julkaaa3
Posty: 1 (po ~142 znaków)
Reputacja: -3 | BluzgometrTM: 5
julkaaa3
  28 lutego 2017 (pierwszy post)

Czy kazdy kto do mnie napisze musi byc napalonym czasem nwet 40 latkiem ?
Nie ma tu normalnych ludzi? :/
Pomozcie odzyskac wiare w ludzkosc:D

ukladzamkniety
ukladzamkniety
  2 marca 2017
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970

Wiem, że wiesz xD inaczej nie miałbyś fejkowego konta :D Moderacja tutaj ma to do siebie,że albo zarzuca użytkownikom to co sama robi, bo dobrze wie jak się to robi, albo to co ma zamiar zrobić :))

Niebieskookaa1
Niebieskookaa1
  2 marca 2017

nikomu nie bronię wypowiadać się.. chodziło mi raczej o to że skoro nie możesz zrozumieć że nie każda jest taka jak twierdzisz to uświadamianie Cię ciągle jaka jest prawda jest być może męczące?
Nie każdy facet jest taki sam, jeden jest dobry drugi może być np.niebezpieczny.. tak samo jest z kobietami.
Akurat trafiłeś na te złe ( bywa i tak ) lecz to nie znaczy że wszystkie są takie jak " tamte ".

niewidzialnaa
niewidzialnaa
  4 marca 2017

Sądzę, że wchodzenie dalej w tematy tego typu jest bez sensu. Jak już sobie w mózgu coś zakodował i żadne argumenty w niego nie trafią. Szkoda waszych słów dziewczyny.

olenek94
olenek94
  4 marca 2017

I ja się pod tym podpisuje, mam tu konto może od 20 min i już napisało do mnie z 40 zboków :P

ASZABENE
ASZABENE
  4 marca 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: I ja się pod tym podpisuje, mam tu konto może od 20 min i już napisało do mnie z 40 zboków :P

Idziesz na rekord d83dde0a
SkromnyJaa
Posty: 378 (po ~147 znaków)
Reputacja: 242 | BluzgometrTM: 46
SkromnyJaa
  4 marca 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: I ja się pod tym podpisuje, mam tu konto może od 20 min i już napisało do mnie z 40 zboków :P


zaraz tez napisze z propozycja
SkromnyJaa
Posty: 378 (po ~147 znaków)
Reputacja: 242 | BluzgometrTM: 46
SkromnyJaa
  4 marca 2017
niewidzialnaa
niewidzialnaa: Sądzę, że wchodzenie dalej w tematy tego typu jest bez sensu. Jak już sobie w mózgu coś zakodował i żadne argumenty w niego nie trafią. Szkoda waszych słów dziewczyny.


no właśnie nie ma sensu tobie przemawiać bo nie jesteś facetem to nie wiesz jak to jest, przez ten czas chce komuś cos uświadomić z tego forum pewnej dziewczynie no ale jak zwykle wychodzi na moje.
niewidzialnaa
niewidzialnaa
  4 marca 2017

Facetem nie jestem, ale wyobraź sobie, że nie tylko kobiety ranią. Faceci także. Tylko, że gdyby każdy miał do tego takie podejście jak Ty to każdy byłby samotny. No, ale szkoda słów, bo widzę dalej brniesz w to broniąc swojego zdania i to rozumiem. Tylko szkoda, że nie dociera do Ciebie to jak bardzo się mylisz. Ja Ci nic nie muszę udowadniać, ale pomyśl. Zamiast wylewać żale na forum weź się za siebie, bo wina jest zarówno po stronie niektórych kobiet tak samo jak i po Twojej. A zrzucanie winy na innych i pisanie "łojezu te kobiety są takie złe i niedobre" jest po prostu mało dojrzałe. Tak nie zachowują się dorośli ludzie. Przejrzyj na oczy. Ludzi jest wiele i każdy człowiek różni się od innych. Narzekać potrafisz tutaj, bo co? Bo nie masz odwagi wyjść i zagadać do kogoś na mieście. Wiesz co Ci powiem? Skoro doszukujesz się wad w innych spójrz też na swoje, bo ideałów nie ma i jeżeli chcesz kogoś zmieniać i masz czelność czegokolwiek od kogoś wymagać to zacznij najpierw zmiany od siebie, bo taką gadką nie osiągniesz zbyt wiele. Napiszę więcej. Rzekłabym nawet, że zrażasz ludzi do siebie swoim ograniczonym myśleniem.

olenek94
olenek94
  4 marca 2017

Skromny ja

Szczerze to dla mnie dziecinada oceniać ogół ludzi pod względem stronki w necie, chcesz seksu to się wykosztuj na roxa a nie wymagaj żeby każda chciała z Tobą konwersować o Twoim małym bolcu, trochę szacunku do samego siebie, serio NIKOGO poza Tobą nie obchodzi co masz w majtkach i na co masz ochotę, serio niektórym facetom kastracja pomogłaby przywrócić normalne życie :)

IHSI
IHSI
  4 marca 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: serio niektórym facetom kastracja pomogłaby przywrócić normalne życie :)
My nie zwierzęta :ziober2:
olenek94
olenek94
  4 marca 2017

Dlatego napisałam niektórym :)

IHSI
IHSI
  4 marca 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Dlatego napisałam niektórym :)

No to ulga :mrgreen: bo myślałem że również mnie to czeka .
JAREK6776
Posty: 100 (po ~147 znaków)
Reputacja: -8 | BluzgometrTM: 0
JAREK6776
  4 marca 2017

Julka3 są normalni faceci. Tylko najzwyczajniej jeszcze na takiego nie trafiłaś!!

SkromnyJaa
Posty: 378 (po ~147 znaków)
Reputacja: 242 | BluzgometrTM: 46
SkromnyJaa
  4 marca 2017
niewidzialnaa
niewidzialnaa: Zamiast wylewać żale na forum


a gdzie mam wylewać , po to jest forum by wyrazić swoje zdanie.
niewidzialnaa
niewidzialnaa: łojezu te kobiety są takie złe i niedobre" jest po prostu mało dojrzałe. Tak nie zachowują się dorośli ludzie.


nie pisze w taki dziecinny sposób no ale skoro uważasz facetów za takich jak juz cos na wasz temat złego napisze to odrazu dziecinny a kobieta juz na faceta może wytykać palcami same zle rzeczy to dorosła wielka, jak ty wielka dorosła jesteś i pewnie twój facet tez dorosły.
niewidzialnaa
niewidzialnaa: Bo nie masz odwagi wyjść i zagadać do kogoś na mieście


większość tak robi i traktują ich albo dziecinnie albo jako zboczeńca
SkromnyJaa
Posty: 378 (po ~147 znaków)
Reputacja: 242 | BluzgometrTM: 46
SkromnyJaa
  4 marca 2017

I nie mam zamiaru z toba dyskutować zajmij sie swoim facetem układaj sobie życie fotka ci do tego niepotrzebne chyba ze cie jara to żeby dobijać na forum

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.