julkaaa3
Posty: 1 (po ~142 znaków)
Reputacja: -3 | BluzgometrTM: 5
julkaaa3
  28 lutego 2017 (pierwszy post)

Czy kazdy kto do mnie napisze musi byc napalonym czasem nwet 40 latkiem ?
Nie ma tu normalnych ludzi? :/
Pomozcie odzyskac wiare w ludzkosc:D

SkromnyJaa
Posty: 378 (po ~147 znaków)
Reputacja: 242 | BluzgometrTM: 46
SkromnyJaa
  2 marca 2017

Śmieszny jest ten fakt dawać temat na forum a w ogóle sie w nim nie udzialac widać wielka pani chciała po prostu sie pokazać.

Niebieskookaa1
Niebieskookaa1
  2 marca 2017

Każdy kiedyś miał doczynienia z kimś " niedojrzałym " ale to nie jest powód by całą płeć mierzyć jedną miarą.

Niebieskookaa1
Niebieskookaa1
  2 marca 2017
SkromnyJaa
SkromnyJaa: widać takie czasy ze kobieta wybiera faceta.


Ujęłabym to w ten sposób że obie strony wybieraja, faceci święci też nie są ( niektórzy ) oczywiście Ty masz inne zdanie i przetłumaczyć się nie da.
SkromnyJaa
Posty: 378 (po ~147 znaków)
Reputacja: 242 | BluzgometrTM: 46
SkromnyJaa
  2 marca 2017

I tak bede robił bo z powietrza tego nie wzielem tak jak juz wspominałem więcej czynić niż gadać bo w gadce na forum to WY rozgadane i najmądrzejsze.

Panthera
Panthera
  2 marca 2017
Eldim
Eldim: Ci rzekomo normalni narzekają z kolei, że jak już napiszą to dziewczyna nie odpisuje lub odpisuje na tyle zdawkowo, że czują się olani kwasem solnym. I gdzie leży prawda?


bo sa rzekomo normalni.
maja ske za fajnych gosci a tak naprawde pisza tylko "hej" i "co tam" a jak im dziewczyna odpowie to "yhym"
Panthera
Panthera
  2 marca 2017
SkromnyJaa
SkromnyJaa: bo one już to w naturze mają "olewanie" nie chcą poznać a potem zdziwienie ojej nie ma normalnych do pogadania...rzygam już tą waszą regułą


a ja rzygam wrzucankem nas do jednego wora.

jak sie was wrzuci to macie bol dupska a wy to robicie non stop i nie widzicie w tym nic zlego a do tego jeszcze uwazacie ze rzeciez racje macie, bez reflekski tyllo "wszystkie sa tskie, taka regula, biologia" itp
a nic nie wiecie jak jest naprawde.
Panthera
Panthera
  2 marca 2017
SkromnyJaa
SkromnyJaa: nie jakaś-nie jedna bo wiele nawet już nie liczę, wiem jak jest, no są przecież porządne to ja w końcu ten zły i niedobry

SkromnyJaa
SkromnyJaa: pewnie o sobie piszesz zes porządna taka z ciebie
Panthera
Panthera
  2 marca 2017

Nie wiem czemu nie dociera do ciebie ze nie wszystkie sa takie same...

SkromnyJaa
SkromnyJaa: I tak bede robił bo z powietrza tego nie wzielem tak jak juz wspominałem więcej czynić niż gadać bo w gadce na forum to WY rozgadane i najmądrzejsze.


oczywiscke ze takie jestesmy :) najmadrzejsze majace zawsze racje na tematy damsko meskie

nke twierdzimy ze sobie zmysliles olewanie
twierdzimy ze to ze kilka cie olalo nie znaczy ze zrobilyby to wszhstie z fotki.
nie twierdzimy ze wszystkie jestesmy porzadne ale ze nie wszystkke jestesmy zlymi zolzami (po prostu nie wszystkie jestesmy takie same)
a to w porownanii do twojego marudzenia jest jak najbardziej racją :)
dalej chcesz polemizowac? Ostrzegam ze juz dawno zostales tu pokonany w wojnie na argumenty ale jak chcesz.
SkromnyJaa
Posty: 378 (po ~147 znaków)
Reputacja: 242 | BluzgometrTM: 46
SkromnyJaa
  2 marca 2017
Panthera
Panthera: dalej chcesz polemizowac? Ostrzegam ze juz dawno zostales tu pokonany w wojnie na argumenty ale jak chcesz.


a po co to komu na forum pokazywać ze jest sie mądrzejszym. Wygrałaś nagrodę glowna w postaci nicości heh. A teraz pozwól poznać sie w rzeczywistości nie pod publike żeby zbierać oklaski.
Panthera
Panthera
  2 marca 2017
SkromnyJaa
SkromnyJaa: a po co to komu na forum pokazywać ze jest sie mądrzejszym. Wygrałaś nagrodę glowna w postaci nicości heh. A teraz pozwól poznać sie w rzeczywistości nie pod publike żeby zbierać oklaski.


w ten sposob niech mnie poznaja na priv a nie tu
Niebieskookaa1
Niebieskookaa1
  2 marca 2017
SkromnyJaa
SkromnyJaa: I tak bede robił bo z powietrza tego nie wzielem tak jak juz wspominałem więcej czynić niż gadać bo w gadce na forum to WY rozgadane i najmądrzejsze.


Hola hola kolego nie znasz mnie więc skąd założenie że tylko tutaj jestem rozgadana?
Jestem dość otwartą osobą zresztą nie będę się w tym temacie rozwijać tylko po to by przemówić Ci do rozumu.
Masz kilka przykładów " złych " dziewczyn? ok przyjmujemy to do wiadomości, ale mieszanie porządnych z " błotem " jest chamstwem.
P.S. Ani ja ani Panthera nie pokazujemy się na forum by zbierać oklaski ( tym bardziej od Ciebie ), pojawiłyśmy się tutaj po to bo wkurza Nas Twoje zdanie i upartość pt. " każda z was jest zołzą ".
Ale widać że rozmowa z Tobą odzwierciedla powiedzenie " Mówił dziad do obrazu, a obraz ani razu " .

Panthera
Panthera: a ja rzygam wrzucankem nas do jednego wora.


Podpisuję się pod tym :)
SkromnyJaa
Posty: 378 (po ~147 znaków)
Reputacja: 242 | BluzgometrTM: 46
SkromnyJaa
  2 marca 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: ale mieszanie porządnych z " błotem " jest chamstwem.

to mogę pomięszać z mąką cukrem i wodą wyjdzię dobre ciasto mozna jeszcze by dodać wiecej składników

a co do wora to ten wór jest już tak napchany że jak wy tam sie już mieścicie :D ale jak już tam w tym worze jeśtescie to mikołaj was rozda w prezencie na gwiazdkę pod choinke
Niebieskookaa1
Niebieskookaa1
  2 marca 2017
SkromnyJaa
SkromnyJaa: a co do wora to ten wór jest już tak napchany że jak wy tam sie już mieścicie :D ale jak już tam w tym worze jeśtescie to mikołaj was rozda w prezencie na gwiazdkę pod choinke


Człowieku czy naprawdę nie masz dość rozumu by pomyśleć iż na tym świecie są jeszcze dobre kochające kobiety?!!
Już nie wspomnę o szacunku do Nas, bo po Twoich tekstach tego jakoś nie widać.
A co do prezentu to założę się że nie jeden facet marzy o kobiecie, która będzie porządną, lojalną, kochającą nie tylko w stosunku do niego ale do wszystkich.
Ty chyba na taką nie zasługujesz patrząc po Twoich wypowiedziach, szacunek do kobiety jest najważniejszy a Ty właśnie go pokazałeś.. ŻENADA...
ukladzamkniety
ukladzamkniety
  2 marca 2017
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970
SkromnyJaa
SkromnyJaa: to mogę pomięszać z mąką cukrem i wodą wyjdzię dobre ciasto mozna jeszcze by dodać wiecej składników


I wyjdzie super babka xD Masz 100% racji. Wszystkie, ale to absolutnie wszystkie, jesteśmy takie same i żadna z nas nie ma w poprzek tylko wzdłuż xD Wszystkie po jednych "piniondzach" i wam się to zwyczajnie nie opłaca, a mimo to i tak nadal kalkulujecie :)) Poza tym, nie zauważyłeś,że jesteś bardzo mocno pobrudzony?! Coś.... jakbyś właśnie wyszedł z sadzawki w której wcześniej taplały się kaczki ?! xD
SkromnyJaa
Posty: 378 (po ~147 znaków)
Reputacja: 242 | BluzgometrTM: 46
SkromnyJaa
  2 marca 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Człowieku czy naprawdę nie masz dość rozumu by pomyśleć iż na tym świecie są jeszcze dobre kochające kobiety?!!

wskaż palcem podążę w tym kierunku

Konto usunięte
Konto usunięte: Już nie wspomnę o szacunku do Nas, bo po Twoich tekstach tego jakoś nie widać.

nie znasz mnie, a co mam brać wszystko na poważnie ? tym bardziej że wasze teksty sie powtarzają z tym worem i miarą :D i cały czas jeden wór i jedna miara wiecej nie masz worów lub miar choćby 2 ?

Konto usunięte
Konto usunięte: A co do prezentu to założę się że nie jeden facet marzy o kobiecie, która będzie porządną, lojalną, kochającą nie tylko w stosunku do niego ale do wszystkich.

mi już prysły te marzenia pewnie gdyż mało już takich kobiet jest
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.