Mysliva
Mysliva
  31 maja 2017 (pierwszy post)

Witajcie.
Dosyć "trendy" temat..
Czy uważacie, że faktycznie feminizacja kobiet zaszła tak dalece, iż mężczyzn zepchnęło to na margines męskości?..
Upraszczając - czy otaczają Was głównie silne, samowystarczalne kobiety i "ci...aci" mężczyźni?
Czy może role z mitologii: mężczyzna - głowa rodziny, kobieta - strażniczka ogniska domowego, zamieniły się miejscami?
Jeśli tak, jak Waszym zdaniem wpływa to na ogół społeczeństwa?

Erf
Erf
  3 czerwca 2017
BabaxJaga
BabaxJaga: brawo, zasłużyłaś na kanonizację w ich oczach

W czyich i za co?
BekaZciebieModzie
BekaZciebieModzie
  4 czerwca 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Otaczają mnie faceci zapierniczający w pocie czoła którzy kończąc pracę nie mówią nareszcie jadę do domu tylko śpieszę się do kolejnej roboty... a co do kobiet to na ich temat najlepiej niech się wypowie panterka " na pewno zreferuje obszernie ten temat"


Haha no tak specjalistka od prasowania futer :D

BabaxJaga
BabaxJaga: Jak na ironię najgłośniej w tej kwestii krzyczą najmniej rasowe samce bojąc się, że kobieta świadoma swojej wartości stanie się dla nich zagrożeniem bo zażąda równouprawnienia, sprzeciwiając się ich dalszej dominacji, w końcu samiec to pan terenu swego. Spotkałem " Kobiety znajace swoją wartość ". Bardzo drogie w utrzymaniu. Zdecydowanie nie na kieszeń mężczyzny a same nie potrafia sie utrzymać. Wiekszość z Was nie odróżnia lewej od prawej a chcecie być " Pania terenu swego " :D TAK! jestem ZA! równouprawnieniem. Skonczy sie klepanie po dupie bo kobiecie nie mozna nic powiedziec. Bo ona nie moze dzwigać bo ona może tylko w biurze. Bo ma zly dzień to trzeba przymknąć oko. Bo to jest za wysoko. Bo za ciężko tu. Do roboty! do kopalni! do rozładunku! na statki je! niech budują mosty i drogi ! niech zapieprzaja na szybach naftowych gdzieś na pustyni albo na syberii. Ta sama robota za te same pieniądze. Jestem ZA ! [quote=Adrian3303]Brzmi to tak jakby mężczyźni stali się całkowicie bezużyteczni i wszystkie ich dotychczasowe "zadania" musiały przejąć jakże wspaniałe, idealne kobiety. Co do silnych i niezależnych kobiet to jakoś nie spotykam ich tak dużo w życiu, chociaż oczywiście zdarza się. Sporo jest w necie o nich memów, pokazuje się to w serialach itp. stąd pewnie to przeświadczenie, że tak jest w rzeczywistości. Nawet tu na fotce w ciągu tych 2 lat poznałem tylko jedną taką silną i samowystarczalną dziewczynę. MOIM ZDANIEM jedyne co robi feminizacja to napuszcza kobiety na mężczyzn ale na pewno nie przemienia kobiet w takie jak napisałaś. Co do zniewieściałych mężczyzn... To co napiszę będzie kontrowersyjne i pewnie przez niektórych źle odebrane ale taka jest moja SUBIEKTYWNA opinia więc ja wyrażę, co mi tam. Według mnie to po prostu następstwo trwającego już dość długi czas pokoju. Kiedyś takich mężczyzn nie było bo czasy były trudne, co chwilę jakaś wojna. Wtedy testosteron był bardzo potrzebny. A dzisiaj, skoro nie trzeba każdego dnia walczyć o życie to i organizm się do tego przystosował. Podsumowując mój bełkot - uważam, że feminizacja nie wpływa ani na zniewieścienie mężczyzn ani na zmężnienie kobiet.


Zniewiesciali faceci byli zawsze i zawsze będą. W historii mozna znaleźć duzo odniesien do nich np starożytny Rzym, Grecja czy Persja.Niestety nie znam takich. Tak samo nie znam ani jednej kobiety której by nie trzeba bylo bez przerwy trzymać palca w dupie. Dla mnie problemem jest to ze wiecznie w mediach widze rzeczy typu: Jak dogodzic kobiecie, 6 rzeczy jakie ona lubi,25324 sposoby jak poderwac kobiete, jakich facetów lubi kobieta, jaki prezent dla niej na walentynki, 8 rzeczy które musisz wiedziec o piersiach, kobieta kobieta kobieta x1000. Żyjemy w czasach pełnych absurdu. Facet to smieć który nie nadaje sie do niczego a jego jedynym zadaniem jest realizowanie zachcianek kobiety a na samym koncu i tak on bedzie tym najgorszym. Bo to on nie umial o nią dbać kiedy ona po prostu " była ".
BekaZciebieModzie
BekaZciebieModzie
  4 czerwca 2017

Dupa

BekaZciebieModzie
BekaZciebieModzie
  4 czerwca 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: : Otaczają mnie faceci zapierniczający w pocie czoła którzy kończąc pracę nie mówią nareszcie jadę do domu tylko śpieszę się do kolejnej roboty... a co do kobiet to na ich temat najlepiej niech się wypowie panterka " na pewno zreferuje obszernie ten temat"

Haha no tak specjalistka od prasowania futer :D
BabaxJaga
BabaxJaga: : Jak na ironię najgłośniej w tej kwestii krzyczą najmniej rasowe samce bojąc się, że kobieta świadoma swojej wartości stanie się dla nich zagrożeniem bo zażąda równouprawnienia, sprzeciwiając się ich dalszej dominacji, w końcu samiec to pan terenu swego.

Spotkałem " Kobiety znajace swoją wartość ". Bardzo drogie w utrzymaniu. Zdecydowanie nie na kieszeń mężczyzny a same nie potrafia sie utrzymać. Wiekszość z Was nie odróżnia lewej od prawej a chcecie być " Pania terenu swego " :D
TAK! jestem ZA! równouprawnieniem. Skonczy sie klepanie po dupie bo kobiecie nie mozna nic powiedziec. Bo ona nie moze dzwigać bo ona może tylko w biurze. Bo ma zly dzień to trzeba przymknąć oko. Bo to jest za wysoko. Bo za ciężko tu. Do roboty! do kopalni! do rozładunku! na statki je! niech budują mosty i drogi ! niech zapieprzaja na szybach naftowych gdzieś na pustyni albo na syberii. Ta sama robota za te same pieniądze. Jestem ZA !
Adrian3303
Adrian3303: Brzmi to tak jakby mężczyźni stali się całkowicie bezużyteczni i wszystkie ich dotychczasowe "zadania" musiały przejąć jakże wspaniałe, idealne kobiety. Co do silnych i niezależnych kobiet to jakoś nie spotykam ich tak dużo w życiu, chociaż oczywiście zdarza się. Sporo jest w necie o nich memów, pokazuje się to w serialach itp. stąd pewnie to przeświadczenie, że tak jest w rzeczywistości. Nawet tu na fotce w ciągu tych 2 lat poznałem tylko jedną taką silną i samowystarczalną dziewczynę. MOIM ZDANIEM jedyne co robi feminizacja to napuszcza kobiety na mężczyzn ale na pewno nie przemienia kobiet w takie jak napisałaś. Co do zniewieściałych mężczyzn... To co napiszę będzie kontrowersyjne i pewnie przez niektórych źle odebrane ale taka jest moja SUBIEKTYWNA opinia więc ja wyrażę, co mi tam. Według mnie to po prostu następstwo trwającego już dość długi czas pokoju. Kiedyś takich mężczyzn nie było bo czasy były trudne, co chwilę jakaś wojna. Wtedy testosteron był bardzo potrzebny. A dzisiaj, skoro nie trzeba każdego dnia walczyć o życie to i organizm się do tego przystosował. Podsumowując mój bełkot - uważam, że feminizacja nie wpływa ani na zniewieścienie mężczyzn ani na zmężnienie kobiet.

Zniewiesciali faceci byli zawsze i zawsze będą. W historii mozna znaleźć duzo odniesien do nich np starożytny Rzym, Grecja czy Persja.Niestety nie znam takich. Tak samo nie znam ani jednej kobiety której by nie trzeba bylo bez przerwy trzymać palca w dupie. Dla mnie problemem jest to ze wiecznie w mediach widze rzeczy typu: Jak dogodzic kobiecie, 6 rzeczy jakie ona lubi,25324 sposoby jak poderwac kobiete, jakich facetów lubi kobieta, jaki prezent dla niej na walentynki, 8 rzeczy które musisz wiedziec o piersiach, kobieta kobieta kobieta x1000. Żyjemy w czasach pełnych absurdu. Facet to smieć który nie nadaje sie do niczego a jego jedynym zadaniem jest realizowanie zachcianek kobiety a na samym koncu i tak on bedzie tym najgorszym. Bo to on nie umial o nią dbać kiedy ona po prostu " była ".
BekaZciebieModzie
BekaZciebieModzie
  4 czerwca 2017

Modzie smrodzie usuń tamte posty co nie wyszly thx

BabaxJaga
Posty: 5789 (po ~243 znaków)
Reputacja: -2128 | BluzgometrTM: 15
BabaxJaga
  4 czerwca 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Ta blaza to Ty

tak

Konto usunięte
Konto usunięte: realnie

jak najbardziej

Konto usunięte
Konto usunięte: na potrzeby Fotki?

również

a tu masz mój kolejny występ
łap
https://www.youtube.com/watch?annotation_id=annotation_2750756835&feature=iv&src_vid=NKl0MTW-dtk&v=0dVIvfwtTOg
prawda, że mam "slicne" skrzydełka

sorry, że nie poświęcę ci więcej czasu, ale czeka mnie dzisiaj inicjacja dziewczyn do Te eS Wu (Tajne Stowarzyszenie Wiedźm),
to poufne info, liczę na twoją dyskrecję Ślivo

spoko, nie odmówię sobie przyjemności virtualnego spotkania z tobą, więc jeszcze dzisiaj kliknę,
ty w międzyczasie nie płacz tylko szykuj te swoje "kamycki" do n/"łogródecka"

tylko 2 peesiki, wybaczysz mi "prafda"?
PS zalecam dystans i trzymanie emocji krótko za pysk, w przeciwnym wypadku dasz dupy po całości tak jak Lodzia, a przecież tak ładnie i "kulturnie" było
PS2 czy Beczułka też będzie? dziubasek jest taki słodki, że mogłabym go schrupać

moja ewangelia
WCZORAJ już utracone, DZISIAJ jest w rękach naszych, a JUTRO? nie dajmy się choć JUTREM straszyć
moja wiara https://www.youtube.com/watch?v=TLgacbYRQ_I
mój dekalog https://www.youtube.com/watch?v=ITsL91vlIcM

BabaxJaga
Posty: 5789 (po ~243 znaków)
Reputacja: -2128 | BluzgometrTM: 15
BabaxJaga
  4 czerwca 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: W czyich

w samczych

Konto usunięte
Konto usunięte: za co?

za obronę własną "pierwsią", normalnie Rejtan w spódnicy

moja ewangelia
WCZORAJ już utracone, DZISIAJ jest w rękach naszych, a JUTRO? nie dajmy się choć JUTREM straszyć
moja wiara https://www.youtube.com/watch?v=TLgacbYRQ_I
mój dekalog https://www.youtube.com/watch?v=ITsL91vlIcM

Mysliva
Mysliva
  4 czerwca 2017
BekaZciebieModzie
BekaZciebieModzie: Zniewiesciali faceci byli zawsze i zawsze będą. W historii mozna znaleźć duzo odniesien do nich np starożytny Rzym, Grecja czy Persja.Niestety nie znam takich.


Może Cię zaskoczę, ale historia starożytna Grecji zna również przypadki silnych kobiet, jak Telesilla z Argos, czy Safona.
Ale ogólna sytuacja kobiet w starożytnym Rzymie i Grecji była skrajnie różna.
Silne kobiety, a także ich władza nad mężczyznami, istniały również w indiańskich plemionach, gdzie były wodzami, lub ustanawiały wodzów. d83dde0a

BekaZciebieModzie
BekaZciebieModzie: Tak samo nie znam ani jednej kobiety której by nie trzeba bylo bez przerwy trzymać palca w dupie.


Podobnie, można to odnieść do mężczyzn. Również począwszy od czasów starożytnych.
Z tą różnicą, że wtedy to było prawo, a dzisiaj określamy to szowinizmem.. d83dde09

BekaZciebieModzie
BekaZciebieModzie: Dla mnie problemem jest to ze wiecznie w mediach widze rzeczy typu: Jak dogodzic kobiecie, 6 rzeczy jakie ona lubi,25324 sposoby jak poderwac kobiete, jakich facetów lubi kobieta, jaki prezent dla niej na walentynki, 8 rzeczy które musisz wiedziec o piersiach, kobieta kobieta kobieta x1000.


Myślę, że podobną liczbę publikacji można znaleźć w stosunku do mężczyzn..
"Jak zatrzymać go przy sobie?", "Co lubią faceci?", "Co kręci mężczyzn?", "Co zrobiłaś źle, że odszedł?", "Co zaspokoi mężczyznę?" "Jakie pozycje uwielbiają faceci"?, "Co dla Niego na Gwiazdkę?", "Jak być posłuszną żoną?", "Co powinnaś wiedzieć o męskim członku?" "Cukierkowa, czy drapieżna - co wolą mężczyźni?", "Czy wiesz, jak zrobić idealne fellatio?"

Takie teksty nie są dla Ciebie problemem?
Mysliva
Mysliva
  4 czerwca 2017
BabaxJaga
BabaxJaga: Mysliva: Ta blaza to Ty tak Mysliva: realnie jak najbardziej Mysliva: na potrzeby Fotki? również


Dziękuję za odpowiedź. 263a

BabaxJaga
BabaxJaga: 2 peesiki, wybaczysz mi "prafda"? PS zalecam dystans i trzymanie emocji krótko za pysk, w przeciwnym wypadku dasz dupy po całości tak jak Lodzia, a przecież tak ładnie i "kulturnie" było


To nie ja epatuję w tym momencie brakiem dystansu i kultury.. d83dde0a

BabaxJaga
BabaxJaga: PS2 czy Beczułka też będzie? dziubasek jest taki słodki, że mogłabym go schrupać


Zapytaj rzeczonego, ja nie znam człowieka.. d83dde09
Erf
Erf
  4 czerwca 2017
BabaxJaga
BabaxJaga: w samczych

Aha. xD

No spoko, uważam, że faceci są ostatnimi czasy za bardzo spedaleni i ich rolę przejeły kobiety. Myślę, że faktycznie rzucą się z kwiatami za takie wnioski.
BekaZciebieModzie
BekaZciebieModzie
  4 czerwca 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Może Cię zaskoczę, ale historia starożytna Grecji zna również przypadki silnych kobiet, jak Telesilla z Argos, czy Safona. Ale ogólna sytuacja kobiet w starożytnym Rzymie i Grecji była skrajnie różna. Silne kobiety, a także ich władza nad mężczyznami, istniały również w indiańskich plemionach, gdzie były wodzami, lub ustanawiały wodzów.

Nie zaskoczyłaś mnie ani troche. Spodziewałem sie takiej odpowiedzi i braku w niej logiki. Ja pisze o zniewiesciałych facetach w starożytności a Ty mi o silnych kobietach :) Panthera czy to TY?!?!
Także nie zaskoczyłaś mnie swoim rozumowaniem. Musisz przytoczyc historie mniejszosci zeby obalić moją teorie dotyczącą wiekszości. Idac tym tokiem myslenia dojdziemy do wniosku ze wiekszosc facetów jest juz zniewiesciała mimo tego ze to zdecydowana mniejszosc.
Macie bardzo duża skłonność do przesadzania i kolorowania takze rozumiem skąd te podejscie.
Konto usunięte
Konto usunięte: Podobnie, można to odnieść do mężczyzn. Również począwszy od czasów starożytnych. Z tą różnicą, że wtedy to było prawo, a dzisiaj określamy to szowinizmem..

Nie bede dyskutował na ten temat. Jestes beznajdziejnym przypadkiem i mi po prostu szkoda czasu. Mam nadzieje ze zmienie zdanie.
Konto usunięte
Konto usunięte: Myślę, że podobną liczbę publikacji można znaleźć w stosunku do mężczyzn.. "Jak zatrzymać go przy sobie?", "Co lubią faceci?", "Co kręci mężczyzn?", "Co zrobiłaś źle, że odszedł?", "Co zaspokoi mężczyznę?" "Jakie pozycje uwielbiają faceci"?, "Co dla Niego na Gwiazdkę?", "Jak być posłuszną żoną?", "Co powinnaś wiedzieć o męskim członku?" "Cukierkowa, czy drapieżna - co wolą mężczyźni?", "Czy wiesz, jak zrobić idealne fellatio?"Takie teksty nie są dla Ciebie problemem?


A co Ty cytujesz Panią domu czy jakies inne pismo kobiece ? :D Ja wymienilem tematy w wiadomosciach na portalach internetowych, skierowanych teoretycznie do obojga płci.W tym widze problem.
Jak być posluszną żona ? a co Ty czytasz ? :D :D Nie osmieszaj sie ;D
Panthera pisz pod swoim nickiem :D
Mysliva
Mysliva
  4 czerwca 2017
BekaZciebieModzie
BekaZciebieModzie: Nie zaskoczyłaś mnie ani troche. Spodziewałem sie takiej odpowiedzi i braku w niej logiki. Ja pisze o zniewiesciałych facetach w starożytności a Ty mi o silnych kobietach :) Także nie zaskoczyłaś mnie swoim rozumowaniem. Musisz przytoczyc historie mniejszosci zeby obalić moją teorie dotyczącą wiekszości. Idac tym tokiem myslenia dojdziemy do wniosku ze wiekszosc facetów jest juz zniewiesciała mimo tego ze to zdecydowana mniejszosc. Macie bardzo duża skłonność do przesadzania i kolorowania takze rozumiem skąd te podejscie.


Mój tok rozumowania został przez Ciebie źle odebrany.
Stąd wniosek o braku logiki..
Moje wywody miały na celu uzmysłowić Ci, że zarówno o zniewieściałych mężczyznach, jak i o silnych kobietach, istnieją zapisy historyczne.
Ta tendencja utrzymała się po dziś dzień. W obu przypadkach.
Co nie zmienia faktu, że obie grupy są w zdecydowanej mniejszości.
Ty, odpowiadając na pytanie, znacząco skupiłeś się na płci żeńskiej. d83dde09

BekaZciebieModzie
BekaZciebieModzie: Nie bede dyskutował na ten temat. Jestes beznajdziejnym przypadkiem i mi po prostu szkoda czasu. Mam nadzieje ze zmienie zdanie.


Szanuję Twoje zdanie i wybór. d83dde0a

BekaZciebieModzie
BekaZciebieModzie: A co Ty cytujesz Panią domu czy jakies inne pismo kobiece ? :D Ja wymienilem tematy w wiadomosciach na portalach internetowych, skierowanych teoretycznie do obojga płci.W tym widze problem. Jak być posluszną żona ? a co Ty czytasz ? :D :D Nie osmieszaj sie ;D


Źródło w tym przypadku jest najmniej istotne, raczej chodziło o to, że ponownie kładziesz nacisk na tematykę kobiecą:
BekaZciebieModzie
BekaZciebieModzie: kobieta kobieta kobieta x1000
a teraz sugerujesz, że tytuły są skierowane do obojga płci.

Myślę, że zarówno zacytowane przez Ciebie tytuły, jak i te, które podałam ja, oscylują wokół obojga płci. d83dde09

BekaZciebieModzie
BekaZciebieModzie: Panthera czy to TY?!?!Panthera pisz pod swoim nickiem :D


d83dde33 Pomyłka.
Tajrusia
Tajrusia
  4 czerwca 2017
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970

O.o jeszcze dobrze nie zaczęłam i już miałam blokadę?d83dde31 I jak się tu rozwijać?:P Myślę, że pojęcie "zniewieściały mężczyzna" zaczęło obowiązywać od czasu nadejścia "epoki" mężczyzny metroseksualnego i jest to kolejny wymysł "twórców" eugeniki(LGBT). Nadmierna dbałość o swój wygląd, próba jego poprawienia różnego rodzaju kosmetykami(co przypisywane jest kobietom), nadmierna dbałość, a czasami wręcz obsesja poprawienia swojej atrakcyjności u mężczyzn i w końcu moda... zrównująca obie płcie i upodabniająca je stylowo do siebie, to próba stworzenia takiego a nie innego jego wizerunku. To nic innego, jak wizerunkowa"kastracja" mężczyzn. W starożytnym Egipcie, byli eunuchy/kastraci drogie panie :)

Tajrusia
Tajrusia
  4 czerwca 2017

ładnie ich wydepilowali, ubrali je w kiecki, pomalowali im paznokcie, zapuścili włosy i co mamy?! babe w ciele "mężczyzny", bo kto odróżni jedno od drugiego?! Tymczasem kobiety wzięły się za wojowanie i stworzyły z siebie, albo próbują stworzyć(na szczęście tylko mniejszość z nich) nadludzi co jest równie karykaturalne jak mężczyzna w kiecce

Tajrusia
Tajrusia
  4 czerwca 2017

W starożytnym Egipcie, to były takie wykastrowane cipki które stały w kącie z wachlarzem i wachlowały paniusie(takie jak wy) wtedy, kiedy im na to pozwoliły, bo inaczej chłosta :)

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.