Jacek82
Jacek82
  10 maja 2017 (pierwszy post)
Aleppo miasto z którego uciekają ludzie



Uciekają przed tym



Jesteś ZA czy przeciw przyjęcia tych ludzi do naszego kraju i jeśli TAK to czemu i jeśli NIE to czemu .
amarettoUK
amarettoUK
  11 maja 2017
enera
enera: amarettoUK: O tym pisałem już chyba tutaj.Sztab ludzi pracuje nad tym,abyśmy robili tak a nie inaczej.Problem w tym ,że oni nic nie robię tylko jak lider gabinetu cieni i Maderagate lansują się w mediach. Jak dla mnie bez zastrzeżeń, to Antoś (buduje armię od podstaw, bo mieściła się na stadionie 10-lecia i za przepłacone caracale należy mu się nagroda) i Zibi( też rozwala do fundamentów ten żydokomunistyczny beton) Siemieniastego kretyna powinni postawić za te tablice i wyrzutnie bez pocisków przed TS. Obdarłabym go zywcem ze skóry i rzuciła sępom, żeby czerep z mózgu wyczyściły

Widzę ze znasz ich po nazwiskach:):) Imponujące:)Ja ich (rząd jakikolwiek)wyobrażam sobie ,jako grupę ludzi w wagonie towarowym,która coś może zrobić w imieniu narodu i dla narodu.Miarą ich rządzenia jest to czy na koniec ich kadencji mamy ochote do wagonu wrzucić im kwiaty,czy granat:)Ale chyba zeszliśmy z tematu głównego:)Ja już dziekuję i życzę miłej nocy:)
enera
enera
  11 maja 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Widzę ze znasz ich po nazwiskach:):)


Coś tam wiem, ale to wierzchołek góry lodowej względem tych którzy interesują się tym od lat :) Ja jestem przy nich zaledwie przedszkolaczkiem

Konto usunięte
Konto usunięte: Imponujące


Osobiście, nie widzę w tym nic nadzwyczajnego.

Konto usunięte
Konto usunięte: a ich (rząd jakikolwiek)wyobrażam sobie ,jako grupę ludzi w wagonie towarowym,która coś może zrobić w imieniu narodu i dla narodu.Miarą ich rządzenia jest to czy na koniec ich kadencji mamy ochote do wagonu wrzucić im kwiaty,czy granat:)


Zgadza się, ale żeby wiedzieć czym rzucać, to wypadałoby znać chociaż ich nazwiska i wiedzieć czym się zajmują, bo można przez przypadek napluć w całkiem przyzwoity posiłek :)

Konto usunięte
Konto usunięte: Ale chyba zeszliśmy z tematu głównego:)


Też się zgadza, ale niestety jest to czasami ściśle ze sobą powiązane. Każdego kto jest za pytam: ilu ich przyjął pod swój dach, że tak ochoczo wpycha ich i sprasza na wyżerkę do sąsiada?! Okazuje się, że nikt ich w domu mieć nie chce, ale na siłę chce uszczęśliwiać i ubogacać innych. Poza tym, obecna sprawa śmierci w Egipcie, zatacza coraz szersze kręgi a dość medialny detektyw wpada w coraz większe kłopoty i zaczynają się ujawniać dość ciekawe powiązania nie tylko z politykami lewicy i ich dziećmi, ale również środowisk islamistycznych. Zacząć od sprawy Olewnika, poprzez śmierć kolejnych młodych dziewczyn gdzie się bob kanciastogłowy jak z podziemi pojawił, a które nigdy nie zostały wyjaśnione.... źle to wygląda

Konto usunięte
Konto usunięte: To się zgadza ,tylko pozwól sobie zauważyć pewne różnice.Wtedy było "żyć albo nie żyć"A nikt nie wiedział ile wojna będzie trwać.Teraz stawką jest jedynie "mieć albo nie mieć"i wiadomo ile trwa kadencja rządu:)


Mieć co? Tylko kota? Nie mieć konta w banku na które można lokować zgromadzone środki, nie mieć dzieci które można umieścić w spółce skarbu państwa, nie mieć samochodu którym można się rozbijać?! Więc co?! Stare podarte buty które lewica wzięła na celownik, bo już innego puntu zaczepienia do ataku nie było?!Co do żydów, to chociażby na tym przykładzie, (Getto) da się zauważyć pewien dysonans między tym co było... a tym co dzieje się obecnie. Masowy atak środowisk żydowskich na PL w celu odzyskania mienia(afera reprywatyzacyjna polegająca na oddaniu tego, za co zostało już zapłacone)... Zyd jak Ci nie weźmie, to nie ma szans na to, żeby Ci coś dać i tutaj znów widzimy pewne rozbieżności w postaci chociażby 500+. Poza tym, swoista reaktywacja środowisk narodowościowych i kolejne ataki, bo ich nie delegalizują. Nie twierdzę, że to idealne rozwiązania, ale przyzwoite i nie widzę póki co, dla nich alternatywy. Wszystkie próby zmiany czegokolwiek, wszystko niekonstytucyjne, ale jak trzeba było sprzedać na chybcika lasy, bo żydom trzeba, to owszem, o 3 w nocy była próba zmiany konstytucji. Obawiam się, że ci gorsi, od zawsze stali po przeciwnej stronie. Dzisiaj to złodziej najgłośniej krzyczy łapać złodzieja.

Konto usunięte
Konto usunięte: )Ja już dziekuję i życzę miłej nocy:)


A ja miłego dnia :)
LockOn
Posty: 719 (po ~76 znaków)
Reputacja: 19 | BluzgometrTM: 1
LockOn
  11 maja 2017

"Mozesz zostac zmuszony do prowadzenia wojny, ale nie musisz uzywac zatrutych strzal."
B.G. MORALES

amarettoUK
amarettoUK
  11 maja 2017
enera
enera: Osobiście, nie widzę w tym nic nadzwyczajnego.

A mnie to imponuje:)
enera
enera: Zgadza się, ale żeby wiedzieć czym rzucać, to wypadałoby znać chociaż ich nazwiska i wiedzieć czym się zajmują, bo można przez przypadek napluć w całkiem przyzwoity posiłek :)

Jedna łyżka dziegciu potrafi "zniesmaczyć" cały półmisek frykasów.Pchając się do koryta trzeba o tym wiedzieć.Przecież generalnie wybieramy rząd a nie poszczególnych polityków(oczywiście to wielkie uproszczenie)
enera
enera: Każdego kto jest za pytam: ilu ich przyjął pod swój dach, że tak ochoczo wpycha ich i sprasza na wyżerkę do sąsiada?! Okazuje się, że nikt ich w domu mieć nie chce, ale na siłę chce uszczęśliwiać i ubogacać innych.

Czytając komentarze na ten temat śmiem twierdzić że 95% ludzi opiera swój osąd na podstawie tego,że widziało kiedyś na rynku beżowego uśmiechniętego studenta medycyny.Student był miły ,uśmiechnięty i jakoś tak bardziej egzotycznie urodziwy od miejscowych.Przecież taki to nawet muchy nie zabije,więc nie ma powodu go nie wpuszczać do naszego kraju:)
O Egipcie się nie wypowiem bo to by były drastyczne słowa:)
enera
enera: Mieć co? Tylko kota? Nie mieć konta w banku na które można lokować zgromadzone środki, nie mieć dzieci które można umieścić w spółce skarbu państwa, nie mieć samochodu którym można się rozbijać?! Więc co?

Przepraszam pewnie źle to napisałem:) Ale chodziło mi o to że w okresie wojennym wobec groźby śmierci jeden gwiezdny kapował drugiego,być może aby samemu przeżyć.Dzisiaj nie musi już nikogo kapować,bardziej opłaca mu się współpracować z innymi gwiezdnymi ,aby żadnego przyczółka nie oddać Polakom.I moim zdaniem tak się dzieje.Co mi za różnica czy haracz pobiera ode mnie mafia pruszkowska czy gdańska skoro i tak biorą taką samą kwotę.Najcelniejszym nazewnictwem dla dzisiejszych partii z piedestału jest nie PO czy PIS,powinno się to nazywać POPIS:)
enera
enera: Zyd jak Ci nie weźmie, to nie ma szans na to, żeby Ci coś dać i tutaj znów widzimy pewne rozbieżności w postaci chociażby 500+.

Nie znam takiego rządu ,który wybrany, wnosi swoją prywatną kasę.A pieniążkami innych to chyba każdy z nas lepiej lub gorzej byłby w stanie się rządzić,nic przy tym nie tracąc a jakże wiele zyskując.
enera
enera: Poza tym, swoista reaktywacja środowisk narodowościowych

Mnie się to widzi tak samo , jak z filmu o przygodach Franka Dolasa:)Wątek obozu włoskiego.Gdzie Franio zagrzewa gromkim "huuuurrrraaaaa" biegnących Włochów ,podczas gdy sam zmienia kierunek "natarcia":)
LockOn
LockOn: "Mozesz zostac zmuszony do prowadzenia wojny, ale nie musisz uzywac zatrutych strzal." B.G. MORALES

"Odkąd weszła humanizacja,dobro człowieka zeszło na daleki plan"

Amaretto Morelas:)
enera
enera
  11 maja 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Jedna łyżka dziegciu potrafi "zniesmaczyć" cały półmisek frykasów.Pchając się do koryta trzeba o tym wiedzieć.Przecież generalnie wybieramy rząd a nie poszczególnych polityków(oczywiście to wielkie uproszczenie)


Generalnie, to każdy rozsądnie myślący wyborca, powinien głosować na program danej partii, a nie na samą nazwę i tzw poprawność polityczną. Partia, ta czy inna jeżeli realizuje swoje obietnice wyborcze ok. Jeżeli nie, to nie ma co liczyć na drugą kadencję. Nie znam kraju(poza Francją obecnie) który głosowałby przeciwko sobie. Sorry, ale to wygląda trochę tak: na złość babci, odmrożę sobie uszy... ale to nie babcię boleć będzie tylko ich.
Chcesz czy nie, to wybierasz polityków, z których ten rząd się składa czy składał będzie.

Konto usunięte
Konto usunięte: Czytając komentarze na ten temat śmiem twierdzić że 95% ludzi opiera swój osąd na podstawie tego,że widziało kiedyś na rynku beżowego uśmiechniętego studenta medycyny.Student był miły ,uśmiechnięty i jakoś tak bardziej egzotycznie urodziwy od miejscowych.Przecież taki to nawet muchy nie zabije,więc nie ma powodu go nie wpuszczać do naszego kraju:) O Egipcie się nie wypowiem bo to by były drastyczne słowa:)


No wiesz, poza migotaniem komór w sercu, jest coś takiego jak zimna głowa i zdrowy rozsądek. Z Egiptem domyślam się o co chodzi i jakie są zdania chociażby naszych rodzimych "pań" na ich temat, ale nie można wszystkich wrzucić do jednego gara i gotować na wolnym ogniu :) Trafiła się już któraś z kolei.... która najprawdopodobniej trafiła na szajkę handlarzy ludźmi

Konto usunięte
Konto usunięte: Przepraszam pewnie źle to napisałem:) Ale chodziło mi o to że w okresie wojennym wobec groźby śmierci jeden gwiezdny kapował drugiego,być może aby samemu przeżyć.Dzisiaj nie musi już nikogo kapować,bardziej opłaca mu się współpracować z innymi gwiezdnymi ,aby żadnego przyczółka nie oddać Polakom.I moim zdaniem tak się dzieje.Co mi za różnica czy haracz pobiera ode mnie mafia pruszkowska czy gdańska skoro i tak biorą taką samą kwotę.Najcelniejszym nazewnictwem dla dzisiejszych partii z piedestału jest nie PO czy PIS,powinno się to nazywać POPIS:)


Aż tak bardzo jak Ty, to bym nie generalizowała, bo jednak są różnice i to dość jaskrawe...rząd Dyndały, dał renty żydom? Dał! ile? po 100 euro! ile to jest? ano 500 zł ktore dzisiaj rzygają polskim dzieciom. Zamknął stocznie? Zamknął! A dla kogo one były konkurencją, kto za to zapłacił? Niemieszki! Sprzedał częstotliwości i pasma na wypadek wojny?! Ano sprzedał a komu one przeszkadzały?! Ano tym którym się dzisiaj tak śpieszy do koryta, że chcą Majdanu. Co to za szumowiny...?! Ano wszyscy, wszystko wiedzą zwłaszcza po otwarciu archiwum IPN. Ty ich nie widzisz, albo widzieć nie chcesz. Nie wszystko też można i da się załatwić w czasie tak krótkim, bo nie jesteśmy sami na tej szerokości geograficznej i z innymi krajami też liczyć się musimy. Na chybcika to właśnie tylko konstytucje zmienić o 3 nad ranem chcieli a po co?! Ano po to by dać żydkom i zyskać ich przychylność. Tobie zapewne chodzi o podatki ale chyba CIT też przeczyłeś, a poza tym, nawet gdyby nie, to na chleb Ci nie brakuje, głodny jak niemal cała wschodnia część Polski nie chodzisz, w śmietnikach chleba jak oni, nie szukasz, prawda?! Popieram więc w całej rozciągłości obecną politykę tego rządu poza drobnymi wyjątkami, o których wspomniałam wcześniej.

Konto usunięte
Konto usunięte: Nie znam takiego rządu ,który wybrany, wnosi swoją prywatną kasę.A pieniążkami innych to chyba każdy z nas lepiej lub gorzej byłby w stanie się rządzić,nic przy tym nie tracąc a jakże wiele zyskując.


Bo rząd nie ma swoich pieniążków, ale może je zabrać oszustom podatkowych, naciągaczom i dać je Tobie, ale nna to potrzeba trochę czasu i cierpliwości. Wszak nie od razu Warszawę zbudowali prawda?! Trochę, to jednak trwało....

Konto usunięte
Konto usunięte: Mnie się to widzi tak samo , jak z filmu o przygodach Franka Dolasa:)Wątek obozu włoskiego.Gdzie Franio zagrzewa gromkim "huuuurrrraaaaa" biegnących Włochów ,podczas gdy sam zmienia kierunek "natarcia":)


Chyba masz za dużo kredek, a ja jak widać ,same ołówki .... :)
enera
enera
  11 maja 2017

I wiesz co ja myślę, że to właśnie ta "lepsza" część żydów, Ci którzy uważali i nadal uważają się za "jelyty" tego kraju, doprowadziła do katastrofy TU-154, 10 kwietnia 2010 roku. Po co?! Ano po to, by dalej być tutaj panami dla takiego goja jak np Ty

amarettoUK
amarettoUK
  11 maja 2017
enera
enera: Generalnie, to każdy rozsądnie myślący wyborca, powinien głosować na program danej partii, a nie na samą nazwę i tzw poprawność polityczną. Partia, ta czy inna jeżeli realizuje swoje obietnice wyborcze ok. Jeżeli nie, to nie ma co liczyć na drugą kadencję.

Żadna partia nie realizuje swoich obietnic wyborczych w takim zakresie i kierunku jaki przedstawiała przed wyborami:)
Z uporem maniaka będę się upierał że żadnych polityków nie wybieram.Wybieram daną opcję rządzącą a politycy to jak pchły,raz na jednym psie raz na drugim:)Ten nieszczęsny Egipt...pominę:)
Następny akapit skomentuje, kopiował nie będę.Jakim cudem pseudopolski rząd może być polskim wprowadzając paragraf mówiący że nie wolno nikomu lżyć beżowych,za to Polaka możesz lżyć ile tylko wlezie.I te paragrafy "wymyślili " i wprowadzili nad wyraz szybko.Jak to jest ze tenże pseudo polski rząd nie zmiótł jeszcze z powierzchni ziemi wszystkich mediów ,które robią wodę z mózgu Polakom?Czyżby nie było w naszym kraju żadnej redakcji na miarę WP,Interii czy Onetu?A może nie ma ,bo być nie może:)I tak można wymieniać godzinami.Jak na razie obie wiodące partie wykazały się tylko w jednym-gnojeniu własnych obywateli.I nie ważny jest tutaj sposób,ważny jest skutek.
W naszym kraju nadal oszust ma się dobrze, dlatego emigracja taka duża.
Jeśli w Twojej ocenie rząd zmierza w dobrym kierunku to ja mogę się tylko z Twojego zadowolenia cieszyć,jednak moje zdanie jest takie że wyjdzie jak zwykle.
Kredki wysłałem do Francji ,Belgii,Holandii i Szwecji:):)
amarettoUK
amarettoUK
  11 maja 2017
enera
enera: I wiesz co ja myślę, że to właśnie ta "lepsza" część żydów, Ci którzy uważali i nadal uważają się za "jelyty" tego kraju, doprowadziła do katastrofy TU-154, 10 kwietnia 2010 roku. Po co?! Ano po to, by dalej być tutaj panami dla takiego goja jak np Ty


I to by mi też pasowało,gdyby nie fakt wyciągania kasy przez obecny rząd na stokrotne składanie nieboszczyków.
enera
enera
  11 maja 2017

Wiele ustaw powstaje dlatego, że takie są wymogi UE. Do czasu kiedy do niej należymy, musimy się liczyć z jej zdaniem i opinią w wielu sprawach i przy tworzeniu kolejnych ustaw. Tak jest w przypadku ustawy o repolonizacji mediów. Nie wiem o co chodzi,z tymi kolorowymi... bo czasami zwyczajnie mam mniej czasu i nie śledzę na bieżąco tego co się w kraju dzieje. Jeżeli prostych rzeczy nie jesteś w stanie pojąć, to o czym tutaj dalej dyskutować?! O d***e marynie?

enera
enera
  11 maja 2017
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970
Konto usunięte
Konto usunięte: I to by mi też pasowało,gdyby nie fakt wyciągania kasy przez obecny rząd na stokrotne składanie nieboszczyków.


Pogratulować Ci poczucia humoru! Ciekawe czy tak samo byś pisał gdyby to dotyczyło Twojej żony, matki, córki, syna. A może naciskałbyś na kolejne instytucje w państwie, by dojść do prawdy zwłaszcza wtedy, kiedy w jednej trumnie sa 4 głowy i 3 ręce. Ciekawych mieliśmy w kraju reptilian z taką ilością głów i rąk przy jednym tułowiu
amarettoUK
amarettoUK
  11 maja 2017

I jak myślisz co bym wskórał w tych instytucjach?bo ja myślę ze musiałbym się z faktem pogodzić .

enera
enera
  11 maja 2017
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970

Nigdy byś się nie pogodził z tym, ze osoby które były Ci najbliższe, które kochałeś, żywe czy martwe były traktowane jak śmieci!! Nigdy!!! Ja bym przynajmniej nie umiała przejść nad czymś takim do porządku dziennego i udawać, że nic się nie stało!!

amarettoUK
amarettoUK
  11 maja 2017

Nigdy się nie pogodzić a robić" szum "wkoło tego to chyba dwie różne sprawy.Przecież to nie jest jedyny w historii przypadek że po katastrofie ciała są rozczłonkowane a nawet niekompletne.Rodziny tamtych ofiar czują chyba to samo?Czy może plebs nie ma takich odczuć jak "elyta"?

enera
enera
  11 maja 2017
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970

Nie w naszej mocy wybaczać w imieniu tych, których zdradzono o świcie. Na tym kończę dyskusje. Mnie pan szitu nie sprzeda! Proszę pokupczyc z kimś innym. Pozdrawiam.

amarettoUK
amarettoUK
  11 maja 2017

Nikomu nie możemy wybaczać ,bo do końca nie wiemy komu.Moje odczucie co do post factum jest takie że bardziej gra tam role interes finansowy niż czysto uczuciowy."Co się stało to się nie odstanie,teraz trzeba wytargać za to max ile się da a może i jeszcze więcej"

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.