kryss33
kryss33
  30 stycznia 2017 (pierwszy post)

???

niezalezna
niezalezna
  4 lutego 2017
fristajla
fristajla: Większość księży to pedofile,


Większość ludzi to śpiący idioci

https://www.youtube.com/watch?v=NVJYZqgNJpo

Doszukujący się we wszystkim "sprawczej" ręki Boga.
Być może, przy pomocy manipulacji, polegającej na przepowiedniach kolejnych końców świata, łatwiej takimi sterować. Uśpione przez religię społeczeństwa nie szukają innych rozwiązań i możliwości, nie zadają pytań, nie przeszkadzają. Wierzą, w cuda na kiju, które nie istnieją i samoistnie się nie dzieją. Strach, zamyka ludzi w klatkach, a oni, bez słowa sprzeciwu, pozwalają na to.Bóg istnieje jako niewidzialna energia i ktoś pod Niego się podszywa, bądź przynajmniej b. się stara
Eldim
Posty: 1109 (po ~186 znaków)
Reputacja: -96 | BluzgometrTM: 125
Eldim
  4 lutego 2017

Nie stawiaj EMP ani HARP obok Reptilian i płaskiej ziemi proszę Cię d83dde04

Podejmujesz wyzwanie?
niezalezna
niezalezna
  4 lutego 2017
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970
Eldim
Eldim: Reptilian


A kto jako pierwszy użył tego określenia?Czyżby to był Edward Snowden? Najbardziej poszukiwany szpieg lat ostatnich na którego USA wydało wyrok śmierci? Kto jako pierwszy mówił o szkodliwości szczepionek i o tym, że korporacje farmaceutyczne trują nas nimi na potęgę? Niedocenianie wroga, to błąd podstawowy i karygodny :)

Eldim
Eldim: płaskiej ziemi


Niektórzy nadal w to wierzą i tego nie zmienisz
Eldim
Posty: 1109 (po ~186 znaków)
Reputacja: -96 | BluzgometrTM: 125
Eldim
  4 lutego 2017
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970

Ja chyba stawiałbym na Davida Ickle'a, ale mogę się mylić. Jednak nie uwierzę w reptilian nawet, gdyby powiedział mi o tym mój dentysta. Chyba o takim popapraniu mówiła atarii, gdy poruszaliśmy pojęcie "coraz gorszego zezwierzęcenia" spowodowanego grami komputerowymi d83dde03

EDIT: Z koncernami farmaceutycznymi się absolutnie zgadzam, bo ma to dla mnie ręce i nogi. Naciskanie na przymusowe szczepionki od samego początku było dość dziwne.

Podejmujesz wyzwanie?
niezalezna
niezalezna
  4 lutego 2017

Nieważne kto to, ważne, że nie wydaje się wyroku śmierci na człowieka, który nie ma nic ciekawego do powiedzenia, a posiadana przez niego wiedza i dokumenty są bez wartości. Kilka lat temu nie wierzyliśmy w to, że możliwa jest manipulacja ludzkim genotypem, a dzisiaj? Dzieje się to na naszych oczach i nikt nie widzi już w tym nic nadzwyczajnego

niezalezna
niezalezna
  4 lutego 2017

Sama nie bardzo wierzę w ich istnienie, ale też nie wykluczam wziąwszy pod uwagę to, co robią i jak kombinują firmy farmaceutyczne i różne laboratoria

niezalezna
niezalezna
  4 lutego 2017

W tej chwili ludzkość stoi na progu "domu", w którym fikcja, staje się powoli przerażającą rzeczywistością.Ktoś to zauważył? Wątpię!

Eldim
Posty: 1109 (po ~186 znaków)
Reputacja: -96 | BluzgometrTM: 125
Eldim
  4 lutego 2017

Zauważył. I to nie wczoraj. Brakuje tylko wyłączenia gotówki z obiegu i podskórnych mikrochipów RFID dla każdego, byśmy stali się kompletnymi niewolnikami. Ale jako szarzy śmiertelnicy niewiele mamy w tej kwestii do powiedzenia.

Podejmujesz wyzwanie?
niezalezna
niezalezna
  4 lutego 2017
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970

Z tym nie do końca zgodzę się z Tobą, że jako szaraki nie mamy nic do powiedzenia. Wybierając przez kolejne lata takie, a nie inne rządy dawaliśmy na to pozwolenie.Jest jakaś taka dziwna "reguła" która dotyczy niemal wszystkich partii które w statusie mają neoliberalizm, że to właśnie takie rządy dążyły w dość szybkim tempie do kolonializacji nie tylko kolejnych krajów, ale i poszczególnych sektorów życia zwykłego obywatela. Dziwne prawda? Rządy które głosiły wolność, tak naprawdę ograniczały ją jak tylko mogły

IHSI
IHSI
  4 lutego 2017
niezalezna
niezalezna: dawaliśmy
Do tej pory "CL" słaba jesteś :)
niezalezna
niezalezna
  4 lutego 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Do tej pory "CL" słaba jesteś :)


Wierzę w Boga, ale nie w ciebie i nie tobie.
GoldenBOY28
GoldenBOY28
  4 lutego 2017

Groszek....jak to jestes prorokiem?Jak rozmawiasz z Bogiem?

GroszekGN
Posty: 153 (po ~758 znaków)
Reputacja: -21 | BluzgometrTM: 7
GroszekGN
  4 lutego 2017

Tak to, że mam charyzmat proroczy i sobie nawijam z Bogiem... ale to nie wszystko co mam ;]

Carpe Diem, Memento Mori, Wisdom

niezalezna
niezalezna
  4 lutego 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Grosz


qur.... mi na nerwach

O tak :D
GroszekGN
Posty: 153 (po ~758 znaków)
Reputacja: -21 | BluzgometrTM: 7
GroszekGN
  4 lutego 2017

Rozmawiam z Bogiem poprzez słowa w myślach które wysyłam do Niego a On wysyła do mnie. Zastrzegrłem jak miałem 4 lata żeby słyszeć szeptem ale niedawno odstrzegłem i czekam na zmiane na dźwieczność ;] ;] ;]

Carpe Diem, Memento Mori, Wisdom

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.