Rikolen
Rikolen
  4 czerwca 2013 (pierwszy post)
Witam ! Zwracam sie do administracji z propozycją . Propozycja dotyczy czatu jak wszystkim wiadomo i podziału kategorii. Mianowicie chodzi o to , aby podzielić kategorie na Szesnaście województw . Ponieważ na czacie jest zbyt duże zamieszanie i każdy ma inny temat . Ciężko jest nadążyć za niektórymi osobami. Ewentualnie można zrobić z dwie kategorie typu "Sex" "+18" itp . Bardzo bym prosił o rozpatrzenie mojej propozycji . Konto posiadam juz od 2007 roku także jestem stałym bywalcem tego portalu internetowego . Jestem w stanie pomóc administracji w każdy sposób jeżeli tego by odemnie wymagała . Jeżeli ktoś z użytkowników jest za tym , aby mogły zajść takie zmiany i by to pomogło to prosze sie podpisać .

Chcialbym również wystartować o moderatora o ile bylaby taka możliwość , ponieważ dużo czasu spędzam na Fotka.pl

Dziekuje i czekam na odpowiedz .
leser
leser
  11 czerwca 2013

w takim razie zlikwidowac czat! ps forum tez umiera... moze usunac?xD

esquilo
Posty: 22080 (po ~141 znaków)
Reputacja: -449 | BluzgometrTM: 657
esquilo
  11 czerwca 2013
leser
leser: w takim razie zlikwidowac czat! ps forum tez umiera... moze usunac?xD

Mandarino
Mandarino
  12 czerwca 2013
leser
leser: w takim razie zlikwidowac czat! ps forum tez umiera... moze usunac?xD

Taki mini formacik zrobić d83dde37 a
Rikolen
Rikolen
  12 czerwca 2013
Dee
Dee: ile razy jeszcze napiszesz ze jestes od lat ? jakbys byl od lat wiedzialbys ze "regiony" to nie jest nowy pomysl ;) chcac byc modem - nie oglasza sie tego w temacie i marudzisz;] Rikolen Posty: 23 (po ~257 znaków) - gdZie to udzielanie sie ?

Widzisz. Bede pisal bo to prawda . :) Wczesniej za bardzo sie nie udzielalem bo wiecej pisalem privów . A teraz od niedawna zaczalem sie jeszcze bardziej interesowac naszym portalem. Jeszcze raz powtarzam . "Dobrze , że były juz takie podziały" , lecz można jeszcze raz spróbować. Teoretycznie można odrzucić tą propozycje . A praktycznie możnaby było . Spróbować . Nie bede plakal z tego powodu jak nie bedzie takiego podzialu . Ostatni raz powtarzam .Ja tylko proponuję ..
Edytaaa87
Posty: 1340 (po ~217 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 5
Edytaaa87
  12 czerwca 2013

No i powtarzam kolejny raz-Twoja propozycja zostaje odrzucona. Dziękuję, pozdrawiam.

Rozpyerducha
Rozpyerducha
  17 czerwca 2013

Nie pozwo0lmy Mu umrzec.

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.