Jacek82
Jacek82
  10 maja 2017 (pierwszy post)
Aleppo miasto z którego uciekają ludzie



Uciekają przed tym



Jesteś ZA czy przeciw przyjęcia tych ludzi do naszego kraju i jeśli TAK to czemu i jeśli NIE to czemu .
WiecznyPrawiczek84
WiecznyPrawiczek84
  10 maja 2017

Nie interesuje sie polityka, jestem za. Czemu? Bo tak nakazuje mi sumienie, krzywdzonym trzeba pomoc, uchodzcow przyjac.

WiecznyPrawiczek84
WiecznyPrawiczek84
  10 maja 2017

nie rozumiem po co tam wojna, czemu sluzy itd.

CuteNinja
CuteNinja
  10 maja 2017
Jacek82
Jacek82: Jesteś ZA czy przeciw

Jestem zdecydowanie przeciw przyjmowaniu kogokolwiek. Gdyby była możliwość deportowania części naszych obywateli, to byłabym zdecydowanie za - uważam, że mimo panującego w Polsce niżu demograficznego, jest tu stanowczo za dużo ludzi d83dde0f
enera
enera
  10 maja 2017
Jacek82
Jacek82: Jesteś ZA czy przeciw


Absolutnie przeciw:

1.1 mln uchodźców z Ukrainy
2. Nie uchodźcy, a imigranci
3 Pomagamy na miejscu
4. Duże zagrożenie ze strony terrorystów z ISIS
5. Obrona ich ojczyzny, to ich powinność
6. Znikoma część kobiet z dziećmi
mrukowski
mrukowski
  10 maja 2017

Jestem Za, ale tylko dlatego że ci co stamtąd uciekają i tak nie chcą uciekać do nas, tylko tam gdzie większy socjal i większe przyzwolenie na ich dziką kulturę. Co do tego wymownego zdjęcia, to jest tylko zdjęcie... brawo dla fotografa, na pewno dostanie jakąś nagrodę.

niewidzialnaa
niewidzialnaa
  10 maja 2017

Jestem przeciw. Chociażby ze względu na zagrożenie atakami terrorystycznymi.
Poza tym to nie jest nasza wojna. Wystarczy już, że nasi żołnierze walczą na frontach i giną nie za naszą wolność. Gdyby podobna sytuacja była w Polsce wątpię by ktokolwiek się tym przejął.

Eldim
Posty: 1109 (po ~186 znaków)
Reputacja: -96 | BluzgometrTM: 125
Eldim
  10 maja 2017
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970

Przeciw.
Poziom zycia wielu obywateli naszego kraju jest niedostateczny, pomozmy najpierw im. Imigrantow niech przyjmuja bogate kraje islamskie oraz glowny winowajca calego zamieszania - USA pod żydowskim zarzadem powierniczym. Niestety caly ten naplyw mohamedow do Europy to skrupulatnie zaplanowana akcja.

Podejmujesz wyzwanie?
Erf
Erf
  10 maja 2017

Przeciw oczywiście. Z powodów wymienionych niżej.
Jeszcze jako gimbuska się tutaj rozpisywałam na temat sprytnej, pokojowej ekspansji muzułmanów na kraje europejskie i się za wiele nie pomyliłam.

GRADEK83
GRADEK83
  10 maja 2017

Jak nasz Niemieckie ścierwo bombardowało

I nie było nawet gdzie uciekać bo gdy nasza elita rządząca chcąc nie chcąc uciekła za granicę aby stamtąd prowadzić walkę partyzancką czy w ogóle cokolwiek robić żebrać inne państwa o pomoc to zdecydowana większość rodaków została i to nie było tak że atakowali nas swoi tylko OBCY kraj i to akurat nie była jakas nowość z tego co historia pamięta. Oni mają wojnę domową poniekąd albo wyznawcy ich religii mordują ich po mimo że są z tego samego wyznania. Do okoła mają bardzo bogate kraje arabskie cała Afryka dlaczego tam nie uciekają do swoich ? Tylko do ZŁYCH NIEWIERNYCH ? A moze to wszystko jest ukartowane przykrywka ONI NIE BĘDĄ SIĘ ASYMILOWAĆ NIE BĘDĄ SIĘ UCZYĆ JĘZYKA będzie jak we FRANCJI żabojady to ciepłe kluchy dali dupy Niemcom za darmo i jeszcze żydów wydawali aby tylko zając ich mieszkania. Żabojadów już praktycznie nie ma to samo Niemcy to już druga Turcja. O Skandynawii i innych liberalnych Państw nie wspomnę. Tak więc jestem za pomocą ale MILITARNĄ W ICH KRAJU JAK NASTĄPI POKÓJ (Czyli wybierze się jakiegoś watażkę co będzie ich trzymał za mordę) KAŻDY MA WRÓCIĆ DO DOMU WRĘCZ BYĆ DEPORTOWANYM do odbudowy własnego kraju. Nasz był zrównany z ziemią i jakoś daliśmy rade go odbudować. A jeśli oni mają w dupie i wolą wyruchać Niemcy i Francję to wyjdzie na to że musimy szykować się na obronę naszych granic. Jóź ponoć jest pobór na obronę terytorialną.

enera
enera
  10 maja 2017
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970

Ostatnio nawet Grzesiek Dyndała się nawrócił a co podobno może mieć związek z tajemniczą śmiercią w Egipcie i klubem we Wrocku o dźwięcznej nazwie "Grey" Jest ktoś z tamtych okolic?! Może nam opowie kto tam karty pod stołem rozdaje?:) Coś mi się wydaje, że będzie się działo.... Tylko zabawy nie będzie i nie wszystkim śmieszno będzie

Adrian3303
Posty: 394 (po ~158 znaków)
Reputacja: 26 | BluzgometrTM: 4
Adrian3303
  10 maja 2017

Zdecydowanie przeciw. Myślicie, że oni przejmowali by się nami gdybyśmy zamienili się miejscami? Już widzę jak udzielają pomocy naszym kobietom... Dla nich jesteśmy zwierzętami, gardzą nami, dlaczego więc mamy się nimi przejmować? Nie bądźmy frajerami jak Francuzi, którzy mają już prawie tak wyprane mózgi jak w Koreańczycy z północy.

GRADEK83
GRADEK83
  10 maja 2017
Adrian3303
Adrian3303: Nie bądźmy frajerami jak Francuzi, którzy mają już prawie tak wyprane mózgi jak w Koreańczycy z północy.

Kumpelka opowiadała że tam jest tak że jak policja idzie to broń Boże nie może iść biały policjant z Białym musi być Mieszana para bo jak nie to rasizm... Jak zwykły rodowity obywatel chce coś w urzędzie załatwić to musi godzinami czekać a czarnych i Muzułmanów bez kolejki przyjmują żeby ich nie posądzono o rasizm.. są tam tak uczuleni na tym punkcie jak nie wiem co. Komuniści nieźle im tam namieszali to bez znaczenia czy wygrał ten chłop czyta baba i tak komuchy tam ponoć rządzą tak aby rozwalić ten kraj... Niemcy sterują teraz Francją jak chcą .. ale francuz jak potrzebuje pomocy i o nią prosi to słyszy tylko sa va sa va czy jak to się pisze czyli klepią go po plecach i mówią jakos to będzie.... Żałosny naród mieli Joanne Dark i Napoleona ale to akurat oboje niepoczytalnych ludzi było tym krajem musi zacząć rządzić jakiś dyktator bo inaczej nic z tego nie będzie.. Nawet bym się nie przejmował żabojadami ale te debile mają bombę atomową i pełno elektrowni wystarczy aby jedna czy tam dwie ebły to ciekawe gdzie ci Francuzi będą uciekać przed promieniowaniem...Do afryki do Arabów ? już widzę jak ich tam mile i czuło przyjmują.
amarettoUK
amarettoUK
  10 maja 2017

"Za późno już,lalalalalalala" Bohdan Smoleń

Eldim
Posty: 1109 (po ~186 znaków)
Reputacja: -96 | BluzgometrTM: 125
Eldim
  10 maja 2017

Niestety tak. Zdobyli już zbyt dużo bastionów w Europie i sprawa jest przegrana.

Podejmujesz wyzwanie?
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.