Mysliva
Mysliva
  31 maja 2017 (pierwszy post)

Witajcie.
Dosyć "trendy" temat..
Czy uważacie, że faktycznie feminizacja kobiet zaszła tak dalece, iż mężczyzn zepchnęło to na margines męskości?..
Upraszczając - czy otaczają Was głównie silne, samowystarczalne kobiety i "ci...aci" mężczyźni?
Czy może role z mitologii: mężczyzna - głowa rodziny, kobieta - strażniczka ogniska domowego, zamieniły się miejscami?
Jeśli tak, jak Waszym zdaniem wpływa to na ogół społeczeństwa?

Tajrusia
Tajrusia
  4 czerwca 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Mysliva: BabaxJaga: "Kobiety stają się świadome swojej wartości i zaczynają domagać się coraz to większej przestrzeni do własnej samorealizacji, dzięki czemu zyskują miano samczych, a samce, chyba poniekąd rozumieją, ze zbliża się kres ich dominacji wiec łagodnieją zyskując tym samym przydomek zniewieściałych."Na to pytanie odpowiedziałaś(cytat):


No to jazda obie, brać na plecy te kanapy i na 10 piętro marsz! Skoro jesteście za takim równouprawnieniem, to bądźcie konsekwentne do końca. Ale nawet wtedy nie dostaniecie tej samej zapłaty z prostej przyczyny, gdy mężczyzna wyniesie ich tam 10 to wy 1 i tym samym jesteście w moim rozumieniu mniej wydajne. Na tym wasze równouprawnienie zaczyna się i kończy.
Tajrusia
Tajrusia
  4 czerwca 2017

Chyba, że macie im za złe to, że nie pozwolą wam bezkarnie mordować nie tylko waszych, ale i ich dzieci?! I to jest prawdziwy powód waszej ich dyskryminacji i eksteminacji. Chcecie mieć władzę absolutną nad nimi, bo niby was ograniczają, ale jak wy zabieracie im prawo do decydowania o sobie i swoich genach, to wtedy wszystko jest w porządeczku?! Hipokrytki

BabaxJaga
Posty: 5789 (po ~243 znaków)
Reputacja: -2128 | BluzgometrTM: 15
BabaxJaga
  4 czerwca 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: No to jazda obie, brać na plecy te kanapy i na 10 piętro marsz!

spoko, dołączysz do nas to damy radę z tymi 10, a nie tylko z 1, dostaniemy tyle samo kasiory co samiec,
ja będę dowodzić, a ty wnosić, jak zaczniesz trzaskać dziobem to oberwiesz śliwkę pod ślipia od Ślivy,
to specjalistka od ślipowych śliwek i niezłej klasy myśliwa, zna się na polowaniu,
jak dostaniesz od niej w dupę z dubeltówki to kurcgalopkiem z parteru znajdziesz się na X piętrze, nawet windę prześcigniesz

moja ewangelia
WCZORAJ już utracone, DZISIAJ jest w rękach naszych, a JUTRO? nie dajmy się choć JUTREM straszyć
moja wiara https://www.youtube.com/watch?v=TLgacbYRQ_I
mój dekalog https://www.youtube.com/watch?v=ITsL91vlIcM

BabaxJaga
Posty: 5789 (po ~243 znaków)
Reputacja: -2128 | BluzgometrTM: 15
BabaxJaga
  4 czerwca 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Chyba, że macie im za złe to, że nie pozwolą wam bezkarnie mordować nie tylko waszych, ale i ich dzieci?!

jakich dzieci tępy, zakuty łbie? embrion, zygotę nazywasz dzieckiem?
potrzeba bardzo wielu procesów w wyniku których dochodzi do wykształcenia organów niezbędnych do życia dla osobnika danego gatunku, od kiedy jajko jest kurą tłuku?
to nie mężczyżni ponoszą obciążenia i zagrożenia organizmu związane z ciążą więc dlaczego mieliby decydować o ciele kobiety?

moja ewangelia
WCZORAJ już utracone, DZISIAJ jest w rękach naszych, a JUTRO? nie dajmy się choć JUTREM straszyć
moja wiara https://www.youtube.com/watch?v=TLgacbYRQ_I
mój dekalog https://www.youtube.com/watch?v=ITsL91vlIcM

Tajrusia
Tajrusia
  4 czerwca 2017

Na moją pomoc nie licz. ja nie latam po ulicy z gołą d.... i nie drę łacha o równouprawnieniu, bo te prawa które są mi potrzebne, posiadam. Nie czuje się zagrożonym gatunkiem, dyskryminowanym przez mężczyzn. O prawo do zabijania i piepszenia sie gdzie popadnie i z kim popadnie też na ulicy walczyć nie muszę

Tajrusia
Tajrusia
  4 czerwca 2017
BabaxJaga
BabaxJaga: embrion, zygotę nazywasz dzieckiem?


Tak, nazywam je łachu dzieckiem
Mysliva
Mysliva
  4 czerwca 2017
BekaZciebieModzie
BekaZciebieModzie: Dla mnie problemem jest to ze wiecznie w mediach widze rzeczy typu: Jak dogodzic kobiecie, 6 rzeczy jakie ona lubi,25324 sposoby jak poderwac kobiete, jakich facetów lubi kobieta, jaki prezent dla niej na walentynki, 8 rzeczy które musisz wiedziec o piersiach, kobieta kobieta kobieta x1000.


Konto usunięte
Konto usunięte: Myślę, że podobną liczbę publikacji można znaleźć w stosunku do mężczyzn.. "Jak zatrzymać go przy sobie?", "Co lubią faceci?", "Co kręci mężczyzn?", "Co zrobiłaś źle, że odszedł?", "Co zaspokoi mężczyznę?" "Jakie pozycje uwielbiają faceci"?, "Co dla Niego na Gwiazdkę?", "Jak być posłuszną żoną?", "Co powinnaś wiedzieć o męskim członku?" "Cukierkowa, czy drapieżna - co wolą mężczyźni?", "Czy wiesz, jak zrobić idealne fellatio?"Takie teksty nie są dla Ciebie problemem?


BekaZciebieModzie
BekaZciebieModzie: A co Ty cytujesz Panią domu czy jakies inne pismo kobiece ? :D Ja wymienilem tematy w wiadomosciach na portalach internetowych, skierowanych teoretycznie do obojga płci.W tym widze problem. Jak być posluszną żona ? a co Ty czytasz ? :D :D Nie osmieszaj sie ;D Panthera pisz pod swoim nickiem :D


Konto usunięte
Konto usunięte: Źródło w tym przypadku jest najmniej istotne, raczej chodziło o to, że ponownie kładziesz nacisk na tematykę kobiecą: BekaZciebieModzie: kobieta kobieta kobieta x1000 a teraz sugerujesz, że tytuły są skierowane do obojga płci.Myślę, że zarówno zacytowane przez Ciebie tytuły, jak i te, które podałam ja, oscylują wokół obojga płci.

BekaZciebieModzie
BekaZciebieModzie: Napisalem ze powinny byc skierowane a nie sa patrz : Mysliva Mysliva: BekaZciebieModzie: kobieta kobieta kobieta x1000


Nie zrozumieliśmy się, więc inaczej:
ewidentnie kładziesz nacisk na tematykę kobiecą, skierowaną do mężczyzn, o wymowie pouczającej, traktującą mężczyzn jak bezmyślne, nierozumne i chcące podporządkować się kobietom, istoty.
Próbuję zasugerować, że to działa też w druga stronę.
A ogólnie rzecz biorąc, oscyluje wokół obydwu płci, bo opisuje interakcje męsko - żeńskie.
I pytam, czy taka forma przekazu, pouczająca, traktująca kobiety jak bezmózgie, chcące zadowolić mężczyznę istoty, nie jest już dla Ciebie problemem? d83dde09
BekaZciebieModzie
BekaZciebieModzie
  4 czerwca 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Nie zrozumieliśmy się, więc inaczej: ewidentnie kładziesz nacisk na tematykę kobiecą, skierowaną do mężczyzn, o wymowie pouczającej, traktującą mężczyzn jak bezmyślne, nierozumne i chcące podporządkować się kobietom, istoty. Próbuję zasugerować, że to działa też w druga stronę. A ogólnie rzecz biorąc, oscyluje wokół obydwu płci, bo opisuje interakcje męsko - żeńskie. I pytam, czy taka forma przekazu, pouczająca, traktująca kobiety jak bezmózgie, chcące zadowolić mężczyznę istoty, nie jest już dla Ciebie problemem?


Nie wiem czy to my czy tylko jedno z nas.
Napisze raz jeszcze: Odpisywalem na zarzuty postawione przez kolezanke i ponadto odpisywalem panom o podobnych spostrzezeniach.
Mysliva
Mysliva
  4 czerwca 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Mysliva: Mysliva: BabaxJaga: "Kobiety stają się świadome swojej wartości i zaczynają domagać się coraz to większej przestrzeni do własnej samorealizacji, dzięki czemu zyskują miano samczych, a samce, chyba poniekąd rozumieją, ze zbliża się kres ich dominacji wiec łagodnieją zyskując tym samym przydomek zniewieściałych."Na to pytanie odpowiedziałaś(cytat): No to jazda obie, brać na plecy te kanapy i na 10 piętro marsz! Skoro jesteście za takim równouprawnieniem, to bądźcie konsekwentne do końca. Ale nawet wtedy nie dostaniecie tej samej zapłaty z prostej przyczyny, gdy mężczyzna wyniesie ich tam 10 to wy 1 i tym samym jesteście w moim rozumieniu mniej wydajne. Na tym wasze równouprawnienie zaczyna się i kończy.


Zacytowałaś mnie, cytującą Jagę, zupełnie wyrywając z kontekstu..
Jesteś kolejnym Fotkowym - literkowym dziwadełkiem?
Ja nigdy nie twierdziłam, że jestem za, albo przeciw równouprawnieniu.. Partnerstwo bardziej mi odpowiada.
Kanapę zdarzało mi się wnosić, na 4te, ale w parze z drugą osobą i był to mężczyzna. (Swoją drogą, to byłby ciekawy widok, 10 sztuk na 10 piętro, sam..)
Oczywiście nie pobrałam opłaty za sąsiedzką pomoc, podobnie mój partner w dźwiganiu, więc nie jestem w stanie stwierdzić, jaka różnica w zarobkowaniu.
Do badań wydajności należałoby wziąć po dwa osobniki o porównywalnej tężyźnie fizycznej, w zbliżonym wieku, by były jak najbardziej miarodajne?
A na koniec, wybacz, ale nie będę więcej wtrącać się do Twoich przepychanek z Jagą.
To nudne.
Pozdrawiam ciepło.
Mysliva
Mysliva
  4 czerwca 2017

BekaZciebieModzie Nie wiem czy to my czy tylko jedno z nas.
Napisze raz jeszcze: Odpisywalem na zarzuty postawione przez kolezanke i ponadto odpisywalem panom o podobnych spostrzezeniach.

Zarzuty? d83dde33
Przepraszam, nie sądziłam, że moja dociekliwość zostanie odebrana jako atak.
Nie było to zamierzone.
d83dde09

Tajrusia
Tajrusia
  4 czerwca 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Ja nigdy nie twierdziłam, że jestem za, albo przeciw równouprawnieniu.. Partnerstwo bardziej mi odpowiada.


W takim razie, zwracam honor bo najwidoczniej źle odebrałam Twoje "przytakiwania" jadze
tibauld
tibauld
  4 czerwca 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Czy uważacie, że faktycznie feminizacja kobiet zaszła tak dalece

Tak, zaszła bardzo daleko. Jednakże to bardzo dziwna rzecz ta feminizacja, kobiety walczą o pewne prawa, o których nigdy nie powinno się nawet debatować. Jednak moralność idzie w odstawkę jak człowiek zaczyna iść w pewnym nurcie. Nie zastanawiając się co on tak naprawdę przynosi.
Gdy zaczyna się walkę o swoją wolność wpierw trzeba spojrzeć w jakich kajdanach już się siedzi.
Konto usunięte
Konto usunięte: czy otaczają Was głównie silne, samowystarczalne kobiety


Silne i samowystarczalne kobiety, śmiech może ogarnąć patrząc na takie hasła. Nie ma takich kobiet, jakby swojej siły nie chciały eksponować...
Konto usunięte
Konto usunięte: Czy może role z mitologii: mężczyzna - głowa rodziny, kobieta - strażniczka ogniska domowego, zamieniły się miejscami?


Babom jak i chłopom odbiło ale to nie zamiana miejscami nastąpiła a zmiana podejścia do życia, nic więcej.
Konto usunięte
Konto usunięte: mężczyzn zepchnęło to na margines męskości?..


Gotuję dla siebie, sprzątam, kobiety jak czasem bywają u mnie w mieszkaniu potrafią dostrzec porządek i większą czystość niż u siebie. Potrafię szyć, przyszywać guziki i robić ściegi. Wyprasuję sobie koszulę i dbam o swoje kwiaty w domu. Nawet firany sam wieszam, uprzednio je piorąc. Chyba też mam ten problem. ;/

Z drugiej strony lubię hydraulikę, elektrykę. Nawet jeśli prąd mnie 2 razy już poraził...W młodszych latach lubiłem bronić siostrę, jak było coś nie tak, to delikwent nawet nie dyskutował. I dobrze się stawało, za brata mogłem mieć problem z prawem. :(
Tajrusia
Tajrusia
  4 czerwca 2017
BabaxJaga
BabaxJaga: potrzeba bardzo wielu procesów w wyniku których dochodzi do wykształcenia organów niezbędnych do życia dla osobnika danego gatunku, od kiedy jajko jest kurą tłuku?


domagaj się więc prawa do zalegalizowania sterylizacji a nie prawa do zabijania. Wtedy będziesz mieć pewność, że decydujesz tylko i wyłącznie o sobie samej, nie robiąc przy tym nikomu krzywdy i nie ograniczając praw kolejnej grupie osób
BabaxJaga
Posty: 5789 (po ~243 znaków)
Reputacja: -2128 | BluzgometrTM: 15
BabaxJaga
  4 czerwca 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: A na koniec, wybacz, ale nie będę więcej wtrącać się do Twoich przepychanek z Jagą.

cóż za bon ton Ślivo, widzę, że chcąc zachować twarz taktownej, zrównoważonej, a przede wszystkim neutralnej stałaś się bardzo ostrożna.
Obawiasz się, że zaliczyłaś wtopę nazywając mnie blazą, dla przypomnienia pozwolę sobie ten fragment zacytować

BabaxJaga
BabaxJaga: moje ekspoze w obronie płci zagrożonej https://www.youtube.com/watch?v=NKl0MTW-dtk PS Ślivo, dziękuję za nutkę, piękna i z jakim głębokim przekazem a/ obiecuję rozpuścić wici w sprawie poszukiwanych prawdziwych kobiet, b/ i w sprawie "koczycz"również, c/ prowokatorki w tył zwrot, odmaszerować, nieśmiałe wystąp c/ maleńka prośba, na przyszłośc ogranicz mi disco polo, jestem na nie uczulona, dostaję kociokwiku d/ górka "kamycków" powoli rośnie, ach jak "slicnie" i "lirycnie", miodzio e/teraz kolej na twój "kamycek" do "ogródecka"


i twoje "kulturne" (czyt. z poziomu listwy przypodłogowej pytanie) stanowiące niejako odpowiedź na mój powyższy post
Konto usunięte
Konto usunięte: Ta blaza to Ty realnie, czy na potrzeby Fotki?


może to było chwilowe spuszczenie twoich emocji ze smyczy, a może zła podpowiedź osoby życzliwej towarzyszącej albo chwilowa zamiana ról na twoim profilu, nie wnikam, niemniej trochę wypadłaś z roli dystyngowanej damy więc teraz dla zatarcie uważasz, że lepiej się nie wtrącać, masz rację, wizerunek łatwo spieprzyć, a znacznie trudniej naprawić, a publika bywa pamiętliwa, zacznie snuć podejrzenia i cała intryga na nic, puśćmy w niepamięć ten nieprzyjemny incydent i udawajmy, że nic się nie stało, może nikt się nie połapał

@Mysliva
@Tajrusia

drogie "dziefcynki" sorry, krztuszę się pisząc te słowa, ale dla dobrej szopki poświęce się (niech kabaret trwa nadal),
sprawcie sobie mentalny pogrzeb przeszłości, mam wrażenie że próbujecie mnie sprowokować, a to tak jak byście porywały się z motyką na słońce
łapcie dla wyciszenia emocji, tym razem przekazem jest klip, a nie treśc, wszelkie podobieństwa proszę traktować jako okolicznośc przypadkową
Amy, prosimy
https://www.youtube.com/watch?v=TJAfLE39ZZ8

,

moja ewangelia
WCZORAJ już utracone, DZISIAJ jest w rękach naszych, a JUTRO? nie dajmy się choć JUTREM straszyć
moja wiara https://www.youtube.com/watch?v=TLgacbYRQ_I
mój dekalog https://www.youtube.com/watch?v=ITsL91vlIcM

Tajrusia
Tajrusia
  4 czerwca 2017

Mów do dupy to cię osra (prawa autorskie Balbina company i spółka)

Jaga pasuje do ciebie ten opis jak żaden inny :) Pozdro pszczółkoxD Gdybyś nie żądliła nie kąsaliby ciebie

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.