Przeczytajopis
Przeczytajopis
  21 stycznia 2019 (pierwszy post)

Czędto użytkownicy dostają bany za ubliżanie na forum itp. A dlaczegoby nie zacząc "karać" tych, którzy ubliżają i wyzywają napriv ? Chodzi mi dokładnie o to, że spora część Panów tak właśnie reavuje na decyzję na NIE ( zakładałam kiedyś taki temat). I jestem pewna, że nie tylko ja dostaje w rewanżu wiadomości typu : "najpierw sama spójrz w lustro jeb.ana.kur.wo" itp. Admini twierdzą, że nie ingerują w wiadomości prywatne, ale co innego spięcia na priv, a inna sprawa gdy ktos tak reaguje na NIE. Czy naprawdę nic nie można zrobić z takimi osobami ??

NotYetSoOld
NotYetSoOld
  24 stycznia 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: Co do oceniania po wyglądzie - teraz zachowales sie jak reszta, ktora wypisuje do mnie żale "czemu ocenilas mnie po samym wyglądzie?" a po czym mialam oceniac ???? Na litosc boską, wkoncu na tym polega ten portal- NA OCENIANIU FOTEK !. Trzeba miec chybs zrytą banię i straszne kompleksy zeby sie czyms takim przejmowac. Więcej luzu - to TYLKO ZABAWA !


Jest wiele funkcji na tym serwisie z których większość osób nie korzysta, nie zdarzyło mi się nigdy abym kogoś wyzywał za to że ktoś mi dał nie lub na odwrót.

Konto usunięte
Konto usunięte: czemu ocenilas mnie po samym wyglądzie?" a po czym mialam oceniac ????

Czasami warto kogoś poznać napisać :) nie trzeba od razu wlepiać "NIE" Skoro masz fale nienawiści wypisywaną za to co dostajesz na PRIV. Książki po okładce też się nie ocenia.

Konto usunięte
Konto usunięte: Więcej luzu - to TYLKO ZABAWA !

Dokładnie TAK przecież to tylko zabawa, dlatego też nie powinnaś się przejmować hejtem który leci na priv warto z ignorować daną osobę.
Co do czarnej listy fakt powinna być nieograniczona, więc może warto napisać to w pomysłomacie.

@Przeczytajopis Nie dobieraj sobie do głowy nie mam nic do Ciebie, po prostu wyraziłem moje zdanie :).
Przeczytajopis
Przeczytajopis
  24 stycznia 2019

Ale chyba jest ogromna róznica miedzby "braniem do siebie" decyzji na nie a dostawaniem wyzwisk kilka razy dziennie. Nie uwazasz ???? Co do oceniania- nie kazdy ma tu konkretnie poznawac kazda osobę, na którą odda głos. Tu po prostu OCENIA SIĘ FOTKI.Ale chyba większość nie jest w stanie ogarnąć tak prostej rzeczy

NotYetSoOld
NotYetSoOld
  24 stycznia 2019

Dlatego warto napisać w pomysłomacie opcję z nieograniczoną czarną listą. Na pewno dam łapkę w górę. Wprowadzenie funkcji o którą aktualnie prosisz upośledza ten serwis co raz bardziej, za nie długo idąc tym tokiem na owym serwisie będzie wszystko zablokowane. Po za tym osoby 3 czy nawet administracja nie ma prawa czytać prywatnych rozmów. Tylko organy ścigania

Przeczytajopis
Przeczytajopis
  24 stycznia 2019

O tym juz wyraznie pisałam. Pozatym ( takze pisalam wczesnuej , i nie tylko ja)- wiekszosc adminow tutaj to nieporozumienie. Ciezko sie z nimi dogadac, bo albo pojawia sie jakies ograniczone myslenie, albo wręcz blokują uzytkownikow ( wrzucaja na swoją czarną listę) bo im sie nie podoba ich zdanie

Paffeuu
Paffeuu
  24 stycznia 2019

Zamiesc pod dywan + liczyc, ze ludzie zapomna.

Jacy wy jestescie zalosni : D

Przeczytajopis
Przeczytajopis
  24 stycznia 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: Zamiesc pod dywan + liczyc, ze ludzie zapomna. Jacy wy jestescie zalosni : D

????
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.