zapatrzonaWslonce
zapatrzonaWslonce
  2 maja 2017 (pierwszy post)

Taki temat dla pan i panów . Założyłam tu konto bo z obcymi łatwiej nawiązać mi kontakt niż obecnym partnerem nie szukam randek i czegoś nadzwyczajnego tu.
Mam problem z obecnym partnerem jeste po 10 letnim związku i bagazu smutnych doświadczeń. Po roku od rozstania odwazylam się i poznałam mojego teraźniejszego partnera . Początek jak początek bywał burzliwy ... Teraz po 2 latach ... Dużo się nie zmieniło . jest dla niego najważniejsza jego rodzina która mnie nie akceptuje ... Spotykamy się 1czy 2 razy w tygodniu ... Niby są plany które zaraz znikają ... Boli mnie to często wybucham mam córkę o której tez myślę. Chce rodziny domu i czuć się spełnione kobieta ... Niestety wręcz blagam o uczucia blagam o czas i ta uwagę jaka powinno się poświęcić kobiecie. ... Tłumaczyłam to na prace jaka wykonuje a jest mundurowym... Nie wiem co robić i co myśleć kocham ale sil mi brak a nie może mi braknac bo mam córkę .... To tak w skrócie pozdrawiam

MilenijnyProblem
MilenijnyProblem
  2 maja 2017

Ewa D. kobieta od trudnych spraw.

zapatrzonaWslonce
zapatrzonaWslonce
  2 maja 2017

No brawo Ty

domciiiaa
domciiiaa
  2 maja 2017

Może po prostu nie szukaj "miłości " na siłę, daj sobie z nim spokój i zajmij się swoją córką?
Sama zauważyłaś, że ten związek daje Ci tylko negatywne emocje.
Jeśli będziesz w stanie żyć sama z córką, to pewnie na Twojej drodze stanie równie silny mężczyzna, który będzie potrafił się wami zaopiekować.

kryss33
kryss33
  2 maja 2017
po prostu oboje jesteście siebie warci:), on Cie olewa, a Ty olewasz innych bo nie spełniają Twoich kryteriów, a w tym najważniejszego, Ci, którzy mogli by dać Ci szczęście, nie są w Twoim typie, więc się męcz:), Twoja meka jest Twoją karą za Twoją zatwardziałość:), masz mundurowego twardziela, na własne życzenie, wiec nie bardzo rozumiem o co i do kogo pretensje:), trafił swój na swego, i bardzo dobrze Ci tak, bo to jest sprawiedliwe, masz mniej wrażliwego faceta od Ciebie bo sama jesteś mało wrażliwa, więc skończ publiczne użalanie się nad sobą, bo masz to wszystko na własne życzenie. Posłuchaj najlepiej ,, domciiiaa '', zabierz swoje manatki z córcią i żyj sama i czekaj na nastepnego twardziela:), niestety faceci wam służą tylko do jednego, są dawcami nasienia dla was i nic wiecej, niestety jestescie coraz bardziej zepsute i coraz mniej myslace, są wyjątki oczywiście, ale jest ich niestety jak na lekarstwo..., ostatnio ogladalem taki program o rodzinie w tv, była tam jedna taka bardzo madra mezatka, od której powinnyście brać przykład..., wypowiadała się na temat tego jaki jej zdaniem powinien być facet, i odniosła się do tego jaki steerotyp obecnie panuje, ze facet powinien być twardzielem, który nie ma prawa płakać i uronić łzy, właśnie jej zdaniem to nie powinno tak wygladać bo jak się wypowiadała, facet to też człowiek, który ma uczucia, a nie maszyna... A widać w wiekszości wy o tym pozapominałyscie, albo taki przykład dostałyście od własnych matek i ojców, zresztą bardzo zły przykład, bo po prostu nie ludzki!, więc pretensje trzeba mieć do siebie mając wymagania nie z tej ziemi!
Belormoroth
Posty: 721 (po ~143 znaków)
Reputacja: -12 | BluzgometrTM: 34572
Belormoroth
  2 maja 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: wardziela, na własne życzenie, wiec nie bardzo rozumiem o co i do kogo pretensje:), trafił swój na swego, i bardzo dobrze Ci tak, bo to jest sprawiedliwe, masz mniej wrażliwego faceta od Ciebie bo sama jesteś mało wrażliwa, więc skończ publiczne użalanie się nad sobą, bo masz to wszystko na własne życzenie. Posłuchaj najlepiej ,, domciiiaa '', zabierz swoje manatki z córcią i żyj sama i czekaj na nastepnego twardziela:), niestety faceci wam służą tylko do jednego, są dawcami nasienia dla was i nic wiecej, niestety jestescie coraz bardziej zepsute i coraz mniej myslace, są wyjątki oczywiście, ale jest ich niestety jak na lekarstwo..., ostatnio ogladalem taki program o rodzinie w tv,

Polac mu! :ziober:

Jak kobiety wola twardzieli "bo lobuz kocha bardziej" to na takie narzekanie moge tylko odpowiedziec: Sama tego chcialas nikt ci chlopa nie wybieral.
Do not be sad because of people...

They will all die...
kryss33
kryss33
  2 maja 2017

po prostu oboje jesteście siebie warci:), on Cie olewa, a Ty olewasz innych bo nie spełniają Twoich kryteriów, a w tym najważniejszego, Ci, którzy mogli by dać Ci szczęście, nie są w Twoim typie, więc się męcz:), Twoja meka jest Twoją karą za Twoją zatwardziałość:), masz mundurowego twardziela, na własne życzenie, wiec nie bardzo rozumiem o co i do kogo pretensje:), trafił swój na swego, i bardzo dobrze Ci tak, bo to jest sprawiedliwe, masz mniej wrażliwego faceta od Ciebie bo sama jesteś mało wrażliwa, więc skończ publiczne użalanie się nad sobą, bo masz to wszystko na własne życzenie. Posłuchaj najlepiej ,, domciiiaa '', zabierz swoje manatki z córcią i żyj sama i czekaj na nastepnego twardziela:), niestety faceci wam służą tylko do jednego, są dawcami nasienia dla was i nic wiecej, niestety jestescie coraz bardziej zepsute i coraz mniej myslace, są wyjątki oczywiście, ale jest ich niestety jak na lekarstwo..., ostatnio ogladalem taki program o rodzinie w tv, była tam jedna taka bardzo madra mezatka, od której powinnyście brać przykład..., wypowiadała się na temat tego jaki jej zdaniem powinien być facet, i odniosła się do tego jaki steerotyp obecnie panuje, ze facet powinien być twardzielem, który nie ma prawa płakać i uronić łzy, właśnie jej zdaniem to nie powinno tak wygladać bo jak się wypowiadała, facet to też człowiek, który ma uczucia, a nie maszyna... A widać w wiekszości wy o tym pozapominałyscie, albo taki przykład dostałyście od własnych matek i ojców, zresztą bardzo zły przykład, bo po prostu nie ludzki!, więc pretensje trzeba mieć do siebie mając wymagania nie z tej ziemi!

ToTylkoYo
ToTylkoYo
  2 maja 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Tłumaczyłam to na prace jaka wykonuje a jest mundurowym..

prędzej czy później będziesz żałować, że jest mundurowym, no chyba że strażak, ale jak inne gatunki typu wojskowy na wyższym stanowisku lub policjant to sobie odpuść, osobiście nie znam ani jednego "normalnego" mundurowego.
Belormoroth
Posty: 721 (po ~143 znaków)
Reputacja: -12 | BluzgometrTM: 34572
Belormoroth
  2 maja 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: osobiście nie znam ani jednego "normalnego" mundurowego.

Ja znam jednego normalnego :tak:

A ze mundurowych znam wielu to swoja droga :ninja:
Do not be sad because of people...

They will all die...
kryss33
kryss33
  2 maja 2017

Ja też znam, mój chrzestny..., wybudował dom, a ciotka teraz nie chce mieszkać tylko woli dalej w mieszkaniu w mieście, najpierw chciała mieć dom, jak dom powstał to jej się zachciało mieszkać w mieszkaniu, cała polityka z dziewczynkami:), one nie wiedzą czego chcą, takie marudy, które jak tłumaczą się, kierują się emocjami, a nie logiką jak faceci, i to mnie zastanawia, wszystkie chcą dojrzałego emocjonalnie faceta, wiec skoro facet myśli logicznie, a one się kierują emocjami to jaka to jest dojrzałość emocjonalna z ich strony, samo kierowanie się emocjami bez logiki, równa się brak równowagi emocjonalnej, czyli wniosek jest taki, że wymagają czegoś od faceta czego same nie mają:), paranoiczki:D!

kryss33
kryss33
  2 maja 2017

Hmm... po prostu oboje jesteście siebie warci:), on Cie olewa, a Ty olewasz innych bo nie spełniają Twoich kryteriów, a w tym najważniejszego, Ci, którzy mogli by dać Ci szczęście, nie są w Twoim typie, więc się męcz:), Twoja meka jest Twoją karą za Twoją zatwardziałość:), masz mundurowego twardziela, na własne życzenie, wiec nie bardzo rozumiem o co i do kogo pretensje:), trafił swój na swego, i bardzo dobrze Ci tak, bo to jest sprawiedliwe, masz mniej wrażliwego faceta od Ciebie bo sama jesteś mało wrażliwa, więc skończ publiczne użalanie się nad sobą, bo masz to wszystko na własne życzenie. Posłuchaj najlepiej ,, domciiiaa '', zabierz swoje manatki z córcią i żyj sama i czekaj na nastepnego twardziela:), niestety faceci wam służą tylko do jednego, są dawcami nasienia dla was i nic wiecej, niestety jestescie coraz bardziej zepsute i coraz mniej myslace, są wyjątki oczywiście, ale jest ich niestety jak na lekarstwo..., ostatnio ogladalem taki program o rodzinie w tv, była tam jedna taka bardzo madra mezatka, od której powinnyście brać przykład..., wypowiadała się na temat tego jaki jej zdaniem powinien być facet, i odniosła się do tego jaki steerotyp obecnie panuje, ze facet powinien być twardzielem, który nie ma prawa płakać i uronić łzy, właśnie jej zdaniem to nie powinno tak wygladać bo jak się wypowiadała, facet to też człowiek, który ma uczucia, a nie maszyna... A widać w wiekszości wy o tym pozapominałyscie, albo taki przykład dostałyście od własnych matek i ojców, zresztą bardzo zły przykład, bo po prostu nie ludzki!, więc pretensje trzeba mieć do siebie mając wymagania nie z tej ziemi!

MzM
MzM
  2 maja 2017
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970
Konto usunięte
Konto usunięte: Hmm... po prostu oboje jesteście siebie warci:),


A ty 3 pasujesz do tego trójkącika

Konto usunięte
Konto usunięte: zabierz swoje manatki z córcią i żyj sama i czekaj na nastepnego twardziela:),


Konto usunięte
Konto usunięte: Ja również mam swoje auto nie mała wypłatę i latam za moim chłopem dostając non stop kazania jaka jestem i czego źle nie robię ... Rzadko otrzymuje prezenty a sama daje często więc mam myśleć ze woli moja kasę auto i mieszkanie które mam ?


A gdzie ma ją zabrać ze swojego domu hmmmm ?? Nie dość że ona przygarnęła niezłego cwaniaczka i osła, to jeszcze ma się wyprowadzić? No brawo ty! Powinna mu pewnie jeszcze podać pin do karty i notarialnie zapisać dom jego rodzince?! jaki ty wrażliwy i czuły jesteś!! ulala . Nic tylko brać. Swoją drogą, póki żyją takie inteligentne kobiety to nie mają się o co martwić, bo zawsze frajerkę i sponsorkę znajdą

Konto usunięte
Konto usunięte: Taki temat dla pan i panów . Założyłam tu konto bo z obcymi łatwiej nawiązać mi kontakt niż obecnym partnerem nie szukam randek i czegoś nadzwyczajnego tu. Mam problem z obecnym partnerem jeste po 10 letnim związku i bagazu smutnych doświadczeń. Po roku od rozstania odwazylam się i poznałam mojego teraźniejszego partnera . Początek jak początek bywał burzliwy ... Teraz po 2 latach ... Dużo się nie zmieniło . jest dla niego najważniejsza jego rodzina która mnie nie akceptuje ... Spotykamy się 1czy 2 razy w tygodniu ... Niby są plany które zaraz znikają ... Boli mnie to często wybucham mam córkę o której tez myślę. Chce rodziny domu i czuć się spełnione kobieta ... Niestety wręcz blagam o uczucia blagam o czas i ta uwagę jaka powinno się poświęcić kobiecie. ... Tłumaczyłam to na prace jaka wykonuje a jest mundurowym... Nie wiem co robić i co myśleć kocham ale sil mi brak a nie może mi braknac bo mam córkę .... To tak w skrócie pozdrawiam


Jakby to trafiło na mnie, to już dawno temu drzwi bym ch.... wybiła. Szybciej by się pakował do mamusi i rodzinki jak się sprowadzał. Żarłby w kantynie, mieszkał w koszarach i bzykał podbramowe prostytutki. Mam nadzieję, że chociaż w bzykaniu jest dobry, bo więcej do niczego się nie daje a wręcz myślę, że jest dla ciebie kulą u nogi.Pakowałby się szybciej do mamusi i rodzinki jak się sprowadzał. Osobiście nie wyobrażam sobie sytuacji żeby jakiś cycek był ważniejszy od mojego dziecka

Konto usunięte
Konto usunięte: , który nie ma prawa płakać i uronić łzy,


W takim przypadku ja mu takie prawo zabieram. Śpic i za drzwi i płacz nic mu nie pomoże
kryss33
kryss33
  2 maja 2017

Do MzM:
To nie ja się wpakowałem w tarapaty i nie ja tutaj zacząłem wylewać swoje żale, napisałem tylko to co jest faktem na temat takiej kategori kobiet, które później się użalają, widać, że należysz do tej samej grupy bo szybko stałaś się adwokatem koleżanki mającej problem, który sobie sama zafundowała, jak się naważyło piwa to trzeba je wypić z klasą, jak się jest zaradnym i dorosłym to się potrafi ponieść konsekwencje swoich decyzji. Koleżanka mająca problem, sama sobie to wszystko zafundowała, dobrali się, mało wrażliwa, z jeszcze mniej wrażliwym, konsekwencje braku racjonalnego myslenia wyszły, jak to się mówi: ,,chytry traci podwójnie "
, ja z jej stratami, i życiem nie mam nic wspólnego, więc mnie nie oceniaj z góry, że pasuje jako 3 do nich, nie znając mnie, skoro stworzyła taki temat to chciała poznać zdanie ludzi, no więc poznała moje, które ma przełożenie na rzeczywistość, gdyby tak nie było, nie było by żałosnego tematu:) MzM...:)

MzM
MzM
  2 maja 2017
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970

Jak dla mnie szkoda tematu. Ona płacze bo daje się wodzić za nos jak nastolatka, a ty płaczesz, bo wybrała twardziela,a nie ciebie. A jest tutaj ktoś kto was obu wypośrodkuje?! Jakiś głos rozsądku?! Nie jestem jej adwokatką, bo ja bym go wy.:cenzura:.zieliła i nie pozwalała sobą manipulować. Po 2 ma dziecko i to ono powinno być dla niej najważniejsze, a ona na nim wyładowuje swoje frustracje i niepowodzenia ze swoim gachem. Dla mnie to niedopuszczalne

kryss33
kryss33
  2 maja 2017

Do MzM: :)Tak głosem rozsądku jest ta meżatka, o której wspomniałem we wcześniejszym swoim postcie, który jak zauważam czytałaś pobieżnie:), wybiórczo na tyle, żeby wszystko przekręcic:), wiec wróć do tego fragmentu, (ostatnio ogladalem taki program o rodzinie w tv, była tam jedna taka bardzo madra mezatka, od której powinnyście brać przykład..., wypowiadała się na temat tego jaki jej zdaniem powinien być facet, i odniosła się do tego jaki steerotyp obecnie panuje, ze facet powinien być twardzielem, który nie ma prawa płakać i uronić łzy, właśnie jej zdaniem to nie powinno tak wygladać bo jak się wypowiadała, facet to też człowiek, który ma uczucia, a nie maszyna... A widać w wiekszości wy o tym pozapominałyscie, albo taki przykład dostałyście od własnych matek i ojców, zresztą bardzo zły przykład, bo po prostu nie ludzki!), więc możesz sobie ten głos rozsądku powtarzać w kółko o ile jakiś zdrowy rozsądek osiągniesz MzM:)

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.