Przeczytajopis
Przeczytajopis
  21 stycznia 2019 (pierwszy post)

Czędto użytkownicy dostają bany za ubliżanie na forum itp. A dlaczegoby nie zacząc "karać" tych, którzy ubliżają i wyzywają napriv ? Chodzi mi dokładnie o to, że spora część Panów tak właśnie reavuje na decyzję na NIE ( zakładałam kiedyś taki temat). I jestem pewna, że nie tylko ja dostaje w rewanżu wiadomości typu : "najpierw sama spójrz w lustro jeb.ana.kur.wo" itp. Admini twierdzą, że nie ingerują w wiadomości prywatne, ale co innego spięcia na priv, a inna sprawa gdy ktos tak reaguje na NIE. Czy naprawdę nic nie można zrobić z takimi osobami ??

Avatar użytkownika OwadOwad
Posty: 14925 (po ~47 znaków)
Reputacja: -635 | BluzgometrTM: 1
Owad
  21 stycznia 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: Wracając do tematu : a moze inaczej. Moze gdyby osoba, która dostała NIE, nie mogłam do danej osoby napisać, to uniknęłoby się sytuacji o jakiej pisałam.

Wiesz co dobrze kombinujesz, całkiem dobre by to było.
HardStyled83ddd0a
Przeczytajopis
Przeczytajopis
  21 stycznia 2019

No tak mysle. Fakt - mozna takiego elikwenta blokowac, ale czesto blokuje kilku dziennie i niedlugo mi sie limit wyczerpie ...haha. A tak serio - nie są to mile sytuacje , a mam takich po kilka dziennie. I jestem pewna, ze nie ja jedna , wiec byloby to jakies wyjscie

Avatar użytkownika Arkadio40Arkadio40
Posty: 1002 (po ~83 znaków)
Reputacja: -6 | BluzgometrTM: 157
Arkadio40
  21 stycznia 2019

Wystarczy że dodasz daną osobę do czarnej listy i nie będzie ona mogla Ani zajrzeć na twój profil, ani do ciebie napisać

Przeczytajopis
Przeczytajopis
  21 stycznia 2019

Juz o tym pisałam powyzej...

Avatar użytkownika Arkadio40Arkadio40
Posty: 1002 (po ~83 znaków)
Reputacja: -6 | BluzgometrTM: 157
Arkadio40
  21 stycznia 2019

No to nie wiem w czym jest kłopot

Przeczytajopis
Przeczytajopis
  21 stycznia 2019

W tym o czym napusałam na początku.

Avatar użytkownika gregbondgregbond
Posty: 4193 (po ~197 znaków)
Reputacja: -164 | BluzgometrTM: 1
gregbond
  21 stycznia 2019

Sama wiesz dobrze że blokady są nadawane na PW systemowe, my ręcznie nie mamy możliwości, ani nadać, ani zdjąć, tym wszystkim zajmuję się Administrator serwisu.
Zgłaszaj takich frustratów opcją zgłoś Spam, system już się sam nimi zajmie :)

"Dzisiaj grubas nie wie, czy ciepło czy zimno, a jutro pójdzie do urny głosować, i nie dziw się pan, że pojutrze obudzisz się pan w trzeciej rzeszy"
Przeczytajopis
Przeczytajopis
  21 stycznia 2019

Zgłaszalam. Nie zajmuje sie...

Przeczytajopis
Przeczytajopis
  21 stycznia 2019

Druga rzecz , jesli kto mi ubliza , to zazwyczaj potem blokuje i juz nie moge wejsc w jego profil zeby zglosic...

Avatar użytkownika gregbondgregbond
Posty: 4193 (po ~197 znaków)
Reputacja: -164 | BluzgometrTM: 1
gregbond
  21 stycznia 2019

Tego nie widzisz czy ktoś dostał bana na PW, czy akurat minął ban, przeważnie tacy chamscy użytkownicy jadą równo i w komentarzach i tracą konta. Czasem może wyjątkowo kogoś poniesie.

To wyrób nawyk zgłoś spam pierwsze i usuń, CL jak dalej pisze, nawet nie czytaj tego wiele i nie reaguj taka moja rada. Admin niech weryfikuje i blokuje delikwenta.

"Dzisiaj grubas nie wie, czy ciepło czy zimno, a jutro pójdzie do urny głosować, i nie dziw się pan, że pojutrze obudzisz się pan w trzeciej rzeszy"
Przeczytajopis
Przeczytajopis
  21 stycznia 2019

No tak - nie mam zwyczaju sie specjalnie tym przejmować, bo takowe zachowanie świadczy jedynie o danym elikwencie, ale sam fskt, że my - kobiety jestesmy narazone na nieprzyjemne sytuacje , tylko dlatego ze ktos dostał NIE, zawalił mu się świat i MUSI się zemścic. Tacy ludzie , ktorzy nagminnie ubliżają tak naprawde za nic , bo przeciez "tak" i "nie" to tylko zabawa, powinni być usuwani z tego portalu.
Chodzi mi o to, ze jak ktos mi naublizą to zaraz potem MNIE blokuje, co uniemozliwia mi wejscie na jego konto i zgloszenie czegokolwiek.

Lena76
Posty: 2 (po ~98 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 53
Lena76
  21 stycznia 2019

Chodziło mi o komentarze gowna pudrem nie zakryjesz ,ile za godzinę jak dla mnie kodeks karny paragraf 216

Przeczytajopis
Przeczytajopis
  21 stycznia 2019

A..to zwracam honor. Tego nie zauważyłam..

Avatar użytkownika gregbondgregbond
Posty: 4193 (po ~197 znaków)
Reputacja: -164 | BluzgometrTM: 1
gregbond
  21 stycznia 2019
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970

Tak najbardziej jesteście narażone, panowie wam masakrują PW przeróżnymi wiadomościami, propozycjami, różności. Tylko trochę będę bronił serwis, bo starają się jak tylko mogą to ograniczyć przez przeróżne ograniczenia, blokady systemowe, nawet pakiet gwiazdy ma limit rozpoczynania rozmów, jeszcze nie dawno jakieś ograniczenie na przesyłanie zdjęć i linków wprowadzili, tak więc coś działają nie przyglądają się temu co wyprawia się na PW. Bez kobiet serwis padnie :)

Tylko zostaje wiadomość co napisał i tam dalej jest opcja zgłoś spam, jak ubliżanie miało miejsce w innym miejscu serwisu to daj znać FP, dostanie bana. Masz możliwość napisania w zgłoś naruszanie jak zablokuje CL.


Niektórzy bardzo do siebie biorą tą zabawę, a jest naprawdę fajna, dostaje się Nie to idzie się dalej duże ułatwienie, nie ma naszej straty czasu na podryw i zagadywanie.

Lena76
Lena76: Chodziło mi o komentarze gowna pudrem nie zakryjesz ,ile za godzinę jak dla mnie kodeks karny paragraf 216

Usuwałem osobiście ten komentarz "ile za godzinę" , a dzisiaj kolejny inny FP usunął, osoba dostała bana. Dziękuje za zgłoszenie.
"Dzisiaj grubas nie wie, czy ciepło czy zimno, a jutro pójdzie do urny głosować, i nie dziw się pan, że pojutrze obudzisz się pan w trzeciej rzeszy"
Przeczytajopis
Przeczytajopis
  21 stycznia 2019

Lena - nie zrozum mnie zle ale Twoje zdj.nr.1 jest dosć "odważne" ...tu większosc "facetów" to bezmózgie samce, ktorzy w kawałku cycka widzą potencjalne spełnienie swoich dzikich rządzy...

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.