aleksrpietrzak71
Posty: 43 (po ~64 znaków)
Reputacja: -94 | BluzgometrTM: 3
aleksrpietrzak71
  17 kwietnia 2017 (pierwszy post)

Co wy na to Kobietki?

slawek00001
slawek00001
  17 kwietnia 2017

No to w dzisiejszych czasach faceta ktòry nie ma auta to kim jest niczym , nikim , czyli nie zasługuje na nic. ...No właśnie to za co kochacie swojch facetów, za portfel , samochòch , czy zato że oddają wam swoje serce , bo co jest w końcu w życiu ważne.

aleksrpietrzak71
Posty: 43 (po ~64 znaków)
Reputacja: -94 | BluzgometrTM: 3
aleksrpietrzak71
  17 kwietnia 2017

Kobieta to stworzenie boże więc powinna stać w oborze lecz ze względu na kształt dupy chłop wprowadził do chałupy

hejt
Posty: 1401 (po ~85 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 96
hejt
  17 kwietnia 2017
aleksrpietrzak71
aleksrpietrzak71: Kobieta to stworzenie boże więc powinna stać w oborze lecz ze względu na kształt dupy chłop wprowadził do chałupy


naprawdę? ....
Inność drażni jednakowość.
aleksrpietrzak71
Posty: 43 (po ~64 znaków)
Reputacja: -94 | BluzgometrTM: 3
aleksrpietrzak71
  17 kwietnia 2017

są wyjątki co piąta myśli poważnie

aleksrpietrzak71
Posty: 43 (po ~64 znaków)
Reputacja: -94 | BluzgometrTM: 3
aleksrpietrzak71
  17 kwietnia 2017

poważnie tz.myśli głową a nie dup.

CuteNinja
CuteNinja
  17 kwietnia 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: że oddają wam swoje serce

Sercem to ja za daleko nie zajadę, co nie? d83ddc0d
slawek00001
slawek00001
  17 kwietnia 2017

No może to i fakt , nie zajedzies . Ale nie natym polega dyskusja. Piszecie (piszesz )że facet nie jest facetem jak nie ma auta . To my faceci mamy rozumieć że bez tego jesteśmy nic nie warci

slawek00001
slawek00001
  17 kwietnia 2017

Wychodzi nato że tak naprawdę jesteśmy wam nie potrzebni , jak chcesz i to ci poprawi opinie na ten temat to ci skołuje auto , żebyś serca nie nadwyrężała

Memory
Memory
  17 kwietnia 2017
:) kiedys i na hondy civic lecialy
Eldim
Posty: 1109 (po ~186 znaków)
Reputacja: -96 | BluzgometrTM: 125
Eldim
  17 kwietnia 2017

A Ty lecisz na insignie?

Podejmujesz wyzwanie?
Memory
Memory
  17 kwietnia 2017

Jakby nie patrzec jak nie masz samochodu to znaczy ze marnie zarabiasz albo wcale. Jest powiedzenie "chcesz Pania to zap**** zapracuj na nia xD" Nie wiem czy milosci nie bedzie bez samochodu ale z seksem ciezej chyba. Bo tak masz ta maske czy tylne siedzenia a tak to co... A mieszkanie jak z mama to tez jak tu sie pukac za sciana xD Takze wiecej roboty, mniej siedzdnia na fotce i wsio sie ulozy. A tak serio lubie ladne samochody ale jesli facet z wygladu i charakteru by mi nie odpowiadal to chociazby sral kasa to i tak nie zainteresowalby mnie.

Memory
Memory
  17 kwietnia 2017

Nie lece, ale podobaja mi sie te samochody, subaru impreza tez. Porsche, ferrari xD sama sobie kupie w koncu tego nissana czy opla troche to odkladam bo po zdaniu prawka nie jezdzilam i nie mam wprawy wiec sie cykam no ale w koncu bedzie trzeba.

Memory
Memory
  17 kwietnia 2017

Jak widze ladne auto to sie obejrze wiadomo ale nie wypinam sie xD ni nic zeby poderwac wlasciciela tylko sobie mysle ze kupie moze taki czy owaki.

Memory
Memory
  17 kwietnia 2017

Naturalny odruch chyba niie? :D

Memory
Memory
  17 kwietnia 2017

Koniec koncow jak spiewa Karpiel pojdziemy boooso. Auto zostanie takze nie ma co sie tym kierowac...

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.