aleksrpietrzak71
Posty: 43 (po ~64 znaków)
Reputacja: -94 | BluzgometrTM: 3
aleksrpietrzak71
  17 kwietnia 2017 (pierwszy post)

Co wy na to Kobietki?

BabaxJaga
Posty: 5789 (po ~243 znaków)
Reputacja: -2128 | BluzgometrTM: 15
BabaxJaga
  17 kwietnia 2017
aleksrpietrzak71
aleksrpietrzak71: wiesz ja z oczów

swoje oczęta mam wrzucić? jak znajdę na dysku to wrzucę, sorry, ale nie dzisiaj, za dużo grzebania

aleksrpietrzak71
aleksrpietrzak71: mogę wszystko powiedzieć o charakterku

jesteś wróżbitą? powróżysz mi?

aleksrpietrzak71
aleksrpietrzak71: może na fb.wejdziemy?


wolę Fotkę, nie lubię Fejsa

aleksrpietrzak71
aleksrpietrzak71: na pewno nie masz tak piszą wszystkie

no comment

moja ewangelia
WCZORAJ już utracone, DZISIAJ jest w rękach naszych, a JUTRO? nie dajmy się choć JUTREM straszyć
moja wiara https://www.youtube.com/watch?v=TLgacbYRQ_I
mój dekalog https://www.youtube.com/watch?v=ITsL91vlIcM

Sarna
Sarna
  17 kwietnia 2017
BabaxJaga
BabaxJaga: Balbina, nie mędrkuj, głową rodziny jest matka i ojciec, wolisz być wożona i niekochana czy wleczona i uwielbiana?

jestem wożona i sama też wożę, niestety dla mnie takie podstawy w życiu mają znaczenie.
Przychodziła kiedys do mnie taka matka nie samotna, żebym dziecko zawiozła jej do lekarza, no dobra serce jakies posiadam zawiozę ich, i skończyło sie to tak ze zaczęła przychodzić nawet wtedy jak na zakupy chciała jechać, po 3 razie musialm spławić natręta, zaczęła to wykorzystywać, odczepiłam się, wyobraziłam sobie że jakbym ja była tak zależna od kogoś.
------ --- - - - - -- - - - - -
Panowie nie bądźcie pipkami róbcie prawko.
Sarna
Sarna
  17 kwietnia 2017

praca->prawko-> i auto nie super nowe dla lansu, takie podstawy w życiu to nie żadne wielkie osiagniecie to tak jak nie skończyć podstawówki, można jej nie mieć można żyć, ale po pierwsze trochę wstyd a po drugie to utrudnienie w życiu.

BabaxJaga
Posty: 5789 (po ~243 znaków)
Reputacja: -2128 | BluzgometrTM: 15
BabaxJaga
  17 kwietnia 2017
Sarna
Sarna: jestem wożona i sama też wożę

pytałam co wybierasz? uczucie czy dobrobyt materialny?

Sarna
Sarna: niestety dla mnie takie podstawy w życiu mają znaczenie.

nic tylko współczuć, w życiu są ważniejsze priorytety, jednym z nich (oczywiście w mojej ocenie jest szacunek i lojalność, fundamenty każdej relacji), kasy nie da się kochać, z niej się tylko korzysta

Sarna
Sarna: Przychodziła kiedys do mnie taka matka nie samotna, żebym dziecko zawiozła jej do lekarza, no dobra serce jakies posiadam zawiozę ich, i skończyło sie to tak ze zaczęła przychodzić nawet wtedy jak na zakupy chciała jechać, po 3 razie musialm spławić natręta,

podobno miękkię serce wymaga twardej dupy, wystarczy asertywnośc i jasne postawienie sprawy, że się na to nie godzisz,
jeżeli nie dociera to każesz jej zamknąć drzwi z drugiej strony i po problemie, niewielka doza egoizmu zawsze wskazana, wyznacza granice twojego terytorium

Sarna
Sarna: wyobraziłam sobie że jakbym ja była tak zależna od kogoś

no właśnie i co wtedy? płaszczysz się i pochylasz grzecznie główkę czy tracisz i zadzierasz nos do góry?

Sarna
Sarna: Panowie nie bądźcie pipkami róbcie prawko

e tam, samce zdecydowanie lepiej wyglądają na hulajnodze, my możemy sobie pośmigać na drodze

moja ewangelia
WCZORAJ już utracone, DZISIAJ jest w rękach naszych, a JUTRO? nie dajmy się choć JUTREM straszyć
moja wiara https://www.youtube.com/watch?v=TLgacbYRQ_I
mój dekalog https://www.youtube.com/watch?v=ITsL91vlIcM

BabaxJaga
Posty: 5789 (po ~243 znaków)
Reputacja: -2128 | BluzgometrTM: 15
BabaxJaga
  17 kwietnia 2017
Sarna
Sarna: praca->prawko-> i auto nie super nowe dla lansu, takie podstawy w życiu to nie żadne wielkie osiagniecie to tak jak nie skończyć podstawówki, można jej nie mieć można żyć, ale po pierwsze trochę wstyd a po drugie to utrudnienie w życiu.

Balbina to ty?

ok, nie wnikam,

moja ewangelia
WCZORAJ już utracone, DZISIAJ jest w rękach naszych, a JUTRO? nie dajmy się choć JUTREM straszyć
moja wiara https://www.youtube.com/watch?v=TLgacbYRQ_I
mój dekalog https://www.youtube.com/watch?v=ITsL91vlIcM

Sarna
Sarna
  17 kwietnia 2017
BabaxJaga
BabaxJaga: pytałam co wybierasz? uczucie czy dobrobyt materialny?

dzwiny przykład, nie rozumiem czasem ich.
BabaxJaga
BabaxJaga: nic tylko współczuć, w życiu są ważniejsze priorytety, jednym z nich (oczywiście w mojej ocenie jest szacunek i lojalność, fundamenty każdej relacji), kasy nie da się kochać, z niej się tylko korzysta


Oczywiście, ze szacunek i cała reszta to podstawa z związku, nie byłabym z gburem co mnie nie szanuje, ale ja nie wybieram pomiędzy jednym a drugim, bo nie muszę.
BabaxJaga
BabaxJaga: podobno miękkię serce wymaga twardej dupy, wystarczy asertywnośc i jasne postawienie sprawy, że się na to nie godzisz, jeżeli nie dociera to każesz jej zamknąć drzwi z drugiej strony i po problemie, niewielka doza egoizmu zawsze wskazana, wyznacza granice twojego terytorium

Pomimo twarzy czasem oschłej baby, okazuje się człowieczeństwem, kobieta wyszła dosyć nerwowa po odmowie, od tamtego czasu nie mówi cześć i oburzona chyba do dzisiaj.
No bywa.. specjalnie mnie to nie rusza, bo nie mam z nią większych kontaktów.
BabaxJaga
BabaxJaga: no właśnie i co wtedy? płaszczysz się i pochylasz grzecznie główkę czy tracisz i zadzierasz nos do góry?

Wtedy musiałabym sie płaszczyć gdybym była postawiona w takiej sytuacji, np z dzieckiem, nie jeżeli chodzi o zakupy, bo bez prawka kiedyś sobie radziłam, ciężko było ale wolałam jechać rowerem zimą niż iść się komuś prosić, a jak rower się rozleciał to do szkoły 2 razy szłam z buta, żyję i mam się dobrze.
teraz mam do pracy 16 km, latem sobie rowerkiem pośmigam bo lubię, ale zimą w mrozie czy sniegu nie wyobrażam sobie jechac po nocce o 6 rano, albo na ranną zmianę na 6 rano rowerem.
Dla mnie to jest duże ułatwienie i podstawa, kiedy jadę do mamy do szpitala zawieźć jej potrzebne rzeczy, odwiedzić ją, odwiedzić rodzinę, czy nawet na spotkanie, nie wiem ja osobiście nie mogłabym żyć bez auta a jak ktos potrafi i nie jest mu potrzebne to możliwe ze można i tak.
BabaxJaga
Posty: 5789 (po ~243 znaków)
Reputacja: -2128 | BluzgometrTM: 15
BabaxJaga
  17 kwietnia 2017
Sarna
Sarna: dzwiny przykład, nie rozumiem czasem ich.

możesz mieć 1 lub 2, suma wykluczona, więc...?

Sarna
Sarna: Oczywiście, ze szacunek i cała reszta to podstawa z związku, nie byłabym z gburem co mnie nie szanuje, ale ja nie wybieram pomiędzy jednym a drugim, bo nie muszę.

niestety są kobiety, które wolą kasę i lanie po bużce, dla mnie układ nie do zaakceptowania, ale skoro im to pasi to nie mam prawa komukolwiek meblować życia

Sarna
Sarna: Pomimo twarzy czasem oschłej baby, okazuje się człowieczeństwem, kobieta wyszła dosyć nerwowa po odmowie, od tamtego czasu nie mówi cześć i oburzona chyba do dzisiaj. No bywa.. specjalnie mnie to nie rusza, bo nie mam z nią większych kontaktów

nawet gdyby mieszkała obok ciebie ma prawo cie to nie ruszać, traktujesz jak powietrze i po problemie

Sarna
Sarna: Wtedy musiałabym sie płaszczyć gdybym była postawiona w takiej sytuacji, np z dzieckiem, nie jeżeli chodzi o zakupy

normalka

Sarna
Sarna: Dla mnie to jest duże ułatwienie i podstawa

samochód tak jak komórka niezbędny, chociaż latem to tyłek na rower sadzam, albo pomykam na rolkach, z powodu korków bywam czasami szybciej od chłopaków

moja ewangelia
WCZORAJ już utracone, DZISIAJ jest w rękach naszych, a JUTRO? nie dajmy się choć JUTREM straszyć
moja wiara https://www.youtube.com/watch?v=TLgacbYRQ_I
mój dekalog https://www.youtube.com/watch?v=ITsL91vlIcM

Adrian3303
Posty: 394 (po ~158 znaków)
Reputacja: 26 | BluzgometrTM: 4
Adrian3303
  17 kwietnia 2017

Odkąd mam kasę jestem sam, także ten... ^^

BabaxJaga
Posty: 5789 (po ~243 znaków)
Reputacja: -2128 | BluzgometrTM: 15
BabaxJaga
  17 kwietnia 2017
Adrian3303
Adrian3303: Odkąd mam kasę jestem sam, także ten...

no proszę, mamy rodzynka, a więc panowie nie narzekajcie

kotku, podnieś na duchu współbraci, niech nie płaczą

moja ewangelia
WCZORAJ już utracone, DZISIAJ jest w rękach naszych, a JUTRO? nie dajmy się choć JUTREM straszyć
moja wiara https://www.youtube.com/watch?v=TLgacbYRQ_I
mój dekalog https://www.youtube.com/watch?v=ITsL91vlIcM

Memory
Memory
  17 kwietnia 2017

Taaak, najladniejsze to: nissan altima, audi a4/a6,opel insignia d83dde1d

Memory
Memory
  17 kwietnia 2017
:))
Adrian3303
Posty: 394 (po ~158 znaków)
Reputacja: 26 | BluzgometrTM: 4
Adrian3303
  17 kwietnia 2017

Brak kasy czy samochodu no najprostsza wymówka. Przyznajcie się przed sobą, że coś jest nie tak z wami i zacznijcie nad tym pracować bo takie użalanie się nad sobą i przerzucanie winy jest serio żałosne.

StayStrong96
StayStrong96
  17 kwietnia 2017

Sarna ma rację. Dzisiaj bez samochodu to maskra. Ale nigdy nikogo nie skreslam tylko dlatego że nie ma samochodu, mieszkania itd. Nie szufladkuje tak facetów.

Avatar użytkownika hejthejt
Posty: 1401 (po ~85 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 99
hejt
  17 kwietnia 2017
aleksrpietrzak71
aleksrpietrzak71: Gruby portfel wystarczy i odrazu miłość będzie


Problem facetów jest taki, że wrzucacie wszystkie kobiety do jednego worka.

Mogłabym odwrócić sytuację: kobieta musi być szczupła, ładna, najlepiej naturalna bez makijażu, umiejąca gotować i tak dalej.
Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia.
Wiadomo, że praca jest ważna. Ale jeżeli znajdziesz kobietę, która wymaga od Ciebie od razu pracy i bogactwa, a nie pomaga do tego dojść to już inna sprawa.
Zdarzają się niestety takie kobiety, którym zależy tylko na kasie, ale i zdarzają się mężczyźni, którzy myślą, że za kasę załatwią wszystko i będą mogli wszystko i wszystkich kupić.

Tak więc, moim zdaniem nie należy uogólniać. To, że kilka razy poznaliście kogoś kto leci tylko na kasę nie oznacza, że w stu procentach świat tak jest zbudowany, wartości wynosi się z domu i wszystko to jest kwestia wychowania.
Inność drażni jednakowość.
aleksrpietrzak71
Posty: 43 (po ~64 znaków)
Reputacja: -94 | BluzgometrTM: 3
aleksrpietrzak71
  17 kwietnia 2017

hej laleczka młoda jesteś ale rozsądnie myślisz

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.