Dyana
Dyana
  27 lutego 2019 (pierwszy post)
W związku z tym, że dzisiaj nie mamy 1 kwietnia i prawdopodobnie nie jest to żart ze strony fotki, chciałabym zainterweniować w kwestii tematu, gdyż wchodząc na swoją grupę ujrzałam taki komunikat:



Nie wyobrażam sobie by grupy przestały istnieć. Jakie sa podstawy ku temu by je usunąć? Małe zainteresowanie? własciwie się nie dziwie, skoro zarząd fotki na własne życzenie posłał je w czarne czeluści - czyt. przez nikogo nieczytaną stopkę fotki! Jak sami o sobie piszecie fotka.com to "serwis internetowy ułatwiający nawiązywanie relacji towarzyskich dla młodych ludzi z całej Polski" (źródło: https://fotka.com/onas) Nie jest chyba nigdzie ustalone, że główna forma komunikacji mają być prywatne wiadomości. Druga sprawa czy relacje towarzyskie mają ograniczać się jedynie do rozmów i to w głównej mierze jeden na jednego?

Jedynym powodem dla którego mam tu jeszcze konto jest własnie grupa, którą prowadzę od kilku lat. Tak samo wygląda sytuacja w przypadku naprawdę wielu osób (pewnie posypią się dalsze komentarze od nich). To nie są czasy kiedy w grupach były dodawane wpisy typu "klawiaturka" i przeważała pogoń za najwyższym miejscem w rankingu. W tym momencie są one bardziej wartościowe. Osoby które korzystają z fotki/grup traktują je jako miejsce wirtualnych spotkań - poza zwykłymi tematami możemy również liczyć na wsparcie innych osób. Dzięki grupom nawiązały się znajomości realne i naprawdę gdyby tylko dać im szansę i zamiast je usuwać całkowicie z fotki po prostu przenieś je na stare miejsce - czyli górna belkę myślę ze odrodziłyby się.

Rozumiem, że pewnie pojawią się komentarze od osób, które w życiu do takich grup nie należały, że równie dobrze możemy przenieść się na facebooka czy rozmawiać sobie na PW - otóż gdyby tak było to pewnie dawno byśmy to zrobili, mimo to nadal mimo zawarcia związków małżeńskich, podjęcia pracy, mniejszej ilości czasu - NADAL CHCEMY UDZIELAĆ SIĘ I UTRZYMYWAĆ ZNAJOMOŚCI ZA POŚREDNICTWEM GRUP.
W imieniu swoim oraz wszystkich osób należących do grup, serdecznie proszę odejście od decyzji usunięcia grup.

z poważaniem Adminka grupy i PrzyjacielForum :)
PrzywalonaRealiami
Posty: 21 (po ~303 znaków)
Reputacja: 16 | BluzgometrTM: 315
PrzywalonaRealiami
  4 marca 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: TAK-DLA USUNIECIA GRUP zajmijta się czymś poważnym a nie pierdołami baby

Powodzenia kilkanaście głosów na nie jeden na tak :) Dajemy radę jak widać i nikt nam nie przeszkodzi to są właśnie poważne rzeczy!
girl660
girl660
  4 marca 2019

ja też się podpisuję pod NIE dla usuwaniu grup z tego portalu :) zawarłam tu fantastyczne znajomości i chcę zawierać jeszcze inne :) jeśli grupy zostaną usunięte, to uniemożliwicie nam to :( tego chcecie, żebyście byli kojarzeni z rujnowaniem marzeń? No chyba nie, dlatego jesteśmy przeciwni usuwaniu. Wchodząc na grupę, czuję się w niej jak w rodzinie - nie zabierajcie mi/nam tego...

lovehardcorove
Posty: 273 (po ~64 znaków)
Reputacja: 19 | BluzgometrTM: 178
lovehardcorove
  4 marca 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: ja też się podpisuję pod NIE dla usuwaniu grup z tego portalu :) zawarłam tu fantastyczne znajomości i chcę zawierać jeszcze inne :) jeśli grupy zostaną usunięte, to uniemożliwicie nam to :( tego chcecie, żebyście byli kojarzeni z rujnowaniem marzeń? No chyba nie, dlatego jesteśmy przeciwni usuwaniu. Wchodząc na grupę, czuję się w niej jak w rodzinie - nie zabierajcie mi/nam tego...


Prawda - mam dokładnie tak samo! :list:
Zgadzam się w 1000000 %

lovehardcorove

Dyana
Dyana
  5 marca 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: TAK-DLA USUNIECIA GRUP zajmijta się czymś poważnym a nie pierdołami baby


" poważne" i "pierdoły" to pojęcie względne, więc to co dla Ciebie jest pierdołą, widocznie dla większości wypowiadających się tu osób nią nie jest i tak samo działa w drugą stronę, to co dla nas jest pierdołą, dla Ciebie może być czymś na wagę złota :)
lovehardcorove
Posty: 273 (po ~64 znaków)
Reputacja: 19 | BluzgometrTM: 178
lovehardcorove
  5 marca 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: Fradar: TAK-DLA USUNIECIA GRUP zajmijta się czymś poważnym a nie pierdołami baby " poważne" i "pierdoły" to pojęcie względne, więc to co dla Ciebie jest pierdołą, widocznie dla większości wypowiadających się tu osób nią nie jest i tak samo działa w drugą stronę, to co dla nas jest pierdołą, dla Ciebie może być czymś na wagę złota :)


Strzał w sedno Domi :list:

lovehardcorove

DyktatorMody
Posty: 4140 (po ~166 znaków)
Reputacja: -230 | BluzgometrTM: 0
DyktatorMody
  6 marca 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: " poważne" i "pierdoły" to pojęcie względne, więc to co dla Ciebie jest pierdołą, widocznie dla większości wypowiadających się tu osób nią nie jest i tak samo działa w drugą stronę, to co dla nas jest pierdołą, dla Ciebie może być czymś na wagę złota :)


Spokojnie to tylko do wątku wpadło dwóch oportunistów i przekornie strollowało. Nie ma się co tym przejmować. Póki co panie jesteście może z 4 grup co stanowi ułamek z tak wielu istniejących.

W przyszłości nie będzie możliwości zakładania nowych grup a pozostawione zostaną jedynie nieliczne aktywne grupy. Jest to rozwiązane podobne do albumów, gdzie starzy użytkownicy mają albumy zdjęć na swoich profilach ale nie ma możliwości zakładania nowych.
Wrzucam bomby na forum. Kryć się!
Avatar użytkownika Arkadio40Arkadio40
Posty: 1002 (po ~83 znaków)
Reputacja: -6 | BluzgometrTM: 157
Arkadio40
  6 marca 2019

Cieszmy się że grupy nie zostaną w ogóle wykasowane tylko te które są nie Aktywne

Mysiula7
Mysiula7
  7 marca 2019

Również popieram!! Od czasu do czasu wracam na moją ulubioną grupę. Zawsze miałam stałe konto lecz ostatnio usunęłam. Mam kontakt z jedną z dziewczyn poznaną na grupie i wracam :D Powiedziała mi co się dzieje i nie wyobrażam sobie, żeby ktoś był zdolny do usunięcia czegoś co dla fotkowiczów jest najważniejsze..!!

wojtekjastrzab
Posty: 1 (po ~30 znaków)
Reputacja: -3 | BluzgometrTM: 257
wojtekjastrzab
  9 marca 2019

Jedźcie pod Sejm, jak rolnicy

Dyana
Dyana
  11 marca 2019

„Jedźcie pod Sejm, jak rolnicy” - dobry pomysł d83dde03 myślisz ze nas wysłuchają ?

lovehardcorove
Posty: 273 (po ~64 znaków)
Reputacja: 19 | BluzgometrTM: 178
lovehardcorove
  14 marca 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: „Jedźcie pod Sejm, jak rolnicy” - dobry pomysł myślisz ze nas wysłuchają ?


Jak dla mnie możemy jechać byle by Nas ktoś wysłuchał :lol:

lovehardcorove

Psychik
Posty: 186 (po ~145 znaków)
Reputacja: 82 | BluzgometrTM: 106
Psychik
  15 marca 2019

a czym rzucimy pod tym sejmem :lol: ??

Avatar użytkownika OwadOwad
Posty: 14921 (po ~47 znaków)
Reputacja: -635 | BluzgometrTM: 1
Owad
  15 marca 2019
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970
lovehardcorove
lovehardcorove: Jak

Dziś 15 marca, są już jakieś przebudowania w tych grupach?
HardStyled83ddd0a
Avatar użytkownika Arkadio40Arkadio40
Posty: 1002 (po ~83 znaków)
Reputacja: -6 | BluzgometrTM: 157
Arkadio40
  15 marca 2019

Z tego co się dowiedziałem to narazie jak to mówią Cisza przed burzą

lovehardcorove
Posty: 273 (po ~64 znaków)
Reputacja: 19 | BluzgometrTM: 178
lovehardcorove
  16 marca 2019
Owad
Owad: lovehardcorove: Jak Dziś 15 marca, są już jakieś przebudowania w tych grupach?


Na razie bez zmian właśnie :)

lovehardcorove

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.