julkaaa3
Posty: 1 (po ~142 znaków)
Reputacja: -3 | BluzgometrTM: 5
julkaaa3
  28 lutego 2017 (pierwszy post)

Czy kazdy kto do mnie napisze musi byc napalonym czasem nwet 40 latkiem ?
Nie ma tu normalnych ludzi? :/
Pomozcie odzyskac wiare w ludzkosc:D

Panthera
Panthera
  25 marca 2017
niewidzialnaa
niewidzialnaa: Pamiętaj, że w dużej mierze sama wpływasz na to jakie kto sobie zdanie wyrobi na Twój temat. Życie polega na kompromisach, a nie dążeniu do udowodnienia swojej racji za wszelką cenę.


on tez woli wyrobic sobie o mnie opinie z gory :)
niewidzialnaa
niewidzialnaa
  25 marca 2017

No to może zrób coś by to zmienić. Jeżeli sama o to nie zadbasz to nikt za Ciebie tego robić nie będzie. Spójrz. Czepiasz się SkromnyJaa, a sama nie potrafisz dać komuś szansy. Nie zawsze facet rozpoczyna rozmowę. Myślisz, że to Eldim do mnie napisał? Ja do niego napisałam. Czasami fajnie jest samemu wyjść z inicjatywą, a nie czekać na to aż inni to zrobią.

SkromnyJaa
Posty: 378 (po ~147 znaków)
Reputacja: 242 | BluzgometrTM: 46
SkromnyJaa
  25 marca 2017

Ona wielka damusia wiec by pierwsza nie napisała, ja to zrobiłem ale juz jakiś czas temu. Chciałem sie dowiedzieć co jej leży na wątrobie i pogadać normalnie ale POGADAC a nie pisać, lecz mnie zaczynala olewać jak to typowa kobieta, coz może jest zajęta cały czas swoimi "pasjami" (ale tylko mogę zgadywać)

niewidzialnaa
niewidzialnaa
  25 marca 2017

Nie każdy lubi rozmawiać. Ja osobiście wolę pisać. Piszę, bo tak jest mi o wiele prościej niż rozmawiać z kimś kogo nie znam. Swoje przeszłam i po prostu boję się rozmawiać. Mimo to nie jestem gorsza. Rozmawiam tylko wtedy, gdy wiem, że jestem w zaufanym gronie. Mimo to wiem doskonale, że życie nie polega na wiecznym udowadnianiu swoich racji. Czasem warto uszanować zdanie drugiego człowieka, bo inaczej "rozmowy" wyglądały by bardziej jak monologi, a nie dialogi.

annalii
annalii
  25 marca 2017

Są tylko nie wszyscy myślą o jednym pozdrawiam

annalii
annalii
  25 marca 2017

Niewidzialna i z tobą się zgodzę

annalii
annalii
  25 marca 2017

Skromny jaa trzeba znaleźć odpowiedni moment i czas na rozmowy nie szybko na wszystko przyjdzie czas żeby ciebie kobieta nie olewała to pokaż jej kim jesteś bądź sobą

Panthera
Panthera
  26 marca 2017
niewidzialnaa
niewidzialnaa: Czepiasz się SkromnyJaa, a sama nie potrafisz dać komuś szansy.


powod jest prosty
dawalam kazdemu sie wypowiedziec nawet jesli mkal 50 lat.
niestety przerazajaca wiekszosc po milym i zdradliwym hej pisala czy pokaze im tzipe, czy interesuje mnie uklad sponsorowany, jak odpowiadalam "nie" to ci dalej spamowali "ale dlaczego? A moze jednak? Odpisz. No odpisz halo!!!" Itp
to jest meczace.
moze te kobiety mialy podobnie?
a skromnyjaa nie mogl o tym pomyslec, z gory cos okreslil z gory dal takie a nie inne wytlumaczenie i stwierdzil ze kazda taka jest
co mnie wkurza
tym bardziej ze na fotce co drugi temat to barzekanie na kobiety jakis pisdowatych fscecikow.
jestem juz tym zmeczona i zbulwersowana.

rozmawialam ze skromnyjaa na pw to wciaz powtarzal ro samo, ja po rozmowie na forum bylam wobec niego nieufna i ostrozna a ten do mnie z pretensjami i zaczal mnie oceniac ze jestem taka czy owaka.
i choc mu mowilam by nie wrzucal wszystkich do jednego wora ten dalej swoje.
potem nie wchodzilam w wiadomosci priv tylko na forum i klub gwiazd s potem wychodzilam z fotki
i ten do mnie jakies wąty mial na forum ze go rzekomo olalam (a ja wedzlam na fotke tylko ze wzgledu na forum)
wkurzyl mnie tym ze nie szanowal mojego cxasu i sposobu jego spedzania.
a potem zaczal zmyslac na moj temat.

eldim tez troche zaczal tak robic
ale na szczescie nie trolluje i jest bardziej kulturalny :)
Panthera
Panthera
  26 marca 2017
SkromnyJaa
SkromnyJaa: Ona wielka damusia wiec by pierwsza nie napisał


nie chcialam napisac bo do nikogl tu nie zagaduje :)
a nie dlatego ze jestem damusia no ale mysl sobie co chcesz :)

SkromnyJaa
SkromnyJaa: Chciałem sie dowiedzieć co jej leży na wątrobie


napisalam ci i wystarczy. Olales.

SkromnyJaa
SkromnyJaa: lecz mnie zaczynala olewać jak to typowa kobieta, coz może jest zajęta cały czas swoimi "pasjami


po pierwsze nie ma typowych kobiet bo to wytwor czysto teoretyczny (kazda kobieta jest inna)
po drugie nke chxkalam z toba gadac przez kamere i mam do tego prawo.
Po trzecie tak mam inne zajecia i nie tylko pasje.
jak jestem u mojego chlopaka w domu i on obok mnie siedzi i gra to sory nie bede gadac z toba.
tudziez mam tylko telefon do dyspozycji.
SkromnyJaa
Posty: 378 (po ~147 znaków)
Reputacja: 242 | BluzgometrTM: 46
SkromnyJaa
  26 marca 2017
Panthera
Panthera: eldim tez troche zaczal tak robic ale na szczescie nie trolluje i jest bardziej kulturalny :)

bo ma moda i na nim mu zależy gdyby mu nie zalezało jak wspomniałas "tez troche zaczal tak robic" wyszło by że tez z niego trol bo juz wspomniałby cos na temat kobiet.

Panthera
Panthera: rozmawialam ze skromnyjaa na pw to wciaz powtarzal ro samo, ja po rozmowie na forum bylam wobec niego nieufna i ostrozna a ten do mnie z pretensjami i zaczal mnie oceniac ze jestem taka czy owaka. i choc mu mowilam by nie wrzucal wszystkich do jednego wora ten dalej swoje


kłam dalej, mało co wspomninałem o tym na priv. Na priv chciałem sie dowiedziec dlaczego sama oceniasz tak tych facetów skoro nie wiesz co przeszli ale ciebie to nie obchodzi.
Panthera
Panthera
  26 marca 2017
SkromnyJaa
SkromnyJaa: bo juz wspomniałby cos na temat kobiet.


bo po co wspominac skoro to co mowicie o kobietach to nie prawda i fakt tylko wyssane z palca gljpoty i wasza wyobraznia?

SkromnyJaa
SkromnyJaa: kłam dalej, mało co wspomninałem o tym na priv. Na priv chciałem sie dowiedziec dlaczego sama oceniasz tak tych facetów skoro nie wiesz co przeszli ale ciebie to nie obchodzi


sam klamiesz
malo tego

TO ZE FACET PRZEZYL PRZEZ KOBIETE PIEKLO NIE UPOWAZNIA GO DO OBRAZANKA WSZYSTKICH KOBIET, PISANIA GLUPOT NA ICH TEMAT I WRZUCANIA ICH DO JEDNEGO WORA!!!
SkromnyJaa
Posty: 378 (po ~147 znaków)
Reputacja: 242 | BluzgometrTM: 46
SkromnyJaa
  26 marca 2017
Panthera
Panthera: po pierwsze nie ma typowych kobiet bo to wytwor czysto teoretyczny (kazda kobieta jest inna)

hahaha taa bo najwiecej ty wiesz o tym.

Panthera
Panthera: po drugie nke chxkalam z toba gadac przez kamere i mam do tego prawo.

? nic nie pisałem o kamerce lol? tylko rozmowa jesli wiesz co to znaczy rozmawiać.

Panthera
Panthera: jak jestem u mojego chlopaka w domu i on obok mnie siedzi i gra to sory nie bede gadac z toba.


jeszcze na priv pisałaś że masz pokój z siostrą i gadać nie mozesz teraz wymyślasz o jakimś chłopaku ? CHŁOPAKA TWOJEGO-uważaj bo uwierze ci że chłopaka masz ( jak ty ich nienawidzisz bo tylko mecz oglądają albo grają w gry tym bardziej itp)
SkromnyJaa
Posty: 378 (po ~147 znaków)
Reputacja: 242 | BluzgometrTM: 46
SkromnyJaa
  26 marca 2017
Panthera
Panthera: TO ZE FACET PRZEZYL PRZEZ KOBIETE PIEKLO NIE UPOWAZNIA GO DO OBRAZANKA WSZYSTKICH KOBIET, PISANIA GLUPOT NA ICH TEMAT I WRZUCANIA ICH DO JEDNEGO WORA!!!

JUŻ NIE WYOLBRZYMIAJ, Bo sama non stop to robisz wciskasz mi coś czego w ten sposób nie pisałem.
niewidzialnaa
niewidzialnaa
  27 marca 2017

Panthera o mnie też twierdzi to samo i jakoś nie odwalam cholera wie jakich akcji. Wyrażanie swojego zdania po to by je wyrazić różni się od przekomarzania się kto ma racje, a kto nie. Skoro on Cię wrzuca do jednego wora nie znając Cię to czym się przejmujesz? Aż tak boli Cię to co o Tobie napiszą? Sama wiesz najlepiej jak jest na prawdę, a dajesz się sprokować na forum internetowym. Skoro znasz swoją wartość to miej szacunek sama do siebie i odpuść, bo ciągłe próbowanie udowodnienia swojej racji jest bez sensu. Każdy ma prawo mieć zdanie takie jakie chce. Myślisz, że ja zawsze dostaje miłe wiadomości? Nie jest tak. Tylko, że ja nie daje się sprowokować i też niektóre rzeczy traktuję z przymrużeniem oka. Swoje zdanie wyraziłam. Używałam konkretnych argumentów i sądzę, że dalsze ciągnięcie tej dyskusji jest bez sensu. Każdy ma swoje racje i prawo do każdego zdania, ale nie każdy musi się z tym zdaniem zgadzać. Jeżeli ktoś ma swoje poglądy to je ma takie jakie ma i trzeba to uszanować. On wie swoje, Ty wiesz swoje i na tym pozostańmy.

niewidzialnaa
niewidzialnaa
  27 marca 2017

Swojego* zdania. Kurczę wkradł się błąd, a z tel nie mogę edytować

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.