razotka
razotka
  22 listopada 2009 (pierwszy post)
Zainspirował mnie pewien osobnik z fotki, który bardzo nalegał na profilu mojego znajomego by ocenił jego zdjęcia. Pomyślałam, że i ja ocenię bo coś musi w tym być skoro tak nalega...
Wchodzę w album "sesyjne" i pod tym zdjęciem:

zostawiłam negatywny komentarz bo uznałam, że była to marna manipulacja jakimś programem graficznym.

Otrzymałam taką wiadomość:


Dodał mnie na cl, usunął komentarz...

Krótko i na temat:
- Jak myślicie dlaczego tak się zachował?
- Jak zazwyczaj reagujecie, gdy padną niemiłe słowa pod kierunkiem waszych prac?
joker4444
Posty: 32031 (po ~88 znaków)
Reputacja: -1 | BluzgometrTM: 446
joker4444
  22 listopada 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Ach teraz tak specjalnie to nie trzeba. Ale chyba na 157 dodawałam ostatnio jakieś, a tak to już wcześniej kiedyś.

nie problem juz patrze ;) ta 157 mam wolny net nie chce mi sioe po kolei szukac
joker4444
Posty: 32031 (po ~88 znaków)
Reputacja: -1 | BluzgometrTM: 446
joker4444
  22 listopada 2009

slepy jestem chyba nic w tych okolicach nie znalazlem ;]

Fieska
Fieska
  22 listopada 2009
joker4444
joker4444: slepy jestem chyba nic w tych okolicach nie znalazlem ;]


w linku na końcu postu.
joker4444
Posty: 32031 (po ~88 znaków)
Reputacja: -1 | BluzgometrTM: 446
joker4444
  22 listopada 2009

a mam odzdzielilas kreska wiekszosc myslala ze to podpis pewnie ;)
wstawiaj na drugi raz z tagami ;)
ja na krajobrazach sie nie znam poczekam na ludzi ale fajne czerwone drzewa po drugiej stronie juz bym tam kogos pofocił

fotograf
fotograf
  23 listopada 2009

do mnie ten koleś też pisał ;) ale mu napisałem ogólnie, bo się spodziewałem, ze bedzie coś takiego jak się doczepię ;P

każdy ma swój gust - racja, kazdy broni swojego - racja, dlatego najlepiej mieć dystans do wszystkiego a swoje prace analizować po miesiącu ;) wtedy realniej oceniamy czy coś nam wyszło (o ile robimy zdjęcia w miarę często)

HandOfFate
HandOfFate
  23 listopada 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: - Jak myślicie dlaczego tak się zachował?

bo jest statystycznym polakiem ;]

Konto usunięte
Konto usunięte: - Jak zazwyczaj reagujecie, gdy padną niemiłe słowa pod kierunkiem waszych prac?

nijak, jesli ktos sie zna to widac po jego wypowiedziach ze sie zna. wydaje mi sie ze taka osoba nie dziala w mysl zasady "jak mi sie nie podoba to mu nawrzucam" tylko rzeczowo mowi co jest ok a co nie tak jak byc powinno.
Ja krytyke lubie, tworcza krytyke ktora ma jakies podstawy, a gowniarzy ktorzy sobie krytykuja bo lubia albo pieprza trzy po trzy nie majac bladego pojecia o czym mowa...takich lubie podenerwowac i sprowadzac do parteru jak mam wene i mi sie chce, jak nie to olewam cieplym moczem.

Konto usunięte
Konto usunięte: Wstawiałam już parę zdjęć tu na forum, ale jeszcze nikt mi nic nie napisał. Nie wiem czy nikt ich nie dostrzegł, czy po prostu nie są warte uwagi.

no to tak jak u mnie, ewentualnie jakas tam laseczka ktora przypadkiem wpadla napisala mi "fajne" albo "wow"... ale to akurat krytyka jakakolwiek nie jest tylko nic nieznaczacy dla mnie "łał" jakiejs panienki ktora nie wie nic o fotografii ;p
Fieska
Fieska
  23 listopada 2009
joker4444
joker4444: a mam odzdzielilas kreska wiekszosc myslala ze to podpis pewnie ;) wstawiaj na drugi raz z tagami ;) ja na krajobrazach sie nie znam poczekam na ludzi ale fajne czerwone drzewa po drugiej stronie juz bym tam kogos pofocił


jak na razie nie jestem szczęśliwym posiadaczem lustrzanki, ale napaliłam się żeby kupić d5000, tylko czekam aż cena spadnie.
HandOfFate
HandOfFate
  23 listopada 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: d5000, tylko czekam aż cena spadnie.

kupze kobieto cos normalniejszego. za taka kase chcesz wadliwy model bez af kupic? neeeee...nie kupuj! :)
Fieska
Fieska
  23 listopada 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: kupze kobieto cos normalniejszego. za taka kase chcesz wadliwy model bez af kupic? neeeee...nie kupuj! :)


ja tam nie mam z tym problemu, że nie ma af
nie rozumiem właśnie co jest w tym aparacie takiego złego... ? :woot:
HandOfFate
HandOfFate
  23 listopada 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: ja tam nie mam z tym problemu, że nie ma af

no jak lubisz sie bawic w reczne ostrzenie albo miec automatyczne w sporo drozszych obiektywach, i mniejsza dostepnosc obiektywow to ok, wtedy to absolutnie nie jest wada.

Konto usunięte
Konto usunięte: nie rozumiem właśnie co jest w tym aparacie takiego złego... ?

maja wade fabryczna, nagle sie wylacza i mozesz go oddac do serwisu bo juz sie nie wlaczy, oczywiscie nikt nie mowi ze Twoj egzemplarz bedzie takowa wade posiadal, ale zawsze ryzyko jakies jest...a jak wyslesz do serwisu nikona to sobie poczeeekasz, oj poczeeekasz ;p
ten odchyalny ekranik, masakra ktora jest mega nieporeczna, moja kuzynka to ulamala po miesiacu z hakiem od zakupu, przypadkiem bo dziewczyna bardzo dba o sprzet.
do tego LV strasznie wolno ostrzy. do tego niedokladnie jak cholera. generalnie zwloka Af na LV jest dla mnie tutaj ogromna wada, zakladajac ze ktos korzysta z LV oczywiscie, ja nie korzystam.
W sumie to taki D40 z matryca CMOS i obracanym ekranikiem, jak chcesz kupic na poczatek do nauki to moze i nie jest to najgorszy wybor, ale za takie pieniadze to tylko i wylacznie d80tke bym kupowal jesli chodzi o nikona, bez dwoch zdan milion razy lepsza puszka...
spioch
spioch
  23 listopada 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: nie rozumiem właśnie co jest w tym aparacie takiego złego... ?


On jest cały zły :)

Czytaj Kobieto :

http://nikoneurope-pl.custhelp.com/app/answers/detail/a_id/44581/c/241/r_id/127724
http://forum.nikon.org.pl/showthread.php?t=100360
Fieska
Fieska
  23 listopada 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: no jak lubisz sie bawic w reczne ostrzenie albo miec automatyczne w sporo drozszych obiektywach, i mniejsza dostepnosc obiektywow to ok, wtedy to absolutnie nie jest wada.


jak na razie starczy mi jeden, z jednej strony może i dobrze, że będę musiała manualnie, bo myślę, że jakbym miała startować na automatycznym to się niczego nie nauczę więc najpierw trzeba się pomęczyć, żeby później coś potrafić. a co do kupna obiektywów to nie problem. najpierw zobaczę czy mi to w ogóle leży...

Konto usunięte
Konto usunięte: maja wade fabryczna


wiem czytałam o tym i słyszałam też, ale skoro serwis naprawia lub przysyła nowy to ok.

Konto usunięte
Konto usunięte: wylacznie d80tke bym kupowal jesli chodzi o nikona


jak chcę już kupić to kupuję coś nowego, a nie starego dziadka. :mrgreen: zresztą w sklepach nie ma już d80, a używanej nie chcę, bo to tak jakby kupić sprowadzanego opla z 92 roku.
Fieska
Fieska
  23 listopada 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: On jest cały zły :)


takie małe manko mi nie przeszkadza. zresztą można sprawdzić, więc jeszcze w sklepie sprawdzę czy mój model miałby być popsuty :P

dla mnie ważne jest, żeby zdjęcia były gut jakości
spioch
spioch
  23 listopada 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: , bo to tak jakby kupić sprowadzanego opla z 92 roku.

Ale silnik pracuje i jeździć też się można nauczyć !
Fieska
Fieska
  23 listopada 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Ale silnik pracuje i jeździć też się można nauczyć !


ale biegi ciężko chodzą i linka od ręcznego się urwała :mrgreen:
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.