razotka
razotka
  22 listopada 2009 (pierwszy post)
Zainspirował mnie pewien osobnik z fotki, który bardzo nalegał na profilu mojego znajomego by ocenił jego zdjęcia. Pomyślałam, że i ja ocenię bo coś musi w tym być skoro tak nalega...
Wchodzę w album "sesyjne" i pod tym zdjęciem:

zostawiłam negatywny komentarz bo uznałam, że była to marna manipulacja jakimś programem graficznym.

Otrzymałam taką wiadomość:


Dodał mnie na cl, usunął komentarz...

Krótko i na temat:
- Jak myślicie dlaczego tak się zachował?
- Jak zazwyczaj reagujecie, gdy padną niemiłe słowa pod kierunkiem waszych prac?
spioch
spioch
  24 listopada 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: ale dziewczynką nie jestem i głupia też nie

Że głupią nie powiedziałem ....
A zmądrzeć może każdy..
Co do dziewczynki to siedzi w każdej kobiecie , tak jak we facecie, chłopiec .
razotka
razotka
  24 listopada 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Nie przejmuj się takimi ludźmi, bo dużo jest takich. Na photoblogu są organizowane konkursy i w każdym jest kłótnia o to, że głosowanie jest nie fair, a jak ktoś wytknie wadę w zdjęciu to już jest wielkie oburzenie.

Przejąć się nie przejęłam, tylko normalnie zdziwiłam i roześmiałam bo jeszcze z takim dziwolągiem się nie spotkałam...
A z tą krytyką na fbl to przyznam rację. Albo w ogóle nie odpiszą jak im się skrytykuje zdjęcie bo zazwyczaj wtedy nie zaakceptują komentarza albo zjadą po całości mnie i moje zdjęcia ...
razotka
razotka
  24 listopada 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: ale masz to i tamto, ja bym takiego czegos nie kupiłą/załozyła, no to co mogę powiedzieć

mnie irytuje krytyka mojego sprzętu "bo Sony to nawet dobrych telewizorów nie robi"
Są zdjęcia, z których jestem naprawde zadowolona i jakoś nie wstydze się, że wyszły spod spustu Sony Alfa.
fotograf
fotograf: do mnie ten koleś też pisał ;) ale mu napisałem ogólnie, bo się spodziewałem, ze bedzie coś takiego jak się doczepię ;P

Ja go właśnie u Ciebie znalazłam, tzn w komentatorze widziałam ;)
Konto usunięte
Konto usunięte: bo jest statystycznym polakiem ;]

a może da się takie zachowanie wytłumaczyć ze względu na to, że jest początkującym fotografem? (ja tylko gdybam :P )
dzela62
dzela62
  3 grudnia 2009
:superkupa: :superkupa: :superkupa: :superkupa: :superkupa: :superkupa: :superkupa: :superkupa: :superkupa: :superkupa: :superkupa: :superkupa: :superkupa: :superkupa: :superkupa: :superkupa:
MateuszekxD1909
MateuszekxD1909
  4 grudnia 2009
:superkupa:
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.