Przeczytajopis
Przeczytajopis
  21 stycznia 2019 (pierwszy post)

Czędto użytkownicy dostają bany za ubliżanie na forum itp. A dlaczegoby nie zacząc "karać" tych, którzy ubliżają i wyzywają napriv ? Chodzi mi dokładnie o to, że spora część Panów tak właśnie reavuje na decyzję na NIE ( zakładałam kiedyś taki temat). I jestem pewna, że nie tylko ja dostaje w rewanżu wiadomości typu : "najpierw sama spójrz w lustro jeb.ana.kur.wo" itp. Admini twierdzą, że nie ingerują w wiadomości prywatne, ale co innego spięcia na priv, a inna sprawa gdy ktos tak reaguje na NIE. Czy naprawdę nic nie można zrobić z takimi osobami ??

Paffeuu
Paffeuu
  23 stycznia 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: Tu większosc osób jest "niewlasciwych". Niby moderatorzy cos pokazują, że niby od czegis są a jak co do czego , to następuje cisza. Czego konkretnym doeidem jest moj poprzedni temat, gdzie w pewnym momencie dyskusji moderatorzy zamilki i nie odpowiedzieli na zadane przeze mnie PROSTE pytania

Mi to nawet HELP DESK nie potrafil na pytania odpisac, 3 zadalem, nie 50!
W kolko te same bzdety mi baba wypisywala, co wiadomosc to inna wersja i calkiem inne stanowisko...

Raz, ze modek mial racje, dostal zrzut mojej rozmowy etc.
Jak zapytalem, czy przechowuja fragmenty rozmow prywatnych to baba temat zmienila, zaczela mi pisac, ze przeinaczam cos etc.

Pozniej napisala mi wiadomosc, ze MG dostal NOTATKE Z ZAPISKIEM NASZEJ ROZMOWY, rozumiesz?
Na tej podstawie dostalem blokade xDDDD!

OCZYWISCIE MOWA O @Paulina
Paffeuu
Paffeuu
  23 stycznia 2019

Co myslicie...
No jak typ A - zablokowal mnie

Zareklamowalem prace typa A do MG czatu = TYP B

Typ B pisze mi, ze dostal zrzut z rozmowy prywatnej pomiedzy mna a typem A
Na tej podstawie uznaje blokade za sluszna + pisze mi, ze on wlasnie od rozwiazywania takich spraw JEST!
Czyli to nie pojedynczy przypadek...

=

Nie dosc, ze Typ A zwany dalej MODERATOREM, upublicznil bez mojej zgody fragment naszej rozmowy, to jeszcze przekazal rozmowe do typa B, ktory jest MG. Mam wierzyc na slowo, ze skasowal zrzut ekranu ze swojego dysku badz serwera fotka.com?:zonk:

Ile takich przypadkow bylo? Jakie dane tam gromadzicie??? Do czego naklaniacie nieswiadomych MODERATOROW?
Jak to dziala na KAMERKACH panie @woland, pochwal sie pand83dde0f

Avatar użytkownika wolandwoland
Posty: 2114 (po ~301 znaków)
Reputacja: -5 | BluzgometrTM: 689
woland
  23 stycznia 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: przeciez ten portal sobie wymyslił decyzje TAK lub NIE a teraz niby sugerujesz, zeby sie w yo nue bawic. ??
Nic nie sugeruję, to moja osobista opinia - nie jestem twórcą, ani właścicielem tego serwisu.
Konto usunięte
Konto usunięte: Modek nie ma CZARNEJ LISTY dostepnej?
Moja wypowiedź dotyczyła innej kwestii (czyli bezsensu automatycznej blokady przy głosie NIE) - nie dziw się, że nikt Ci nie odpowiada skoro nie dość, że łączysz ze sobą rzeczy niezwiązane (jak tu CL), to na dodatek ubliżasz - tego rodzaju wartościujące, pejoratywne epitety - nie budują chęci rozmowy.

Konto usunięte
Konto usunięte: doeidem jest moj poprzedni temat, gdzie w pewnym momencie dyskusji moderatorzy zamilki
Podaj proszę link do tego tematu, bo nie mogę odnaleźć.
Konto usunięte
Konto usunięte: Jak to dziala na KAMERKACH panie @woland, pochwal sie pan
Byłeś Pawle sam moderatorem na kamerkach i FP i wiesz, jak to działa w moim dziale.

Nie krytykuj masturbacji! To seks z kimś, kogo się kocha! — Woody Allen
ModTV

Przeczytajopis
Przeczytajopis
  23 stycznia 2019

Sorki - to nie byl moj temat. Tam sie wypowiadalam . "to zaskakujące" temat zalozony przez kogos innego

Paffeuu
Paffeuu
  23 stycznia 2019
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970
woland
woland: Moja wypowiedź dotyczyła innej kwestii (czyli bezsensu automatycznej blokady przy głosie NIE) - nie dziw się, że nikt Ci nie odpowiada skoro nie dość, że łączysz ze sobą rzeczy niezwiązane (jak tu CL), to na dodatek ubliżasz - tego rodzaju wartościujące, pejoratywne epitety - nie budują chęci rozmowy.

Chlopie! MIESIAC czekam na chociaz JEDNA odpowiedz. Kazdy z was wliczajac @mark nabiera wody w garb. Czego sie spodziewasz?

W dodatku NIE WASZ INTERES, CO PISZE I DO KOGO PISZE W PW!!!!!!!!!!!! Osoba, ktora to czyta moze mnie dodac do CZARNEJ LISTY lub zwyczajnie wyciszyc...
DLACZEGO BLOKUJECIE LUDZIOM DOSTEP DO SERWISU ZA TRESCI WIADOMOSCI PRYWATNYCH?
(NIE PISZE TU O SPAMIE, BOTACH CZY INYCH ZBOCZONYH WYCZYNACH)
Masakra tu okrutna panie komando.

woland
woland: Byłeś Pawle sam moderatorem na kamerkach i FP i wiesz, jak to działa w moim dziale.

No wlasnie wiem, to jest problem. Dlaczego kazecie MP przechowywac materialy z setkami penisow i Bog jeden raczy wiedziec co jeszcze na ich dyskach Twardych?

Nie raz, nie dwa CAM robily osoby nieletnie? Chalko

Mlode dziewuchy, ktorym nie placicie ani feniga musza ogladac taki syff, te wszystkie @Pjotrki etc. Pozniej maja banie tak zryta, ze z nimi gadac normalnie nie idzie. Jakos nie zniechecaliscie ludzi od siedzenia i moderowania gdy godziny siegaly 1k+?

Nie placicie im, wplatujecie te dzieciaki w spirale internetowego gowna, zaczynaja tym ZYC i jest cyrk panie woland.
Co na to powiesz?
Avatar użytkownika wolandwoland
Posty: 2114 (po ~301 znaków)
Reputacja: -5 | BluzgometrTM: 689
woland
  23 stycznia 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: wplatujecie te dzieciaki w spirale internetowego gowna

To już odleciałeś - lubię cię ale już nie czaję o co ci chodzi.

Nie krytykuj masturbacji! To seks z kimś, kogo się kocha! — Woody Allen
ModTV

Paffeuu
Paffeuu
  23 stycznia 2019
woland
woland: To już odleciałeś - lubię cię ale już nie czaję o co ci chodzi.

Czytac Michal nie umiesz? Wszyscy macie z tym problemy, juz nie pisze o odpowiadaiu z sensem...

Tylko tyle napiszesz? Tosz to WY wybieracie te dzieciaki z grona NAJAKTYWNIEJSZYCH. Czyz nie jest tak?d83dde0a
Paffeuu
Paffeuu
  23 stycznia 2019

Fajna dyskusja moglaby sie z tego rozwinac gdybys mial w sobie troszku tego zaru co kiedys. Gdyby Administracja nie wiazala palcow Modkom i innym FP, ktorzy mysla bardzo podobnie lub zgadzaja sie ze mna chociaz PO CZESCI.

Wiesz, nie musisz torpedowac lapy, ktora Cie karmi co nie.
Niemniej jednak przyznasz mi chyba, ze jest tu co obgadywac in general, poprawiac etc.?

NotYetSoOld
NotYetSoOld
  23 stycznia 2019

Witam,
Skoro jest możliwość oddawania głosów TAK/NIE, to niech tak zostanie + możliwość odpowiedzi do osoby która dała nam nie. Gdyby było inaczej funkcja głosowania TAK/NIE nie miałaby w ogóle sensu, a dodatkowo tak jak ktoś wcześniej napisał jeśli ktoś bluzga można dodać osobę na czarną listę lub po prostu zgłosić naruszenie.
P.S @Przeczytajopis skoro widzisz że większość Panów reaguje negatywnie na to NIE które im wręczasz może od razu ich dodawaj do czarnej listy skoro i tak ich z góry przekreślasz po wyglądzie :) i nie będzie problemów z negatywnym odzewem na priv.

Pozdrawiam.

NotYetSoOld
NotYetSoOld
  23 stycznia 2019

Co do banowania za wiadomości priv lub to że program (system) wykrył duża aktywność i przez to jest Ban, którego ściągnąć nie można to jednak przesada :P.

Bo fakt wiadomości prywatne to rozmowa 2 osób, a moderator nie ma prawa oceniać i karać przez to co otrzyma od drugiej osoby w związku z ujawnieniem takiej korespondencji może dojść do naruszenia dóbr osobistych (art. 23 i 24 kodeksu cywilnego).

Ale zawsze jest opcja "czarna lista" ewentualnie można zgłosić sprawę na Policję :)

NotYetSoOld
NotYetSoOld
  23 stycznia 2019

czemu moja fotka została usunięta?? za dużo napisałem?

W powiadomieniach otrzymałem cytuję "Twoj film został usunięty, ponieważ nie posiadasz w swoim albumie fotki przedstawiającej dobrze widocznej twarzy."

@moderatorglobalny również nie posiada fotki z widoczną twarzą :)
Filmik jest mój :) I mógłbym wrzucić go całego :)

Na filmie jest przedstawiona moja osoba :)

To też troszkę przesada.

NotYetSoOld
NotYetSoOld
  23 stycznia 2019
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970

P.S

"Zasady ogólne dla zdjęć profilowych:
Zdjęcie widoczne jako pierwsze na profilu powinno być aktualne i przedstawiać wyraźnie, w sposób umożliwiający identyfikację przedstawionej na nim osoby, twarz Użytkownika - właściciela profilu."

Na moim gifie była bardzo dobrze widoczna twarz :)

Większość profili w których w pierwszym zdjęciu (avatarze) nie ma widocznej twarzy powinna być usuwana. A Wystarczy wejść w osoby online, są róznego typu kotki itp, więc dlaczego mój gif został usunięty :)

Paffeuu
Paffeuu
  23 stycznia 2019

Smutne, ale prawdziwe...

Slabiaki

Elo

Przeczytajopis
Przeczytajopis
  24 stycznia 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: Witam, Skoro jest możliwość oddawania głosów TAK/NIE, to niech tak zostanie + możliwość odpowiedzi do osoby która dała nam nie. Gdyby było inaczej funkcja głosowania TAK/NIE nie miałaby w ogóle sensu, a dodatkowo tak jak ktoś wcześniej napisał jeśli ktoś bluzga można dodać osobę na czarną listę lub po prostu zgłosić naruszenie. P.S @Przeczytajopis skoro widzisz że większość Panów reaguje negatywnie na to NIE które im wręczasz może od razu ich dodawaj do czarnej listy skoro i tak ich z góry przekreślasz po wyglądzie :) i nie będzie problemów z negatywnym odzewem na priv. Pozdrawiam.

3 RAZY PISALAM I WIDAM MUSZE 4 I TO JESZCZR WYRAZNIEJ. NIE WIDZE SENSU DODAWANIA DO CZARNEJ LISTY KAZDEGO , KOMU DALAM NIE BO NA CZARNĄ LISTĘ JEST LIMIT !!!! MOXNA DODAC OGRANICZONĄ LISTĘ OSÓB !!!- czy teraz zrozumiales ??
Przeczytajopis
Przeczytajopis
  24 stycznia 2019

Co do oceniania po wyglądzie - teraz zachowales sie jak reszta, ktora wypisuje do mnie żale "czemu ocenilas mnie po samym wyglądzie?" a po czym mialam oceniac ???? Na litosc boską, wkoncu na tym polega ten portal- NA OCENIANIU FOTEK !. Trzeba miec chybs zrytą banię i straszne kompleksy zeby sie czyms takim przejmowac. Więcej luzu - to TYLKO ZABAWA !

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.