julkaaa3
Posty: 1 (po ~142 znaków)
Reputacja: -3 | BluzgometrTM: 5
julkaaa3
  28 lutego 2017 (pierwszy post)

Czy kazdy kto do mnie napisze musi byc napalonym czasem nwet 40 latkiem ?
Nie ma tu normalnych ludzi? :/
Pomozcie odzyskac wiare w ludzkosc:D

Panthera
Panthera
  28 marca 2017
SkromnyJaa
SkromnyJaa: no to współczuje jak ty masz faceta niby :D


mowilam o tobie i tobie podobnym :D
SkromnyJaa
Posty: 378 (po ~147 znaków)
Reputacja: 242 | BluzgometrTM: 46
SkromnyJaa
  28 marca 2017
Panthera
Panthera: no tak z toba to tylko mozna pogadac o tym jakie kobiety to koorvvy a wy jestescie tacy biedni pokrzywdzeni

Panthera
Panthera: epiek psioczyc na baby niz pogadac o czyms ciekawszym z kobietami, w zgodzie. A ponoc tak bardzo chciales normalnie pogadac :)

mimo jak mnie potraktowałaś na forum wyciągnełem do ciebie dłoń i chciałem pogadać normalnie bo umiem, ale jak ktos widze jak się zachowuję jak typowa pseudo-kobieta i wali oszczerstwami to się odechciewa. Twoja strata, ale jak widze masz tu wiecej wrogów niz sprzymierzeńców.
SkromnyJaa
Posty: 378 (po ~147 znaków)
Reputacja: 242 | BluzgometrTM: 46
SkromnyJaa
  28 marca 2017
Panthera
Panthera: mowilam o tobie i tobie podobnym :D


tak się tłumacz teraz i kamufluj dalej
Panthera
Panthera
  28 marca 2017
SkromnyJaa
SkromnyJaa: mimo jak mnie potraktowałaś na forum wyciągnełem do ciebie dłoń i chciałem pogadać normalnie bo umiem
ja ciebie? To ty wszystkie z gory wrzuciles do jednego wora byles dla mnie kolejnym sfrustrowanym samcem wylewajacym zale na kobiety zale i pomyje na wszystkie kobiety po dwoch latach na fotce mam tego serdecznie dosyc. Puscily mi nerwy. Trzeba bylo takiego tematu nie zakladac - jak nie ja to inna by miala tego dosyc i napisalaby ci cos niemilego. Sam jestes sobie winien.
SkromnyJaa
SkromnyJaa: typowa pseudo-kobieta
a co to za wynalazek? kobieta to kobieta a nie jakies pseudo. nie ma konkretnych zachowan dla danej plci. Ludzke sa rozni. jeden mi ostatnio napisal ze kolorowe drinki sa dla pedalow bo prawdziwy facet pije czysta bez popity. a ja mam to w dupie, bo kogo to obchodzi - niech se facet pije drinki z palemka. A nie. Bo zaraz pseudo-facet czy pseudo-kobieta.
SkromnyJaa
SkromnyJaa: Twoja strata, ale jak widze masz tu wiecej wrogów niz sprzymierzeńców.
sprzymierzency pisza mi na priv zeby nie uzerac sie z trolami na forach. ci co sa wrogami boja sie prawdy.
Marcino77777
Posty: 5 (po ~81 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
Marcino77777
  2 kwietnia 2017

Jestem normalny mogę pogadać o wszystkim zapraszam jak coś do rozmowy; )

Ksawiera
Ksawiera
  4 kwietnia 2017
SkromnyJaa
SkromnyJaa: I tak bede robił bo z powietrza tego nie wzielem tak jak juz wspominałem więcej czynić niż gadać bo w gadce na forum to WY rozgadane i najmądrzejsze.


Ja tam nic nie wiem, ale jednego jestem absolutnie pewna. Tego, że z Tobą nie spałam i nie gadałam, ba nawet koło Ciebie nie stałam/siedziałam więc?!
SkromnyJaa
Posty: 378 (po ~147 znaków)
Reputacja: 242 | BluzgometrTM: 46
SkromnyJaa
  4 kwietnia 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Ja tam nic nie wiem, ale jednego jestem absolutnie pewna. Tego, że z Tobą nie spałam i nie gadałam, ba nawet koło Ciebie nie stałam/siedziałam więc?!

i co ma piernik do wiatraka ? nawet nie wiadomo czy ty jesteś "kobietą" fejk kont to pewnie tu z 10 masz
Ksawiera
Ksawiera
  4 kwietnia 2017
SkromnyJaa
SkromnyJaa: i co ma piernik do wiatraka ? nawet nie wiadomo czy ty jesteś "kobietą" fejk kont to pewnie tu z 10 masz


Nie oczekiwałam kolejnych bezpodstawnych zarzutów, tylko na jakieś konstruktywne wnioski, ale jak widać, to za wysokie progi....:)
SkromnyJaa
Posty: 378 (po ~147 znaków)
Reputacja: 242 | BluzgometrTM: 46
SkromnyJaa
  4 kwietnia 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Nie oczekiwałam kolejnych bezpodstawnych zarzutów, tylko na jakieś konstruktywne wnioski, ale jak widać, to za wysokie progi....:)

wstąp do ligi Panthera group będzie miala dodatkowe +10 fejkowych konto twoich w zestawie.
I wtedy wypowiedz się konkretniej.
Ksawiera
Ksawiera
  4 kwietnia 2017
SkromnyJaa
SkromnyJaa: wstąp do ligi Panthera group będzie miala dodatkowe +10 fejkowych konto twoich w zestawie.


Nie moja bajka. Nie mój team.
Ksawiera
Ksawiera
  4 kwietnia 2017

Ale w jednym trzeba przyznać jej niestety racje. Czytając Twoje posty odnosi się wrażenie(może mylne) że jesteś typem kolekcjonera, a to Ci niestety w tej dyskusji z nią nie pomaga.

SkromnyJaa
Posty: 378 (po ~147 znaków)
Reputacja: 242 | BluzgometrTM: 46
SkromnyJaa
  4 kwietnia 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: typem kolekcjonera

TY za to typem trolla forum co pisze z multikont żeby zaistnieć swoją błyskotliwością.
Ksawiera
Ksawiera
  4 kwietnia 2017
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970
SkromnyJaa
SkromnyJaa: Ksawiera: typem kolekcjonera TY za to typem trolla forum co pisze z multikont żeby zaistnieć swoją błyskotliwością.


Zaistnieć tutaj? Ty kpisz, czy o drogę pytasz?! Sorry, ale jedyny tutaj celebryta na wybiegu, to ty i Pantera. Zastanawiam się czy ona to nie ty?!
SkromnyJaa
Posty: 378 (po ~147 znaków)
Reputacja: 242 | BluzgometrTM: 46
SkromnyJaa
  4 kwietnia 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Zaistnieć tutaj? Ty kpisz, czy o drogę pytasz?!

gdyby było inaczej specjalnie byś nie zakładał/a tego konta żeby tu pisać :D
Ksawiera
Ksawiera
  4 kwietnia 2017

Dobranoc :)

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.