Farida
Farida
  11 maja 2009 (pierwszy post)
Podzielcie się informacjami na temat programów do obróbki zdjęć, których używacie:) Jaki program polecacie/odradzacie i dlaczego?
XxYourMyAngelxX
XxYourMyAngelxX
  10 lipca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: AP CS4 Portable PL up. najlepszy i w dodatku po polsku :)


Photo Shop jest chyba komercyjnym programem za który się płaci pieniądze...
Ja chciałbym dowiedzieć się od was nazwę programu do obróbki zdjęć który jest w pełni darmowy i w miarę łatwy w obsłudze...
David170
David170
  10 lipca 2009
Hej
jesli ktos z Was zna podstawy to polecam Pakiet Corel Draw 14 ( najnowszy) w nim znajdziecie program Photo Paint do obróki zdjęć rastrowych oraz program Draw do grafiki wektorowej, poza tym program do zrzutów oraz trasowania zdjęć :) pozatym polecam PhotoShopa, jednak w kazdym wymienionym przezemnie programie trzeba miec podstawy, na necie jest mnóstwo tutoriali, oraz porad, wszystkiego idzie sie nauczyc, dodatkowym plusem jest podstawa fotografi bo ciezko obrobic "zepsute zdjecie" :) pozdrowienia dla poczatkujacych :P
PS. programy te nie sa darmowe ! aczkolwiek znajdziecie traile oraz wersje demonstracyjne, jesli szuka ktos czegos darmowego dobry jest gimp, w zasadzie kazdy program ktory ma obsługe warstw, licza sie zawsze umiejetnosci
Flo
Flo
  10 lipca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Ja chciałbym dowiedzieć się od was nazwę programu do obróbki zdjęć który jest w pełni darmowy i w miarę łatwy w obsłudze...

ja uzywam photoscape i w miare wystarcza
XxAnGeLoTxX
XxAnGeLoTxX
  14 lipca 2009

Photoshop, jeden program, a tyle zawiera :)

http://www.fotka.pl/crunchips/polecenie.html?id=6417341

rusiazuzia
rusiazuzia
  19 lipca 2009

ja uzywam Photoshopa i Picasa..

Beataa16
Beataa16
  21 lipca 2009
Farida
Farida: Photofiltre

Photofiltre[color=violet]
electroTcKgirl
electroTcKgirl
  25 lipca 2009
http://uniteddogs.com/stopkillingdogs/

wejdz na strone i podpisz petycje !

2 mln psów rocznie mordowanych jest dla mięsa..

nie patrzmy na to bezczynnie..

podpisując petycje pomagamy im..

kazdy podpis prowadzi o krok bliżej do

tego by psy nie cierpiały!

czym szybciej zbierzemy 1mln podpisów tym

szybciej psy będą szczęśliwe...!
ZnaszMnieNapewnoo
ZnaszMnieNapewnoo
  27 lipca 2009
www.polski-bux.pl/?r=yamahawhy - duze pieniądze, mały wysiłek, wystarczą tylko chęci ;)
aanecc
aanecc
  27 lipca 2009

Photoscape. Jedyny, który używam, i cenię, za prostotę i wygląd. W moment można naprawić, nawet najbardziej popsute zdjęcie ;) :mrgreen:

PanZua
PanZua
  2 sierpnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Adobe Photoshop CS3/4 Corel Paint Shop Pro Photo X2 Adobe Fireworks CS4 Gimp 2.6

calkowicie sie zgadzam
TwojeeMarzenieexD
TwojeeMarzenieexD
  3 sierpnia 2009

Picassa 3 .. Mi ten wystarcza ;)

MurasakiUsagi
MurasakiUsagi
  4 sierpnia 2009

Photoshop cs3 i Gimp2.6
Paint Shop Pro też jest dobry ale niestety już go nie mam:(

GMDev
GMDev
  9 sierpnia 2009

Hm... Jeżeli kogoś stać oczywiście polecam AP CS4 :)
A za friko to Gimp'a poleciłbym no i w sumie to na tyle ^^

hedream
Posty: 1 (po ~200 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
hedream
  13 sierpnia 2009

Od dawna używam [url="http://store.acdsee.com/store/acd/en_US/DisplayProductDetailsPage/productID.78701700?resid=WvlHQwoHAi0AABm7mjAAAAAE&rests=1250120476882"]ACDSeePro a do grubszej edycji CS4

Bozar
Bozar
  14 sierpnia 2009

nie wiem czy ktoś już wspomniał, ale do bardzo szybkich edycji (kadrowanie, rozmiar, jasność/kontrast/nasycenie/gamma/odcień) używam darmowego irfanView. to też jest mój domyślny viewer dla .jpeg'ów

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.