Farida
Farida
  11 maja 2009 (pierwszy post)
Podzielcie się informacjami na temat programów do obróbki zdjęć, których używacie:) Jaki program polecacie/odradzacie i dlaczego?
MalaNillo
Posty: 1 (po ~40 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 10
MalaNillo
  12 maja 2009

moim zdaniem . photoshop i photoscape ;)

zua
zua
  12 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Do słit rameczek i gwiazdeczek . :>

jeżeli się go rozgryzie,nie okaże się taki tandetny,świetnie można nasycić kolory itd.
GRADEK83
GRADEK83
  13 maja 2009
Farida
Farida: Najlepsze programy do obróbki zdjęć

tak tak każdy się wychyli i napisze Photoshop bla bla bla a pewnie nawet większośc prostej kreski nie potrafi narysować :) no ale tak to bywa jak się małpuje bo jedynie tylko ten program ( nazwe ) się zna :) A ja polecam PSP :) bo w szopie ciągnie po nogach :D
przemolbandit
przemolbandit
  13 maja 2009

GIMP :rock:

lolitha
lolitha
  13 maja 2009
Najlepszy jest Corel paint shop pro photo x2 - dosłownie cudeńko oczywiście nie dla laików ;)
GaciePoTaciee
GaciePoTaciee
  13 maja 2009

Ja bawie sie w Hdr i polecam P.Dynamic-Photo HDR Dla mało wymagających:)

GaciePoTaciee
GaciePoTaciee
  13 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Wart uwagi jest darmowy Photofiltre. Posiada wiele opcji, ładnie zmniejsza obrazy nie pikselizując ich zbytnio.

W paincie tez mozna zmiejszyc i nie pikselizuje
ArtuRFR
ArtuRFR
  13 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: dosłownie cudeńko oczywiście nie dla laików ;)


lol.. wlasnie psp x2 to takie słitaśny program prosty jak budowa cepa z wbudowanym miliardem automatow , dobry dla amatorow ogolnie , lub dla kogos kto chce tylko na szybko cos machnac :))
MateuszNHbw
MateuszNHbw
  15 maja 2009
ArtuRFR
ArtuRFR: lol.. wlasnie psp x2 to takie słitaśny program prosty jak budowa cepa z wbudowanym miliardem automatow , dobry dla amatorow ogolnie , lub dla kogos kto chce tylko na szybko cos machnac :))

hehe w 100% sie zgadzam
Pafel
Posty: 309 (po ~132 znaków)
Reputacja: 5 | BluzgometrTM: 41
Pafel
  15 maja 2009

Gimp z racji tego, że korzystam z Linuksa :)

{y*x=40
{x+y=10:woot:

YhyBierzMniexD
YhyBierzMniexD
  16 maja 2009

CS3/4 bo to kombajn sam mam
Corel tak samo ale jakoś nie mogłem się połapać w nim
gimp miałem przed PS
PhotoFiltre

Farida
Farida: odradzacie

paint :D
19Robson20
19Robson20
  16 maja 2009
Hmm. ja używam photoscape i jest naprawde fajny :) ::nutki::
fokemon
fokemon
  16 maja 2009

Zazwyczaj korzystam z Photoscape, uważam że to łatwy program w obsłudze i dużo ma opcji. Rzadziej korzystam z Photoshopa CS4.

foruminternetowe
foruminternetowe
  17 maja 2009

czy jestes ciekawy nowych wrazen ?? chcialbys wyrazic swoja opinie na dany temat ale nie masz z kim porozmawiac?? FORUM INTERNETOWE Ajo jest indealnym rozwiazniem dla Ciebie!!! gry,tapety,smieszne filmiki, najnowsze informacje ze swiata oraz najbardziej pokrecone tematy do rozmow!! wystarczy sie tylko zarejestrowac w linku podanym ponizej!! http://ajo.pl/polecam,edifff,forum.html zarejestruj sie a nie pozalujesz !! polecam serdecznie :)

ZimnooMi
ZimnooMi
  18 maja 2009

Picassa 3, photoscape i photoflitre.
nie mogę znaleźć photoshopa .

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.