Dyana
Dyana
  27 lutego 2019 (pierwszy post)
W związku z tym, że dzisiaj nie mamy 1 kwietnia i prawdopodobnie nie jest to żart ze strony fotki, chciałabym zainterweniować w kwestii tematu, gdyż wchodząc na swoją grupę ujrzałam taki komunikat:



Nie wyobrażam sobie by grupy przestały istnieć. Jakie sa podstawy ku temu by je usunąć? Małe zainteresowanie? własciwie się nie dziwie, skoro zarząd fotki na własne życzenie posłał je w czarne czeluści - czyt. przez nikogo nieczytaną stopkę fotki! Jak sami o sobie piszecie fotka.com to "serwis internetowy ułatwiający nawiązywanie relacji towarzyskich dla młodych ludzi z całej Polski" (źródło: https://fotka.com/onas) Nie jest chyba nigdzie ustalone, że główna forma komunikacji mają być prywatne wiadomości. Druga sprawa czy relacje towarzyskie mają ograniczać się jedynie do rozmów i to w głównej mierze jeden na jednego?

Jedynym powodem dla którego mam tu jeszcze konto jest własnie grupa, którą prowadzę od kilku lat. Tak samo wygląda sytuacja w przypadku naprawdę wielu osób (pewnie posypią się dalsze komentarze od nich). To nie są czasy kiedy w grupach były dodawane wpisy typu "klawiaturka" i przeważała pogoń za najwyższym miejscem w rankingu. W tym momencie są one bardziej wartościowe. Osoby które korzystają z fotki/grup traktują je jako miejsce wirtualnych spotkań - poza zwykłymi tematami możemy również liczyć na wsparcie innych osób. Dzięki grupom nawiązały się znajomości realne i naprawdę gdyby tylko dać im szansę i zamiast je usuwać całkowicie z fotki po prostu przenieś je na stare miejsce - czyli górna belkę myślę ze odrodziłyby się.

Rozumiem, że pewnie pojawią się komentarze od osób, które w życiu do takich grup nie należały, że równie dobrze możemy przenieść się na facebooka czy rozmawiać sobie na PW - otóż gdyby tak było to pewnie dawno byśmy to zrobili, mimo to nadal mimo zawarcia związków małżeńskich, podjęcia pracy, mniejszej ilości czasu - NADAL CHCEMY UDZIELAĆ SIĘ I UTRZYMYWAĆ ZNAJOMOŚCI ZA POŚREDNICTWEM GRUP.
W imieniu swoim oraz wszystkich osób należących do grup, serdecznie proszę odejście od decyzji usunięcia grup.

z poważaniem Adminka grupy i PrzyjacielForum :)
Psychik
Posty: 186 (po ~145 znaków)
Reputacja: 82 | BluzgometrTM: 106
Psychik
  1 marca 2019
Aro32
Aro32: Grupy nie zostaną usunięte tylko przebudowane więc nasze modły zostały wysłuchane


No to jest SUPER wiadomość że jednak nie zostaną usunięte a przebudowane :)
Psychik
Posty: 186 (po ~145 znaków)
Reputacja: 82 | BluzgometrTM: 106
Psychik
  1 marca 2019

Nie wyobrażam sobie żeby zostały usunięte bo również zapewne usunęłabym swoje konto gdyby grupy zniknęły :)
Także liczymy na ciekawe przebudowy - byle bez jakiś utrudnień i zabrania czegoś co jest obecnie w grupach.

Ale zawsze jakieś ciekawe nowe możliwości w grupach fajnie będzie zobaczyć :)

Psychik
Posty: 186 (po ~145 znaków)
Reputacja: 82 | BluzgometrTM: 106
Psychik
  1 marca 2019

Jestem tu na tym portalu od jakiś 12 lat albo nawet i dłużej (miałam inne jeszcze konto )
Zakładając konto pierwsze co przykuło moja uwagę to własnie GRUPY i ze względu na nie tu zostałam
do dziś . Niestety ale grupy facebookowe nie dorównują grupom tutaj:)

Szkoda że grupy zostały rzucone tak w kąt- i z tego powodu ucichły - mało kto o nich wiedział.
Ale może po tej przebudowie trochę odżyją :) Oby !

Dyana
Dyana
  1 marca 2019
DyktatorMody
DyktatorMody: Do grupy nie należałem żednej oprócz moderatorskiej.

Grupy moderatorskie to zupełnie inny świat niż te grupy o które my walczymy, wiec nie dziwie się ze sa Ci one zupelnie obojętne. Sama gdybym miała podjąć decyzje tylko na podstawie grupy moderatorskiej, uznałabym że są zbędne. Natomiast tak jak bylo tu mowione wielokrotnie - te grupy w ktorych my sie udzielamy, ktore prowadzimy od kilku lat tetnią zyciem.
Avatar użytkownika OwadOwad
Posty: 14921 (po ~47 znaków)
Reputacja: -635 | BluzgometrTM: 1
Owad
  1 marca 2019
Psychik
Psychik: Szkoda że grupy zostały rzucone tak w kąt- i z tego powodu ucichły - mało kto o nich wiedział.

Tak, Grupy uciekły z paska niebieskiego i tam były bardzo dobrze widoczne, ale cóż zostały rzucone tak jak piszesz w kąt czyl na sam dół strony.
HardStyled83ddd0a
Avatar użytkownika OwadOwad
Posty: 14921 (po ~47 znaków)
Reputacja: -635 | BluzgometrTM: 1
Owad
  1 marca 2019
Psychik
Psychik: Szkoda że grupy zostały rzucone tak w kąt- i z tego powodu ucichły - mało kto o nich wiedział.


Tak, Grupy uciekły z paska niebieskiego i tam były bardzo dobrze widoczne, ale cóż zostały rzucone tak jak piszesz w kąt czyl na sam dół strony.
Ale nie wiem po co dnia : 30 sierpnia 2018 na forum był taki wpis od Admin : Witaj, planujemy przeróbki grup - prawdopodobnie odświeżone 'grupy' będą w październiku.
https://fotka.com/forum/fotka/1191473,GRUPY_-_co_z_nimi_or
Co dopiero odświeżyli Grupy a juz prawie po 4 lub 5 miesiącach chcą je usunąć i po poprawce komunikatu Planują kolejna przebudowę.
HardStyled83ddd0a
Psychik
Posty: 186 (po ~145 znaków)
Reputacja: 82 | BluzgometrTM: 106
Psychik
  1 marca 2019
Owad
Owad: Ale nie wiem po co dnia : 30 sierpnia 2018 na forum był taki wpis od Admin : Witaj, planujemy przeróbki grup - prawdopodobnie odświeżone 'grupy' będą w październiku.


A co oni odświeżyli w grupach niby ?:P
Avatar użytkownika OwadOwad
Posty: 14921 (po ~47 znaków)
Reputacja: -635 | BluzgometrTM: 1
Owad
  1 marca 2019
Psychik
Psychik: A co oni odświeżyli w grupach niby ?:P

No właśnie co, i sam nie wiem czy jakieś te przeróbki były dokonane w październiku :afro:
HardStyled83ddd0a
Psychik
Posty: 186 (po ~145 znaków)
Reputacja: 82 | BluzgometrTM: 106
Psychik
  1 marca 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: Grupy moderatorskie to zupełnie inny świat niż te grupy o które my walczymy,

Dokładnie :)
Przecież w tamtych grupach nic się nie dzieje ...
Psychik
Posty: 186 (po ~145 znaków)
Reputacja: 82 | BluzgometrTM: 106
Psychik
  1 marca 2019
Owad
Owad: No właśnie co, i sam nie wiem czy jakieś te przeróbki były dokonane w październiku


Ani tego nie odczułam ani nie zauważyłam :lol:
Także pozostaje czekać co teraz zrobią PRZEBUDOWUJĄC JE :)
Avatar użytkownika OwadOwad
Posty: 14921 (po ~47 znaków)
Reputacja: -635 | BluzgometrTM: 1
Owad
  1 marca 2019
Psychik
Psychik: Ani tego nie odczułam ani nie zauważyłam


Ani ja :punk:
Psychik
Psychik: Także pozostaje czekać co teraz zrobią PRZEBUDOWUJĄC JE :)

Niestety tak, i zobaczymy co z tego będzie :ziew:
HardStyled83ddd0a
Dyana
Dyana
  1 marca 2019
https://fotka.com/forum/pomyslomat_moderate/446,Sugestie_do_przebudo - wrzuciłam pomysły jakie mogłoby być zrealizowane podczas przebudowy grup - jesli macie jeszcze coś do dodania, coś chcielibyscie aby się pojawiło, badz zniknelo - piszcie :) Może wezma pod uwage nasze sugestie :)
DyktatorMody
Posty: 4140 (po ~166 znaków)
Reputacja: -230 | BluzgometrTM: 0
DyktatorMody
  1 marca 2019
PrzywalonaRealiami
PrzywalonaRealiami: [ q u o t e =]Cytuję Dyktator Nowy. :

Rzeczywiście jesteś Przywalona Realiami. Mój nick to DyktatorMody a nie Dyktator Nowy.

PrzywalonaRealiami
PrzywalonaRealiami: Że się wtrace od jak dawna jesteś moderatorem?

Nie jestem tu nową osobą ale to nie ma związku. Zajmuję się fotkowym Forum.

PrzywalonaRealiami
PrzywalonaRealiami: Grupy istnieją od prawie samego początku więc chyba masz zle informacje - stosunkowo nowe to one nie są rok 2008 a ty konto masz od 2005


Nie były od początku. Pamiętam jak je wprowadzono. Po dekadzie czując oddech Fejsbuka, gdzie można zakładać różne wydarzenia, widocznie przyszła pora na zmiany.

PrzywalonaRealiami
PrzywalonaRealiami: nie chce być złośliwa ale jakie opcje ciekawe?

Były też możliwości dodania całej strony opisów do profilu i tworzenia albumów zdjęć.

PrzywalonaRealiami
PrzywalonaRealiami: Bo od początku nam się to spodobało i to kochamy każdy z nas lubi pisac lubi zostaeieac coś po sobie dawać swoje doświadczenie w kwestia h cudziennego życia..


Zapraszam do pisania na Forum.

Drogie Panie jeśli wyjdziecie ze swej grupy to może to być dla Was pozytywne doświadczenie. Poznacie nowych ludzi, być może nauczycie się cytować itd.
Wrzucam bomby na forum. Kryć się!
ignorante
ignorante
  1 marca 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: https://fotka.com/forum/pomyslomat_moderate/446,Sugestie_do_przebudo - wrzuciłam pomysły jakie mogłoby być zrealizowane podczas przebudowy grup - jesli macie jeszcze coś do dodania, coś chcielibyscie aby się pojawiło, badz zniknelo - piszcie :) Może wezma pod uwage nasze sugestie :)


czyżby wątek zaginął ? chciałam wejść i mi się nie pokazuje ;/ szkoda, że ktoś blokuje możliwość dodania propozycji...
DyktatorMody
Posty: 4140 (po ~166 znaków)
Reputacja: -230 | BluzgometrTM: 0
DyktatorMody
  1 marca 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: czyżby wątek zaginął ? chciałam wejść i mi się nie pokazuje ;/ szkoda, że ktoś blokuje możliwość dodania propozycji...

Spokojnie. Wątek musi zostać zatwierdzony przez opiekuna Forum i będzie widoczny dla wszystkich.
Wrzucam bomby na forum. Kryć się!
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.