmezniale to czemu mamy im zabronic??

Tajrusia
Tajrusia
  5 czerwca 2017

No faktycznie :D Nie mam nic lepszego do roboty, nic ciekawszego do czytania tylko naczelną trollicę forum piszącą z dwóch różnych profili xD chyba cie głowa boli :)

Erf
Erf
  5 czerwca 2017

No i gdzie te kwiaty? :/

tibauld
tibauld
  6 czerwca 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: specjalnie wybierasz tak skrajne przykłady?

Bo takie są bardzo obrazowe.
Konto usunięte
Konto usunięte: Strach i obawy są częścią naszego człowieczeństwa.


Mi tam chodziło o to, że tłum i podążanie za nim to zgubna sprawa. Tłum najczęściej przybiera destruktywne postawy.
Konto usunięte
Konto usunięte: Staram się to sobie wyobrazić :) To coś jak wejść do klatki,do której za chwilę wpuszczą grizli i liczyć na to że uda się w niej przeżyć ?:)


Chodzę czasem bardzo późno po niemieckiej stolicy i bandy turków schodzą mi z drogi. :ninja:
Konto usunięte
Konto usunięte: Zbytek łaski :) Po co mi życzenia które się nie spełnią?


Trzeba robić tak, by się spełniało. Przeciwdziałać.
Tajrusia
Tajrusia
  6 czerwca 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Bo takie są bardzo obrazowe.


Zwłaszcza takie.... wyjątkowo celnie, zwłaszcza ostnimi czasy, trafiają do naszej świadomości

Konto usunięte
Konto usunięte: Tłum najczęściej przybiera destruktywne postawy.


Pojęcie dobra i zła tłumu, jest dość uniwersalne. Czasami tłum nas ratuje, a czasami jak w Turynie, tratuje

Konto usunięte
Konto usunięte: Chodzę czasem bardzo późno po niemieckiej stolicy i bandy turków schodzą mi z drogi.


To się nazywa pono instynkt samozachowawczy :) lepiej z lewem nie zadzierać, bo można skoczyć jak koza w Tokijskim zoo :) :) Wiedzą co robią, albo legenda sięga aż Turcji :)

Konto usunięte
Konto usunięte: Przeciwdziałać.


Czyli? Dmuchać na zimne?:)
tibauld
tibauld
  6 czerwca 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Zwłaszcza takie.... wyjątkowo celnie, zwłaszcza ostnimi czasy, trafiają do naszej świadomości

Wielu ludzi nie interesuje się światem, otoczeniem. Trafia ich tylko to, co sami przeżyją.
Konto usunięte
Konto usunięte: Pojęcie dobra i zła tłumu, jest dość uniwersalne. Czasami tłum nas ratuje, a czasami jak w Turynie, tratuje


A presja tłumu i podążanie za nim w imię głupiej mody lub tego, że wszyscy tak robią?
Konto usunięte
Konto usunięte: To się nazywa pono instynkt samozachowawczy :) lepiej z lewem nie zadzierać, bo można skoczyć jak koza w Tokijskim zoo :) :) Wiedzą co robią, albo legenda sięga aż Turcji :)


Ostatnim razem szedłem całkiem bezbronny, faktem jest że łaziłem od jednego do drugiego krawężnika, szlaczkiem. Jak ja mogłem w słabym stanie być groźnym? :(
Jak idę prosto, w sumie też tak jest. :(
Konto usunięte
Konto usunięte: Czyli? Dmuchać na zimne?:)


Jeśli dmuchanie na noc w dobrym śnie pomoże....:ninja:
Tajrusia
Tajrusia
  6 czerwca 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Wielu ludzi nie interesuje się światem, otoczeniem. Trafia ich tylko to, co sami przeżyją.


wielu ludzi, interesują tylko wymierne korzyści jakie moga z tego świata mieć. Mało kto wkalkulowuje z w nie ryzyko utraty zdrowia czy życia. świat nęci i wabi swoimi kolorowymi neonami, ważniejszym staje się mieć jak być

Konto usunięte
Konto usunięte: A presja tłumu i podążanie za nim w imię głupiej mody lub tego, że wszyscy tak robią?


To też ma dobre i złe strony. Niestety, ale tzw "moda" nie tylko w modelingu, modzie , ale i życiu codziennym, chęć na inne lepsze, łatwiejsze życie, kreuje naszą rzeczywistość. Nie wszystko jest złe. Trzeba tylko nauczyć się racjonalnego wyboru :)

Konto usunięte
Konto usunięte: Ostatnim razem szedłem całkiem bezbronny, faktem jest że łaziłem od jednego do drugiego krawężnika, szlaczkiem. Jak ja mogłem w słabym stanie być groźnym? :(


Jak wierzyć legendzie, to "pijany mistrz" d83dde02 cały turniej wygrał :)

Konto usunięte
Konto usunięte: Jak idę prosto, w sumie też tak jest. :(


Różnica w technice nieznaczna, więc nikt się pewnie nie połapał :) :)

Konto usunięte
Konto usunięte: Jeśli dmuchanie na noc w dobrym śnie pomoże...


To zależy kto, co dmuchał :)
tibauld
tibauld
  6 czerwca 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: wielu ludzi, interesują tylko wymierne korzyści jakie moga z tego świata mieć. Mało kto wkalkulowuje z w nie ryzyko utraty zdrowia czy życia. świat nęci i wabi swoimi kolorowymi neonami, ważniejszym staje się mieć jak być

Ciekawe jak jest z tym posiadaniem już w życiu grobowym, co to daje. :ninja:
Że też muszę na to jeszcze poczekać. :(
Konto usunięte
Konto usunięte: Jak wierzyć legendzie, to "pijany mistrz" cały turniej wygrał :)


Legendy są też często przekoloryzowane. Ja mogę się bać samego siebie ale reszta. :(
Konto usunięte
Konto usunięte: Różnica w technice nieznaczna, więc nikt się pewnie nie połapał :) :)

Ze mnie jest słaby technik. :(
Konto usunięte
Konto usunięte: To zależy kto, co dmuchał :)

Ja tam akceptuję swoje koszmary, niektóre nawet są prorocze. Także ja kładę głowę do poduszki i nic dmuchać na lepsze sny nie muszę. :rotfl:
Tajrusia
Tajrusia
  6 czerwca 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Ciekawe jak jest z tym posiadaniem już w życiu grobowym, co to daje


Szczęście wietrzne :)

Konto usunięte
Konto usunięte: Że też muszę na to jeszcze poczekać. :(


Cierpliwość to cnota :) Byleś nią jak kokonem nie zarósł :)

Konto usunięte
Konto usunięte: Legendy są też często przekoloryzowane. Ja mogę się bać samego siebie ale reszta. :


Nie taki diabeł straszny jak go malują :D Wystarczy kosmetyczka :D( Czego ja u Ciebie nie widzę) :)

Konto usunięte
Konto usunięte: Ja tam akceptuję swoje koszmary, niektóre nawet są prorocze. Także ja kładę głowę do poduszki i nic dmuchać na lepsze sny nie muszę.


Nie wszyscy mają tak dobrze
tibauld
tibauld
  7 czerwca 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Szczęście wietrzne :)

Chcę mieć swe prochy w urnie. Może nie będzie wiało, co?
Konto usunięte
Konto usunięte: Cierpliwość to cnota :) Byleś nią jak kokonem nie zarósł :)


Sam dla poznania innego świata chyba się nie zabije, co? Czasem los kuszę bezowocnie.
Konto usunięte
Konto usunięte: Nie taki diabeł straszny jak go malują :D Wystarczy kosmetyczka :D( Czego ja u Ciebie nie widzę) :)


Jestem przeciw pudernicom, przeciw sobie niby też ale podziękuję za szpachlę. Nawet jeśli mam wrogą aparycję. :(
Konto usunięte
Konto usunięte: Nie wszyscy mają tak dobrze


Czy ja wiem czy to taka dobroć. Ten sam koszmar 7 lat.
Tajrusia
Tajrusia
  7 czerwca 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Chcę mieć swe prochy w urnie. Może nie będzie wiało, co?


Muszę sprawdzić u Meteomodel, albo jechać w kieleckie :)

Konto usunięte
Konto usunięte: Sam dla poznania innego świata chyba się nie zabije, co? Czasem los kuszę bezowocnie.


zła komunikacja?

Konto usunięte
Konto usunięte: Jestem przeciw pudernicom, przeciw sobie niby też ale podziękuję za szpachlę.


Nie dziękuj, rajbetka później, to nic miłego :))

Konto usunięte
Konto usunięte: Czy ja wiem czy to taka dobroć. Ten sam koszmar 7 lat.


Przynajmniej wierny :)
tibauld
tibauld
  7 czerwca 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Muszę sprawdzić u Meteomodel, albo jechać w kieleckie :)

Pogodynki w tv czasem omawiały pogodę i były fajne...:kv3:
Konto usunięte
Konto usunięte: zła komunikacja?


Trudno powiedzieć, pewnie to poniekąd też.
Konto usunięte
Konto usunięte: Nie dziękuj, rajbetka później, to nic miłego :))

Nie wiem nawet co to rajbetka. :( Kobieta nawet wie co to packa murarska. :(
Konto usunięte
Konto usunięte: Przynajmniej wierny :)

Medali za to nie ma, nagród też nie. Męcz się człowiecze sam ze sobą, jak głupiś. :tak:
Dobranoc.
Tajrusia
Tajrusia
  7 czerwca 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Pogodynki w tv czasem omawiały pogodę i były fajne..


Rozbieżności w postrzeganiu "fajności" wynikają zapewne z upodobań :) Ja tam wolę "modela" jak "modelki" :D

Konto usunięte
Konto usunięte: Trudno powiedzieć, pewnie to poniekąd też.


Trzeba to naprawić. Pan podobno od spraw technicznych więc....to chyba żaden problem:)?

Konto usunięte
Konto usunięte: Nie wiem nawet co to rajbetka. :( Kobieta nawet wie co to packa murarska. :(


Istna wieża Babel :) To samo, a nie tak samo.:)

Konto usunięte
Konto usunięte: Medali za to nie ma, nagród też nie. Męcz się człowiecze sam ze sobą, jak głupiś


Przecież ja tutaj nikogo, nigdzie nie wysyłałam. Wręcz przeciwnie.... :) Zawsze mówiłam, że Polska to najpiękniejszy kraj na świecie. Cudze chwalicie, swego nie znacie. Sami nie wiecie, co posiadacie :D

Konto usunięte
Konto usunięte: Dobranoc.


Dzień dobry :) Nie smutaś już tak, bo depresji "Panie Ponury"nabawić się można :)
tibauld
tibauld
  7 czerwca 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Ja tam wolę "modela" jak "modelki" :D

To prawie niesamowite stwierdzenie. Zaskoczyło strasznie mnie to.
Konto usunięte
Konto usunięte: Trzeba to naprawić. Pan podobno od spraw technicznych więc....to chyba żaden problem:)?


Nie wszystko daje się naprawić, czasem lepiej zacząć składać od nowa.
Konto usunięte
Konto usunięte: Przecież ja tutaj nikogo, nigdzie nie wysyłałam. Wręcz przeciwnie.... :) Zawsze mówiłam, że Polska to najpiękniejszy kraj na świecie. Cudze chwalicie, swego nie znacie. Sami nie wiecie, co posiadacie :D


Gdyby koszmary dotyczyły równoleżnika w którym się znajduje, to bym już dawno wrócił i nie tułał się po Europie...
Tak poza tym posiadam nowe plany na zamieszkanie.
Konto usunięte
Konto usunięte: Nie smutaś już tak, bo depresji "Panie Ponury"nabawić się można :)


Jeśli to zaraźliwe i przenoszone drogą światłowodową to się lepiej pani odsuń. Bo też stracisz wszelaki zapał i chęci.
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.