Farida
Farida
  11 maja 2009 (pierwszy post)
Podzielcie się informacjami na temat programów do obróbki zdjęć, których używacie:) Jaki program polecacie/odradzacie i dlaczego?
Anja
Posty: 20731 (po ~51 znaków)
Reputacja: -38 | BluzgometrTM: 11
Anja
  30 maja 2009
Ja tam PhotoFiltre używam...
araahne
Posty: 3 (po ~205 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 22
araahne
  30 maja 2009

Dla mnie Photoshop rządzi- uzależniłam się już chyba od tego programu. Choć w pracy pracuje w corelu-ale tam sie robi reklamy itp.
Jedyny problem to monitor by dobry =.= yh,bo na jednym potem wygląda inaczej niż na drugim.

"oto zmyślony świat,który zrodził się by w ciszy trwać"

madzia583
Posty: 14 (po ~60 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
madzia583
  31 maja 2009
http://www.glitery.pl/polecam,madzia583

Madzia583

UnDiscoveredWorld
UnDiscoveredWorld
  31 maja 2009
Corel, PhotoScape, Picnik.
Flo
Flo
  31 maja 2009
madzia583
madzia583: http://www.glitery.pl/polecam,madzia583

looooool :lol2: nie możesz sobie dodawać brokacików? xD
Avantt
Avantt
  31 maja 2009
Farida
Farida: Jaki program polecacie/odradzacie i dlaczego?
Polecam Photoshopa, najpiej wersję CS3, albo CS2, dlatego że ma najwięcej opcji i jest najlepszy. :)
Odraszam polecango przez wielu Gimpa, którego często porównuje się z Photoshopem.
Po pierwsze NIE MA CO PORÓWNYWAĆ ! To dwa, zupełnie inne programy. Gimp jest o wiele gorszy pod wieloma względami, a najważniejszym jest to, że nie ma tam pracy w trybach.
Flo
Flo
  31 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Polecam Photoshopa, najpiej wersję CS3, albo CS2, dlatego że ma najwięcej opcji i jest najlepszy. :) Odraszam polecango przez wielu Gimpa, którego często porównuje się z Photoshopem. Po pierwsze NIE MA CO PORÓWNYWAĆ ! To dwa, zupełnie inne programy. Gimp jest o wiele gorszy pod wieloma względami, a najważniejszym jest to, że nie ma tam pracy w trybach.

wiesz, nie każdego stać na program za tyle kasy, więc mówi się o dobrych DARMOWYCH.
GRADEK83
GRADEK83
  1 czerwca 2009
Flo
Flo: wiesz, nie każdego stać na program za tyle kasy, więc mówi się o dobrych DARMOWYCH.

jesli program wykorzystujesz nie do celów komercyjnych i zarobkowych nie musisz mieć wersji licencjonowanej :D bo juz widze jak dzieciak który nie potrafi nawet zainstalować tego programu albo cokolwiek w nim zrobić wyda te parę tysiaków aby tylko mieć program i chwalić się jaki to on dobry bla bla bla żenada :D
moshic
moshic
  1 czerwca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Polecam Photoshopa, najpiej wersję CS3, albo CS2, dlatego że ma najwięcej opcji i jest najlepszy. :)


CS2 lub CS4 ... CS3 zjada najwiecej ramu ...

Konto usunięte
Konto usunięte: Po pierwsze NIE MA CO PORÓWNYWAĆ ! To dwa, zupełnie inne programy. Gimp jest o wiele gorszy pod wieloma względami, a najważniejszym jest to, że nie ma tam pracy w trybach.


1. Jak to zupelnie inne ... o dziwo w gimpie da sie zrobic to samo co w PS`ie ... tyle ze zazwyczaj zajmuje to wiecej czasu ..,
2.Co to jest praca w trybach ?? o_0
3.Najwazniejsza w gimpie jest jego opensourceowosc ...
OpetanaSzczesciem
OpetanaSzczesciem
  1 czerwca 2009

Ja posiadam PhotoShop'a CS3 i szczerze powiedziawszy jest najlepszy, choć Gimp (ale ten płatny) stara się mu dorównać.
Z racji tego że, obróbka zdjęcia jest bardzo ważna polecam Photoshopa :)

feuliette
feuliette
  1 czerwca 2009

jaki jest najlepszy program darmowy ? ;>:zonk:

Q8eSAPe
Posty: 30 (po ~49 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
OpetanaSzczesciem
OpetanaSzczesciem
  3 czerwca 2009
CoTyMiDasz dla pana wnoszę o bana za reklamowanie treści niezgodnej z danym tematem.
feuliette z tych darmowych to chyba Photoscape, bądź picasa3. Dokładnie nie wiem, nie znam się na tych darmowych :P
Avantt
Avantt
  3 czerwca 2009
Flo
Flo: wiesz, nie każdego stać na program za tyle kasy, więc mówi się o dobrych DARMOWYCH.
Owszem, masz rację. Ale jeśli chce się uzysakć zdjęcie, że tak powiem 'profesjonalnej' obróbki, to nie będę podawała jakiś szajsowatych, darmowych programów, jeśli mogę podać jeden, ale dobry.
Konto usunięte
Konto usunięte: CS2 lub CS4 ... CS3 zjada najwiecej ramu ...
CS4 to szit. ;/
Piotrek6896
Piotrek6896
  11 czerwca 2009

Sadzac po wypowiedziach niektorych nie maja pojecia o obrobce zdjec;) Adobe PS CS4 jest to poterzne narzedzie do obrobki i tworzenia grafiki jednak to ze jest najnowszym produktem Adobe z seri PS'a to wiele ludzi mysli ze zainstaluje go sobie i bedzie robic "boskie" zdjecia, a aby opanowac taki program dokladnie potrzeba kilku lat:) Ale jesli mam polecic od Adobe Photoshop CS2 i wyzej;)

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.