Mysliva
Mysliva
  31 maja 2017 (pierwszy post)

Witajcie.
Dosyć "trendy" temat..
Czy uważacie, że faktycznie feminizacja kobiet zaszła tak dalece, iż mężczyzn zepchnęło to na margines męskości?..
Upraszczając - czy otaczają Was głównie silne, samowystarczalne kobiety i "ci...aci" mężczyźni?
Czy może role z mitologii: mężczyzna - głowa rodziny, kobieta - strażniczka ogniska domowego, zamieniły się miejscami?
Jeśli tak, jak Waszym zdaniem wpływa to na ogół społeczeństwa?

BabaxJaga
Posty: 5789 (po ~243 znaków)
Reputacja: -2128 | BluzgometrTM: 15
BabaxJaga
  4 czerwca 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: domagaj się

doedukuj się nt embriologii człowieka, a potem przystap do polemiki ze mną, wy tam na południu macie wszyscy tak zryte dekle, czy tylko ty jesteś wyjątkiem

moja ewangelia
WCZORAJ już utracone, DZISIAJ jest w rękach naszych, a JUTRO? nie dajmy się choć JUTREM straszyć
moja wiara https://www.youtube.com/watch?v=TLgacbYRQ_I
mój dekalog https://www.youtube.com/watch?v=ITsL91vlIcM

Tajrusia
Tajrusia
  4 czerwca 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Gotuję dla siebie, sprzątam, kobiety jak czasem bywają u mnie w mieszkaniu potrafią dostrzec porządek i większą czystość niż u siebie. Potrafię szyć, przyszywać guziki i robić ściegi. Wyprasuję sobie koszulę i dbam o swoje kwiaty w domu. Nawet firany sam wieszam, uprzednio je piorąc. Chyba też mam ten problem. ;/


Normalnie idealny facet ups mężczyzna. Gdzie się takie chowają?:)

A poważnie, nie widzę żadnej ujmy i żaden dyshonor w tym, że facet umie i potrafi zadbać o siebie, ani w tym że kobieta potrafi wykonać proste prace męskie. Nie czyni to baby z niego ani chłopa z kobiety
Tajrusia
Tajrusia
  4 czerwca 2017
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970
BabaxJaga
BabaxJaga: doedukuj się nt embriologii człowieka, a potem przystap do polemiki ze mną, wy tam na południu macie wszyscy tak zryte dekle, czy tylko ty jesteś wyjątkiem


Nie interesuje mnie to jak ty sobie wytłumaczysz swoje wyrzuty sumienia i jakim słowem będziesz chcieć je zagłuszyć. Jasne?! To jest nic innego, jak próba zagłuszenia, stłumienia w sobie zła jakie wyrządziłaś komuś, albo masz zamiar. Możesz użyć określeń z gwiezdnych wojen ale szit szitem pozostanie. Amen.
BabaxJaga
Posty: 5789 (po ~243 znaków)
Reputacja: -2128 | BluzgometrTM: 15
BabaxJaga
  4 czerwca 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Mów do dupy to cię osra (prawa autorskie Balbina company i spółka) Jaga pasuje do ciebie ten opis jak żaden inny :) Pozdro pszczółkoxD Gdybyś nie żądliła nie kąsaliby ciebie

a do ciebie uderz w stół a nożyce odezwą się same, mam nadzieję, że nutka przypasowała? oczywiście od strony melodycznej

mam dla ciebie jeszcze jedną nutkę, tą nie musisz dzielić się ze Ślivą, to w ramach twojej miłości zakochanej kobiety do swojego pana i władcy, oczywiście niczego nie sugeruje, w końcu przecież jesteś ekhm...kobietą, wiesz co to znaczy być zakochaną, "prafda"?
https://www.youtube.com/watch?v=7CYE0DYIbaw

moja ewangelia
WCZORAJ już utracone, DZISIAJ jest w rękach naszych, a JUTRO? nie dajmy się choć JUTREM straszyć
moja wiara https://www.youtube.com/watch?v=TLgacbYRQ_I
mój dekalog https://www.youtube.com/watch?v=ITsL91vlIcM

tibauld
tibauld
  4 czerwca 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Normalnie idealny facet ups mężczyzna.

Nigdy nie byłem idealny i nie będę. :P
Konto usunięte
Konto usunięte: Gdzie się takie chowają?:)

Jak powiem, to będą nici z kryjówki. Ludzie jeszcze zaczną tam zaglądać i będzie. :(
Konto usunięte
Konto usunięte: A poważnie, nie widzę żadnej ujmy i żaden dyshonor w tym, że facet umie i potrafi zadbać o siebie, ani w tym że kobieta potrafi wykonać proste prace męskie. Nie czyni to baby z niego ani chłopa z kobiety


Sarkazm to taki trochę był. Mi to nigdy ujmy też nie przynosiło. A robienie w kuchni i krojenie wyciszało i uspokajało.
Tajrusia
Tajrusia
  4 czerwca 2017
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970
BabaxJaga
BabaxJaga: a do ciebie uderz w stół a nożyce odezwą się same, mam nadzieję, że nutka przypasowała? oczywiście od strony melodycznej


Odezwałam się z nudów. Nie ma żadnego pana a tym bardziej władcy. Są normalni ludzie wokół mnie a nie nadludzie jak w twojej bajce. Mężczyźni przed wami bronić się nie mogą bp lać was po gębach nie bardzo im pasuje, ale jak ci ja wycedzę w sagan , to i owszem, przystoi i na miejscu będzie xD
Tajrusia
Tajrusia
  4 czerwca 2017
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970
Konto usunięte
Konto usunięte: Nigdy nie byłem idealny i nie będę.


Zawsze są szanse na to, że pomimo braku ideału, idealnie ktoś Cię wyidealizuje :)

Konto usunięte
Konto usunięte: Ludzie jeszcze zaczną tam zaglądać i będzie


Obiecuje zgubić mape i nić Ariadny :)

Konto usunięte
Konto usunięte: A robienie w kuchni i krojenie wyciszało i uspokajało.


to coś, co ja robię wbrew sobie :) Brak widocznych efektów i takie tam... :)
BabaxJaga
Posty: 5789 (po ~243 znaków)
Reputacja: -2128 | BluzgometrTM: 15
BabaxJaga
  4 czerwca 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Na moją pomoc nie licz. ja nie latam po ulicy z gołą d.... i nie drę łacha o równouprawnieniu, bo te prawa które są mi potrzebne, posiadam. Nie czuje się zagrożonym gatunkiem, dyskryminowanym przez mężczyzn. O prawo do zabijania i piepszenia sie gdzie popadnie i z kim popadnie też na ulicy walczyć nie muszę

nie latam po ulicy z goła d..., ale domagam się równouprawnienia dla wszystkich kobiet i traktowania nas podmiotowo, a nie przedmiotowo, mówię "nie" o decydowaniu o nas bez nas i sprzeciwiam się dominującej roli mężczyzn
dla jasności po ulicy mam prawo chodzić w mini, z dekoltem, w szpilkach i z rozpuszczonymi do pasa włosami i nie interere mnie,
że ktoś uważa,że prowokuję go piersiami, tyłkiem czy nogami, mam prawo do nietykalności cielesnej i własnej przestrzeni osobistej, niech nie patrzy w moim kierunku jeżeli czuje się prowokowany jasne o wielka obrończyni uciśnionego i zagrożonego gatunku samczego?

Konto usunięte
Konto usunięte: O prawo do zabijania i piepszenia sie gdzie popadnie i z kim popadnie też na ulicy walczyć nie muszę

jasne, tylko jak bozia przykazała, po bożemu, najlepiej po ciemku, pod kołdrą no i po cichu, bo co ludzie powiedzą, jaki wstyd
środki wczesnoporonne nie, tabletka "dzień po" won, spirala domaciczna grzech, prezerwatywa też, pozostaje nieskuteczny ale cudowny bo błogosławiony słynny kalendarzy małżeński biorący w łeb przy byle przeziębieniu bądź nawet zmianie klimatu (podróż)
no i jak sam nazwa wskazuje możliwy do korzystania po śłubie bo przecież małżeński, a więc witamy w Ciemnogrodzie

moja ewangelia
WCZORAJ już utracone, DZISIAJ jest w rękach naszych, a JUTRO? nie dajmy się choć JUTREM straszyć
moja wiara https://www.youtube.com/watch?v=TLgacbYRQ_I
mój dekalog https://www.youtube.com/watch?v=ITsL91vlIcM

tibauld
tibauld
  4 czerwca 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Zawsze są szanse na to, że pomimo braku ideału, idealnie ktoś Cię wyidealizuje :)

Nie raz tak bywało, tylko ja nie chcę być wyidealizowany, to nie jest ciekawe. Starcie z rzeczywistością zawsze okazuje się zgubne...
Konto usunięte
Konto usunięte: Obiecuje zgubić mape i nić Ariadny :)

:ninja:
Konto usunięte
Konto usunięte: to coś, co ja robię wbrew sobie :)


Ja najczęściej też, takie samolubne robienie to słaby pożytek. Dla samego siebie albo sztuka dla sztuki jest bezwartościowa raczej.
Tajrusia
Tajrusia
  4 czerwca 2017

Odpuść "kobieto" bo mnie na swoją modłę nie przerobisz. Taka jest natura kobiet i mężczyzn, Taka jest rola kobiet i mężczyzn. Dobrze jak się nawzajem uzupełniają, wspierają, pomagają sobie w każdej dziedzinie życia, bo tak być powinno. To, że pozwalasz im na przedmiotowe traktowanie siebie jak jednorazową zabawkę którą się bez konsekwencji pobawią i w razie znudzenia rzucą w kąt, to twoja indywidualna sprawa. Będąc w związku niestety, ale wypada liczyć się ze zdaniem i opinią 2 strony, nie masz tyle swobody co będąc singielką no i niestety w mniejszym lub większym stopniu należysz do twojego partnera. Na wiele rzeczy sobie nie pozwolisz, w wiele miejsc nie pójdziesz, bo zwyczajnie nie wypada, ale sama musisz sobie ustalić pewne granice

Tajrusia
Tajrusia
  4 czerwca 2017
BabaxJaga
BabaxJaga: jasne, tylko jak bozia przykazała, po bożemu, najlepiej po ciemku, pod kołdrą no i po cichu, bo co ludzie powiedzą, jaki wstyd środki wczesnoporonne nie, tabletka "dzień po" won, spirala domaciczna grzech, prezerwatywa też, pozostaje nieskuteczny ale cudowny bo błogosławiony słynny kalendarzy małżeński biorący w łeb przy byle przeziębieniu bądź nawet zmianie klimatu (podróż) no i jak sam nazwa wskazuje możliwy do korzystania po śłubie bo przecież małżeński, a więc witamy w Ciemnogrodzie Tajrusia


no i wszystko w tym temacie. tobie potrzebna jest aborcja, bo ciężko będzie właściwego tatusia znaleźć :))
Tajrusia
Tajrusia
  4 czerwca 2017
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970
BabaxJaga
BabaxJaga: jasne, tylko jak bozia przykazała, po bożemu, najlepiej po ciemku, pod kołdrą no i po cichu, bo co ludzie powiedzą, jaki wstyd środki wczesnoporonne nie, tabletka "dzień po" won, spirala domaciczna grzech, prezerwatywa też, pozostaje nieskuteczny ale cudowny bo błogosławiony słynny kalendarzy małżeński biorący w łeb przy byle przeziębieniu bądź nawet zmianie klimatu (podróż) no i jak sam nazwa wskazuje możliwy do korzystania po śłubie bo przecież małżeński, a więc witamy w Ciemnogrodzir


no i wszystko w tym temacie. tobie potrzebna jest aborcja, bo ciężko będzie właściwego tatusia znaleźć :)) chodź raz, bo na 2x się nie nadajesz :)) użyć i do kosza razem z prezerwatywą. Co to wg ciebie jest?! podmiotowe, czy przedmiotowe traktowanie?
Tajrusia
Tajrusia
  4 czerwca 2017

Myślisz, ze tam coś było pomyłką?! Wow mało inteligentna jesteś. Nie doceniłaś przeciwnika :)

Tajrusia
Tajrusia
  4 czerwca 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Nie raz tak bywało, tylko ja nie chcę być wyidealizowany, to nie jest ciekawe. Starcie z rzeczywistością zawsze okazuje się zgubne...


" Ten, kto podąża za tłumem nigdy nie dojdzie dalej niż tłum. Ten, kto podąża sam znajdzie się w miejscu do którego nikt jeszcze wcześniej nie dotarł".

tego się dobry człowieku trzymaj d83dde09 ja tam głaskać zbyt często nie lubie :))
tibauld
tibauld
  4 czerwca 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: " Ten, kto podąża za tłumem nigdy nie dojdzie dalej niż tłum. Ten, kto podąża sam znajdzie się w miejscu do którego nikt jeszcze wcześniej nie dotarł".

Ja nigdzie nie podążam, próbuje tylko żyć zgodnie ze swoją naturą. A wiem jaka jest, że nieidealna to fakt. Poza tym pod wpływem wielu czynników też się zmienia, co sam obserwuję. Okularów różowych nie noszę, widzę siebie takim jakim jestem, z wadami również.
Konto usunięte
Konto usunięte: tego się dobry człowieku trzymaj


Tyle samo we mnie dobroci jak i złego!
Konto usunięte
Konto usunięte: ja tam głaskać zbyt często nie lubie :))


Ja głaskany nigdy być nie lubiłem. A się nagminnie za czasów skina zdarzało. :(
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.