Jacek82
Jacek82
  10 maja 2017 (pierwszy post)
Aleppo miasto z którego uciekają ludzie



Uciekają przed tym



Jesteś ZA czy przeciw przyjęcia tych ludzi do naszego kraju i jeśli TAK to czemu i jeśli NIE to czemu .
enera
enera
  11 maja 2017
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970

Wiem ile to kosztuje. Weźmiemy UBekom i damy na ofiary katastrofy i kilku tysiącom innych ich ofiar, bo chyba łopatą i kilofem nie zarobili na 20 tys emerytury tylko biciem i mordowaniem Polaków przez wielkie "P" To chyba tyle na temat antypolskiego wg Ciebie rządu

amarettoUK
amarettoUK
  11 maja 2017
enera
enera: Mnie pan szitu nie sprzeda!


Oczywiście że nie,bo sam byłem ładnie nakierowywany na kupno shitu w ładnym papierku z napisem "PIS":):)
amarettoUK
amarettoUK
  11 maja 2017
enera
enera: Wiem ile to kosztuje. Weźmiemy UBekom i damy na ofiary katastrofy i kilku tysiącom innych ich ofiar, bo chyba łopatą i kilofem nie zarobili na 20 tys emerytury tylko biciem i mordowaniem Polaków przez wielkie "P"

No to piszemy dalej wymieniając poglądy ,czy obrażamy się?
amarettoUK
amarettoUK
  11 maja 2017

Żadnym UB-ekom nie weźmiecie:)Nikomu nie weźmiecie:)Oficjalnie weźmiecie część emerytury a dodacie w formie dodatku pielęgnacyjnego:)W naszym kraju nikt nigdy swojego uposażenia nie stracił i już tak zostanie:)

enera
enera
  11 maja 2017

Si, Tobie ze względu na chora głowę, ilość wypitego alko, i pracę w akordzie .... w hotelowym pokoju, przyznamy tyle co ma Krzywonos

enera
enera
  11 maja 2017

Bul/andzie za to że utonął przyznamy łorder łorła różowej pantery

enera
enera
  11 maja 2017

Niesiołowi, za to ze zeżarł szczaw, tym samym wyczyścił rowy przyznamy łorder łodrodzenia łopatologi

amarettoUK
amarettoUK
  11 maja 2017
enera
enera: Si, Tobie ze względu na chora głowę, ilość wypitego alko, i pracę w akordzie .... w hotelowym pokoju, przyznamy tyle co ma Krzywonos


Oczywiście że mam chorą głowę ,bo w Twoje bajki nie wierzę:)Nic mi również nie zabierzesz,bo już nie ma co zabrać.Co rozpoczęli wasi towarzysze spod ciemnej gwiazdy z tamtej kadencji,wy teraz dokańczacie,ograbiając Polaków do zera.Z tym alko,akordem i hotelowym pokojem to chyba z przeżyć własnych napisałaś:) Skąd masz takie fajne doświadczenia? może też z Egiptu?Bo jakoś tak zauważyłem że sporo wiesz w tamtym temacie:)Jaki teraz nick?:)
enera
enera
  12 maja 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Kredki wysłałem do Francji ,Belgii,Holandii i Szwecji:):)


Jak dla mnie,możesz wysłać cały skład ale czy o to chodziło?Nie.

Konto usunięte
Konto usunięte: Oczywiście że mam chorą głowę ,bo w Twoje bajki nie wierzę:


wiara jest jak d**a, każdy ma swoją

Konto usunięte
Konto usunięte: )Nic mi również nie zabierzesz,bo już nie ma co zabrać.Co rozpoczęli wasi towarzysze spod ciemnej gwiazdy z tamtej kadencji,wy teraz dokańczacie,ograbiając Polaków do zera


Wychodzisz z założenia, że tylko Ty możesz zabierać?! Wy zabieraliście 8 ostatnich lat. Teraz nasza kolej. Bylo 8 lat tłustych?! Było. Teraz będzie 8 lat chudych :)

Konto usunięte
Konto usunięte: Skąd masz takie fajne doświadczenia? może też z Egiptu?Bo jakoś tak zauważyłem że sporo wiesz w tamtym temacie:)


Wam tylko pozwolić gadać ....

Konto usunięte
Konto usunięte: Jaki teraz nick?:)


Kupie gwiazde to ci powiem na jakim teraz lecisz :)
enera
enera
  12 maja 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: może też z Egiptu?Bo jakoś tak zauważyłem że sporo wiesz w tamtym temacie:


Co do Egiptu, to i owszem sporo wiem, ale to wiedza tajemna.... wszak nie daje się wrogowi, pola do manewru..... Chyba nie jesteś aż tak "mądry" i nie sądzisz, że napisałam o nim tutaj bez powodu.... :)
enera
enera
  12 maja 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Nigdy się nie pogodzić a robić" szum "wkoło tego to chyba dwie różne sprawy.Przecież to nie jest jedyny w historii przypadek że po katastrofie ciała są rozczłonkowane a nawet niekompletne


Katastrofa jak w Smoleńsku. Tylko wszyscy przeżyli!

Maszyna rozbiła się w lesie w gęstej mgle. Spadła na brzozy. Nie jedną, a kilkaset. Ścięła ponad 100 metrów lasu i rozbiła się niedaleko lotniska. Od smoleńskiej tragedii odróżnia ją jeden zasadniczy szczegół. Wypadek TU 204 wszyscy przeżyli!

Wierzysz w pancerną brzozę i w dodatku -1?! To Twoja wiara jest jednak silniejsza jak moja

A w ogóle, to co Ty wiesz o zabijaniu?!

Konto usunięte
Konto usunięte: .Rodziny tamtych ofiar czują chyba to samo


Chyba jednak nie mają nawet pojęcia, o czym w ogóle mowa

Konto usunięte
Konto usunięte: Nigdy się nie pogodzić a robić" szum "wkoło tego to chyba dwie różne sprawy.


robić szum, a lać ludzi tylko za to że szukają sprawiedliwości, to chyba kwestia zasadnicza. Chyba jelyty nie mają innych odczuć jak plebs. Wszak nie tylko on ma prawo do bólu i żałoby...... po stracie czego? emeryturek?? Ja bym im obniżyła do 1000 i przestaliby kozaczyć
enera
enera
  12 maja 2017

Miłego dnia Obywatelu od "pęku" białych róż :) :) Boże, kto nami rządzi(załamka)

enera
enera
  12 maja 2017
Jacek82
Jacek82: Jesteś ZA czy przeciw


Pytanie zawiera sugestię którą

Konto usunięte
Konto usunięte: jestem za.


Podchwycił "człowiek z Tollund" inaczej zwany "Józkiem/"człowiekiem" z bagien" i tak toczy swoją kulkę gnoju od zawsze do nadal....Ofiarny baranek w wilczej skórze... Ubrał diabeł ornat i na mszę ogonem zadzwonił a Ty.....

Konto usunięte
Konto usunięte: ,lalalalalalala"


w rytm i w podskokach na nią się wstawiłeś lalalalala Nawet rozkazu wydawać ci nie musiał :) :)

Konto usunięte
Konto usunięte: Czemu?


Bo nie ma własnego zdania i co mu na twardy dysk zwany mózgiem wklepali, to jak papuga powtarza. Typowy leming :)
RycerzJedi84
RycerzJedi84
  12 maja 2017

Wolę być barankiem, uosobieniem ufności, łagodności niż żądnym krwi wilkiem. :) lub kozłem :)

RycerzJedi84
RycerzJedi84
  12 maja 2017

nie powtarzam zaklepane regułki, piszę zgodnie z sercem. Wojna to zło, skoro sie wzieło ja za barki, to powinno się też brać na barki też jej konsekwencje, czyli uchodźców. Nie jestem rasista, sądzę że każda kultura może być warta poznania.

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.