Rikolen
Rikolen
  4 czerwca 2013 (pierwszy post)
Witam ! Zwracam sie do administracji z propozycją . Propozycja dotyczy czatu jak wszystkim wiadomo i podziału kategorii. Mianowicie chodzi o to , aby podzielić kategorie na Szesnaście województw . Ponieważ na czacie jest zbyt duże zamieszanie i każdy ma inny temat . Ciężko jest nadążyć za niektórymi osobami. Ewentualnie można zrobić z dwie kategorie typu "Sex" "+18" itp . Bardzo bym prosił o rozpatrzenie mojej propozycji . Konto posiadam juz od 2007 roku także jestem stałym bywalcem tego portalu internetowego . Jestem w stanie pomóc administracji w każdy sposób jeżeli tego by odemnie wymagała . Jeżeli ktoś z użytkowników jest za tym , aby mogły zajść takie zmiany i by to pomogło to prosze sie podpisać .

Chcialbym również wystartować o moderatora o ile bylaby taka możliwość , ponieważ dużo czasu spędzam na Fotka.pl

Dziekuje i czekam na odpowiedz .
Cukierkowa
Cukierkowa
  6 czerwca 2013
Shaitan
Shaitan: Buahahaha

oj milcz :D Ty też miałeś taki powód ;D
Edytaaa87
Edytaaa87: Kochanie, obowiązuje mnie tajemnica

oj tam oj :D i tak wiem swoje :D
ksawery77777
ksawery77777
  8 czerwca 2013

mnie cały czas sie rozłącza czat i ni wiem co robic

Krzysiu
Krzysiu
  8 czerwca 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: mnie cały czas sie rozłącza czat i ni wiem co robic


daj grubszy kabel bo słabo kb ci lecą :rotfl:
Eve
Eve
  8 czerwca 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: aby podzielić kategorie na Szesnaście województw


Konto usunięte
Konto usunięte: Konto posiadam juz od 2007 roku także jestem stałym bywalcem tego portalu internetowego


skoro jesteś stalym bywalcem od 2007roku powinieneś wiedziec, że regiony były, ale nie zdały egzaminu. bo na niektórych siedziało kilkanaście osób codziennie, a niektóre świeciły pustkami.
Chcesz pokój? Załóż, zawołaj znajomych, możesz tam się nawet w moda pobawić ;)
Rikolen
Rikolen
  8 czerwca 2013

Były , owszem . Ale może by jeszcze raz podjąć próbe ?Kto nie próbuje ten żałuje tak ?

Eve
Eve
  9 czerwca 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: Ale może by jeszcze raz podjąć próbe


jak dla mnie zbędne. Jak się patrzy na zakładane pokoje, userzy zakładają Śląskie, albo Wielkopolskie, czyli pokoje, na których ktoś był jak były regiony.
Rikolen
Rikolen
  9 czerwca 2013

Rozumiem . Dlatego może jakieś inne jeszcze propozycje. Bo jeszcze decyzja nie zapadła . Może jednak to nie jest aż tak zły pomysł . Mógłby jakieś pozytywy przynieść . Dlatego można jeszcze na inny sposób to zorganizować . Pytanie tylko jaki ?

Krzysiu
Krzysiu
  9 czerwca 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: Pytanie tylko jaki ?


hehe :D :piwo:
Dee
Dee
  9 czerwca 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: Rozumiem . Dlatego może jakieś inne jeszcze propozycje. Bo jeszcze decyzja nie zapadła . Może jednak to nie jest aż tak zły pomysł . Mógłby jakieś pozytywy przynieść . Dlatego można jeszcze na inny sposób to zorganizować . Pytanie tylko jaki ?

ale czemu sie upierasz ? mozna samem zalozyc pokoj ? mozna :) i tak nie zmniejszy to balaganu jaki jest na glownym albo na ktoryms z flirtow (chociaz nie troche pokoje z tyt. seks w tym pomogly) chcesz pokoj ze swoim wojewodztwem zaloz go :) nie ma sensu tworzyc 16 dodatkowych kanalow tylko dlatego ze Ty tak chcesz. szczegolnie ze znow zapewne swiecilyby pustkami....
Rikolen
Rikolen
  9 czerwca 2013

Przeczytaj dokladnie to co cytowalas prosze . Nie musi byc koniecznie 16 kanałów .

Dee
Dee
  9 czerwca 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: Przeczytaj dokladnie to co cytowalas prosze . Nie musi byc koniecznie 16 kanałów .

a moze zacznij pisac to co wiekszosc stalych bywalcow do ciebie pisze ?:) nie ma sensu tworzyc pokoi "na stale" oprocz tych, ktore sa.... bo masz mozliwosc zakladania wslanego ;] poza tym jak sobie wyobrazasz regionalne nie w liczbie dodatkowych 16 ? o ile wiem wojewodztw mamy 16...zaraz by sie zaczely wojny dlaczego "pomorskie" jest a dajmy na to "lubuskiego" nie ma... ja wiem, ze chcesz zablysnac... ale rob to w jakis przemyslany sposob... -.- moja propozycja jest taka zeby na razie dopracowali to, co jest.... bo zdarzaja bledy nadal ;] i odnioslam sie wlasciwie do tego "moze to nie jest zly pomysl" to jest powielany pomysl... nic nowego, nic nowatorskiego.... tym plusow nie nabijesz :)
esquilo
Posty: 22080 (po ~141 znaków)
Reputacja: -449 | BluzgometrTM: 658
esquilo
  9 czerwca 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: Przeczytaj dokladnie to co cytowalas prosze .

Ja przeczytałam i nie ma nic w jej wypowiedzi mylnego:
Dee
Dee: mozna samem zalozyc pokoj ? mozna :)

Dee
Dee: chcesz pokoj ze swoim wojewodztwem zaloz go :)

d83ddc4d

Dee
Dee: i tak nie zmniejszy to balaganu jaki jest na glownym albo na ktoryms z flirtow (chociaz nie troche pokoje z tyt. seks w tym pomogly

d83ddc4d

Konto usunięte
Konto usunięte: Nie musi byc koniecznie 16 kanałów .

d83ddc47
Dee
Dee: nie ma sensu tworzyc 16 dodatkowych kanalow tylko dlatego ze Ty tak chcesz. szczegolnie ze znow zapewne swiecilyby pustkami....

Ale Dee zasugerowała jedynie ilość, jaka była, z tego, co pamiętam, chciałeś powrotu województw. I jak to sobie wyobrażasz, powrót tylko niektórych z nich - to zakrawa na dyskryminację.
d83ddc47
Dee
Dee: o ile wiem wojewodztw mamy 16...zaraz by sie zaczely wojny dlaczego "pomorskie" jest a dajmy na to "lubuskiego" nie ma...

Więc właśnie...
praksyda
praksyda
  9 czerwca 2013

Madzia
d83ddc4d
d83ddc47
d83ddc46
d83dde02

esquilo
Posty: 22080 (po ~141 znaków)
Reputacja: -449 | BluzgometrTM: 658
esquilo
  9 czerwca 2013
praksyda
praksyda: Madzia

Też Cię lubię ;-*
Krzysiu
Krzysiu
  9 czerwca 2013

Podbijam temat ! on dobrze gada bo jak bedzie widać ile jest osób na kazdym województwie to ludzie będą chętnie wchodzic na regionalne a nie tylko flirt , flirt, flirt I sex lol

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.