Jacek82
Jacek82
  10 maja 2017 (pierwszy post)
Aleppo miasto z którego uciekają ludzie



Uciekają przed tym



Jesteś ZA czy przeciw przyjęcia tych ludzi do naszego kraju i jeśli TAK to czemu i jeśli NIE to czemu .
RycerzJedi84
RycerzJedi84
  12 maja 2017

Uważam, że zderzenie kultur może ubogacać, a nie niszczyć. Wystarczy tylko pozbyć się pewnych cech i tyle...

RycerzJedi84
RycerzJedi84
  12 maja 2017

a o co chodzi w Allepo to niewiem, nie czytam tych wiadomosci. Tylko zgodnie z sercem piszę, że wojna to zło.

enera
enera
  12 maja 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Wolę być barankiem, uosobieniem ufności, łagodności niż żądnym krwi wilkiem. :) lub kozłem :)


Czemu Józek nie? Wszak to jedyna szansa dla Ciebie. Im jest wszystko jedno kozioł czy ufny baranek. Oni pod ogon nie zaglądają, a Ty masz szansę na ubogacenie i pełnię szczęścia. Ale wiesz o tym że później kozioł czy baran musi być złożony na ofierze całopalnej? :)

Ps

No nie Józek, ten rycerz mnie pokonał. Wręcz zwalił mnie z nóg :)
RycerzJedi84
RycerzJedi84
  12 maja 2017

Podoba mi się filozofia Jedi, to ma coś z wiecznej walki Dobra ze Złem. Nie mam szansy na szczęścię, czuję się bezradny. W ofierze mogę być złożony, byle na końcu poczuć w sobie dobro.

RycerzJedi84
RycerzJedi84
  12 maja 2017

chciałbym być jak Jedi wolni od pokus i kochajacym kazde stworzenia, to nawet w Piekle czulbym sie szczesliwy :)

enera
enera
  12 maja 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: chciałbym być jak Jedi wolni od pokus i kochajacym kazde stworzenia, to nawet w Piekle czulbym sie szczesliwy :)


Józek, to ja też zacznę kierować się sercem i w ramach mojego altruizmu na portalu zrzutka.pl ogłoszę zbiórkę dla Ciebie, na bilet do Syrii. Co Ty na to? Na miejscu poznasz ich bogatą kulturę która Cię ubogacą, ich zwyczaje i obyczaje, ich religie i prawa. Wszak nie ma to jak zobaczyć i przeżyć coś osobiście. Skro wszystko Ci jedno, w piekle, czy niebie byle być... To ja na to, jak na lato i już pakuje Ci tobołek koziołka matołka
enera
enera
  12 maja 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Podoba mi się filozofia Jedi, to ma coś z wiecznej walki Dobra ze Złem. Nie mam szansy na szczęścię, czuję się bezradny. W ofierze mogę być złożony, byle na końcu poczuć w sobie dobro.


tak po tym temacie http://fotka.com/forum/hydepark/15747693,choroby_psychiczne/1#post15747713 wnioskuję, że masz strasznie zawirusowany dysk
RycerzJedi84
RycerzJedi84
  12 maja 2017

Mało w sumie wiem o Islamie, wiem że szanują Boga, mają wielopokoleniowy rodziny o które dbają itd. Wątpie aby każdy z nich był terorystą. A skoro wywołuje się konflikt, to wypadaloby pomóc "zwykłym" ludziom którzy najbardziej cierpią.
Co dysku, to tylko po części go zawirusowałem, najgorzej, że rzeczywistość którą odczuwam i widzę, wydaje mi się prawdą, a na siłe robi się ze mnie wariata. :) Ten "świat" nie jest normalny.

RycerzJedi84
RycerzJedi84
  12 maja 2017

W sumie chciałbym być wariatem, takim pozytywnym czubkiem. :)

RycerzJedi84
RycerzJedi84
  12 maja 2017

Sądze, że wiele chorób psychicznych ma podłoże demoniczne. Takie jak nerwice, depresja, stany lękowe, manie itd. To wszystko przez co cierpi dusza i nie jest w stanie w normalny sposob osiagnac szczescia.

enera
enera
  12 maja 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Wystarczy tylko pozbyć się pewnych cech i tyle.


Nie dość, że przeszedłeś lobotomię i pozbyłeś się części mózgu, to jeszcze chcesz się czegoś pozbywać?!

Ja Ci doradzę, oczywiście dalej w ramach tygodnia dobroci dla zwierząt, czego powinieneś się pozbyć .....:).









Przed chwilą czytałam, że ogłosili nabór do "Jeziora łabędziego" Będzie z Ciebie super łabędzica :D
amarettoUK
amarettoUK
  13 maja 2017

Enera koleżanko Ty moja na zlecenie jedyna:)Krzyknij jeszcze kaczor akbar!, a potem naciśnij czerwony guziczek przy paseczku maciera-szahida:):)Ja rozumiem sympatie do jakiejś partii,ale żeby zaraz fanatyzm?:)

enera
enera: Katastrofa jak w Smoleńsku. Tylko wszyscy przeżyli!

Też Ci taką opowiem:)Było dwóch facetów,obaj potknęli się o cegłę,po czym jeden upadł na znajdującą się tam przypadkiem pierzynę a drugi spadł na beton z wysokości 25 metrów.Nie wiem dlaczego ten drugi nie przeżył,przecież potknął się tylko o cegłę:)
enera
enera: Wychodzisz z założenia, że tylko Ty możesz zabierać?! Wy zabieraliście 8 ostatnich lat. Teraz nasza kolej. Bylo 8 lat tłustych?! Było. Teraz będzie 8 lat chudych :)

Czyżby pomówienie?Dla mnie i PIS i PO to jednakowi pejsaci.Reasumując "chudo" robicie swoim pobratymcom:)
enera
enera: Boże, kto nami rządzi(załamka)

Czyżbyś jednak pod wpływem moich wypowiedzi zaczęła w końcu "przeglądać na oczy"?:)
Miłego weekendu pocieszna kobietko :):)
RycerzJedi84
RycerzJedi84
  13 maja 2017

Nie jestem zwierzęciem, trolem czy jak tam szatan mnie nazywa. :) Jestem tylko człowiekiem, to że nie odczuwam nienawiści do uchodźców jest złe? Z nie których uczuć w ogóle sobie nie zdawałem sprawy. I tak Zły nakładł fałszywy obraz o mnie samym, próbował zaszczepić poczucie winy, na litość Boską, na szczęście za wszystko nie odpowiadam. Myślisz, że sobie nie zdaje sprawy, że każdy temat tutaj to trol? Nie wierzę w żadne wiadomości ze świata i Polski. Nie ma żadnego konfliktu w Allepo, odniosłem się tylko do tego, że wojna to zło i zazwyczaj cierpią Ci najmniej winni.
Nie sprowokujesz nigdy mnie do agresji słownej czy fizycznej, chociaż kto wie do czego może dojść.
Myślę, że nie zdaje sobie sprawy co mi grozi, dziwię się, że mam jakąkolwiek nadzieję, że coś się zmieni. Niestety jest bardzo źle skoro w kościele kłamią, jestem tam prowokowany i kuszony, sakramenty nie oczyszczają ani nie przywracają do łaski. A może tylko przez swoją głupotę tkli się we mnie nadzieja. Chociaż żadna cnota nie jest w sumie głupotą.

RycerzJedi84
RycerzJedi84
  13 maja 2017

A obrazki są obrzydliwe. To tylko potywierdza jak chory jest ten szatański świat, na szczęście to nie ja jestem Jego twórcą. :))))

enera
enera
  13 maja 2017
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970
Konto usunięte
Konto usunięte: Ja rozumiem sympatie do jakiejś partii,ale żeby zaraz fanatyzm?:)


No to może zacznijmy od definicji fanatyzmu, bo pasujesz do KODu jak nic

Fanatyzm – postawa oraz zjawisko społeczne polegające na silnej wierze w słuszność jakichś poglądów politycznych, religijnych lub społecznych występujące w połączeniu ze skrajną NIETOLERANCJĄ wobec przedstawicieli odmiennych poglądów

Konto usunięte
Konto usunięte: Krzyknij jeszcze kaczor akbar!, a potem naciśnij czerwony guziczek przy paseczku maciera-szahida:)


d83ddc46

I u Ciebie widzimy go tutaj

Konto usunięte
Konto usunięte: Czyżby pomówienie?Dla mnie i PIS i PO to jednakowi pejsaci.Reasumując "chudo" robicie swoim pobratymcom:)


Aryjczyku, jeżeli już szukasz czystości rasy, to na wszelki wypadek, zainwestuj w badania swojego DNA bo znając datę przybycia pierwszych żydów na ziemie polskie(około 12/13w. a mamy 21.....), z Ciebie taki polak jak i z nich PO-PiS. Na przyszłość proponuję poparzyć dobrze w swoje rabatki, a przede wszystkim podać sobie rękę ze świadomością....

Konto usunięte
Konto usunięte: Czyżbyś jednak pod wpływem moich wypowiedzi zaczęła w końcu "przeglądać na oczy"?:)


Na przyszłość, jeżeli chcesz dyskutować i nie zapłacić frycowego, to musisz więcej czasu na to poświęcić. Wypowiedź o "pękach"białych róż....:) to wypowiedz posłanki Nowoczesnej, a dokładnie kochanki Petru p.Joanny Schmidt. Nie jestem pewna :) Ale Schmid, to chyba nie jest polskie nazwisko, ale tam takich "kwiotków" .....to mamy znacznie więcej. Z tego co pamiętam, to kilka tematów dalej była batalia na temat błędów popełnianych przez użytkownika podrzędnego portalu fotka, a ktoś wybiera do parlamentu nie dość że aferzystów, to jeszcze kretynów i analfabetki?!!

Dla mnie polskim rządem jest ten,który nie działa na szkodę Polski i Polaków. Nie rozbraja naszej armii, nie sprzedaje kolejnych zakładów, nie tyranizuje Polaków tylko staje w ich obronie.
Sorry, ale z racji tego wszystkiego, na Ciebie przed badaniami DNA Hitlerku nie zagłosuje :):)
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.