Dyana
Dyana
  27 lutego 2019 (pierwszy post)
W związku z tym, że dzisiaj nie mamy 1 kwietnia i prawdopodobnie nie jest to żart ze strony fotki, chciałabym zainterweniować w kwestii tematu, gdyż wchodząc na swoją grupę ujrzałam taki komunikat:



Nie wyobrażam sobie by grupy przestały istnieć. Jakie sa podstawy ku temu by je usunąć? Małe zainteresowanie? własciwie się nie dziwie, skoro zarząd fotki na własne życzenie posłał je w czarne czeluści - czyt. przez nikogo nieczytaną stopkę fotki! Jak sami o sobie piszecie fotka.com to "serwis internetowy ułatwiający nawiązywanie relacji towarzyskich dla młodych ludzi z całej Polski" (źródło: https://fotka.com/onas) Nie jest chyba nigdzie ustalone, że główna forma komunikacji mają być prywatne wiadomości. Druga sprawa czy relacje towarzyskie mają ograniczać się jedynie do rozmów i to w głównej mierze jeden na jednego?

Jedynym powodem dla którego mam tu jeszcze konto jest własnie grupa, którą prowadzę od kilku lat. Tak samo wygląda sytuacja w przypadku naprawdę wielu osób (pewnie posypią się dalsze komentarze od nich). To nie są czasy kiedy w grupach były dodawane wpisy typu "klawiaturka" i przeważała pogoń za najwyższym miejscem w rankingu. W tym momencie są one bardziej wartościowe. Osoby które korzystają z fotki/grup traktują je jako miejsce wirtualnych spotkań - poza zwykłymi tematami możemy również liczyć na wsparcie innych osób. Dzięki grupom nawiązały się znajomości realne i naprawdę gdyby tylko dać im szansę i zamiast je usuwać całkowicie z fotki po prostu przenieś je na stare miejsce - czyli górna belkę myślę ze odrodziłyby się.

Rozumiem, że pewnie pojawią się komentarze od osób, które w życiu do takich grup nie należały, że równie dobrze możemy przenieść się na facebooka czy rozmawiać sobie na PW - otóż gdyby tak było to pewnie dawno byśmy to zrobili, mimo to nadal mimo zawarcia związków małżeńskich, podjęcia pracy, mniejszej ilości czasu - NADAL CHCEMY UDZIELAĆ SIĘ I UTRZYMYWAĆ ZNAJOMOŚCI ZA POŚREDNICTWEM GRUP.
W imieniu swoim oraz wszystkich osób należących do grup, serdecznie proszę odejście od decyzji usunięcia grup.

z poważaniem Adminka grupy i PrzyjacielForum :)
Avatar użytkownika Arkadio40Arkadio40
Posty: 1002 (po ~83 znaków)
Reputacja: -6 | BluzgometrTM: 157
Arkadio40
  1 marca 2019

Pisałem to już wiele razy prosimy uzbroić sie o cierpliwość

DyktatorMody
Posty: 4140 (po ~166 znaków)
Reputacja: -230 | BluzgometrTM: 0
DyktatorMody
  1 marca 2019

Jest już widoczne na pomysłomacie. Wybaczcie nowej Moderatorce nie dziłającego linka, mogła nie wiedzieć o takiej procedurze.

https://fotka.com/forum/pomyslomat/2580,Sugestie_do_przebudo

Wrzucam bomby na forum. Kryć się!
xKasanderx
Posty: 5 (po ~258 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 2624
xKasanderx
  1 marca 2019

Fajnie by było jakby wszystkie grupy były OTWARTE, wtedy każda nowa osoba miałaby możliwość faktycznego zorientowania się co jest w danej grupie, a nie na podstawie opisu grupy ( likwidacja grup prywatnych, zamkniętych).

Nowe osoby dokonywałyby wtedy właściwego dla siebie wyboru grupy (kiedyś otwarte grupy dominowały i wiele osób się w nich udzielało).

Natomiast grupy, które by kopiowały pomysły innych grup były blokowane na początek np. czasowo.

Psychik
Posty: 186 (po ~145 znaków)
Reputacja: 82 | BluzgometrTM: 106
Psychik
  1 marca 2019

Co Ty z tym kopiowaniem?

Grupy otwarte dominowały a to ciekawe bo jakoś grupy zamknięte były na pierwszej stronie w rankingu więc świadczy to o tym że nie ma znaczenia czy grupa jest otwarta czy zamknięta.

lovehardcorove
Posty: 273 (po ~64 znaków)
Reputacja: 19 | BluzgometrTM: 178
lovehardcorove
  1 marca 2019

Dokładnie liczy się ekipa i to co się dzieje w grupie a nie to czy grupa jest otwarta czy zamknięta :zonk:
Dołączyć tak czy inaczej może każdy :)

lovehardcorove

Psychik
Posty: 186 (po ~145 znaków)
Reputacja: 82 | BluzgometrTM: 106
Psychik
  1 marca 2019

Ja jak zapisywalam się do grup to czytałam opis bo raczej to jest kluczowe :)

Zapisałam się jak mi się spodobało to zostalam i tyle :)

MeBrunette
MeBrunette
  1 marca 2019
DyktatorMody
DyktatorMody: Drogie Panie jeśli wyjdziecie ze swej grupy to może to być dla Was pozytywne doświadczenie. Poznacie nowych ludzi, być może nauczycie się cytować itd.


Przecież w grupach właśnie chodzi o to, żeby poznać/porozmawiać nowych ludzi.....
MeBrunette
MeBrunette
  1 marca 2019
xKasanderx
xKasanderx: Fajnie by było jakby wszystkie grupy były OTWARTE, wtedy każda nowa osoba miałaby możliwość faktycznego zorientowania się co jest w danej grupie, a nie na podstawie opisu grupy ( likwidacja grup prywatnych, zamkniętych). Nowe osoby dokonywałyby wtedy właściwego dla siebie wyboru grupy (kiedyś otwarte grupy dominowały i wiele osób się w nich udzielało). Natomiast grupy, które by kopiowały pomysły innych grup były blokowane na początek np. czasowo.


Jśli miałyby być tylko otwarte grupy gdzie każdy widzi o czym się pisze to nie widze sensu prowadzenia takowych grup gdzie jest zero prywatności, równie dobrze wówczas można poudzielac sie na forum.
PrzywalonaRealiami
Posty: 21 (po ~303 znaków)
Reputacja: 16 | BluzgometrTM: 316
PrzywalonaRealiami
  1 marca 2019

Nie nie z pewnością nie otwarte zamknięte lepsze bo nikt nie widzi tego co ktoś pisze i żadna postronna osoba nie czyta.

Avatar użytkownika Arkadio40Arkadio40
Posty: 1002 (po ~83 znaków)
Reputacja: -6 | BluzgometrTM: 157
Arkadio40
  1 marca 2019

To jakie grupy bedą czy Otwarte lub zamknięte to już GÓRA zadecyduje osobiście wole by grupy były zamknięte tak jak to Koleżanka wyżej napisała

lovehardcorove
Posty: 273 (po ~64 znaków)
Reputacja: 19 | BluzgometrTM: 178
lovehardcorove
  2 marca 2019
Aro32
Aro32: To jakie grupy bedą czy Otwarte lub zamknięte to już GÓRA zadecyduje osobiście wole by grupy były zamknięte tak jak to Koleżanka wyżej napisała


Prawda, bo jednak na prywatności też myślę że wielu z Nas zależy :)
A poza tym jest WYBÓR czy dana grupa ma być prywatna czy publiczna i każdy zakładający grupę decyduje i może zmieniać to w każdej chwili :)

lovehardcorove

PATOLOGITEJSZYN
PATOLOGITEJSZYN
  2 marca 2019

Dobrze że usuwają grupy. Dziękujemy Panie Agnieszczak

.. ps. ten portal już i tak dawno zdechł :)

Psychik
Posty: 186 (po ~145 znaków)
Reputacja: 82 | BluzgometrTM: 106
Psychik
  2 marca 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: Dobrze że usuwają grupy. Dziękujemy Panie Agnieszczak .. ps. ten portal już i tak dawno zdechł :)


no chyba jeszcze nie do końca ...
Skoro jeszcze kilka grup funkcjonuje :)

Ale fakt kiedyś było tu żywiej :)
Fradar
Fradar
  3 marca 2019
TAK-DLA USUNIECIA GRUP
zajmijta się czymś poważnym a nie pierdołami baby
lovehardcorove
Posty: 273 (po ~64 znaków)
Reputacja: 19 | BluzgometrTM: 178
lovehardcorove
  3 marca 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: TAK-DLA USUNIECIA GRUP zajmijta się czymś poważnym a nie pierdołami baby


Jak nie wiesz na czym rzecz polega to proszę nie neguj :)

lovehardcorove

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.