Rikolen
Rikolen
  4 czerwca 2013 (pierwszy post)
Witam ! Zwracam sie do administracji z propozycją . Propozycja dotyczy czatu jak wszystkim wiadomo i podziału kategorii. Mianowicie chodzi o to , aby podzielić kategorie na Szesnaście województw . Ponieważ na czacie jest zbyt duże zamieszanie i każdy ma inny temat . Ciężko jest nadążyć za niektórymi osobami. Ewentualnie można zrobić z dwie kategorie typu "Sex" "+18" itp . Bardzo bym prosił o rozpatrzenie mojej propozycji . Konto posiadam juz od 2007 roku także jestem stałym bywalcem tego portalu internetowego . Jestem w stanie pomóc administracji w każdy sposób jeżeli tego by odemnie wymagała . Jeżeli ktoś z użytkowników jest za tym , aby mogły zajść takie zmiany i by to pomogło to prosze sie podpisać .

Chcialbym również wystartować o moderatora o ile bylaby taka możliwość , ponieważ dużo czasu spędzam na Fotka.pl

Dziekuje i czekam na odpowiedz .
esquilo
Posty: 22080 (po ~141 znaków)
Reputacja: -449 | BluzgometrTM: 654
esquilo
  10 czerwca 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: automatycznie przenosilo wszystkich na glowny.

No z tym, to jest tęga rozkmina...fakt.
Edytaaa87
Posty: 1340 (po ~217 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 5
Edytaaa87
  10 czerwca 2013
Nie rozumiem gdzie tu jest coś niejasnego. Powtórzę jeszcze raz to, co pisali inni. Nie będzie powrotu "stałych" pokoi regionalnych, bo mija się to z celem. Gdy były takie pokoje, to mało kto na nie wchodził, a jeśli nawet, to na 16 województw łączna liczba userów nie osiągała często nawet 100 osób. Zresztą nie jest tak, że decyzja jeszcze nie zapadła. Od miesięcy jest nowy czat, a Ty teraz się nagle obudziłeś, że nie ma podziału na województwa? ;) Przyzwyczaj się, albo zakładaj swoje pokoje i po problemie. POWROTU POKOI REGIONALNYCH NIE BĘDZIE.
Rozpyerducha
Rozpyerducha
  10 czerwca 2013
Edytaaa87
Edytaaa87: POWROTU POKOI REGIONALNYCH NIE BĘDZIE.

Bedzie!!
aanniiaa1122
aanniiaa1122
  10 czerwca 2013

http:tlit.pl/moje-zdjecie ładnie wyglądam ? :D

praksyda
praksyda
  10 czerwca 2013
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970
Konto usunięte
Konto usunięte: http:tlit.pl/moje-zdjecie ładnie wyglądam ? :D

nie wiem, ale na tej fotce profilowej , to ty na pewno nie jesteś;D
aanniiaa1122
aanniiaa1122
  10 czerwca 2013

http:tlit.pl/moje-zdjecie ładnie wyglądam ?

esquilo
Posty: 22080 (po ~141 znaków)
Reputacja: -449 | BluzgometrTM: 654
esquilo
  10 czerwca 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: moje-zdjecie ładnie wyglądam ? :D

Ocenianie zdjęć Twoich - profilowych, to nie na forum, tylko na profilu i to tych, które posiadasz i są Twoją własnością.
leser
leser
  10 czerwca 2013

od czasu regionalnych do teraz ilosc userow spadla... glowny i seks maja ponad 200 osob, a reszta ledwo przekracza setke...
poza tym za czasu regionalnych czesciej odbywaly sie zloty, ludzie byli bardziej za soba niz przeciw... lepsza organizacja :) teraz jest jeden wielki roz....dol :d

Rikolen
Rikolen
  10 czerwca 2013

leser dobrze to ująłeś . Proponuje to cały czas uświadomić co niektórym . :)

Dee
Dee
  11 czerwca 2013

Leser ale nowy czat jest pol roku ;) a regiony umieraly od 3 lat ;) zloty z tego co wiem nadal w niektorych wojewodztwach sa ;p nie jest do tego potrzebny czat ;p a to ze liczna ludzi spadla to nie jest wina tego ze nie ma regionow.... od paru miesiecy wyludniaja sie flirty gdzie zawsze byl full ludzi ;) moze po prostu mija " moda" na czatowanie ?

Rikolen masz odpowiedz ludzi odpowiedzialnych za czat - regionow nie bedzie.... jakkolwiek bedziesz marudzil.... wiec moze zamiast tracic czas - idz zaloz pokoj zbierz ludzi... wyskoczysz w propozycjach pokoi ;]

Rikolen
Rikolen
  11 czerwca 2013

Nie nie zrobie tego . Ja nie marudze . Wypraszam sobie niestety . Ja tylko proponuje , aby coś rozruszac. Jakies nowosci itp. itd .. Ja nie bede z tego powodu rozpaczał . Dla mnie pisanie wątków , aktywność i wypowiadanie sie w tematach nie jest stratą czasu . Uczestnicze na tym portalu od lat i nigdy to nie bylo dla mnie stratą czasu..

Dee
Dee
  11 czerwca 2013

ile razy jeszcze napiszesz ze jestes od lat ?
jakbys byl od lat wiedzialbys ze "regiony" to nie jest nowy pomysl ;)
chcac byc modem - nie oglasza sie tego w temacie

i marudzisz;]

Rikolen Posty: 23 (po ~257 znaków) - gdZie to udzielanie sie ?

Rozpyerducha
Rozpyerducha
  11 czerwca 2013
Konto usunięte
Konto usunięte:

To jakis trol chyba jest :zawik:
praksyda
praksyda
  11 czerwca 2013

to kiedy będą regionalne pokoje? :crylol:

Cukierkowa
Cukierkowa
  11 czerwca 2013
praksyda
praksyda: to kiedy będą regionalne pokoje?

jak się dwie niedziele zejdą do kupy (jak to moja babcia mówi :D) :rotfl:
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.