Jak zatrzymać kobietę przy sobie [10 rad]

rozstanie, zerwanie, smutek

Jeśli czujesz, że ona się od Ciebie oddala lub dopiero się poznajecie ale Ty wiesz, ze chcesz być z nią już na zawsze to przeczytaj nasz poradnik jak zatrzymać kobietę i sprawić aby ona nigdy nie przestała Cię kochać.

Dawaj prezenty

Banał? Może. Oczywiście prezent prezentowi nie równy, jednak jeśli znasz swoją partnerkę i wiesz co lubi – nie powinno być problemu. Pamiętaj, że liczą się małe rzeczy – może to być kwiatek, jej ulubione ciasto itp

Bądź spontaniczny

Na pewno usłyszałeś kiedyś ‘powinniśmy być bardziej spontaniczni’. Cóż, to oznacza, że TY powinieneś być bardziej spontaniczny. Zaproś czasem ją na miły spacer, do kina albo na romantyczną kolację. 

Pomagaj jej

Jeśli myślisz, że Twoja dziewczyna/żona sprząta, bo lubi to jesteś w ogromnym błędzie. Jeśli oboje jesteście aktywni to pomoc w domu jest Twoim obowiązkiem. Poza tym brudne ubrania wrzucaj do kosza, NIE OBOK…

Dbaj o siebie

Kobiety też zwracają uwagę na wygląd. Jeśli będziesz starał się być dla niej atrakcyjny, to ona na pewno to doceni. Poza tym, basen czy siłownia to lepsze miejsce na wspólne spędzanie czasu niż kanapa przed telewizorem.

Wspieraj ją

Dla kobiety jest bardzo ważne, aby jej chłopak/mąż trzymał jej stronę. Nie myśl, że chodzi o to, abyś we wszystkim przyznawał jej rację, jednak gdy ktoś się z nią spiera – stawaj za nią murem! A na osobności ewentualnie przedstawiaj swój punkt widzenia.

Daj jej poczucie bezpieczeństwa i stabilizacji

Kobieta spokojna o swoją przyszłość to zazwyczaj kobieta szczęśliwsza. Planujcie wspólnie przyszłość, niech ona wie, że będzie jej częścią.

Bądź dobrym ojcem

Jeśli macie, bądź planujecie mieć dzieci to ze wszystkich sił staraj się być dobrym tatą, nie krzycz, nie przynoś stresu z pracy do domu. Sprawdzając się jako tata sprawisz, że ona jeszcze mocniej Cię pokocha.

Praw komplementy

Wiele mówi się o męskim ego, spychając to żeńskie na drugi tor. Kobiety kochają komplementy, radzę jednak wystrzegać się banałów i mówić je wtedy, kiedy ona się tego najmniej spodziewa.

Bądź szczery

Szczerość = zaufanie. Jednak jeśli ona pyta czy ta sukienka ją pogrubia, to wtedy odpowiedź nigdy, przenigdy nie może być twierdząca.

Bądź czuły

Nic tak nie rozbraja dziewczyny jak buziak w czółko, przytulenie czy zapewnienie o swoich uczuciach. Pamiętaj, że okazywanie uczuć nie czyni Cię w jej oczach mniej męskim.

Czytając ten artykuł pamiętajcie proszę, że związek to dwoje ludzi i wszystko powinno działać w obie strony. Relacja powinna opierać się na miłości, szacunku i zaufaniu – bez nich żaden z powyższych punktów nie ma sensu. To samo dotyczy mężczyzn, oni też powinni włożyć wysiłek w związek, o czym piszemy tutaj.

Może ci się spodobać również