Mysliva
Mysliva
  31 maja 2017 (pierwszy post)

Witajcie.
Dosyć "trendy" temat..
Czy uważacie, że faktycznie feminizacja kobiet zaszła tak dalece, iż mężczyzn zepchnęło to na margines męskości?..
Upraszczając - czy otaczają Was głównie silne, samowystarczalne kobiety i "ci...aci" mężczyźni?
Czy może role z mitologii: mężczyzna - głowa rodziny, kobieta - strażniczka ogniska domowego, zamieniły się miejscami?
Jeśli tak, jak Waszym zdaniem wpływa to na ogół społeczeństwa?

Panthera
Panthera
  4 czerwca 2017
BekaZciebieModzie
BekaZciebieModzie: Dla mnie problemem jest to ze wiecznie w mediach widze rzeczy typu: Jak dogodzic kobiecie, 6 rzeczy jakie ona lubi,25324 sposoby jak poderwac kobiete, jakich facetów lubi kobieta, jaki prezent dla niej na walentynki, 8 rzeczy które musisz wiedziec o piersiach, kobieta kobieta kobieta x1000


a ja to widze w druga strone.

BekaZciebieModzie
BekaZciebieModzie: Facet to smieć który nie nadaje sie do niczego a jego jedynym zadaniem jest realizowanie zachcianek kobiety a na samym koncu i tak on bedzie tym najgorszym. Bo to on nie umial o nią dbać kiedy ona po prostu " była ".


a kobietom sie wmawia ze maja byc takie tak sie maloeac co lubia faceci co skrywaja faceci czego w kobietach nie lubia dlaczego on zdradza itp...
Panthera
Panthera
  4 czerwca 2017
BekaZciebieModzie
BekaZciebieModzie: Wiekszość z Was nie odróżnia lewej od prawe


wiekszosc z was nie odroznia wlasnych skarpet do pary

BekaZciebieModzie
BekaZciebieModzie: Skonczy sie klepanie po dupie bo kobiecie nie mozna nic powiedziec.


to wam nie mozna nic powiedziec bo zaraz meski foch i obraza majestatu ze foczka zamiast podziwiac i stopy calowac smie widziec w was jakies wady.
zaraz wredy jest "cicho kobieto"
wy sie zgadzacie na rownouprawnienie gdy kobiety musza robic co wy i by moc je bezkarnie opieprzyc jak faceta a jak w dtmtuga strone to nieee bo zmywanie dziala na wasze jaja jak obcęgi, a opieprzenie was za lenistwo i niedóilnowanie dzieci to obraza majestetu i narzekanie marudzenie i wiewczne gledzenie bo wy chcecie swietego spokoju...

BekaZciebieModzie
BekaZciebieModzie: Bo ona nie moze dzwigać bo ona może tylko w biurze. Bo ma zly dzień to trzeba przymknąć oko. Bo to jest za wysoko. Bo za ciężko tu. Do roboty! do kopalni! do rozładunku! na statki je! niech budują mosty i drogi ! niech zapieprzaja na szybach naftowych gdzieś na pustyni albo na syberii. Ta sama robota za te same pieniądze. Jestem ZA !


ty serio jestes psychiczny. Masz jakis uraz z dziecinstwa ze tsk kobiet nienawidzisz? Przedszkolanka cie molestowala?

o co wy faceci macie bol dupy do kobiet? Czesto jestescie wobec nas choouami fioothami i innymi chamami, bezczelni, klamliwi zdradliwi
kobiety tysiace lez przelewaja przez was
cierpią czesto
a wam jeszcze malo
jeszcze chcecie nam dokopac
jeszcze narzekacie i uprzykszacie zycie?
dlaczego? W koncu kobieta was urodzila.
uwielbiacie sie znęcac nad slabszymi?
nie wiem o co wam chodzi i o co wy macie do nas pretensje. Ze sobie jestesmy i zyjemy, a wedlug was musimy na ten przywilej zasluzyc uslugując wam i płaszcząc sie przed wami? Bo nie rozumiem waszej psychiki.
moze wy faceci po prostu jestescie psychopatami??
Tajrusia
Tajrusia
  4 czerwca 2017
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970
Konto usunięte
Konto usunięte: Ja nigdzie nie podążam, próbuje tylko żyć zgodnie ze swoją naturą.


O losie nieszczęsny, a o czym ja pisałam?:) Bycie sobą, to coś, co udaje się niewielu

Konto usunięte
Konto usunięte: Tyle samo we mnie dobroci jak i złego!


Każdy ma swoje wady i zalety- niestety :) Ważne by nie uwypuklać zbytnio wad i potrafić przekuć je w zalety. Sztuka sama w sobie :)

Konto usunięte
Konto usunięte: Ja głaskany nigdy być nie lubiłem. A się nagminnie za czasów skina zdarzało. :(


Dobrze, że nie zagłaskali Cię na śmierć :) Dobranoc.
Panthera
Panthera
  4 czerwca 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: No to jazda obie, brać na plecy te kanapy i na 10 piętro marsz! Skoro jesteście za takim równouprawnieniem, to bądźcie konsekwentne do końca. Ale nawet wtedy nie dostaniecie


rownosc wobec prawa to nie to samo co rownosc w stosunku masy miesniowrj do masy ciala -.-
Tajrusia
Tajrusia
  5 czerwca 2017

Idź do d**y mądra inaczej.

tibauld
tibauld
  5 czerwca 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: O losie nieszczęsny, a o czym ja pisałam?:) Bycie sobą, to coś, co udaje się niewielu

Wielu nawet nie wie co to takiego życie zgodnie ze swoją naturą, bo jej nie widziała. Podąża raczej za tłumem, jak tam w Turynie, wczoraj.
Konto usunięte
Konto usunięte: Każdy ma swoje wady i zalety- niestety :) Ważne by nie uwypuklać zbytnio wad i potrafić przekuć je w zalety. Sztuka sama w sobie :)


Walczyłem kiedyś ze swoimi wadami, wiele z nich zostało zlikwidowane, dostałem nowych, zamiennych.
Konto usunięte
Konto usunięte: Dobrze, że nie zagłaskali Cię na śmierć :) Dobranoc.


To trudna sprawa, nie wielu ludziom pozwalałem się do siebie zbliżać.
Kolorowych snów.
BekaZciebieModzie
BekaZciebieModzie
  5 czerwca 2017
Panthera
Panthera: BekaZciebieModzie: Wiekszość z Was nie odróżnia lewej od prawe wiekszosc z was nie odroznia wlasnych skarpet do pary


Ciebie za to nie odróżniam od pary moich gaci. Czasem mam je w dupie bo tylko do tego sie nadają :)

Wybacz że nie bede sie wdawał z Toba w polemikę bo staram sie nie ubliżać niepełnosprawnym. Pozdrawiam serdecznie :)

Panthera
Panthera: rownosc wobec prawa to nie to samo co rownosc w stosunku masy miesniowrj do masy ciala -.-

:D cóż....
BabaxJaga
Posty: 5789 (po ~243 znaków)
Reputacja: -2128 | BluzgometrTM: 15
BabaxJaga
  5 czerwca 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Nie interesuje mnie to jak ty sobie wytłumaczysz swoje wyrzuty sumienia i jakim słowem będziesz chcieć je zagłuszyć. Jasne?!

nie interesuje mnie irracjonalny, pozbawiony merytorycznych podstaw słowotok nawiedzonej, jasne?

Konto usunięte
Konto usunięte: domagaj się więc prawa do zalegalizowania sterylizacji a nie prawa do zabijania


masz prawo do swoich poglądów, ale nie masz prawa do narzucania swojego punktu widzenia osobom niewierzącym,
tu na ziemi obowiązuje prawo ludzkie, nie boskie i tego należy się trzymać i przestrzegać, polemika powinna być oparta na faktach,
a nie na wierzeniach i innych bajdach ludowych, wróć do lampy naftowej

Konto usunięte
Konto usunięte: To jest nic innego, jak próba zagłuszenia, stłumienia w sobie zła jakie wyrządziłaś komuś, albo masz zamiar.

masz rację ignorancie, głośno krzycz i tup, żeby nikt się nie połapał, że wiesz tylko tyle, że masz dupę w tyle

Konto usunięte
Konto usunięte: Możesz użyć określeń z gwiezdnych wojen ale szit szitem pozostanie.

do ciebie pasuje mi jedno, mianowicie schizofrenia paranoidalna, nie powinnaś odstawiać leków

Konto usunięte
Konto usunięte: Odezwałam się z nudów

musisz się bardzo nudzić, okupujesz Forum praktycznie non stop

Konto usunięte
Konto usunięte: Nie ma żadnego pana a tym bardziej władcy. Są normalni ludzie wokół mnie a nie nadludzie jak w twojej bajce

zaczynają się mylić bajeczki? może to z przemęczenia?

Konto usunięte
Konto usunięte: Mężczyźni przed wami bronić się nie mogą

jeżeli zachodzi taka konieczność to jak najbardziej mogą i powinni

Konto usunięte
Konto usunięte: lać was po gębach nie bardzo im pasuje

nie pasuje? no popatrz, a leją i niejednokrotnie traktują jak worki treningowe bo zupa była za słona,
użycie siły fizycznej jest dopuszczalne tylko i wyłącznie w obronie własnej lub w obronie słabszego o ile wcześniej argumentacja werbalna zawiodła, siła argumentu nie leży po stronie argumentu siły

Konto usunięte
Konto usunięte: ale jak ci ja wycedzę w sagan , to i owszem, przystoi i na miejscu będzie xD

jak najbardziej, o ile wcześniej nie zaliczysz gleby, wtedy przystoi i na miejscu będzie również zmiana nick'u z Tajrusi na Tajlusię, przy braku przednich zębów występują trudności w wymowie głoski "er"

Konto usunięte
Konto usunięte: To, że pozwalasz im na przedmiotowe traktowanie siebie jak jednorazową zabawkę którą się bez konsekwencji pobawią i w razie znudzenia rzucą w kąt, to twoja indywidualna sprawa.

teraz to walnęłaś jak łysy grzywą o kant kuli

Konto usunięte
Konto usunięte: Będąc w związku niestety, ale wypada liczyć się ze zdaniem i opinią 2 strony

oczywiście, nie tylko wypada, to jest konieczność, dla jasności-obopólna konieczność

Konto usunięte
Konto usunięte: nie masz tyle swobody co będąc singielką

granice powinny być okreslane wspólnie i wspólnie respektowane, nigdy narzucane p/którąkolwiek ze stron

Konto usunięte
Konto usunięte: no i niestety w mniejszym lub większym stopniu należysz do twojego partnera.

bzdura, nikt do nikogo nie należy, bo nikt nie jest własnością 2osoby

Konto usunięte
Konto usunięte: Na wiele rzeczy sobie nie pozwolisz, w wiele miejsc nie pójdziesz, bo zwyczajnie nie wypada, ale sama musisz sobie ustalić pewne granice

wypada wszystko co nie rani partnera, wszelkie ograniczenia są zbędne, zaufanie, lojalnośc i szacunek stanowią skuteczna granicę

moja ewangelia
WCZORAJ już utracone, DZISIAJ jest w rękach naszych, a JUTRO? nie dajmy się choć JUTREM straszyć
moja wiara https://www.youtube.com/watch?v=TLgacbYRQ_I
mój dekalog https://www.youtube.com/watch?v=ITsL91vlIcM

BabaxJaga
Posty: 5789 (po ~243 znaków)
Reputacja: -2128 | BluzgometrTM: 15
BabaxJaga
  5 czerwca 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: tobie potrzebna jest aborcja, bo ciężko będzie właściwego tatusia znaleźć :))

nikogo takiego nie poszukuję

Konto usunięte
Konto usunięte: chodź raz, bo na 2x się nie nadajesz :)) użyć i do kosza razem z prezerwatywą.

kurcze, nie pozbawiaj mnie złudzeń, tak bardzo chciałabym być podobna doi ciebie, przede wszystkim taka "mundra" i "łocytana" jak ty, literki na klawiaturze sama już odczytujesz czy ktoś ci podpowiada?
rozumiem, że ty jesteś wielokrotnego użytku p/wielu, sorry, mnie to tak niezakoniecznie pasi, często wymieniasz te kosze?

Konto usunięte
Konto usunięte: Co to wg ciebie jest?! podmiotowe, czy przedmiotowe traktowanie?

podmiotowe- związek partnerski, obopólne prawa i obowiązki względem siebie
przedmiotowe- pan i władca i podległa mu służaca (czytaj kura domowa)

Konto usunięte
Konto usunięte: Myślisz, ze tam coś było pomyłką?!

nie myślę, ja to wiem i ty też to wiesz, nie umiecie trzymać emocji krótko za pysk dlatego dajecie dupy po całości,
jeżeli ruszyłam jakieś tabu rodzinne to przepraszam, jestem lojalna do bólu, mój szyfr jest czytelny tylko dla osób znających kod dostępu więc u mnie wszystko w porząsiu

Konto usunięte
Konto usunięte: Wow mało inteligentna jesteś

wiem, nie dorastam ci do pięt

Konto usunięte
Konto usunięte: Nie doceniłaś przeciwnika :)

zawsze doceniam przeciwnika dlatego rzadko zaliczam wtopę w przeciwieństwie do ciebie, mierz siły na zamiary, może będzie lepiej

moja ewangelia
WCZORAJ już utracone, DZISIAJ jest w rękach naszych, a JUTRO? nie dajmy się choć JUTREM straszyć
moja wiara https://www.youtube.com/watch?v=TLgacbYRQ_I
mój dekalog https://www.youtube.com/watch?v=ITsL91vlIcM

Tajrusia
Tajrusia
  5 czerwca 2017

Żeby odnieść sie do twojego feministycznego bełkotu, wypadałby go przeczytać, a dla mnie, to nieistotny mało znaczący bełkot bez większej wartości. Szkoda zaśmiecać nim sobie głowę. Miłego dnia jadziunia xD daj buzi swojemu pieskowi xD

Tajrusia
Tajrusia
  5 czerwca 2017
Panthera
Panthera: rownosc wobec prawa to nie to samo co rownosc w stosunku masy miesniowrj do masy ciala -.


silniejszy, zawsze ma racje, a nawet jeśli jej nie ma, to zmieni prawo tak(dziecko na zygotę i embrion) by ją sobie panterka przyznać. Ot filozofija cała :) Miłego dnia "pracusiu" xD
Tajrusia
Tajrusia
  5 czerwca 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Wielu nawet nie wie co to takiego życie zgodnie ze swoją naturą, bo jej nie widziała. Podąża raczej za tłumem, jak tam w Turynie, wczoraj.


specjalnie wybierasz tak skrajne przykłady? Strach i obawy są częścią naszego człowieczeństwa. To nic złego pod warunkiem, że tak jak tam nie jest to panika która nas zabija. Zazwyczaj boimy się tego, czego nie znamy.

Konto usunięte
Konto usunięte: To trudna sprawa, nie wielu ludziom pozwalałem się do siebie zbliżać.


Staram się to sobie wyobrazić :) To coś jak wejść do klatki,do której za chwilę wpuszczą grizli i liczyć na to że uda się w niej przeżyć ?:)

Konto usunięte
Konto usunięte: Kolorowych snów.


Zbytek łaski :) Po co mi życzenia które się nie spełnią? Miłego dnia.
Mysliva
Mysliva
  5 czerwca 2017
BabaxJaga
BabaxJaga: Mysliva: A na koniec, wybacz, ale nie będę więcej wtrącać się do Twoich przepychanek z Jagą. cóż za bon ton Ślivo, widzę, że chcąc zachować twarz taktownej, zrównoważonej, a przede wszystkim neutralnej stałaś się bardzo ostrożna.


Jaga, irracjonalne zachowania nie są mi obce (jak to kobiecie, jak zapewne stwierdziłoby kilku Panów tutaj), jednak są to przypadki typu - zdjąć buty w środku miasta i pójść boso w deszczu.. Natomiast, nie widzę potrzeby i sensu, w podpinaniu się pod Twoją krucjatę z Tajrusią, czy kimkolwiek innym. Ogólnie nie rozumiem frajdy z pisania dla pisania. Przy czym jestem daleka od potępiania Twoich wyborów w tej materii. d83dde09

BabaxJaga
BabaxJaga: Obawiasz się, że zaliczyłaś wtopę nazywając mnie blazą, dla przypomnienia pozwolę sobie ten fragment zacytowaćBabaxJaga: moje ekspoze w obronie płci zagrożonejhttps://www.youtube.com/watch?v=NKl0MTW-dtk PS Ślivo, dziękuję za nutkę, piękna i z jakim głębokim przekazem a/ obiecuję rozpuścić wici w sprawie poszukiwanych prawdziwych kobiet, b/ i w sprawie "koczycz"również, c/ prowokatorki w tył zwrot, odmaszerować, nieśmiałe wystąp c/ maleńka prośba, na przyszłośc ogranicz mi disco polo, jestem na nie uczulona, dostaję kociokwiku d/ górka "kamycków" powoli rośnie, ach jak "slicnie" i "lirycnie", miodzio e/teraz kolej na twój "kamycek" do "ogródecka"i twoje "kulturne" (czyt. z poziomu listwy przypodłogowej pytanie) stanowiące niejako odpowiedź na mój powyższy postMysliva: Ta blaza to Ty realnie, czy na potrzeby Fotki?


Blazą, nazwałam ten fragment Twojego posta. Nie widzę w tym nic obraźliwego. Po prostu odniosłam wrażenie, że tworząc go, byłaś już zmęczona i pisałaś by pisać.. Jeśli to było zamierzone, to nie zrozumiałam. d83dde09

BabaxJaga
BabaxJaga: może to było chwilowe spuszczenie twoich emocji ze smyczy, a może zła podpowiedź osoby życzliwej towarzyszącej albo chwilowa zamiana ról na twoim profilu, nie wnikam, niemniej trochę wypadłaś z roli dystyngowanej damy więc teraz dla zatarcie uważasz, że lepiej się nie wtrącać, masz rację, wizerunek łatwo spieprzyć, a znacznie trudniej naprawić, a publika bywa pamiętliwa, zacznie snuć podejrzenia i cała intryga na nic, puśćmy w niepamięć ten nieprzyjemny incydent i udawajmy, że nic się nie stało, może nikt się nie połapał


Nie doszukuj się intryg w moich wypowiedziach. Staram się, by człowiek, z którym prowadzę rozmowę, zrozumiał przekaz. Czasem, jak widać, rozumie na tyle, na ile chce. d83dde14

BabaxJaga
BabaxJaga: @Mysliva @Tajrusia drogie "dziefcynki" sorry, krztuszę się pisząc te słowa, ale dla dobrej szopki poświęce się (niech kabaret trwa nadal), sprawcie sobie mentalny pogrzeb przeszłości, mam wrażenie że próbujecie mnie sprowokować, a to tak jak byście porywały się z motyką na słońce łapcie dla wyciszenia emocji, tym razem przekazem jest klip, a nie treśc, wszelkie podobieństwa proszę traktować jako okolicznośc przypadkową Amy, prosimyhttps://www.youtube.com/watch?v=TJAfLE39ZZ8,


Nie wiem, dlaczego każdego posądzasz o prowokację.. Wierz mi, niektórzy stawiają na prostą, międzyludzką, komunikację.
Amy Winehouse akurat lubię. Posłuchałam/obejrzałam, z przyjemnością. d83dde0a
BabaxJaga
Posty: 5789 (po ~243 znaków)
Reputacja: -2128 | BluzgometrTM: 15
BabaxJaga
  5 czerwca 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Żeby odnieść sie do twojego feministycznego bełkotu, wypadałby go przeczytać, a dla mnie, to nieistotny mało znaczący bełkot bez większej wartości

bujaj słonia za jaja, przeczytałaś dokładnie wszystko i szukałaś punktu zaczepienia żeby móc dowalić, sprowokowąć, ośmieszyć,
a tu dupa blada, Jaga jak skała, a najgorsze, że nadal kręcicie się jak gówno w przeręblu, nadal tak na prawdę nic nie wiecie, rozumiem, że ta niewiedza jest wkur...jąca, w ramach litości przyłączam się do waszego lamentu, nie dziękujcie

Konto usunięte
Konto usunięte: Szkoda zaśmiecać nim sobie głowę

rozumiem, nie przyszły jeszcze wytyczne dydaktyczne, trzeba ostrożnie, po co kolejna wtopa

Konto usunięte
Konto usunięte: Miłego dnia jadziunia xD daj buzi swojemu pieskowi xD

mam 2 pieski, którego pozdrowić od ciebie, 1 i 2 drobinki, takie małe picusie
PS dziś i jutro weź na wstrzymanie, potem możesz fikać, będziesz miała prawie 2 tygodnie wolnego, mam w pracy ostry zapieprz
PS2 a nie mówiłam, że życie może być piękne

,
,

moja ewangelia
WCZORAJ już utracone, DZISIAJ jest w rękach naszych, a JUTRO? nie dajmy się choć JUTREM straszyć
moja wiara https://www.youtube.com/watch?v=TLgacbYRQ_I
mój dekalog https://www.youtube.com/watch?v=ITsL91vlIcM

BabaxJaga
Posty: 5789 (po ~243 znaków)
Reputacja: -2128 | BluzgometrTM: 15
BabaxJaga
  5 czerwca 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Jaga, irracjonalne zachowania nie są mi obce (jak to kobiecie, jak zapewne stwierdziłoby kilku Panów tutaj), jednak są to przypadki typu - zdjąć buty w środku miasta i pójść boso w deszczu.. Natomiast, nie widzę potrzeby i sensu, w podpinaniu się pod Twoją krucjatę z Tajrusią, czy kimkolwiek innym. Ogólnie nie rozumiem frajdy z pisania dla pisania. Przy czym jestem daleka od potępiania Twoich wyborów w tej materii.

och

Konto usunięte
Konto usunięte: Blazą, nazwałam ten fragment Twojego posta. Nie widzę w tym nic obraźliwego. Po prostu odniosłam wrażenie, że tworząc go, byłaś już zmęczona i pisałaś by pisać.. Jeśli to było zamierzone, to nie zrozumiałam.

ach

Konto usunięte
Konto usunięte: Nie doszukuj się intryg w moich wypowiedziach. Staram się, by człowiek, z którym prowadzę rozmowę, zrozumiał przekaz. Czasem, jak widać, rozumie na tyle, na ile chce

nawet nie śmiem, te upierdliwe "człowieki" zawsze się czegoś uczepią, ale nie przejmuj się, reszta "ludziuf łyka twoją papkę

Konto usunięte
Konto usunięte: Nie wiem, dlaczego każdego posądzasz o prowokację

nie każdego

Konto usunięte
Konto usunięte: Wierz mi, niektórzy stawiają na prostą, międzyludzką, komunikację

jestem niewierząca, ale tobie "fierzę"

Konto usunięte
Konto usunięte: Amy Winehouse akurat lubię. Posłuchałam/obejrzałam, z przyjemnością.

doprawdy, cała przyjemność po mojej stronie

PS 2 dni wolnego i milonpięćsetstodziewięćset spraw do załatwienia, z których połowy prawdopodobnie nie załatwię, ale żeby skały srały wpadnę na Forum, choćby na krótko, wybacz, że teraz muszę ciebie opuścić, nie zapomnij poudzielac się w innych tematach, wiesz, tak dla ściemy, trzeba uwagę maluczkich pokierować na boczne tory, bo inaczej strategia weżmie w łeb,
Tajrusię krótko za pysk, za bardzo wierzga, zepsuje wszystko

moja ewangelia
WCZORAJ już utracone, DZISIAJ jest w rękach naszych, a JUTRO? nie dajmy się choć JUTREM straszyć
moja wiara https://www.youtube.com/watch?v=TLgacbYRQ_I
mój dekalog https://www.youtube.com/watch?v=ITsL91vlIcM

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.