zapatrzonaWslonce
zapatrzonaWslonce
  2 maja 2017 (pierwszy post)

Taki temat dla pan i panów . Założyłam tu konto bo z obcymi łatwiej nawiązać mi kontakt niż obecnym partnerem nie szukam randek i czegoś nadzwyczajnego tu.
Mam problem z obecnym partnerem jeste po 10 letnim związku i bagazu smutnych doświadczeń. Po roku od rozstania odwazylam się i poznałam mojego teraźniejszego partnera . Początek jak początek bywał burzliwy ... Teraz po 2 latach ... Dużo się nie zmieniło . jest dla niego najważniejsza jego rodzina która mnie nie akceptuje ... Spotykamy się 1czy 2 razy w tygodniu ... Niby są plany które zaraz znikają ... Boli mnie to często wybucham mam córkę o której tez myślę. Chce rodziny domu i czuć się spełnione kobieta ... Niestety wręcz blagam o uczucia blagam o czas i ta uwagę jaka powinno się poświęcić kobiecie. ... Tłumaczyłam to na prace jaka wykonuje a jest mundurowym... Nie wiem co robić i co myśleć kocham ale sil mi brak a nie może mi braknac bo mam córkę .... To tak w skrócie pozdrawiam

GRADEK83
GRADEK83
  3 maja 2017
MzM
MzM: Daruj sobie Gradziu, bo wypadasz przy mnie blado z tymi swoimi pazurkami które pamiętam jeszcze z tematów "mody i urody" Robiliście tam wszyscy po kolei za męskie cipki i ty chcesz teraz o pazurkach dyskutować?! Paradne toto

Musze naładować baterię do piły ZW
MzM
MzM
  3 maja 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Musze naładować baterię do piły ZW


Piła nie ma baterii
GRADEK83
GRADEK83
  3 maja 2017
MzM
MzM: Piła nie ma baterii

Te tarczowe mają jutro czeka mnie robota więc muszę mieć naładowane akumulatory.
MzM
MzM
  3 maja 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Te tarczowe mają jutro czeka mnie robota więc muszę mieć naładowane akumulatory.


Nie wiedziałam,że sa z akumulatorami. Jak myślisz Le Pen przejedzie na pasach zakonnicę w ciąży?:)
MzM
MzM
  3 maja 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Te tarczowe mają jutro czeka mnie robota więc muszę mieć naładowane akumulatory.


Nie wiedziałam,że sa z akumulatorami. Jak myślisz Le Pen przejedzie na pasach zakonnicę w ciąży?:)
WeSoLy89
WeSoLy89
  3 maja 2017

Jak straci to doceni Ale wtedy na powrót już będzie za późno

GRADEK83
GRADEK83
  4 maja 2017
MzM
MzM: Le Pen

Brzmi prawie jak ten włamywacz Arsène Lupin :D
Nie znam się na brzemiennych kobietach na pasach :/
MzM
MzM
  7 maja 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Jak straci to doceni Ale wtedy na powrót już będzie za późno


Ten typ, tak ma
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.