Dyana
Dyana
  27 lutego 2019 (pierwszy post)
W związku z tym, że dzisiaj nie mamy 1 kwietnia i prawdopodobnie nie jest to żart ze strony fotki, chciałabym zainterweniować w kwestii tematu, gdyż wchodząc na swoją grupę ujrzałam taki komunikat:



Nie wyobrażam sobie by grupy przestały istnieć. Jakie sa podstawy ku temu by je usunąć? Małe zainteresowanie? własciwie się nie dziwie, skoro zarząd fotki na własne życzenie posłał je w czarne czeluści - czyt. przez nikogo nieczytaną stopkę fotki! Jak sami o sobie piszecie fotka.com to "serwis internetowy ułatwiający nawiązywanie relacji towarzyskich dla młodych ludzi z całej Polski" (źródło: https://fotka.com/onas) Nie jest chyba nigdzie ustalone, że główna forma komunikacji mają być prywatne wiadomości. Druga sprawa czy relacje towarzyskie mają ograniczać się jedynie do rozmów i to w głównej mierze jeden na jednego?

Jedynym powodem dla którego mam tu jeszcze konto jest własnie grupa, którą prowadzę od kilku lat. Tak samo wygląda sytuacja w przypadku naprawdę wielu osób (pewnie posypią się dalsze komentarze od nich). To nie są czasy kiedy w grupach były dodawane wpisy typu "klawiaturka" i przeważała pogoń za najwyższym miejscem w rankingu. W tym momencie są one bardziej wartościowe. Osoby które korzystają z fotki/grup traktują je jako miejsce wirtualnych spotkań - poza zwykłymi tematami możemy również liczyć na wsparcie innych osób. Dzięki grupom nawiązały się znajomości realne i naprawdę gdyby tylko dać im szansę i zamiast je usuwać całkowicie z fotki po prostu przenieś je na stare miejsce - czyli górna belkę myślę ze odrodziłyby się.

Rozumiem, że pewnie pojawią się komentarze od osób, które w życiu do takich grup nie należały, że równie dobrze możemy przenieść się na facebooka czy rozmawiać sobie na PW - otóż gdyby tak było to pewnie dawno byśmy to zrobili, mimo to nadal mimo zawarcia związków małżeńskich, podjęcia pracy, mniejszej ilości czasu - NADAL CHCEMY UDZIELAĆ SIĘ I UTRZYMYWAĆ ZNAJOMOŚCI ZA POŚREDNICTWEM GRUP.
W imieniu swoim oraz wszystkich osób należących do grup, serdecznie proszę odejście od decyzji usunięcia grup.

z poważaniem Adminka grupy i PrzyjacielForum :)
ogarnijjEmocje
Posty: 4 (po ~383 znaków)
Reputacja: 6 | BluzgometrTM: 272
ogarnijjEmocje
  28 lutego 2019

forum to nie to samo... na forum nie ma żadnej prywatności i KAŻDY może przeczytać co ktoś napisze...

lovehardcorove
Posty: 273 (po ~64 znaków)
Reputacja: 19 | BluzgometrTM: 178
lovehardcorove
  28 lutego 2019

A co do Panów w grupach - to moja grupa jest zarówno dla kobiet jak i mamy także Panów więc każdy ma swoje miejsce! :)

Jednak jestem myśli, że FOTKA rozpatrzy naszą prośbę i zostaną grupy aktywne :)

lovehardcorove

PannaDzius
PannaDzius
  28 lutego 2019

Jedynie grupy ratują ten portal przed zejściem na całkowite dno. Jak przedmowczynie usune konto jeśli znikną grupy. Zamiast usuwać grupy lepiej stworzyc lepszy interfejs w aplikacji i możliwości tworzenia blogów tak jak teraz tego posta. To nie boli...

Avatar użytkownika Arkadio40Arkadio40
Posty: 1002 (po ~83 znaków)
Reputacja: -6 | BluzgometrTM: 157
Arkadio40
  28 lutego 2019

Słuchajcie wiele osób na pewno poznało tu swoje przyszłe żony lub mężów czy to przez grupę czy normalnie. Owszem też mi się ten pomysł nie podoba zarząd fotki tak zdecydował nic nie poradzimy trzeba się z tym pogodzić pozostaje być jedynie Dobrej myśli

Avatar użytkownika Arkadio40Arkadio40
Posty: 1002 (po ~83 znaków)
Reputacja: -6 | BluzgometrTM: 157
Arkadio40
  28 lutego 2019

Grupy nie zostaną usunięte tylko przebudowane więc nasze modły zostały wysłuchane

lovehardcorove
Posty: 273 (po ~64 znaków)
Reputacja: 19 | BluzgometrTM: 178
lovehardcorove
  28 lutego 2019

Ja jak mówiłam wyżej jestem dobrej myśli, mam nadzieję że zmienią jedynie to, że usuną nieaktywne grupy a pozostawią te które jeszcze funkcjonują i mają się bardzo dobrze :)

lovehardcorove

AGNEZ944
Posty: 5 (po ~173 znaków)
Reputacja: 4 | BluzgometrTM: 24
AGNEZ944
  28 lutego 2019
DyktatorMody
DyktatorMody: Ciekawe że wśród obrończyń grup znalazło się tylko trzech panów. Może właśnie o to chodzi że w grupach aktywność mają panie a przez wyłączenie grup chce się skłonić do szerszej aktywności, odpisywania na priv, integracji z resztą userów zamiast siedzenia w grupach i izolacji.


a może większość dziewczyn nie jest tu dla PANÓW ? Większość facetów na fotce nie zabłyśnie niczym konkretnych, chyba że zaspamuje nagimi zdjęciami ... Likwidując grupy poszerzy sobie fotka grono zboczeńców ;]
AGNEZ944
Posty: 5 (po ~173 znaków)
Reputacja: 4 | BluzgometrTM: 24
AGNEZ944
  28 lutego 2019

..

iksigrekizet
Posty: 1 (po ~238 znaków)
Reputacja: 1 | BluzgometrTM: 1
iksigrekizet
  28 lutego 2019

Grupowicze pousuwaja konta na fotce, a ci co będą chcieli i tak znajdą sposób, aby tworzyć grupy - jak nie na fotce to na innym portalu... Grupy są tak naprawdę najsympatyczniejszą częścią całej tej strony, po co to niszczyć?

Avatar użytkownika Arkadio40Arkadio40
Posty: 1002 (po ~83 znaków)
Reputacja: -6 | BluzgometrTM: 157
Arkadio40
  28 lutego 2019

Co się stanie z grupami to już tylko ( ja to nazywam zarząd) fotki wie oni pewnie podejmą decyzję jaką tego nikt nie wie Prosiłbym tylko bez niepotrzebnych spin. Proszę o cierpliwość pewnie wkrótce się wszystko wyjaśni co dalej będzie z grupami.

Dyana
Dyana
  28 lutego 2019

Myśle ze warto walczyć do samego konca, skoro pojawił się komunikat o przebudowie a nie jednak usunięciu grup, może MACIE JAKIEŚ POMYSŁY KTÓRE CHCIRLIBYSCIE WPROWADZIĆ W GRUPACH aby poprawić ich funkcjonalność ? Jesli tak wyślijcie mi to na PW d83cdf80

DyktatorMody
Posty: 4140 (po ~166 znaków)
Reputacja: -230 | BluzgometrTM: 0
DyktatorMody
  28 lutego 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: Nie wiem czy byles ogolnie na fotce,

Ogólnie jestem od bardzo dawna. Łatwo to sprawdzić na profilu. Grupy to stosunkowo młody wynalazek. Pamiętam też inne ciekawe opcje.

Konto usunięte
Konto usunięte: badz udzielales sie w czasach "swietnosci" grup

Czasy świetności grup już minęły. Tu się zgadzamy. A może warto tylko pousuwać nie aktywne. Do grupy nie należałem żednej oprócz moderatorskiej.

AGNEZ944
AGNEZ944: a może większość dziewczyn nie jest tu dla PANÓW ?

Jeśli tak jest to może o to chodzi żeby rozruszać zasiedziałe panny i skłonić do romansów :D

AGNEZ944
AGNEZ944: Większość facetów na fotce nie zabłyśnie niczym konkretnych, chyba że zaspamuje nagimi zdjęciami ... Likwidując grupy poszerzy sobie fotka grono zboczeńców ;]

Niektóre kobiety też nie mają czym zabłysnąć jak widać.

Aro32
Aro32: Co się stanie z grupami to już tylko ( ja to nazywam zarząd) fotki wie oni pewnie podejmą decyzję jaką tego nikt nie wie

Już chyba obliczyli co się bardziej opłaca, gry, grupy, gwiazdy i z czego mają większy zysk.
Wrzucam bomby na forum. Kryć się!
Avatar użytkownika Arkadio40Arkadio40
Posty: 1002 (po ~83 znaków)
Reputacja: -6 | BluzgometrTM: 157
Arkadio40
  28 lutego 2019

Niech każdy nagra filmik co sądzi o tym temacie w sprawie grup :d

lovehardcorove
Posty: 273 (po ~64 znaków)
Reputacja: 19 | BluzgometrTM: 178
lovehardcorove
  28 lutego 2019
Aro32
Aro32: Niech każdy nagra filmik co sądzi o tym temacie w sprawie grup :d


Nasz filmik który podesłałam już wyraził jak wiele znaczy i jak ważną rolę ma dla nas grupa w życiu ;)

lovehardcorove

PrzywalonaRealiami
Posty: 21 (po ~303 znaków)
Reputacja: 16 | BluzgometrTM: 315
PrzywalonaRealiami
  28 lutego 2019

[quote=]Cytuję Dyktator Nowy. :
Ogólnie jestem od bardzo dawna. Łatwo to sprawdzić na profilu. Grupy to stosunkowo młody wynalazek. Pamiętam też inne ciekawe opcje.Czasy świetności grup już minęły. Tu się zgadzamy. A może warto tylko pousuwać nie aktywne. Do grupy nie należałem żednej oprócz moderatorskiej.

Że się wtrace od jak dawna jesteś moderatorem? Grupy istnieją od prawie samego początku więc chyba masz zle informacje - stosunkowo nowe to one nie są rok 2008 a ty konto masz od 2005, nie chce być złośliwa ale jakie opcje ciekawe? Kiedyś i było tło w profilu i ładniej się dawno oceny i komentarze pod zdjęciami i wpisy do profilu a teraz tego nie ma.. Było sporo opcji ale każdy może wybrać co chce a nasza decyzja jest taka Bo od początku nam się to spodobało i to kochamy każdy z nas lubi pisac lubi zostaeieac coś po sobie dawać swoje doświadczenie w kwestia h cudziennego życia..

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.