Rikolen
Rikolen
  4 czerwca 2013 (pierwszy post)
Witam ! Zwracam sie do administracji z propozycją . Propozycja dotyczy czatu jak wszystkim wiadomo i podziału kategorii. Mianowicie chodzi o to , aby podzielić kategorie na Szesnaście województw . Ponieważ na czacie jest zbyt duże zamieszanie i każdy ma inny temat . Ciężko jest nadążyć za niektórymi osobami. Ewentualnie można zrobić z dwie kategorie typu "Sex" "+18" itp . Bardzo bym prosił o rozpatrzenie mojej propozycji . Konto posiadam juz od 2007 roku także jestem stałym bywalcem tego portalu internetowego . Jestem w stanie pomóc administracji w każdy sposób jeżeli tego by odemnie wymagała . Jeżeli ktoś z użytkowników jest za tym , aby mogły zajść takie zmiany i by to pomogło to prosze sie podpisać .

Chcialbym również wystartować o moderatora o ile bylaby taka możliwość , ponieważ dużo czasu spędzam na Fotka.pl

Dziekuje i czekam na odpowiedz .
esquilo
Posty: 22080 (po ~141 znaków)
Reputacja: -449 | BluzgometrTM: 657
esquilo
  9 czerwca 2013

Ale to już było...:nutki: ... Przecież podział na pokoje regionalne był i przytaczając sytuację z zeszłego okresu wakacyjno - letniego - oblegane były woj. śląskie i wielkp. oraz czasem mazury i podlasie, ale to po kilka osób. ... Pokój prywatny przecież jest rozwiązaniem bolączki braku któregoś z pokoi regionalnych.

Mandarino
Mandarino
  9 czerwca 2013

Przepraszam bardzo Małopolska też była chętnie odwiedzana i zawsze tam ktoś był :D Sląsk chętnie tam odwiedział nas ;D

Krzysiu
Krzysiu
  9 czerwca 2013
esquilo
esquilo: Ale to już było... ... Przecież podział na pokoje regionalne był i przytaczając sytuację z zeszłego okresu wakacyjno - letniego - oblegane były woj. śląskie i wielkp. oraz czasem mazury i podlasie, ale to po kilka osób. ... Pokój prywatny przecież jest rozwiązaniem bolączki braku któregoś z pokoi regionalnych.


każdy pokój był oblegany .
esquilo
Posty: 22080 (po ~141 znaków)
Reputacja: -449 | BluzgometrTM: 657
esquilo
  9 czerwca 2013
Krzysiu
Krzysiu: każdy pokój był oblegany

Krzysiu
Krzysiu
  9 czerwca 2013
esquilo
esquilo:


tak SERIOUS a pokój zagranica i inne to moze nie było ? esquilo nie wiem dlaczego sie wypowiadasz skoro nie wiesz .
esquilo
Posty: 22080 (po ~141 znaków)
Reputacja: -449 | BluzgometrTM: 657
esquilo
  9 czerwca 2013
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970
Krzysiu
Krzysiu: tak SERIOUS a pokój zagranica i inne to moze nie było ?

esquilo
esquilo: Przecież podział na pokoje regionalne był i przytaczając sytuację z zeszłego okresu wakacyjno - letniego - oblegane były woj. śląskie i wielkp. oraz czasem mazury i podlasie, ale to po kilka osób. ...

Konto usunięte
Konto usunięte: Małopolska

Okej, zapomniałam, czasem było kilka osób na zagranicy i na Małopolsce - ale nie nazywaj ilości nastu userów - obleganiem.
Ale 7 aktywnych pokoi z 17-stu - to trochę nie halo, dlatego, w drodze kompromisu utworzona została opcja pokoju prywatnego oraz pokój 'Blisko mnie".
A przede wszystkim:
Krzysiu
Krzysiu: esquilo nie wiem dlaczego sie wypowiadasz skoro nie wiesz .

esquilo
esquilo: Przecież podział na pokoje regionalne był i przytaczając sytuację z zeszłego okresu wakacyjno - letniego

Heloł, ja tam byłam (nie na wszystkich pokojach - bo się nie da jednocześnie, no i wiadomo, miałam swoje ulubione), pisałam, więc?
Aaaa, bo zapomniałam o 2, to już nie wiem nic - o ja niedobra....
Wyraziłam swoje - podkreślam swoje zdanie - do czego mam pełne prawo, a Ty próbujesz mnie nad-interpretować, jakbyś siedział w mojej głowie, jesteś wróżbitą?
Krzysiu
Krzysiu
  9 czerwca 2013

Na kazdym pokoju zawsze były osoby nawet po 5 i więcej i wez skoncz gadać ze tylko 7 pokoi było aktywnych . Jesli to skomentujesz to czuj sie olana.

praksyda
praksyda
  9 czerwca 2013

ehh.. czatusiue, czatusie :gothicLady:

esquilo
Posty: 22080 (po ~141 znaków)
Reputacja: -449 | BluzgometrTM: 657
esquilo
  9 czerwca 2013

Szantaż? :szok:

Shaitan
Shaitan
  9 czerwca 2013
Krzysiu
Krzysiu: Na kazdym pokoju zawsze były osoby nawet po 5 i więcej i wez skoncz gadać ze tylko 7 pokoi było aktywnyc

Dziwne, bo też pamiętam że większość pokoi regionalnych miała liczbę 0...
leser
leser
  9 czerwca 2013

tez chetnie bym wrocil do regionalnych...

Mandarino
Mandarino
  9 czerwca 2013
esquilo
esquilo: ale nie nazywaj ilości nastu userów - obleganiem.

Liczyła się jakość a nie ilość ja za 10 byłem np d83dde0c haha ! obleganiem może za duże słowo ale było tłoczno i coś się działo przynajmniej
esquilo
esquilo: Wyraziłam swoje - podkreślam swoje zdanie - do czego mam pełne prawo,

:tak: masz prawo i nikt tego nie podważa :*
leser
leser: tez chetnie bym wrocil do regionalnych...

d83ddc4d
esquilo
Posty: 22080 (po ~141 znaków)
Reputacja: -449 | BluzgometrTM: 657
esquilo
  10 czerwca 2013

"Jeszcze się taki nie urodził, co by wszystkim dogodził."

RexMundl
wpis jest ukryty
Rozpyerducha
Rozpyerducha
  10 czerwca 2013

Regiony poumieraly od czasu, kiedy zniknal startowy panel wyboru pokoi i automatycznie przenosilo wszystkich na glowny.

klik panel

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.