Rikolen
Rikolen
  4 czerwca 2013 (pierwszy post)
Witam ! Zwracam sie do administracji z propozycją . Propozycja dotyczy czatu jak wszystkim wiadomo i podziału kategorii. Mianowicie chodzi o to , aby podzielić kategorie na Szesnaście województw . Ponieważ na czacie jest zbyt duże zamieszanie i każdy ma inny temat . Ciężko jest nadążyć za niektórymi osobami. Ewentualnie można zrobić z dwie kategorie typu "Sex" "+18" itp . Bardzo bym prosił o rozpatrzenie mojej propozycji . Konto posiadam juz od 2007 roku także jestem stałym bywalcem tego portalu internetowego . Jestem w stanie pomóc administracji w każdy sposób jeżeli tego by odemnie wymagała . Jeżeli ktoś z użytkowników jest za tym , aby mogły zajść takie zmiany i by to pomogło to prosze sie podpisać .

Chcialbym również wystartować o moderatora o ile bylaby taka możliwość , ponieważ dużo czasu spędzam na Fotka.pl

Dziekuje i czekam na odpowiedz .
Johnson
Johnson
  4 czerwca 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: Witam ! Zwracam sie do administracji z propozycją . Propozycja dotyczy czatu jak wszystkim wiadomo i podziału kategorii. Mianowicie chodzi o to , aby podzielić kategorie na Szesnaście województw .


Mozna wejsc do danego pokoju wpisujac /join nazwa pokoj, jako nazwa pokoj wpiszesz nazwa wojewodztwa np wielkopolskie. W tych pokojach przesiaduja ludzie, to ze nie widac podzialu na liscie nie oznacza ze nie istnieja.

Konto usunięte
Konto usunięte: Chcialbym również wystartować o moderatora o ile bylaby taka możliwość , ponieważ dużo czasu spędzam na Fotka.pl


Powodzenia =) zajrzyj do tematu zacytowana przez kolezanke Praksydy. d83dde0a
KiziaMiziaTwoja
KiziaMiziaTwoja
  4 czerwca 2013

mi to tam obojetnie

Cukierkowa
Cukierkowa
  4 czerwca 2013
Okultystka
Okultystka: A, i moda za "nic" nie dostaniesz. Z tego co wiem , obecnie nawet nie szukają. Mają ich aż za dużo.

kłamiesz ;) szukają wakacyjnych ;)
Niereformowalny
Niereformowalny
  5 czerwca 2013
Cukierkowa
Cukierkowa: wakacyjnych ;)

przegrańców ;p
Normal96
Normal96
  5 czerwca 2013

spoko :)

NiegroznyPrawiczek
NiegroznyPrawiczek
  5 czerwca 2013

popieram cie ziomeczku
nie sluchaj sie tych modow

Dee
Dee
  5 czerwca 2013
Destiny
Destiny: taaa i moze jeszcze dodatkowe pokoje wg orientacji seksualnych ? narodowości ? pomysl nie przemyslany ;)

nieprzemyslany ? 3 lata czat funkcjonowal z pokojami regionalnymi, teraz po prostu wystarczy zalozyc pokoj :)

Okultystka
Okultystka: A, i moda za "nic" nie dostaniesz. Z tego co wiem , obecnie nawet nie szukają. Mają ich aż za dużo.

czemu podajesz nieprawdziwie inf ?;> wlasnie szukaja moderatorow na okres wakacyjny :)
Mandarino
Mandarino
  5 czerwca 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: aby podzielić kategorie na Szesnaście województw .

Pamiętam te czasy d83dde09 w każdy pokoju była garstka ludzi i zazwyczaj była to ta sama elita :)
Cukierkowa
Cukierkowa
  5 czerwca 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: przegrańców ;p

Ty przegrywasz życie na kłejkach i innych takich ;D więc co masz do modzików ?:D

Dee
Dee: czemu podajesz nieprawdziwie inf ?;> wlasnie szukaja moderatorow na okres wakacyjny :)

no kilka wypowiedzi wyżej to samo napisałam :P

Konto usunięte
Konto usunięte: Pamiętam te czasy w każdy pokoju była garstka ludzi i zazwyczaj była to ta sama elita :)

nie znowu taka garstka, na wlkp bywało 100 osob i nawet więcej :P
Cukierkowa
Cukierkowa
  5 czerwca 2013
Johnson
Johnson: Mozna wejsc do danego pokoju wpisujac /join nazwa pokoj, jako nazwa pokoj wpiszesz nazwa wojewodztwa np wielkopolskie. W tych pokojach przesiaduja ludzie, to ze nie widac podzialu na liscie nie oznacza ze nie istnieja.

spoko Dżonson ;D starzy użytkownicy mogą o tym wiedzieć, albo Ci bardzo zaznajomieni z tematem :P ale wiekszość wybiera po prostu widoczne po lewej stronie pokoje, bo nie ma bladego pojecia ze ma możliwość iść gdzieś jeszcze ;) i taka niestety jest prawda ...
Rikolen
Rikolen
  5 czerwca 2013

Racja . Dziekuje innym za poparcie . O moda chcialbym z chęcią wystartować . Myśle , że na wakacje będę często imprezował wieczorami i na kacyku na pewno bym czuwał nad czatem forum itd ;)

Johnson
Johnson
  5 czerwca 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: i na kacyku na pewno bym czuwał nad czatem forum itd


:rotfl:
Niereformowalny
Niereformowalny
  5 czerwca 2013
Cukierkowa
Cukierkowa: Ty przegrywasz życie na kłejkach i innych takich ;D

2x w tygodniu po 2 godziny ;*
Krzysiu
Krzysiu
  5 czerwca 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: Co do moda to nie zrobie loda ;) Bede próbował .


HAHAHAHAHAHAHA :rotfl:
Cukierkowa
Cukierkowa
  5 czerwca 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: 2x w tygodniu po 2 godziny ;*

ja na czaciku niewiele więcej od kiedy zaczęłam pracować ;*
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.