Fotka obchodzi 20 urodziny

Fotka

14 lutego 2001 roku, w czasach gdy polski Internet jeszcze raczkował, dwóch kumpli postanowiło stworzyć całkiem nowe miejsce w sieci. Początkowo Fotka była stroną, na którą wrzucało i oceniało się zdjęcia. Z czasem wokół portalu zbudowała się cała społeczność. I to właśnie Wam – naszym Użytkownikom chcemy podziękować za wspólne 20 lat dobrej zabawy!

Fotka Party

Część z Was pamięta szalone imprezy, które organizowaliśmy dla naszych Fotkowiczów. W tym roku, w związku z obostrzeniami przenosimy imprezę do sieci. Już w Walentynki o 20:00 zagra dla Was C-BooL! Możecie liczyć na 90 minut najlepszych klubowych hitów! Koncert znajdziecie pod tym linkiem: klik.

Powrót do początków

Zanim spotkamy się na imprezie, przeczytajcie, jakie były nasze początki i poznajcie nasze plany oraz pomysły na najbliższy czas.

Przez pierwsze lata swojego funkcjonowania Fotka rosła w siłę w błyskawicznym tempie. Nie nadążaliśmy dostawiać serwerów, a jednocześnie cały czas pojawiały się nowe funkcjonalności. Poza ocenianiem zdjęć pojawiła się także opcja ich komentowania, prywatnych rozmów, stworzenia własnego profilu. A to wszystko długo przed tym, zanim powstał Facebook. Już po 4 latach działalności na Fotce pojawił się milionowy użytkownik, a w pewnym momencie konto tutaj miała prawie każda osoba korzystająca z Internetu.

Fotka? To jeszcze istnieje?

Po wielkim boomie nastąpił spadek liczby kont w naszym serwisie. Część naszych użytkowników wyrosła z randkowania (co jest zupełnie normalne), inni przenieśli się na inne portale, jednak Fotka cały czas ma się bardzo dobrze. Nigdy nie próbowaliśmy kopiować konkurencji, więc nie staramy się być jak inne serwisy randkowe. Konsekwentnie realizujemy swoją misję, którą jest dostarczanie rozrywki i tworzeniu miejsca do poznawania się, zawierania przyjaźni, związków i relacji. Najlepszym dowodem na to, że świetnie nam to wychodzi, są Wasze historie, w których opowiadacie nam swoje Fotka Love Story.

Plany na przyszłość

Od wielu lat Fotka niewiele się zmieniała, nie licząc drobnych poprawek graficznych. Dlatego rok temu postanowiliśmy całkowicie zmienić wygląd serwisu, tak aby był on świeży i przyjazny w użytkowaniu. Nie zatrzymujemy się w miejscu, a nasze głowy są pełne nowych pomysłów takich jak koncerty live, wideorozmowy, speed dating i wiele, wiele innych. Mamy nadzieję, że będziecie z nami kolejne 20 lat!

Może ci się spodobać również

6 Replies to “Fotka obchodzi 20 urodziny”

  1. Najlepszego jestem z Fotka od 2008 roku poznałem z polski i za granicą pełno ludzi dziękuję za te lata swego czasu też częstym gościem kamerek więc pozdro na najbliższe lata 😆😎😊

  2. Pierwsze konto założyłam tu w 2009 r. Zawsze wracam z sentymentu. Kolejnych 20 lat a nwet więcej! 🙂

  3. Troszkę brakowało zawsze możliwości napisania do kogoś.. tylko 1 osoba na dobę..hmm 🤔

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *