zapatrzonaWslonce
zapatrzonaWslonce
  2 maja 2017 (pierwszy post)

Taki temat dla pan i panów . Założyłam tu konto bo z obcymi łatwiej nawiązać mi kontakt niż obecnym partnerem nie szukam randek i czegoś nadzwyczajnego tu.
Mam problem z obecnym partnerem jeste po 10 letnim związku i bagazu smutnych doświadczeń. Po roku od rozstania odwazylam się i poznałam mojego teraźniejszego partnera . Początek jak początek bywał burzliwy ... Teraz po 2 latach ... Dużo się nie zmieniło . jest dla niego najważniejsza jego rodzina która mnie nie akceptuje ... Spotykamy się 1czy 2 razy w tygodniu ... Niby są plany które zaraz znikają ... Boli mnie to często wybucham mam córkę o której tez myślę. Chce rodziny domu i czuć się spełnione kobieta ... Niestety wręcz blagam o uczucia blagam o czas i ta uwagę jaka powinno się poświęcić kobiecie. ... Tłumaczyłam to na prace jaka wykonuje a jest mundurowym... Nie wiem co robić i co myśleć kocham ale sil mi brak a nie może mi braknac bo mam córkę .... To tak w skrócie pozdrawiam

MzM
MzM
  3 maja 2017
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970
Belormoroth
Belormoroth: Ale fajna gownoburza


Na randce są o wiele ciekawsze xd ale co ja ci będę pisać o tym skoro ty tak dzielnie tam wojujesz i wspierasz te goownoburze o byle goowno xD
zapatrzonaWslonce
zapatrzonaWslonce
  3 maja 2017

Hmmm na dziecku nie wyladowuje nawet łez nie widzi . kolega powielanie swoj post ... Chyba Ciebie ktos zranił nie starał sie żebyś czuł sie kochany ...
Ludzie zakochują sie za nic i za wszystko ... Kryss33 jaki z Ciebie twardziel skoro tak komentujesz ... Jak w życiu realnym taki jesteś to życzę powodzenia . Chama i opryszczka z dennymi tekstami żadna nie będzie chciała takich jak Ty kobiety omijają szerokim lukiem chyba ze kasa pomachasz to może jakaś materialistka Cię przygarnie

zapatrzonaWslonce
zapatrzonaWslonce
  3 maja 2017

"Biorą 500+ i jeszcze im mało jakiejś Miłości chcą w dupach sie poprzewracało nie ma żadnej miłości masz dziecko to powinno ci wystarczyć do kochania"

Niestety człowieku nie mam 500+ nie muszę brać od Państwa ...
Cóż widzę ze jest małe grono co potrafi normalnie pisać dla was dziewczyny

MzM
MzM
  3 maja 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: . Chyba Ciebie ktos zranił nie starał sie żebyś czuł sie kochany ...


Odpowiedz sobie, czy Ty w tym związku czujesz się kochana?! No sorry, ale mamy chyba zupełnie inne pojęcie miłości. Ja widzę kobietę poniżaną i wykorzystywaną

Ufaj.. ale nie
z głową w chmurach..
Kochaj.. ale nie
z zamkniętym na chłód sercem..
Bądź.. ale tylko wtedy,
kiedy i ktoś
jest dla Ciebie..
Szanuj uczucia.. bo rozdawane za bezcen,
stają się bezwartościowe.

Zostaw go, nie jest Ci potrzebny by być, żyć i cieszyć się życiem. Nic na siłę. Masz dziecko, na nim skup swoją uwagę, bo potrzebuje Cię bardziej jak jakiś łajdak. Myślę że za szybko weszłaś w kolejny, burzliwy dość na początku romans, który z czasem zrodził u Ciebie dość destrukcyjne dla Ciebie uczucie które Cię niszczy, a który rozpoczęty zbyt szybko, nie dał Ci czasu by spojrzeć na wszystko z dystansem i odrobiną zimnego chłodu. Faceci raz są, a 10 razy ich nie ma. Stracisz kontakt i zaufanie swojego dziecka i trudniej będzie Ci go odbudować jak znaleźć następnego takiego krwiopijcę
MzM
MzM
  3 maja 2017

Co do Kryss33 , to ubrał się diabeł w ornat i na mszę ogonem dzwoni xD On jest zwyczajnie zbyt inteligentny na to, by zauważyć, że już w 1 poście dał upust swojej frustracji pokazał swoje podejście i stosunku do kobiet i nie należy go z tej jego inteligencji w żaden sposób wyprowadzać. Niech sobie chłopak myśli, że wszystkie baby to chodzące zło, które nic innego nie robi tylko dybie na jego konto i willę xD Bo to że może być już tylko zbytecznym ogniwem, to mu w ogóle do łba nie przyjdzie

Belormoroth
Posty: 721 (po ~143 znaków)
Reputacja: -12 | BluzgometrTM: 34572
Belormoroth
  3 maja 2017
MzM
MzM: ty tak dzielnie tam wojujesz i wspierasz te goownoburze o byle goowno xD

Jedni zbieraja znaczki inni monety a ja lubie gownoburze i karmienie trolli. Takie hobby :mrgreen:
Do not be sad because of people...

They will all die...
MzM
MzM
  3 maja 2017

Uważasz że każde odmienne zdanie od twojego, to trollowanie?! wow chyba nie ogarnę takiej głębi myślowej :)

kryss33
kryss33
  3 maja 2017

Do MzM: Nie napisałem, że wszystkie kobiety to zło, i nie wkładaj nie moje słowa w nie moje usta, w tzw. powielanym tekście wspomniałem o wyjątkach, o tym, że są normalne kobiety, ale jest ich jak na lekarstwo, ale tego już nie dostrzegasz podobnie jak Twoja koleżanka z klubu ZapatrzonaWsłońce, wlaśnie dlatego, że takie jesteście radykalne w swoich wymaganiach co do facetów, żeby byli jak maszyny, później tworzycie takie tematy i się użalaćie publicznie, jaki to mój facet niedobry, no zgadza się, niedobry bo i Wy tak dzielnie wspierające się należycie do tych niedobrych, a post powielałem z nadzieją, że może coś dotrze do takich jak Ty ZapatrzonaWsłońce, i do z tego samego grona MzM, ale do Was to można gadać jak grochem o ściane..., mów do słupa, a słup,,,, szkoda mojego czasu na kogoś kto idzie w zaparte, przekreca fakty, manipuluje i delektuje się znajomoscią epitetów pod czyimś i swoim adresem, w związku z tym, widząc bezsens prowadzenia dialogu z osobami, do których po ludzku nie można dotrzeć, postanowiłem dać sobie spokój:)

MzM
MzM
  3 maja 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: zabierz swoje manatki z córcią i żyj sama i czekaj na nastepnego twardziela:), niestety faceci wam służą tylko do jednego, są dawcami nasienia dla was i nic wiecej,


Przez ciebie obiad przestał mi smakować. Masz ból pośladków, bo liczyłeś na to, że jesteś panem i władcą na hacjendzie i jak ktoś nie spełnia twoich oczekiwań, to po prostu ma się pakować i fora ze dwora?! tymczasem pokazałam Ci że twoja płeć nie jest tutaj rozgrywającą i to Ty masz spakować swoje stringi które przyniosłeś w reklamówce i się wynieść?! Najlepiej pod most. Nie umiesz poszanować tego co dostałeś za free, to zostaniesz z niczym, jeszcze ci policzę koszty utrzymania za ten okres
MzM
MzM
  3 maja 2017

Wszak tak "wrażliwa" jednostka jak ty nieczęsto się zdarza.....traktujesz ludzi jak meble, które w razie czego możesz ustawiać wedle swoich upodobań, ewentualnie się ich pozbyć, to tak traktują ciebie. O co drzesz buziocka?!

MzM
MzM
  3 maja 2017
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970
Konto usunięte
Konto usunięte: żeby byli jak maszyny, później tworzycie takie tematy i się użalaćie publicznie, jaki to mój facet niedobry,


Żeby robili to, co do nich należy. Przeoczyłeś post w innym temacie, gdzie pisała, że mieszkanie jest jej( a ty w swojej wspaniałomyślności, każesz się jej pakować i z niego wynosić?!Przydałoby się na nowe gniazdko dla rodzinki, bo ktoś żyje całe życie jak cmentarna hiena?!) nie potrzebuje od niego kasy,bo sama na siebie zarabia i według ciebie jeszcze nie ma prawa wymagać od niego szacunku wobec siebie?! wow ja Ci życzę powodzenia w szukaniu frajerki która nic nie będzie od ciebie wymagać, wszystko poda ci na tacy, a ty będziesz leżeć i po piwo ją w imię miłości wysyłać, bo jak nie, to cię oczywiście nie kocha. A idź do diabła i nie wracaj, bo jak ja zawrócę, to z ciebie zostanie wspomnienie :)
kryss33
kryss33
  3 maja 2017

Haha w, którym momęcie napisała, że mieszkanie jest jej, a w którym ja napisałem, żeby sie pakowała? Bo chyba po fakcie napisała, że mieszkanie jest jej, jak jeszcze nikt nie wiedział, że mieszkanie jest jej:), wiec czyja wina?, kto kogo nie doinformował na samym poczatku i o co ma pretensje:)?

GRADEK83
GRADEK83
  3 maja 2017
MzM
MzM: Wolę dać swoje podatki tej matce jak takim sukinsynom żeby nie napisać ujom

Kobiety już i tak są w tym kraju nazbyt rozpieszczone tylko by chodziły po salonach piękności penikjury srury robiły po 2h u fryzjera siedziały a i tak potem niezadowolone są i nic tylko psioczą jak im źle :D A ugotować obiad jakis dobry staremu albo dzieciakom to nie bo ich mamusia nie nauczyła po knajpach by tylko chodziły XD Do GARÓW! a nie farmazony jakies im w głowie :D
MzM
MzM: A może ciebie małpa urodziła i wychowała i to od niej pochodzisz?!


Naukowo udowodnione FAKT ... nie widział ktoś mojego banana ? :D
MzM
MzM: Napisał czarujący naczelno-kopytny xd

Mów mi Lucyfer dla znajomych Lucyna d83ddc7fd83dde01
kryss33
kryss33
  3 maja 2017

Sprawa prosta, mniejsza z tym, niech mu wiec wystawi manatki za drzwi, co nie zmienia faktu, ze ma to wszystko na własne, życzenie, wiec niech sie nie uzala publicznie, oboje są siebie warci:)

MzM
MzM
  3 maja 2017
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970

O tym, że mieszkanie jest jej, napisała zanim założyła ten temat. O tutaj

http://fotka.com/forum/hydepark/15746237,Bez_kasy_i_samochodu/14#post15747049

Konto usunięte
Konto usunięte: Sprawa prosta, mniejsza z tym, niech mu wiec wystawi manatki za drzwi,


A to teraz już jesteś i ty jej adwokatem?! no popatrzcie się ludzie.... niebywałe rzeczy tutaj czytamy
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.