Farida
Farida
  11 maja 2009 (pierwszy post)
Podzielcie się informacjami na temat programów do obróbki zdjęć, których używacie:) Jaki program polecacie/odradzacie i dlaczego?
MateuszNHbw
MateuszNHbw
  12 czerwca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Sadzac po wypowiedziach niektorych nie maja pojecia o obrobce zdjec;) Adobe PS CS4 jest to poterzne narzedzie do obrobki i tworzenia grafiki jednak to ze jest najnowszym produktem Adobe z seri PS'a to wiele ludzi mysli ze zainstaluje go sobie i bedzie robic "boskie" zdjecia, a aby opanowac taki program dokladnie potrzeba kilku lat:) Ale jesli mam polecic od Adobe Photoshop CS2 i wyzej;)

W 100% się zgadzam z tą wypowiedzią...

Konto usunięte
Konto usunięte: CS4 to szit. ;/

haha zwariowałaś chyba
moniss192
moniss192
  12 czerwca 2009

Adobe Photoshop jest dobry do obróbki zdjęć. Sama go używam.

cjfeelip
Posty: 33 (po ~325 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 5
cjfeelip
  12 czerwca 2009

ja sądze ,ze ten wasz photoshop jest przereklamowany i jakimś sposobem stał się popularny -niestety - chodź jest tak naprawde profesionalny i śmieszy mnie jak "bele kto" używa go nie w pełni ,zależy też kto co chce obrobić ,przerobić.
Dla mnie istnieje podstawa typu picassa tam ma się przeglądarke i obróbke w jednym ,czyli uniwersalny.
Ja używam ,po za picassą, programu

Fast Stone Capture
PhotoInstrument
...polecam tym osobom ,które dodają zdjęcia czerwone z szumem itp...bo szczerze to nie wiem po co komu więcej potrzeba skoro tu jest znikomy procent zdjęć dobrej jakości :)

uhu
uhu
  20 czerwca 2009
cjfeelip
cjfeelip: chodź jest tak naprawde profesionalny i śmieszy mnie jak "bele kto" używa go nie w pełni

jeśli ktoś ma photoshopa a u mnie w nim jedynie zmienić kontrast ale wielce się lansuje tym 'mega-programem', jest to faktycznie żałosne...
ale każdy jakoś zaczynał, jeśli ktoś chce się rozwijać to zrobi to nawet w photoscape, a CS'u się nauczy.
ForneUss
ForneUss
  26 czerwca 2009

Jeśli chodzi o darmowe programy to używam PhotoScape, Photofiltre, Picassa...
Poza tym Adobe Photoshop CS2.

Martyn8719
Martyn8719
  2 lipca 2009

Photomatix Pro 3 oraz Nik Software xxxxxxxx

Narie
Posty: 257 (po ~143 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 3
Narie
  2 lipca 2009

Od paru dobrych lat - Photoshop CE 7.0. Poza tym CS3, Photoscape.
Kiedyś używałam Photofiltre, ale z niego zrezygnowałam, bo te same efekty uzyskuję w photoshopie.
Do gimpa, picassy, PSP i kilku mniejszych programów graficznych nie mogłam sie jakoś przekonać.

Konto usunięte
Konto usunięte: no i lubię się pobawić nieraz na stronie www.photofunia.com, tam w trybie online bez przymusu rejestracji w portalu można wstawić swoją fotkę na bilboard lub coś takiego, fajna zabawa xD

ja tam nie widze w tym nic fajnego, zważywszy choćby na to u ilu osób można teraz spotkać zdjęcia ''przerobione'' w ten sposób.

Konto usunięte
Konto usunięte: program raczej do osób od 13 do 16 lat do robienia świńtuśnych fotek.

wobec tego jestem słit 13-tką i mam ''świntuśne'' (?) fotki :rock:
A tak całkiem serio - wszystko zależy od tego kto i do czego tego programu używa.
ta nienazwana myśl...
:***
xQkasiuniaQx
xQkasiuniaQx
  2 lipca 2009

A jakieś fajne, ale darmowe programiki?? :D

Narie
Posty: 257 (po ~143 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 3
Narie
  2 lipca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: A jakieś fajne, ale darmowe programiki?? :D

Przejrzyj wątek, kilkukrotnie były podawane nazwy i linki.
ta nienazwana myśl...
:***
dylan44
Posty: 1 (po ~42 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
dylan44
  3 lipca 2009

Wystarczający jest PS CS2 :D

Pozdrawiam.

Avantt
Avantt
  3 lipca 2009
dylan44
dylan44: Wystarczający jest PS CS2 :D Pozdrawiam.

Ale w internecie jest tylko trial.
A poza tym po co komu ps, jeśli chce w nim tylko rozjaśnić zdjęcie?
logik93
logik93
  3 lipca 2009

Adobe Photoshop CS3 sam używam czasem :)

suckinsyn
suckinsyn
  6 lipca 2009

Photoscape i Picassa - wystarczaja mi w zupelnosci i spelniaja wymagania.
animacje tworze w Easy GIF animator i Video avatar.

Korzystalem z Photoshop'a CS3,ale uznalem,ze zawala mi dysk skoro glownie robie zdjecia telefonem i nie interesuje sie w szerszym pojeciu grafiką.

Karolinkaa92
Karolinkaa92
  7 lipca 2009

Ja uważam że najlepsze zdjęcia są te nie przerobione ; )

SmallGirls
SmallGirls
  9 lipca 2009

PhotoFlirte !

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.