Przeczytajopis
Przeczytajopis
  21 stycznia 2019 (pierwszy post)

Czędto użytkownicy dostają bany za ubliżanie na forum itp. A dlaczegoby nie zacząc "karać" tych, którzy ubliżają i wyzywają napriv ? Chodzi mi dokładnie o to, że spora część Panów tak właśnie reavuje na decyzję na NIE ( zakładałam kiedyś taki temat). I jestem pewna, że nie tylko ja dostaje w rewanżu wiadomości typu : "najpierw sama spójrz w lustro jeb.ana.kur.wo" itp. Admini twierdzą, że nie ingerują w wiadomości prywatne, ale co innego spięcia na priv, a inna sprawa gdy ktos tak reaguje na NIE. Czy naprawdę nic nie można zrobić z takimi osobami ??

Przeczytajopis
Przeczytajopis
  21 stycznia 2019

I nie ukrywam, ze ja mialam rownie złisliwe komentarze włanie jako odegranie się za NIE. Teraz nie mam opcji komentowania zdjęć i mam spokój

Avatar użytkownika wolandwoland
Posty: 2114 (po ~301 znaków)
Reputacja: -5 | BluzgometrTM: 689
woland
  22 stycznia 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: A dlaczegoby nie zacząc "karać" tych, którzy ubliżają i wyzywają napriv ?
Konto usunięte
Konto usunięte: Zgodnie z naszą konstytucją obowiązuje tajemnica korespondencji także nikt nie ma prawa banowac za to. Jak ktoś uważa, że popełniono przestępstwo na jego szkodę powinien zgłosić sie na Policję.


Może ja się odniosę. Rzeczywiście jest tak, jak opisuje to jestemwczorajsza. Rozwinę jednak tą myśl, bo z dalszej części wynika niezrozumienie stanowiska serwisu w tej sprawie.
Otóż PW jest rodzajem listu, podobnie jak list tradycyjny czy e-mail. Serwis jest, niejako, pocztą, a jednocześnie listonoszem. Nikomu nie mieści się w głowie gdy otrzymma obraźliwy list tradycyjną pocztą, by pójść na pocztę i żądać ukarania nadawcy. Nikomu nie przyjdzie do głowy, by mieć pretensje do listonosza. Gdy otrzymamy obraźliwy e-mail nie żądamy reakcji serwisu gdzie jest nasza skrzynka, czy skrzynka nadawcy.
Dlaczego więc takie żądanie wobec nas?
Niezależnie od tego że adresat jest dysponentem wiadomości w liście i może ją ujawnić (z pewnymi obostrzeniami, o których mowa w Prawie autorskim), jedynymi organami, które mogą zająć się sprawą takiej korespondencji jest Policja, prokuratura, sąd. Wystarczy zgłosić, co jest skuteczne, o czym parę osób się już przekonało.

Wspomnieć należy, że z tajemnicą korespondencji i związaną z tym ochroną prywatności powiązane są także m.in. tajemnica komunikowania się w sieciach telekomunikacyjnych, czyli tzw. tajemnica telekomunikacyjna (art. 159 ustawy z 16 lipca 2004 r. Prawo telekomunikacyjne, DzU nr 171, poz. 1800 z późn. zm.) oraz tajemnica pocztowa obejmująca np. informacje przekazywane w przesyłkach (art. 39 ustawy Prawo pocztowe).

Nie krytykuj masturbacji! To seks z kimś, kogo się kocha! — Woody Allen
ModTV

Przeczytajopis
Przeczytajopis
  22 stycznia 2019

I tu moj pomysł, który został juz poparty przez 1 moda.zeby zmienic opcję, ze isoba która dostała NIE , nie może napisac do tej drugiej

Przeczytajopis
Przeczytajopis
  22 stycznia 2019

I powiem Ci, ze to nie tak do konca jest jak piszesz. Mojemu synowi na podibnym portalu dziewczyna naubizała na priv. Zglosil do ze screenami o lasce usunięto ( bądz zablokowano) konto

Przeczytajopis
Przeczytajopis
  22 stycznia 2019

Zgłosił do moderacji

Paffeuu
Paffeuu
  22 stycznia 2019
woland
woland: Może ja się odniosę. Rzeczywiście jest tak, jak opisuje to jestemwczorajsza. Rozwinę jednak tą myśl, bo z dalszej części wynika niezrozumienie stanowiska serwisu w tej sprawie. Otóż PW jest rodzajem listu, podobnie jak list tradycyjny czy e-mail. Serwis jest, niejako, pocztą, a jednocześnie listonoszem. Nikomu nie mieści się w głowie gdy otrzymma obraźliwy list tradycyjną pocztą, by pójść na pocztę i żądać ukarania nadawcy. Nikomu nie przyjdzie do głowy, by mieć pretensje do listonosza. Gdy otrzymamy obraźliwy e-mail nie żądamy reakcji serwisu gdzie jest nasza skrzynka, czy skrzynka nadawcy. Dlaczego więc takie żądanie wobec nas? Niezależnie od tego że adresat jest dysponentem wiadomości w liście i może ją ujawnić (z pewnymi obostrzeniami, o których mowa w Prawie autorskim), jedynymi organami, które mogą zająć się sprawą takiej korespondencji jest Policja, prokuratura, sąd. Wystarczy zgłosić, co jest skuteczne, o czym parę osób się już przekonało.Wspomnieć należy, że z tajemnicą korespondencji i związaną z tym ochroną prywatności powiązane są także m.in. tajemnica komunikowania się w sieciach telekomunikacyjnych, czyli tzw. tajemnica telekomunikacyjna (art. 159 ustawy z 16 lipca 2004 r. Prawo telekomunikacyjne, DzU nr 171, poz. 1800 z późn. zm.) oraz tajemnica pocztowa obejmująca np. informacje przekazywane w przesyłkach (art. 39 ustawy Prawo pocztowe).

PW!

No to panie woland, jak to jest z czatowym priv?

Wg. Wikipedii rozmowa prywatna to rozmowa 2 osob. Rozmowa, ktorej nie moze monitorowac osoba TRZECIA.
Czatowy priv dziala w taki sposob, a nakladacie blokady uzytkownikom za tresci wiadomosci PRIV - kanal prywatny...

Jak to dziala w koncu?
Jak to sie ma do tego co psize w "netykiecie na forum". Wasi ludzie pisza tam, ze moderujecie PW/ PRIV?d83dde13

#NIEROZUMIE d83dde31
Przeczytajopis
Przeczytajopis
  22 stycznia 2019

Tez jestem ciekawa !

Paffeuu
Paffeuu
  22 stycznia 2019

Moze nadszedl czas na aktualizacje netykiety?
Pouczenie modkow i takie tam? :zonk:

Przeczytajopis
Przeczytajopis
  22 stycznia 2019

Jestem ZA

Avatar użytkownika wolandwoland
Posty: 2114 (po ~301 znaków)
Reputacja: -5 | BluzgometrTM: 689
woland
  23 stycznia 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: Zglosil do ze screenami o lasce usunięto ( bądz zablokowano) konto
To, że gdzieś tam, ktoś łamie obowiązujące prawo nie może być precedensem umożliwiającym innym (nam) też jego łamanie.
Konto usunięte
Konto usunięte: No to panie woland, jak to jest z czatowym priv?
Paweł, ja już ci pisałem, że nie jestem właściwą osobą do rozpatrywania twojej skargi.
Konto usunięte
Konto usunięte: zmienic opcję, ze isoba która dostała NIE , nie może napisac do tej drugiej
Nie rozumiem po co? Istnieje "czarna lista" i sobie dodawaj. To że Tobie się wydaje, że będzie lepiej nie oznacza jednocześnie, że wszystkim. Nie będziemy tego zmieniać wszystkim tylko dlatego, że istnieje jakiś margines userów, którzy nie potrafią znieść oceny NIE. IMHO - uważam, to głosowanie w ogóle za słabą funkcjonalność, ale za jeszcze słabsze uważam przejmowanie się tymi ocenami. Bonów do biedry za to nie dają.

Nie krytykuj masturbacji! To seks z kimś, kogo się kocha! — Woody Allen
ModTV

Przeczytajopis
Przeczytajopis
  23 stycznia 2019

Ja juz 2 razy pisalam odnisnie blokowania- prosze przeczytaj od poczatku UWAŻNIE. Ale to przeciez ten portal sobie wymyslił decyzje TAK lub NIE a teraz niby sugerujesz, zeby sie w yo nue bawic. ?? Jak nie oddam głosu na dany profil, to będzie mi "do usranej śmierci" wyskakiwał, a może po prostu zwyczajnie nie mam ochoty dac TAK na ten ko kretny profil.
Uważasz za slabe orzejmowanie się decyzjami ? Ja tez ale inni nie i cięzko udawac ze jest ok.bedąc nazwaną kur.wą kilka razy dziennie przez osoby moim zdaniem wręcz niezrównoważone, bo normalny czlowiek nie robi afery z tego, ze komus sie jego fotki nie podobają

Paffeuu
Paffeuu
  23 stycznia 2019
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970
woland
woland: Paweł, ja już ci pisałem, że nie jestem właściwą osobą do rozpatrywania twojej skargi.


Jak to niewlasciwa osoba? Przeciez piszesz tu o PW, jestes MG/ FP... Jaka jest roznica pomiedzy czatowym PW a PW na wartswie WIADOMOSCI???

Dlaczego nikt WLASCIWY nie zabierze glosu? Kto odpowie na wszystkie nurtujace mnie i innych pytania?
HD sam nie wie co pisze, taki poziom jest na fotka.com. Jakbym tu wrzucil rozmowe z Paulina z HD to niezly bylby dym i smiech przy okazji, wiesz?

:zonk:
woland
woland: Nie rozumiem po co? Istnieje "czarna lista" i sobie dodawaj.

Modek nie ma CZARNEJ LISTY dostepnej?
Musi blokowac czlowieka za tresc WIADOMOSCI PRYWATNEJ? Wyslanej na PRYWATNYM KANALE?
Przeciez tez moze mnie czy kogos innego dodac na czarna liste? @Esquilo tak zrobila przykladowo, nie moglem do niej pisac.
Na czacie dziala to TAK SAMO, a jednak typek zdecydowal, ze da bana i zablokuje mi CALKOWICIE dostep do czatu, bo napisalem do niego na priv, ze jest KRETYN :rotfl: i kur:cenzura:a jest kretyn! Jeszcze wiekszy jest ten, co go bronil w pw ze mna, a najwiekszy jest @Paulina z HD.

Smiech nieziemski, skonczycie jak NK albo i gorzej.
Przeczytajopis
Przeczytajopis
  23 stycznia 2019

Tu większosc osób jest "niewlasciwych". Niby moderatorzy cos pokazują, że niby od czegis są a jak co do czego , to następuje cisza. Czego konkretnym doeidem jest moj poprzedni temat, gdzie w pewnym momencie dyskusji moderatorzy zamilki i nie odpowiedzieli na zadane przeze mnie PROSTE pytania

Avatar użytkownika Arkadio40Arkadio40
Posty: 1002 (po ~83 znaków)
Reputacja: -6 | BluzgometrTM: 157
Arkadio40
  23 stycznia 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: Tu większosc osób jest "niewlasciwych". Niby moderatorzy cos pokazują, że niby od czegis są a jak co do czego , to następuje cisza. Czego konkretnym doeidem jest moj poprzedni temat, gdzie w pewnym momencie dyskusji moderatorzy zamilki i nie odpowiedzieli na zadane przeze mnie PROSTE pytania

Napisz mi na priv dokładnie w czym lub z czym masz kłopot
Przeczytajopis
Przeczytajopis
  23 stycznia 2019

Ale tu napisałam tak wyraznie, że naprawde jasniej się juz nie da

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.