Dyana
Dyana
  27 lutego 2019 (pierwszy post)
W związku z tym, że dzisiaj nie mamy 1 kwietnia i prawdopodobnie nie jest to żart ze strony fotki, chciałabym zainterweniować w kwestii tematu, gdyż wchodząc na swoją grupę ujrzałam taki komunikat:



Nie wyobrażam sobie by grupy przestały istnieć. Jakie sa podstawy ku temu by je usunąć? Małe zainteresowanie? własciwie się nie dziwie, skoro zarząd fotki na własne życzenie posłał je w czarne czeluści - czyt. przez nikogo nieczytaną stopkę fotki! Jak sami o sobie piszecie fotka.com to "serwis internetowy ułatwiający nawiązywanie relacji towarzyskich dla młodych ludzi z całej Polski" (źródło: https://fotka.com/onas) Nie jest chyba nigdzie ustalone, że główna forma komunikacji mają być prywatne wiadomości. Druga sprawa czy relacje towarzyskie mają ograniczać się jedynie do rozmów i to w głównej mierze jeden na jednego?

Jedynym powodem dla którego mam tu jeszcze konto jest własnie grupa, którą prowadzę od kilku lat. Tak samo wygląda sytuacja w przypadku naprawdę wielu osób (pewnie posypią się dalsze komentarze od nich). To nie są czasy kiedy w grupach były dodawane wpisy typu "klawiaturka" i przeważała pogoń za najwyższym miejscem w rankingu. W tym momencie są one bardziej wartościowe. Osoby które korzystają z fotki/grup traktują je jako miejsce wirtualnych spotkań - poza zwykłymi tematami możemy również liczyć na wsparcie innych osób. Dzięki grupom nawiązały się znajomości realne i naprawdę gdyby tylko dać im szansę i zamiast je usuwać całkowicie z fotki po prostu przenieś je na stare miejsce - czyli górna belkę myślę ze odrodziłyby się.

Rozumiem, że pewnie pojawią się komentarze od osób, które w życiu do takich grup nie należały, że równie dobrze możemy przenieść się na facebooka czy rozmawiać sobie na PW - otóż gdyby tak było to pewnie dawno byśmy to zrobili, mimo to nadal mimo zawarcia związków małżeńskich, podjęcia pracy, mniejszej ilości czasu - NADAL CHCEMY UDZIELAĆ SIĘ I UTRZYMYWAĆ ZNAJOMOŚCI ZA POŚREDNICTWEM GRUP.
W imieniu swoim oraz wszystkich osób należących do grup, serdecznie proszę odejście od decyzji usunięcia grup.

z poważaniem Adminka grupy i PrzyjacielForum :)
Prezioso
Posty: 5 (po ~95 znaków)
Reputacja: 8 | BluzgometrTM: 24
Prezioso
  27 lutego 2019

Są grupy wgl nieaktywne, dlaczego to całe usunięcie ma się odbić na wszystkich?

MeBrunette
MeBrunette
  27 lutego 2019

Ludzie przecież te grupy to jedyna ZALETA tego portalu, naprawdę chcecie usunąć coś co odróżnia Was od całej reszty? To bezsensowne. To jak obciąć sobie jeden palec bo go nie używamy.

ogarnijjEmocje
Posty: 4 (po ~383 znaków)
Reputacja: 6 | BluzgometrTM: 272
ogarnijjEmocje
  27 lutego 2019

Jestem zdecydowanie za tym żeby jeśli już to usunąć te grupy, które nie są aktywne, a takich jest dość sporo.

DyktatorMody
Posty: 4140 (po ~166 znaków)
Reputacja: -230 | BluzgometrTM: 0
DyktatorMody
  27 lutego 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: W związku z tym, że dzisiaj nie mamy 1 kwietnia i prawdopodobnie nie jest to żart ze strony fotki

O tym że ma być jakaś zmiana bądź rewolucja w grupach wiadomo było mi od jakiegoś czasu. Grupy są od dawna wygaszane i nie są promowane przez Fotkę przez co ciężko je było znaleźć. Jedynie prowadził mały link na dole strony. Najczęściej zmiany na Fotce objawiają się likwidacją dotychczas dostępnych opcji. Pewnie tak będzie i w tym przypadku ... a może będzie coś w zamian.
Wrzucam bomby na forum. Kryć się!
PrzywalonaRealiami
Posty: 21 (po ~303 znaków)
Reputacja: 16 | BluzgometrTM: 315
PrzywalonaRealiami
  27 lutego 2019

A czemu nie usuną kamerę skoro były dozo później były wyróżnienia gdzie się płaciło i oni zarabiali na tym to czemu tego nie ma? Robią zmiany ale na gorsze a nie żeby przyciągnąć ludzi..

asiula95
asiula95
  27 lutego 2019

Nie dla usunięcia Grup !!

Konto mam od niedawna i mam tu konto ze wzgledu na grupę w której jestem zapisana ;)
4 czerwca bedzie rok jak jestem na grupie i nie wyobrażam sobie gdyby usuneli tą grupę ponieważ dzieki tej grupie w której jestem zapisana poznałam cudownych przyjaciół na których zawsze mogę liczyć w trudnych sytuacjach , jezdzimy raz w roku na spotkania do różnych miejscowości ;)
Więc nie wyobrazam sobie żeby usunąć grupy na fotce a jezeli to zrobią to nie widzę już możliwości żeby moje konto tutaj na tym portalu istniało

Prezioso
Posty: 5 (po ~95 znaków)
Reputacja: 8 | BluzgometrTM: 24
Prezioso
  27 lutego 2019

Tyle pracy i czasu zostało w to włożone, a teraz ma być to usunięte? Postawcie się na naszym miejscu..

mityczna
mityczna
  27 lutego 2019

Ja również zaglądam tutaj tylko ze względu na grupy. Jeśli znikną z pewnością usunę konto. Rozumiem, że fotce nie chce się wprowadzać nowych zmian ale dlaczego usuwać coś z czego nadal choćby garstka użytkowników korzysta?

NIE DLA USUNIĘCIA GRUP!

Avatar użytkownika Arkadio40Arkadio40
Posty: 1002 (po ~83 znaków)
Reputacja: -6 | BluzgometrTM: 157
Arkadio40
  27 lutego 2019

też jestem na NIe no ale to decyzja odgórna możemy mieć nadzieje że jeszcze zmienią zdanie

Dyana
Dyana
  27 lutego 2019
DyktatorMody
DyktatorMody: Dyana: W związku z tym, że dzisiaj nie mamy 1 kwietnia i prawdopodobnie nie jest to żart ze strony fotki O tym że ma być jakaś zmiana bądź rewolucja w grupach wiadomo było mi od jakiegoś czasu. Grupy są od dawna wygaszane i nie są promowane przez Fotkę przez co ciężko je było znaleźć. Jedynie prowadził mały link na dole strony. Najczęściej zmiany na Fotce objawiają się likwidacją dotychczas dostępnych opcji. Pewnie tak będzie i w tym przypadku ... a może będzie coś w zamian.


Owszem, jakiś czas temu była mowa o usunięciu grup, ale wszystko ucichło. Pojawiły się zmiany w edytorach postów, wiec zylismy ze swiadomością, ze poza mniejszym promowaniem grup, nic się nie dzieje. Ale naprawde - mowiac juz calkowicie obiektywnie - dużo bardziej przemawiają do mnie grupy, niż zakładka "gry" - czy tam ktoś zagląda? czy są lub moga być z tego jakieś korzyści? Wiec jesli moglabym miec jakąś sugestie co do zmian/usunieć to wskazałabym własnie gry.
Dyana
Dyana
  27 lutego 2019
Aro32
Aro32: też jestem na NIe no ale to decyzja odgórna możemy mieć nadzieje że jeszcze zmienią zdanie

Mam nadzieję, że wezmą pod uwagę ssugestii takiego grona użytkowników. Tym bardziej, że nikomu te grupy w tej chwili nie szkodzą ani nie szpecą ogólnego wizerunku fotki
DyktatorMody
Posty: 4140 (po ~166 znaków)
Reputacja: -230 | BluzgometrTM: 0
DyktatorMody
  27 lutego 2019

Ciekawe że wśród obrończyń grup znalazło się tylko trzech panów. Może właśnie o to chodzi że w grupach aktywność mają panie a przez wyłączenie grup chce się skłonić do szerszej aktywności, odpisywania na priv, integracji z resztą userów zamiast siedzenia w grupach i izolacji.

Wrzucam bomby na forum. Kryć się!
PrzywalonaRealiami
Posty: 21 (po ~303 znaków)
Reputacja: 16 | BluzgometrTM: 315
PrzywalonaRealiami
  27 lutego 2019

Mamy też innych kilku Panów i bez uszczypliwych komentarzy - Każdy ma swoje obowiązki i nie wszyscy dodają komentarze od razu - To nie zmienia faktu że każdy powinnien wiedzieć o grupach właśnie dla takich komentarzy nikt nie powinnien być traktowany jak wyrzutek mniej czy bardziej ważny

Dyana
Dyana
  27 lutego 2019
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970
DyktatorMody
DyktatorMody: Ciekawe że wśród obrończyń grup znalazło się tylko trzech panów.

Stalo się tak, odkad grupy najpierw stracily ranking, a potem zniknely z belki. Nie wiem czy byles ogolnie na fotce, badz udzielales sie w czasach "swietnosci" grup - wtedy ilość mężczyzn byla porownywalna z ilością kobiet. Uważam, że gdyby przywrócono grupom mozliwości takie jak kiedyś to i zainteresowanie ze strony panów by się zwiększyło
Avatar użytkownika Arkadio40Arkadio40
Posty: 1002 (po ~83 znaków)
Reputacja: -6 | BluzgometrTM: 157
Arkadio40
  27 lutego 2019

Dyana masz rację i w pełni się zgadzam z tobą

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.