julkaaa3
Posty: 1 (po ~142 znaków)
Reputacja: -3 | BluzgometrTM: 5
julkaaa3
  28 lutego 2017 (pierwszy post)

Czy kazdy kto do mnie napisze musi byc napalonym czasem nwet 40 latkiem ?
Nie ma tu normalnych ludzi? :/
Pomozcie odzyskac wiare w ludzkosc:D

SkromnyJaa
Posty: 378 (po ~147 znaków)
Reputacja: 242 | BluzgometrTM: 46
SkromnyJaa
  4 marca 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: chcesz seksu to się wykosztuj na roxa a nie wymagaj żeby każda chciała z Tobą konwersować o Twoim małym bolcu, trochę szacunku do samego siebie, serio NIKOGO poza Tobą nie obchodzi co masz w majtkach i na co masz ochotę, serio niektórym facetom kastracja pomogłaby przywrócić normalne życie :)


nie chce nic od ciebie człowieku...
niewidzialnaa
niewidzialnaa
  4 marca 2017

Fajnie masz człowieku. Nie napisałam ani słowa o tym, że każdy facet jest taki lub inny. Tak. Zdecydowanie jestem bardziej dojrzała, bo wiem, że każdy człowiek jest inny i nie ocenia się ogółu przez jednostki. Dziękuję za rozmowę. Powodzenia :)

Niebieskookaa1
Niebieskookaa1
  4 marca 2017
niewidzialnaa
niewidzialnaa: Facetem nie jestem, ale wyobraź sobie, że nie tylko kobiety ranią. Faceci także. Tylko, że gdyby każdy miał do tego takie podejście jak Ty to każdy byłby samotny. No, ale szkoda słów, bo widzę dalej brniesz w to broniąc swojego zdania i to rozumiem. Tylko szkoda, że nie dociera do Ciebie to jak bardzo się mylisz. Ja Ci nic nie muszę udowadniać, ale pomyśl. Zamiast wylewać żale na forum weź się za siebie, bo wina jest zarówno po stronie niektórych kobiet tak samo jak i po Twojej. A zrzucanie winy na innych i pisanie "łojezu te kobiety są takie złe i niedobre" jest po prostu mało dojrzałe. Tak nie zachowują się dorośli ludzie. Przejrzyj na oczy. Ludzi jest wiele i każdy człowiek różni się od innych. Narzekać potrafisz tutaj, bo co? Bo nie masz odwagi wyjść i zagadać do kogoś na mieście. Wiesz co Ci powiem? Skoro doszukujesz się wad w innych spójrz też na swoje, bo ideałów nie ma i jeżeli chcesz kogoś zmieniać i masz czelność czegokolwiek od kogoś wymagać to zacznij najpierw zmiany od siebie, bo taką gadką nie osiągniesz zbyt wiele. Napiszę więcej. Rzekłabym nawet, że zrażasz ludzi do siebie swoim ograniczonym myśleniem.


Podpisuję się po tym ;)

SkromnyJaa
SkromnyJaa: skoro uważasz facetów za takich jak juz cos na wasz temat złego napisze to odrazu dziecinny a kobieta juz na faceta może wytykać palcami same zle rzeczy


Nie najeżdżamy na wszystkich facetów tylko mówimy że niektórzy faceci jak i kobiety są źli/ złe, nie wszyscy są tacy sami..
Każdy się różni i to jest na swój sposób piękne, bo jakie byłoby życie gdyby każdy był taki sam?
Powodzenia..
niewidzialnaa
niewidzialnaa
  4 marca 2017

Olejcie. Skoro uważa, że takie jesteśmy to nie udowadniajmy mu na siłę. Nie ważne, że nasze argumenty są zgodne z obecnym stanem rzeczy. On wie przecież swoje, bo i tak jesteśmy wszystkie takie same. Skoro nic do niego nie trafia to bądźmy takie jak mówi i go olejmy. Szkoda słów. Widocznie to może kryzys wieku średniego..

Niebieskookaa1
Niebieskookaa1
  4 marca 2017

I olewam to, szkoda sił na tłumaczenie w kółko jednego i tego samego.
Najważniejsze że My wiemy jaka każda z Nas jest.

olenek94
olenek94
  4 marca 2017

Bardzo mnie to cieszy.

SkromnyJaa
Posty: 378 (po ~147 znaków)
Reputacja: 242 | BluzgometrTM: 46
SkromnyJaa
  4 marca 2017

mam was gdzieś olewanie to wasze drugie imię wiec trzymajcie sie tego i nie pisz jak do ciebie nie pisze a nawet jakbym pisał olewaj dalej w końcu w tym jesteście najlepsze powodzenia

Niebieskookaa1
Niebieskookaa1
  4 marca 2017
SkromnyJaa
SkromnyJaa:

To moja ostatnia wiadomość skierowana do Ciebie, po prostu nie mam zamiaru z Tobą dyskutować.
Myśl co tam chcesz ja znam siebie lepiej. Powodzenia.
niewidzialnaa
niewidzialnaa
  4 marca 2017

Ja także znam swoją wartość i też trochę mam za sobą, wiem jak jest. A Ty dalej sobie wmawiaj co chcesz. Nie moja sprawa. Dobrej nocy życzę wszystkim :)

Niebieskookaa1
Niebieskookaa1
  4 marca 2017

Zawsze znajdzie się ktoś komu coś nie odpowiada, ważne że wiemy ( mowa o wszystkich ) kim jesteśmy ;) Miłego wieczoru ;)

Enhancer
Enhancer
  4 marca 2017
julkaaa3
julkaaa3: Czy kazdy kto do mnie napisze musi byc napalonym czasem nwet 40 latkiem ? Nie ma tu normalnych ludzi? :/ Pomozcie odzyskac wiare w ludzkosc:D

Widocznie takich przyciagasz..im sorry for u
UkladScalony
wpis jest ukryty
AdrianRozycki
Posty: 4 (po ~182 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
AdrianRozycki
  6 marca 2017

Ja bym to napisał : Witamy w prawdziwym życiu d83dde03 żebyś spotkała normalnego to tak jakbyś ułożyła kostkę Rubika bez popełnienia jednego bledu

Panthera
Panthera
  8 marca 2017
niewidzialnaa
niewidzialnaa: Olejcie. Skoro uważa, że takie jesteśmy to nie udowadniajmy mu na siłę. Nie ważne, że nasze argumenty są zgodne z obecnym stanem rzeczy. On wie przecież swoje, bo i tak jesteśmy wszystkie takie same. Skoro nic do niego nie trafia to bądźmy takie jak mówi i go olejmy. Szkoda słów. Widocznie to może kryzys wieku średniego..

Konto usunięte
Konto usunięte: I olewam to, szkoda sił na tłumaczenie w kółko jednego i tego samego. Najważniejsze że My wiemy jaka każda z Nas jest.


i najzabawnijsze, ze on dostaje kilka plusow za obrazanie kobiet a wy dostalyscie minus 4 za napisanie czegos madrego :D to jest dopiero kolesiostwo, widac debilizm ma sie dobrze a ludzie mądrzy nie są tu mile widziani :)

SkromnyJaa
SkromnyJaa: mam was gdzieś olewanie to wasze drugie imię wiec trzymajcie sie tego i nie pisz jak do ciebie nie pisze a nawet jakbym pisał olewaj dalej w końcu w tym jesteście najlepsze powodzenia


zrażasz do siebie ludzi. TO JEST PRAWDZIWY PROBLEM, nie my. My chetnie opdpowiadamy komus kto jest miły kuturalny i ktory chetnie wyslucha oraz jest przedewszystkim INTELIGENTNY a nie przemądrzaly.
Prawda w oczy kole i dlatego lecą minusy u facetów ktorzy dostali ból tyłka od kilku słów prawdy o nich samych :D
I gdzie ten slynny meski dystans do siebie?
Panthera
Panthera
  8 marca 2017
SkromnyJaa
SkromnyJaa: no właśnie nie ma sensu tobie przemawiać bo nie jesteś facetem to nie wiesz jak to jest, przez ten czas chce komuś cos uświadomić z tego forum pewnej dziewczynie no ale jak zwykle wychodzi na moje.


chyba o mnie mowa :D
ale niewidzialna ma racje tylko ty tego nie rozumiesz. I nie uwziełysmy sie na ciebie tylko ci pomagamy, podziekuj za nauki :)
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.