Jacek82
Jacek82
  10 maja 2017 (pierwszy post)
Aleppo miasto z którego uciekają ludzie



Uciekają przed tym



Jesteś ZA czy przeciw przyjęcia tych ludzi do naszego kraju i jeśli TAK to czemu i jeśli NIE to czemu .
enera
enera
  13 maja 2017
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970
Konto usunięte
Konto usunięte: NIe jestem trollem.


Jesteś, trollem i manipulatorem, bo będąc ateistą wykorzystujesz wiedzę, uczucia i emocje innych w celu uzyskania własnych korzyści. Myślisz, że kupiłam Twoją bajeczkę o chrześcijaństwie?! Musisz bardziej się postarać, bo sama wiedza i znajomość pisma św to za mało i mnie to nie przekonuje. Takich kotków jak Ty, to ja mam za płotem :)
enera
enera
  13 maja 2017

Chociaż nie, oni są tak głupi w tym co mówią i piszą, że to jest wręcz żenujące. Słuchając tego co pitolą, to ja czuję się wręcz zażenowana ich brakiem podstawowej wiedzy, a przedstawiają się i chwalą jak Ty i kilka innych tutaj osób... jako mgr,skończyłem filozofię, prawo, mam docenta, doktora. No kierfa jak tak pitoli człowiek wykształcony, albo klepie a nie zna analogii powstania tego co klepie, to ja pozostaję w swoim ciemnogrodzie

RycerzJedi84
RycerzJedi84
  13 maja 2017

Dobrze wiesz czego się boję. :) Tak grasz swoją rolę, jak każdy tutaj. Manipulujecie tematami i informacjami ze świata i Polski. Chciałbym znać prawdę ale ona jest dla wybranych prawda?
A co do konfliktów to nie wierzę, uczę się słuchać własnego serca. :) Mogłem w sumie zawsze tak robić ale obudziłem się za późno.

enera
enera
  13 maja 2017
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970

No to idź spać dalej i nie pierd... wierszy, bo dzisiaj nie 1szy tylko sobota 13 maja 2017 roku. Dzien objawień Fatimskich. Pomódl się o zdrowe nogi, bo modlić o Twoją zdrową głowę, jest już zdecydowanie za późno traalalalala. Tak to na początku śpiewał Smoleń, więc ja tym samym akcentem( przez Twe oczy zielone, oszalałem) zakończę. Miłego dnia

RycerzJedi84
RycerzJedi84
  13 maja 2017

Nie wierze już osobom chocby i byli nomblistami, nie wszystko w kościele akceptuje. Podam przykłady:
Czytałem np że papież Franciszek użył sformułowanie "łajno szatana" odnośnie pieniedzy, to nie przystoi głowie kościoła, można użyć innych słow.
Albo jak się wypowiadał o wróżbitach których spotkał w Argentynie, no komedia, nie potępił ich za sam proceder.
Ja nie muszę dokładnie znać pisma świetego, chociażby wypadało. Wystarczy wiara. Sądze, że te wszystkie przypowieści sa tak skonstruowane że w rózny sposob trafiaja do każdego człowieka, dlatego nie uznaje monopolu na ich interpretacje. Mogę natomiast wyczuć jak one trafiają na moje serce i czy są dobre.

RycerzJedi84
RycerzJedi84
  13 maja 2017

i nie jestem ateistą, upadam czasem, modlę się i nie jest lepiej.

enera
enera
  13 maja 2017

To musi sie zrosnąć, bo pewnikiem przy upadku, coś sobie złamałeś. Weź tabletkę, powinno pomóc :)

RycerzJedi84
RycerzJedi84
  13 maja 2017

żadna tabletka nie jest w stanie ukoić cierpienia. Więc może pomódl się za mnie? :) Będę wdzięczny.

enera
enera
  13 maja 2017
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970
Konto usunięte
Konto usunięte: żadna tabletka nie jest w stanie ukoić cierpienia. Więc może pomódl się za mnie? :) Będę wdzięczny.


Zapytaj o blokadę w przychodni leczenia bólu:) Tutaj modlitwa na niewiele się zda :)Czasami pomaga zwyczajna witamina C i jej nieskończenie magiczne działanie :)
enera
enera
  13 maja 2017

Józek, od czasu jej wynalezienia, niektórzy wychodzą z założenia, że jest cudoooownym lekiem na wszystkie dolegliwości tego świata. Może i Tobie pomoże. Wszak sama wiara cuda :)

amarettoUK
amarettoUK
  13 maja 2017
enera
enera: No to może zacznijmy od definicji fanatyzmu, bo pasujesz do KODu jak nic Fanatyzm – postawa oraz zjawisko społeczne polegające na silnej wierze w słuszność jakichś poglądów politycznych, religijnych lub społecznych występujące w połączeniu ze skrajną NIETOLERANCJĄ wobec przedstawicieli odmiennych poglądów

Dziękuję za definicję:)Przypomnij sobie tylko kto dostał bananka za obrazę kogo:)Pasuje jak ulał.Nie mogę pasować do kodu ,bo to też jest wasz jarmułkowy odłam:)
enera
enera: Dla mnie polskim rządem jest ten,który nie działa na szkodę Polski i Polaków. Nie rozbraja naszej armii, nie sprzedaje kolejnych zakładów, nie tyranizuje Polaków tylko staje w ich obronie.

No dokładnie tak jest:) Ale to nie jest definicja która by pasowała ani do tego,ani do poprzedniego rządu:)Oba te rządy różnią się tylko i wyłącznie sposobem kradzieży pieniędzy Polaków.
enera
enera: Aryjczyku, jeżeli już szukasz czystości rasy, to na wszelki wypadek, zainwestuj w badania swojego DNA bo znając datę przybycia pierwszych żydów na ziemie polskie(około 12/13w. a mamy 21.....), z Ciebie taki polak jak i z nich PO-PiS. Na przyszłość proponuję poparzyć dobrze w swoje rabatki, a przede wszystkim podać sobie rękę ze świadomością....

Słabe to trochę,Radzę pani sprawdzić swoje DNA, może się okazać ze jesteś pani pół Szwedką ,pół Mongołką bo wiesz pani wiele wieków temu to i jedni i drudzy nasze tereny nawiedzali:)Ale nie o to chodzi...
enera
enera: Polska ma swoją mniejszość muzułmańską(tatarzy) która żyje sobie gdzieś spokojnie. Nikogo nie molestuje, nikogo nie gwałci, nikogo nie morduje, nie grabi, nie pali. Żyje sobie spokojnie w doskonałej symbiozie i nikt jej krzywdy nie robi.

Dodać można z dużą dozą pewności że i swojego teraźniejszego "gniazda nie kala".Gwiezdni przybysze zaś za nic mają ziemię ,gdzie przecież i ich matek i ojców krew wsiąkała.
enera
enera: Na przyszłość, jeżeli chcesz dyskutować i nie zapłacić frycowego

Płacić :):) Wy się chyba rodzicie z tym słowem na ustach:)
enera
enera: Wypowiedź o "pękach"białych róż

Nie jesteś pani na portalu elektroda .pl na którym to wypowiadają się sami elektrycy.Na portalu ogólnym,nie tematycznym,operuje się zwrotami które"zna cała polska".A pani mi tutaj piszesz o jakichś "pękach" już sobie pomyślałem że albo pani pękasz w szwach albo z dumy:):)Zrozumiałe dla wszystkich bez wyjątku wyłuszczenie ""o co chodzi" spoczywa na piszącym a nie czytającym,chociaż ostatnimi czasy zostało to mocno przez "nowomundrych" odwrócone jak kot ogonem:)
Pozdrawiam panią:) Szalom, czy jak Wy już tam sobie mówicie:)

P.S Widzę ze znowu zielona trawka:):)Coraz częstsze urlopy nagrodowe pani dostajesz od tego portalu.Pewnie masz pani tutaj dobre "chody":):)
enera
enera
  14 maja 2017

I PO co Ci to było Dyndało?!

enera
enera: Petru p.Joanny Schmidt.


Oznaka polskości twojej i Agnieszczaka

Konto usunięte
Konto usunięte: Skąd masz takie fajne doświadczenia? może też z Egiptu?Bo jakoś tak zauważyłem że sporo wiesz w tamtym temacie:)Jaki teraz nick?:)


Od dziennikarzy śledczych, a nie z seks wycieczek
na których ty z gołym wróblem karaoke tańczysz Ale to nie koniec, to dopiero początek....

Kiedy przestanie działać populizm, wtedy jest wasz koniec, i to koniec albo demokratyczny, przez referendum poddajecie się, albo będziecie po prostu z okien wyskakiwać - mówił Wałęsa w TVN24 BiS

Jak myślisz, jak bardzo bachory cieciej RP są w to umoczone? Była ich pierwszą ofiara? Wyskoczyła sama czy jej patologiczna rodzinka kryminalistów i damskich bokserów pomogła?!

Konto usunięte
Konto usunięte: Krzyknij jeszcze kaczor akbar!,


Jeszcze nie słyszałam by brali się za handel Polkami dla arabskich szejków jak w przypadku bachorów których tak pan broni

Oznaka "szacunku" i tolerancji. Wszak dobrze wiem, kogo ten portal przed wyborami promował

Konto usunięte
Konto usunięte: a potem naciśnij czerwony guziczek przy paseczku maciera-szahida:):)


d83ddc46

Konto usunięte
Konto usunięte: .Na portalu ogólnym,nie tematycznym,operuje się zwrotami które"zna cała polska".


Nie wiedziałam że taki zwrot zna cała Polska? A może to tylko twoje zapchlone towarzystwo go zna

Konto usunięte
Konto usunięte: Coraz częstsze urlopy nagrodowe pani dostajesz od tego portalu.Pewnie masz pani tutaj dobre "chody":):)


Oznaka "demokracji". Nie wiedziałam że na portalu ogólnotematycznym i ogólnopolskim dupa dupie dupe wylizać musi by móc pisać z taką pogardą o przeciwnikach. Nowy Cyba nam tutaj rośnie.
Jak to dobrze że mnie pan uświadomił na pw. Kilka lat wstecz jeszcze mógł pan mną pomanipulować kto jest dobrym, a kto złym i postraszyć PiSem jak małe dzieci wilkiem, ale te czasy może pan włożyć między pamiętniki.Jeżeli zależało panu na zmianie mojego zdania, to właśnie osiągnął pan coś zupełnie odwrotnego.... postaram sie przekonać każdego, by za nimi zagłosował i na przyszłą kadencję dostał większość konstytucyjną. A skoro nie mogę się wypowiadać tutaj, to dla pana jeszcze gorzej... partyzantka żadnej wladzy na dobre nie wyszła
enera
enera
  14 maja 2017

Bez odbioru. Sam pan zaniżył poziom dyskusji. Pretensje do Boga

amarettoUK
amarettoUK
  14 maja 2017
enera
enera: Bez odbioru. Sam pan zaniżył poziom dyskusji. Pretensje do Boga

Jak zwykle:) Stek bzdur ni z gruszki ni z pietruszki,okraszony "soczystą wymową" z rynsztoka,zwieńczony Bogiem:)Enera Multinick sp.z o.o.:):)
Sarna
Sarna
  14 maja 2017

forum w formie d83ddc4d

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.